>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Twoje dane są już w naszej bazie

sylar 87

sylar

Użytkownik
Witam,
Dzisiaj byłem u wujka z wizytą, no i poprosił mnie żebym założył mu konto na jakimś dobrym buku. No to poleciłem mu bwina. Przy zakładaniu konta wyskoczył komunikat, że jego dane znajdują się już w ich bazie... I teraz jest problem bo ani on ani nikt kogo znam nie zakładał na niego konta. Jakieś rady co z tym teraz może zrobić?
Pozdrawiam
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Pytam bo może ktoś miał taki sam problem i podał by jakieś rady żeby najsprawniej i najszybciej rozwiązać ten problem ;)
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
No tak tak czytałem to, tylko ciekawe czy ta sama procedura jest przy opcji jak ktoś założył na wuja konto, bo tam z tego co widzę to &quot;Udar&quot; sam zakładał konto i przypomnieli mu hasło i nazwę użytkownika. A u wuja jest taka akcja że ktoś założył konto i nie wiemy co tam się na nim działo, może ktoś grał, może ktoś skorzystał z bonusu itd... ale mimo wszystko dziękuję bardzo za pomoc napiszę do supportu i wszystko się wyjaśni ???? Jak będzie wszystko jasne to dam znać jak zakończyła się sprawa ;)
Wujek nie chce tam tego bonusu nawet, tylko chodzi o to że ktoś założył na niego konto... a nie chcielibyśmy żeby sprawa skończyła się w taki sposób, że zablokują tamto konto i nie pozwolą na otwarcie nowego... to by było bez sensu ;)
EDYTA: Ok sprawa wygląda następująco, wujek przypomniał sobie, że zakładał kiedyś konto (jakieś 3-4 lata temu) ale nic tam nie wpłacał. Nie pamiętał nawet na jaki email było konto zakładane. Także przedzwonił do nich, wyjaśnił całą sprawę i Pani w obsłudze sprawdziła oczywiście dane, i na szczęście pytanie osobiste miał łatwe bo &quot;nazwisko panieńskie matki&quot; także nie musiał kombinować ???? Kazali napisać email i poprosić o przysłanie nazwy użytkownika i hasło i tak zrobią ???? bardzo fajnie i profesjonalnie ????
Temat do zamknięcia ;) Wesołych Świąt ;)
 
Do góry Bottom