>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niejasności

B 38K

bosky

Użytkownik
rozumiem już doskonale, bo przekonałem się na własnej skórze, że podliczanie typów 6X osób należy do dość żmudnych zajęć, ale czy nie dałoby rady może chociaż podać oficjalnych wyników? ;&gt; Rozwiałoby to definitywnie wszelkie dykusje, jak np. w przypadku Richardsona wczoraj (bo chyba będzie uznawany jako under, prawda? 4 punkty z jokera zdobył, czyli chyba będą liczone jako 2, jeśli dobrze zrozumiałem.)
V/ O jokerach jasno mówi regulamin:
W przypadku jokera punkty są liczone w następujący sposób: 1 miejsce - 3 punkty, 2 miejsce - 2 punkty, 3 miejsce - 1punkt, 4 miejsce - 0 punktów.
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Nie mogę w niczym otworzyć tej Tabeli????W czym ją otwieracie??Bo ja zbytnio się nie interesuje formatami plików,a chciałbym sprawdzić ile pkt mam:&gt;
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Nie mogę w niczym otworzyć tej Tabeli????W czym ją otwieracie??Bo ja zbytnio się nie interesuje formatami plików,a chciałbym sprawdzić ile pkt mam:&gt;
W tabeli po rozliczonych 5 kolejkach masz 21 pkt i jesteś na 28 miejscu
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Panowie o zwrocie nie ma mowy. Przeczytajcie regulamin. Nawet jakby GP zakończono po 3 kolejkach to byśmy zaliczyli.
Cytat:
22. W zakładach h-2-h oraz over/under na zawodników, dany żużlowiec musi wystąpić w meczu lub zawodach Grand Prix minimum 3 razy. Jeżeli pojedzie np. dwa razy, to punkty nie zostaną przyznane.
Zdarzenia nr. 8,9 i 10 postanowiliśmy anulować, gdyż półfinały i finał się nie rozegrały i mimo że Holder oficjalnie wygrał to my zwycięstwa po 4 kolejkach bez rozegranego finału nie uznajemy.
W ramach &quot;rekompensaty&quot; podczas następnej kolejki Elitserien dodamy trzy dodatkowe zdarzenia.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Nie wiem może jestem ślepy ale mam pytanie nagrody to freebety czy bonusy? I jeśli bonus to jaka zasada jest jego obrotu
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
W zeszłym roku był to bonus. Obrót 3x, treble łączny kurs 1,8 (min. 1,1 kurs na jedno zdarzenie). Być może coś się zmieniło, ale wątpię. Więcej na pewno wie Marcin.
 
rygiel99 12

rygiel99

Użytkownik
Brakuje moich puntków z 7 kolejki, 5 na 8 trafien, mozna sprawidzic

J: // Zmienię to przy następnym podliczaniu.
 
Do góry Bottom