>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Siatkówka Plażowa 2011

Status
Zamknięty.
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Schwaiger / Schwaiger vs Bawden/Palmer
Mecz na styku na analityk Bet365 sie pomylil, bo kursy w Bwin i Pinnacle oscyluja w okolicy 2.0 na Australijki
Bawden/Palmer @3.25 1/10 Bet365 ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Heuscher P./Bellaguarda J. - Brink J./Reckermann J.
Miałem już dzisiaj nic nie grać, ale jak tu nie grać jak takie fajne kursy :p Brink z Reckermannem nie grają wcale źle w tym turnieju, a nawet powiedziałbym, ze bardzo dobrze, tylko szcześcia nie mieli w poprzednich meczach. Szczególnie mam na myśli przegrany mecz z Amerykanami kiedy Ci wybraniali przypadkowo mnóstwo jakiś dziwnych piłek czy też kończyli ataki niemożliwe do skończenia, ale ogólnie mecz był na bardzo wysokim poziomie. Teraz Niemcy mają przeciwnika dużo słabszego, która poza wyrównanym meczem z Rogersem i Dallhauserem to nic nie pokazuje. Nie widzę tutaj innej możliwości jak tylko zwycięstwo utytułowanych Germańców, bo są o klasę lepsi
Brink J./Reckermann J. @1.66 8/10 Pinnacle ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Erdmann/ Matysik vs Alison / Emanuel
No i jeszcze taka peffka. Erdmann i Matysik i tak zaszli za daleko w tym turnieju. O Alisonie i Emanuelu pisałem troszkę wyżej i mimo ich porażki w poprzedniej rundzie to wciąż jest dla mnie druga para tego sezonu póki co. Erdman z Matysikiem to taka druga liga europejska i w starciu z utytułowanymi Braziliano nie mają szans. A pinnacle znowu daje prezenty ;)
Alison / Emanuel @1.32 10/10 Pinnacle ⛔
cuda :-/
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Krótko, bo zaraz wyjeżdzam i wrócę wieczorem, ale podaje już teraz z uwagi na możliwe spadki. Gram mocno, ale i mecze są pewne.
02.30 Erdmann J./Matysik K. - Brink J./Reckermann J.
Czas skończyć tą przygodę Erdmanna i Matysika z tym turniejem,bo patrząc na ich umiejętności to i tak za daleko doszli. W poprzedniej rundzie wyeliminowali z turnieju Alisona i Emanuela, ale nie przeceniałbym tej wygranej, bo Brazylijczycy totalnie sobie olali ten mecz, nie wiem czy to kiepska dyspozycja dnia czy zlekceważenie rywali. Brink z Reckermannem to jednak o klasę lepsza para od swoich mniej znanych rodaków. Grają tutaj naprawdę fajnie, szczególnie wyróżnia się Reckermann, który straszy zagrywką oraz na bloku. Pary te znają się bardzo dobrze, bo wiadomo jedna reprezentacja i nie raz ze sobą sparowały więc taka klasowa para jak B/R napewno nie da się zaskoczyć i pewnie odprawią mniej utytułowanych rodaków.
Brink J./Reckermann J. @1.56 8/10 Pinnacle ✅
---------------------------------------------------
02.30 Rogers T./Dalhausser P. - Fuerbringer M./Lucena N.
Rogers z Dalhausserem mierzą tutaj w drugi w tym sezonie tytuł i po odpadnięciu Alisona i Emanuela zbytnio nie widać nikogo kto mógłby im zaszkodzić, a już napewno nie jest to para Fuerbringer/Lucena. Para ta nie gra nic specjalnego, ale jakoś prześlizgują się przez kolejne rundy, chociaż tak naprawdę byli bliscy odpadnięcia już w kwalach. H2h 3:0 na korzyść R/D i nie ma innej opcji jak ich kolejna wygrana, bo są aktualnie w mega formie, szczególnie Dalhausser, który na bloku jest jak prawdziwa ściana.
Rogers T./Dalhausser P. @1.25 9/10 Pinnacle ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
03.30 Kadijk R./Mooren M. - Kessy J./Ross A.

I jeszcze jedna peffka z kobiecego turnieju. Stawki są wysokie, ale typy są naprawdę pewne, a kursy warte gry. Kadijk R./Mooren M. jest to najsłabsza para z jaką przyjdzie się mierzyć do tej pory Kessy nad Ross w tym turnieju. Są to kwalifikantki z Holandnii, które w poprzedniej rundzie pokonały jakąś anonimową parę z Chin, a w pierwszej rundzie dostały baty od Bawden/Palmer, a jeśli Kessy and Ross są o poziom wyżej póki co od Australijek to powinien być łatwy mecz dla Amerykanek. Po słabszym turnieju w Sanyi przyjechały one tutaj mocno zmotywowane aby znowu stanąć na pudle jak w Brazylii i napewno są w stanie to osiągnąć, bo formę mają niezłą. Podsumowują widzę tutaj pewne zwycięstwo Kessy and Ross, bo takie pary jak ta holenderska to one biorą na śniadanie. Jak zwykle Pinnacle wyróżnił się z kursem ????

Kessy J./Ross A. @1.31 9/10 Pinnacle ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
03.30 Xu L./Wu P. - Klemperer D./Koreng E.

Klemperer i Koreng to para absolutnie z najwyższej światowej czołówki i w tym sezonie będą się liczyć w walce o triumfy w najważniejszych imprezach, ale jeszcze nie teraz. Dla Niemców jest to pierwszy turniej w tym roku i jeszcze chłopaki łapią formę po obozie przygotowawczym pod Rzymem, męczą się jeszcze z dużo słabszymi parami, ale z turnieju na turniej napewno będzie to wyglądało coraz lepiej. Co do Chińczyków to pisałem już o nich wcześniej, poza jedną wtopą tutaj kiedy to przegrali wygrany mecz to prezentują się naprawdę świetnie, ich grę ogląda się z podziwem, bo chłopaki są w bardzo wysokiej formie i obok pary Rogers/Dallhausser to są według mnie głównymi faworytami do końcowego triumfu. Swoją wysoką formę potwierdzili potwierdzili dwa tygodnie temu w Brazylii kiedy to zajęli 3 miejsce przegrywając tylko półfinał z Alisonem i Emanuelem, a po drodze odprawiając wiele utytułowanych par. Jako, że uwielbiam grać na chińskie pary grające w domu, bo są wtedy podwójnie groźne oraz fakt, że forma przemawia zdecydowanie za Chińczykami sprawiają, że to im powierzam swoje pieniądze.

Xu L./Wu P. @1.63 6/10 PartyBets ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
05.30 Fendrick L./Hanson B. - Huang Y./Yue Y.
Jak dla mnie to tu jest spore value po stronie Chinek. Amerykanki pokonały w drugiej rundzie Larissę i Julianę i stąd takie niskie kursy na Fendrick i Hanson, ale ja nie przeceniałbym tak tego wyniku, bo ewidentnie Brazylijki grały w tamtym meczu na pół gwizdka i jakieś takie był jakby nieobecne, ewidentny wypadek przy pracy. Często też tak bywa, że po pokonaniu kogoś dobrego później się odpada z kimś stosunkowo słabszym. Chinki generalnie słabe nie są, bo są tutaj rozstawione z 9 i grają całkiem fajnie, szczególnie młoda Huang imponuje swoją grą na siatce. Przeszły pewnie dwie rundy tutaj nie tracąc nawet seta. Widać, że nieźle przygotowały się na ten turniej, bo jest on bardzo ważny dla każdej chińskiej pary. Po kursie oferowanym przez Pinnacle grzech tego nie zagrać, bo potencjał obu ekip jest zbliżony.
Huang Y./Yue Y. @4.05 2/10 Pinnacle ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
06.30 Xue C./Zhang X. - Franca L./Silva J. F.
Gdy pary te grały w poprzednim tygodniu ze sobą w finale w Sanya, to kursy na Brazylijki wynosiły po korektach około 1.35, a więc dzisiejsze 1.50 biorę z pocałowaniem ręki. Mimo pierwszej porażki w tym sezonie, która Larissa i Juliana tutaj odniosły z Amerykankami to są dla mnie najlepszą parą kobiecą ostatnich 2 sezonów oraz tego sezonu też póki co, bo nikt nie potrafi im się przeciwstawić. Wygrały dwa dotychczas rozegrane turnieje i celują w hattrick. Nie brałbym zbytnio pod uwagę ich porażki z Amerykankami kilka rund wcześniej, bo wynikła ona troche ze zlekceważenia rywalek. Dzisiaj jest całkiem inna sytuacja, bo grają mecz o życie można powiedzieć, bo przegrywając odpadają z turnieju i do tego grają z inną czołową parą świata, a na takie mecze Brazylijki podwójnie się mobilizują i dają z siebie maksimum, a gdy grają na swoim najwyższym poziomie to aktualnie nie ma pary, która mogłaby je powstrzymać. H2h bodajże 5:0 na korzyść Larissy i Juliany jeśli mnie moje źródło nie myli, a więc widać, że potrafią z nimi grać. Jako, że nie lubię grać przeciwko chińskim parą grającym w domu to ze stawką ostrożniej.
Franca L./Silva J. F. @1.50 6/10 Bet365 ✅
--------------------------------------------------------------- 03.00 Rogers T./Dalhausser P. - Herrera P./Collado A. G.
Aktualnie w męskich rozgrywkach wygląda to tak, że jest Rogers z Dalhausser, później długo, długo nic, a następnie są pozostałe pary z Brazylijczykami na czele. Amerykanie prezentują ostatnio świetną formę i nie widzę pary, która mogłaby im póki co zagrozić. Świetna gra Dalhaussera na bloku oraz w ataku, a to tego uwijający się w obronie Rogers sprawiają, że nie ma mocnych na tą parę póki co i tutaj pewnie zdobędą drugi tytuł w tym roku. Za przeciwników mają najsłabszą parę ze wszystkich półfinalistów. Hiszpanie póki co grają przeciętnie, turniej w Brazylii kompletnie im nie wyszedł, tutaj też sporo wymęczonych pojedynków, jeszcze nie mają optymalnej formy, ale większość par szykuje formę dopiero na MŚ w Rzymie będące w połowie czerwca. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Americanos będzie dla mnie dużego kalibru niespodzianką.
Rogers T./Dalhausser P. @1.30 10/10 Gamebookers ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Fendrick L./Hanson B. - Schwaiger D./Schwaiger S.
Oglądałem Amerykanki w meczu z reprezentantkami Chin i grają na tym turnieju naprawdę nieźle. Szczególnie imponowała mi gra obronna, bo sporo piłek wybraniały z czego było wiele kontr, do tego kąśliwa zagrywka Fendrick. Pokonały na tym turnieju najlepszą parę na świecie Larisse i Juliane, a te z byle kim nie przegrywają. Od początku sezonu są w wysokiej formie o czym świadczy też 4 miejsce na turnieju w Brazylii, gdzie spotkały się też z parą Schwaiger D./Schwaiger S. i bez problemu pokonał je 2:0 w setach. Co sióstr Schwaiger to w tym turnieju ich nie oglądałem, ale widziałem je w zeszłym tygodniu w Sanyi i byłem &#39;in minus&#39; zaskoczony ich grą, bo para ta kompletnie nie przypomina duetu z poprzedniego roku, grają póki co najwyżej średnio. Tutaj w poprzedniej rundzie niby pokonały 4 tutaj parę z rozstawienia Goller/Ludwig, ale Niemki są całkowiecie bez formy więc bym nie przeceniał tej wygranej. Jeśli Amerykanki zagrają na swoim optymalnym poziomie jaki prezentują w tym sezonie to nie widzę szans dla siostrzyczek S.
Fendrick L./Hanson B. @1.85 6/10 Betclick ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Rogers T./Dalhausser P. @1.30 10/10 Gamebookers
Co do tego typu chciałbym dodać parę statystyk, które pominąłem w analizie, a więc Rogers z Dalhauserem są niepokonani od 34 spotkań, wygrali 6 ostatnich turniejów. Ostatni turniej kiedy nie zakwalifikowali się co najmniej do półfinału miał miejsce w lipcu 2009 roku. Ich h2h z Hiszpanami, którzy są ich półfinałowymi przeciwnikami wynosi 9/2. Te wszystkie fakty jeszcze mocniej utwierdzają mnie w przekonaniu, że tego meczu przegrać poprostu nie mogą.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
04.00 Gibb J./Rosenthal S. - Brink J./Reckermann J.
Amerykanie grają tutaj turniej życia, póki co bez porażki i demolują kolejnych rywali. Od 2009 nie zaliczyli półfinału i są mega zdeterminowani aby dotrzeć do finału tutaj. Za przeciwników mają czołową parę świata, która jednak nie gra jeszcze swojej optymalnej gry. Pary te już raz spokały się w tym turnieju i Gibb J./Rosenthal S. zdemolowali rywali 2:0 (21:17, 21:9), był to naprawdę prawdziwy nokaut dla tak doświadczonej pary jak Brink/Reckermann. Amerykanie w tamtym meczu nie mieli problemów z przyjmowaniem mocnych zagrywek rywali czy też mijaniem wysokiego bloku Reckermanna. H2h pomiędzy tymi duetami wynosi 3:3. Jako, że Amerykanie grają turniej życia i już mają na rozkładzie Niemców w tym turnieju kiedy to pokazali jak należy z nimi grać więc to im zaufam w pierwszym półfinale.
Gibb J./Rosenthal S. @2.75 2/10 Betclick ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Herrera P./Collado A. G. - Brink J./Reckermann J.
No i mamy mecz o 3 miejsce. Obie pary z problemami ale jakoś tutaj dotarły, obie też według moich przewidywać łatwo przegrały swoje półfinału, chociaż Brink z Reckermannem byli faworytami swego meczu, ale ich amerykańscy przeciwnicy wyraźnie mają patent na nich, bo drugi raz ich rozjechali. Jeśli chodzi o siatkarskie umiejętności to dużo wyżej cenię sobie parę niemiecką i to jej powierzam swoje pieniądze, bo mimo klęski w półfinale to patrząc z perspektywy całego turnieju to chłopaki grają naprawdę dobrze i widać, że forma rośnie. Hiszpanie dotarcie do tej części rozgrywek zawdzięczają głównie słabszej drabince oraz niedyspozycji rywali. Dla mnie pewna wygrana Germańców.
Brink J./Reckermann J. @1.75 6/10 Pinnacle ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
08.00 Rogers T./Dalhausser P. - Gibb J./Rosenthal S.
No to czas na finał. Chyba nikt nie spodziewał się takiej obsad tzn. mam na myśli udziału w tym finale pary Gibb/Rosenthal. Rogers z Dalhausserem jeśli już docierają do finału to raczej go wygrywają i tak będzie też tym razem. W poprzednich rundach może grają na pół gwizdka, ale finał to już co innego, tam zawsze dają z siebie maksimum i nawet nie ma znaczenia tutaj fakt, że Gibb z Rosenthalem grają turniej życia. H2h obu par to około 28-9 dla R/D. Nie ma co się rozpisywać nad grą poszczególnych par, bo o tym było już pisane niejednokrotnie. Rogers z Dalhausserem na tą chwilę są o klasę wyżej nad pozostałymi parami ze światowej czołówki i tego się trzymajmy i innej opcji jak ich wygrana w finale nie wchodzi w grę.
Rogers T./Dalhausser P. @1.27 10/10 Pinnacle ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Larissa/Juliana BRA - Schwaiger/Schwaiger AUT
Ostatnia peffka na dziś. Brazylijki z byle kim nie przegrywają, a Austriaczki póki co są za słabiutkie żeby powalczyć z Larissa i Juliana, które mają tutaj ochotę na trzeci tytuł w tym sezonie i wydaje się, że go zdobędą, bo po wpadce z Fendrick i Hanson idą jak burza demolując kolejne rywalki jako chociażby mocne Chinki w poprzedniej rundzie.
Larissa/Juliana BRA @1.21 10/10 Pinnacle ⛔
noł coment, pierwszy set wygrany, w drugim prowadzenie 16:14 zeby przegrac 17:21, w 3 secie prowadzie 3 pkt zeby przegrac 13:15 ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
04.00 Fendrick L./Hanson B. - Kessy J./Ross A.
Krótko i rzeczowo, bo zmęczony jestem. W pierwszym półfinale zmierzą się dwie pary amerykańskie. Fendrick and Hanson grają tutaj bez wątpienia turniej życia, tak jak Gibb/Rosenthal w męskim turze. Przeszły wszystkie rundy jako niepokonane po drodze odprawiając takie pary jak Larissa/Julliana, która jest aktualnie najlepszą parą na świecie, drugą parę chińską Y. Huang-Yue Y. CHN rozstawioną tutaj z 9 czy też siostry Schwaiger. Z tych trzech par tylko Larissa z Juliana były w stanie urwać seta Amerykanką co świadczy o ich niesamowitej dyspozycji na tym turnieju. Gdy oglądałem ich grę imponowały mi szczególnie grą w obronie, sporo piłek broniły, które zamieniały na skuteczne kontry. Do tego Fendrick straszy na zagrywce. Dziewczyny grają drugi sezon ze sobą i są bardzo zdeterminowane aby w końcu zdobyć pierwszy medal grają wspólnie. Za przeciwniczki mają swoje rodaczki. Pary te grały ze sobą w Brazylii i wtedy typowałem na K/S jednak teraz sytuacja się diametralnie zmieniła, bo Fendrick Hanson odpuściły turniej w Sanya, gdzie musiałyby przebijać się przez kwalifikacje krajowe, aby specjalnie przygotować się na turniej w Szanghaju i jak widać to świetnie procentuje. Kessy and Ross grają już 3 turniej z rzędu, mogą być trochę zmęczone. Nie prezentują się już tak dobrze jak w Brazylii, meczą się z teoretycznie dużo słabszymi rywalkami i mają częste przestoje w swojej grze co skutkuje stratą setów, dla mnie co turniej to wyglają gorzej, ciekawe co będzie na czerwcowych MŚ
. Jeśli Fendrick i Hanson zagrają tak jak w poprzednich meczach to mogą bez problemu wygrać to spotkanie, bo mają w tym turnieju na rozkładzie już groźniejsze pary jak chociażby Larise i Juliane, a po kursie oferowanym w Pinnacle nawpewno warto spróbować zwycięstwo tych mniej utytułowanych, ale głodnych sukcesów.
Fendrick L./Hanson B. @2.66 4/10 Pinnacle
--------------------------------------------------------------------
05.00 Keizer S./Van Iersel M. - Schwaiger D./Schwaiger S.
Tam się napisałem więc tutaj krótko. Holenderki idą tutaj jak burza, mają na rozkładzie już 2 i 3 parę z rozstawienia, a duet Talita/Antonelii to nawet powiedziałbym zdemolowały, w jednym z setów nie pozwalając im wyjść poza 9 punktów. Widziałem je w Sanyi i już tam nieźle się prezentowały kiedy to sprawiły mnóstwo problemów Kessy and Ross, ale przez decyzje sędziów w dużej mierze odpadły z turnieju. Tutaj już jest tylko lepiej. Za przeciwniczki mają Austriaczki, które w poprzedniej rundzie odprawiły Larisse i Juliane, jednak nie przeceniałbym tego zwycięstwo, bo moim zdaniem to Brazylijki zagrały sporo poniżej swoich możliwości. Austriaczki też miałem okazję oglądać w tym turnieju jak w Sanyi i moje zdanie jest takie, że ta para nie zasłużyła na półfinał, bo jest sporo par lepszych na tą chwilę, ale akurat miały dość łatwą drabinkę trafiając drużyny będące bez formy jak chociażby Goller Lodwig. Ktoś może powiedzieć, że nie jestem obiektywny, ale jakoś chyba mam uprzedzenie do Austriaczek i nie są one dla mnie parą zasługującą na ten półfinał, a na finał to już w ogóle, bo grają szczerze bez rewelacji. Każdy ma prawo do własnej opinii i ja oglądając do tej pory wszystkie turnieje w tym sezonie tak właśnie uważam. Widziałem mecze kiedy popełniały sporo prostych błędów, błędów w przyjęciu czy też w ataku. Wierzę mocno, że świetnie dysponowane tutaj Holenderki poradzą sobie z Austriaczkami, a kurs palce lizać, głównie przez to, że Austriaczki pokonały w poprzedniej rundzie najlepszą parę świata, ale limit szczęścia już wykorzystały i czas na porażkę.
Keizer S./Van Iersel M. @2.15 7/10 Pinnacle
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Vorlova/Rehackova vs Elblova/Stastna 1 @1.45 ✅
Novakova/Tobiasova vs Bonnerova/Hermannova 1 @1.15 ✅
No to czas na plażówkę w Mysłowicach. Na początek prekwalifikacje i czeskie pary. Nie będę się rozpisywał, bo mecze startują niedługo. W obu parach są klarowne faworytki, które są o klasę lepsze od przeciwniczek i każdy inny wynik niż wygrane drużyn, które typuję będą dla mnie sporą niespodzianką.
AKO: 1.66 8/10 Bet365
------------------------------------------------------------
Novakova/Tobiasova vs Bonnerova/Hermannova
Novakova z koleżanką to już doświadczone zawodniczki, które rok temu regularnie grały w największych turniejach i wygrywały z czołowymi parami na świecie. Bonnerova z Hermannova to młoda czeska para jeszcze nieopierzona i bez sukcesów. Powinien być szyki mecz dla starszych koleżanek. Mecz na live na Bet365.
Poniżej 78.5 @1.85 6/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
własnie naskrobalem pare słow na temat tego meczu na innym forum wiec wkleje tutaj tez, na szybko pisane ...
12:20 Kolosinska/Brzostek vs Mullin/Dampney
Ja rozumiem, że Polki grają u siebie, ale te kursy to trochę przesada. Brzostek z koleżanką to chyba akutalnie najlepsze polska para, ale na Brytyjki to może być za mało. Mullin i Dampnev od początku roku imponują formą jak na siebie. W Szanghaju zajęły aż 13 miejsce i toczyły wyrównane boje z Kessy Ross czy też wygrywały z Kuhn Zumkehr lub Brazylijkami Lilianą i Baquerizo, a wszystkie te pary są o klasę lepsze od Polek i zapowiada się na zwycięstwo Brytyjek. Mecz na live na Bet365.
Mullin/Dampney @1.80 6/10 Pinnacle ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
:siata: 13.20 Huang/Yue vs Dubovcova/Nestarcova

Pomiędzy obiema parami jest różnica klas. Chinki mimo swojego młodego wieku (jedna 18 lat, druga 23) to już są czołową parą świata. Przed dwoma tygodniami zajęły 9 miejsce w Szanghaju, a w Sanya i Brazylii plasowały się na 17-tych miejscach. Co do rywalek to jest ich pierwszy turniej w tym roku, grywają głównie w imprezach satelickich od czasu do czasu próbując swoich sił w większych imprezach. Przeszły tutaj już pierwszą rundę kwali więc stąd może aż takie kurs na ten mecz, bo ja wystawiłbym max 1.2 na Chinki. Mecz na live na Bet365 oraz Bwin.

Huang/Yue @1.49 8/10 Pinnacle (1.40 Bet365) ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
:siata: 14:00 Gancarczyk/Pilarek vs Maaseide/Ingrid
Polki sprawiły niespodziankę pokonując w 1 rundzie kwali jakąś tam średniawą parę z Ukrainy. Teraz przyjdzie im się mierzyć z doświadczonymi Norweżkami, które ograne są na wielkich imprezach i regularnie grają z najlepszymi. Polki pokazały się i to będzie na tyle ich udziału w tym turnieju, bo są conajmniej o dwie-trzy klasy słabsze od rywalek. Spodziewam się szybciutkiego meczu dla Norweżek i jeśli Polki wyjdą z 15 pkt w każdym z setów to będzie dla nich sporym sukcesem.
Poniżej 77.5 pkt @1.85 8/10 Bet365 ✅
Maaseide/Ingrid 2:0 @1.56 6/10 Bet365 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom