>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkówka Plażowa 2011

Status
Zamknięty.
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Konilkos/Shulyak vs Giginoglu/Gögtepe H.
Przejrzałem jeszcze ofertę i rzucił mi się w oczy jeszcze jeden typ, ale tutaj krótko. Para turecka to nie jest żadna wybitna para, ale regularnie startuje w rozgrywkach satelickich CEV bądź FIVB i mają 24 numer w kwalifikacjach. Za przeciwników za to mają młodych, bo 15 i 16-letnich chłopaczków z Kazachstanu, którzy mają tutaj jeden z ostatnich numerów w kwalach, a więc gówniarze. Nie są to też żadni wybitni juniorzy, bo nie było o nich wogóle słychać, anonimowi zawodnicy. Jeden z lokalnych tureckich buków miał kursy na ten mecz w okolicach 1.20-1.25, więc trzeba brać to co proponuje Bet365, bo przewaga wieku oraz doświadczenia pomiędzy obiema parami jest zbyt duża.
Giginoglu/Gögtepe H. @1.45 7/10 Bet365 ✅ Poniżej 88.5 pkt @1.72 5/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
04.30 Babichev/Pilipyuk vs Coucke/van Walle
Ekipy z Kazachstanu wyraźnie tutaj odstają od reszty stawki tym bardziej, że Ci panowie grają ze sobą pierwszy turniej i o ile Babichev jeszcze się gdzieś pokazywał w poprzednim sezonie to o jego partnerze nic nie wiadomo. Są to dobre teamy na jakieś turnieje satelickie, ale tutaj już są wyraźnie za wysokie progi dla nich. Natomiast Belgowie zainaugorowali już sezon w Brazylii gdzie odpadli w drugiej rundzie kwali w pierwszej rundzie pokonując solidnych Japońców. Coucke to doświadczony gracz grywał w przeszłości na największych imprezach i mierzył się z zawodnikami z najwyższej półki, do pomocy ma młodego, wysokiego van Walle i ten duet powinien sobie spokojnie poradzić z Kazachami.
Coucke/van Walle @1.40 7/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
05.30 Gunnarsson/Brinkborg vs Giginoglu/Gögtepe H.
Oglądałem Turasów w meczu z tymi młodymi Kazachami i w sumie tylko jeden tam cos pogrywał, drugi wyraźnie odstaje od kolegi. Co do wielkoludów szwedzkich to są oni dwie półki wyżej od Turków. W Brazylii ostatnio zaliczyli całkiem niezły występ. Ten mecz muszą wygrać, bo takie pary jak Turecka to oni łykają na śniadanie.
Gunnarsson/Brinkborg @1.20 10/10 Bet365 ✅
Poniżej 82.5 pkt @1.80 5/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
06.30 Fabio Luiz/Maciel vs Binstock/Van Huizen
Dla mnie tu mega value. Para brazylijska gra pierwszy sezon ze sobą, ale są to klasowi zawodnicy. Fabio w przeszłości wygrywał wielkie szlemy, był mistrzem świata w 2005, zdobył srebro w Pekinie i notorycznie w każdym turnieju był jednym z faworytów do zwycięstw o jego partnerze też można powiedzieć podobnie, ten przez większość kariery partnerował Bruno. Za przeciwników mają Kanadyjczyków, ale kto to w sumie jest? Jakiś duet pałętający się zazwyczaj po kwalach do turniejów i tam kończący swoją przygodę. Brazylijczycy przeszli już tutaj na rozgrzewkę pierwszą rundę kwali więc już się trochę ograli. Powinni wygrać spokojnie ten mecz, bo doświadczeniem oraz umiejętnościami biją rywali na głowę.
Fabio Luiz/Maciel @2.0 7/10 Bet365 ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
ostatnie typy, bo trzeba isc sie przespac po pracowitej nocy ...
Gunnarsson/Brinkborg vs Asahi/Aoki 1 @1.30 9/10 Bet365 ✅
Ponownie róznica klas pomiędzy parami. Szwedzi zniszczyli w poprzedniej rundzie Turasów i teraz powinni to samo zrobić z Japońcami, bo są sporo lepsi.
Garcia Thompson/Grotowski vs Reader/Schalk 1 @2.10 6/10 Bet365 ✅
Angoli oglądałem w meczu z najwyżej rozstawioną w kwalach parą łitewską i Anglicy nie dali im szans, a kursy na nich w tym meczu oscylowały w okolicach @10. Zagrali naprawdę fajny mecz i są w niezłej formie. Świadczy o tym też mecz 1 rundy kwali kiedy to roznieśli Urugwajczyków do 4 i do 8, prawdziwy nokaut. Jeśli zagrają tak jak z Litwinami to spokojnie wygrają.
AKO: 2.73 4/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Niemc L./Suwinska K. - Campisi N./Hopf C.
Nie mam weny dzisiaj na wybujane analizy i jestem zmeczony więc bedzie krótko. Tutaj róznica poziomow jest bardzo duza. Polki to mlode dziewczyny, ktore dopiero probują seniorskiej siatkowki, zazwyczaj z marnym stkutkiem, bo odpadaja w kwalach ze slabymi parami. Za przeciwniczki maja dzisiaj doswiadczone Hiszpanki, ktore regularnie grywaja w wielkich szlemach oraz na wszystkich wielkich turniejach. Zdecydowanie umiejętności i doświadczenie po stronie Hiszpanek i radzę się spieszyć póki Bet365 trzyma jeszcze 1.35, bo Bwin ma już coś koło 1.20.
Campisi N./Hopf C. @1.35 8/10 Bet365 ✅
-------------------------------------------------------
Jin J./Miao Ch. - Shun Thing Beh/Teck Hua Luk
Wiadomo Chinki u siebie, a z każdą chińską parą grającą u siebie trzeba się liczyć, nawet tą nieznaną. Tutaj aż tak źle nie jest bo przynajmniej jedna z Chinek jest nieźle znana, a mianowicie Jin. W poprzednim sezonie z inna partnerka regularnie występowała na najwiekszych turniejach i zazwyczaj udawało im sie przechodzic kwale, a wiec są ograne z najlepszymi. Malezyjki to zawodniczki grywajace na nizszym poziomie rozgrywkowym, glownie challengery i inne satelickie imprezy. Na wlasnych smieciach chińskie duety takie egzotyczne pary łykają bez problemu.
Jin J./Miao Ch. @1.40 7/10 Bet365 ✅
--------------------------------------------------------
Kadijk/Mooren vs Pilipenko/Bogatu
Holenderki mierza się z młodymi zawodniczkami Kazachstanu, a nawet bardzo młodymi, bo jedna ma 15lat! a druga 18, już wczoraj był podobny pojedynek u mężczyzn i gówniarze ledwo z 10pkt wyszli. Do tego dochodzi jeszcze slabe przygotowanie Kazachskich ekip, ktore widocznie odstaja od reszty europejskich teamow. Holenderki to doświadczone zawodniczki, a ten typ to peffka.
Kadijk/Mooren @1.18 10/10 Bet365 ✅

--------------------------------------------------------
Nilsson/Hansson vs Roubanis/Papageorgiou

O Szwedkach pisałem już przy okazji poprzedniego turnieju gdy grały z Polkami więc nie będę się powtarzał, bo dziewczyny całkiem nieźle jak na nie są przygotowane to turnieju, już od dawna są w Chinach i tutaj sie aklimatyzują i trenują. Za przeciwniczki mają Greczynki. Greckie zespoły też są kiepsko przygotowane i słabo wypadają na tle reszty. Duet ten grywa głównie na niższym poziomie rozgrywkowym, ale też bez rewelki. Widzę wygraną Szwedek.

Nilsson/Hansson @1.52 2/10 Pinnacle ⛔

---------------------------------------------------------
Tcholakova E./Todorova M. - Ryabova E./Ushkova M.

Rosjanki świetnie przygotowane do sezonu, który zaczely od 3 miejsca w satelickim turnieju gdzies tam w Rosji, pozniej było 17 miejsce w turnieju w Brazylii, a jesli przegrywają to naprawde z niezlymi duetami. Bulgarki takich osiagniec poki co nie maja. Graja narazie bez rewelki meczac sie ze slabymi parami i wydaja sie byc poki co duzo slabsze od Rosjanek.
Ryabova E./Ushkova M. @1.44 7/10 Pinnacle ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Gibb J./Rosenthal S. - Doppler C./Mellitzer M.
Nie wiem skad takie wzrosty na Amerykanow, troche mi sie to nie podoba, ale jako, ze nie znalazlem zadnych przeslanek aby mogli przegrac wiec inwestuje swoje pieniadze w ich wygrana. Amerykanie niezle zaprezentowali sie juz z Brazylii gdzie zajeli 17 miejsce. Od poczatku sezonu widac niesamowite przygotowanie do sezonu zespolow z USA zarowno meskich jak i kobiecych. Dla austryjakow to 1 turniej w tym sezonie. Jako, ze Amerykanie juz dawno weszli w sezon oraz sa dla mnie lepsza para to im powierzam swoje pieniadze.
Gibb J./Rosenthal S. @1.59 7/10 Bet365 ✅
-------------------------------------------------------- Jennings C./Wong K. - Nummerdor R./Schuil R .

Na dobrą sprawę to Amerykańców już powinno nie byc w tym turnieju, bo na mega farcie przeszli ostatnia runde kwali w TB wygrywajac 20:18, chociaz przegrywali bodajze 14:11, z malo znanymi Grekami wiec jak widac ich dyspozycja tutaj nie jest najlepsza. Przyjdzie im sie dzisiaj zmierzyc z jedna z lepszych par na swiecie, 12 tutaj z rostawienia. Holendrzy Ci ladnie zainaugurowali sezon w Brazylii gdzie zajeli az 9 miejsce, a wiec forma jest i powinni sobie spokojnie poradzic z kwalifikantami z USA.

Nummerdor R./Schuil R. @1.44 9/10 Pinnacle ⛔ Poniżej 85.5 @1.85 6/10 Bet365 ⛔ ---------------------------------------------------------
Skarlund T./Spinnangr M. - Ces A./Ces K.
Norwegowie inaugurują sezon występem w Szanghaju. Ostatnie dni przed wylotem do Azji spedzili w okoliach Rzymu na obozie przygotowawczym gdzie sparowali i wygrywali z niezłymi Austriakami Doppler / Melitzerem oraz z drugą parą niemiecką Klemperer / Koreng. Sami mowia ze sa zadowoleni z przygotowan i ze forma powinna byc niezla. Ich rywale to taka druga liga europejska. Francuscy bracia Ces dostali niedawno baty w Brazylii od Fijalka i Prudla do -14 i -10, a para norweska jest gdzies na poziomie Polakow. Tutaj niby przeszli juz dwie rundy kwali, ale rywali mieli slabych i Norwegowie powinni sobie z nimi poradzic bo sa o klase lepsza para.
Skarlund T./Spinnangr M. @2.04 6/10 Pinnacle ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
02.50 Varassova/Shabalina vs Urata/Take
Japonki grają z dziewczynkami, które liczą sobie po 15 i 16 lat! więc pewnie będzie miazga, jak one z 10-12pkt wyjdą to będzie dobrze. Pod koniec kwietnia grały w jakimś czelku w Azji i dostawały nawet wynikami 21:1, 21:3, a graly z jeszcze slabszymi zespolami niz ta japonska para. wiec bedzie miazga.
Poniżej 78.5 pkt @1.72 10/10 Bet365 ✅ Urata/Take 2:0 @1.25 10/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Wu P./Xu L. - Fuerbringer M./Lucena N.
Podaje już teraz, bo mam problemy z internetem i nie wiem czy później będę miał dostęp. Chińczycy są w świetnej formie od początku sezonu, w Brazylii zajęli 3 miejsce gdzie przegrali tylko jeden mecz z Alisonem i Emanuelem. Ogladalem ich kilka meczy i naprawde jest co ogladac. Teraz grają u siebie na swoich piaskach i będą jeszcze dużo groźniejsi niż w Brazylii. Są bardzo zdeterminowani, aby wypaść jak nalepiej na wlasnych smieciach. Graja z amerykanami, czwarta tutaj para z rozstawienia. Amerykanie mieli juz mega problemy w 1 rundzie, kiedy to wymeczyli zwyciestwo z kwalifikantami z Kanady. Przed rokiem pary tez zmierzyly sie ze soba w Szanghaju i wtedy wygrali Chinczycy. Licze tutaj na zwyciestwo Chinoli, bo sa w mega formie od poczatku sezonu i dla mnie sa jednymi z glownych faworytow do zwyciestwa tutaj. Podaje kursy z Interwetten, bo tylko on ma narazie to w ofercie, ale reszta pozniej pewnie doda.
Wu P./Xu L. @1.50 5/10 Interwetten ⛔ pierwszy set lajtem wygrany, w drugim pelna kontrola, prowadzenie bodajze 14:10 i przegrali wygrany mecz :-/
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Bawden/Palmer vs Kadijk/Mooren

No to zaczynamy w końcu turniej główny w Chinach. O Australijkach pisałem już przy okazji poprzedniego turnieju, ale chętnie to przypomnę, bo to jedna z moim ulubionych par i być może nie każdy to czytał no i warto o tym przypominać bo ta para może namieszać w tym sezonie, a póki co są strasznie nie doceniane przez bukmacherów. Bawden L./Palmer B. mają naprawdę możliwości na całkiem niezłe granie. Widziałem je rok temu w Starych Jabłonkach i byłem mile zaskoczony ich grą. Szczególnie imponuje 22-letnia Palmer, która zaczynała swoją przygodę z siatkówką, od jej halowej wersji. Ma ona niezłe warunki fizyczne co w połączeniu z dużym wyskiem stanowi czasem na siatce zapore nie do przejścia. Zawodniczka ta posiada też bardzo mocny serwis, którym straszny rywalki. Jej młodość plus doświadczenie 29-letniej Bawden sprawiają, że ta para jest groźna dla wszystkich. Sezon zaczęły już w marcu kiedy to bez problemu zdobyły mistrzostwo Australii, a więc forma jest. Widać, że są bardzo dobrze przygotowane do sezonu oraz już miesiąc temu weszły w rytm turniejowy. W poprzednim tygodniu w Brazylii pokazały naprawdę kawał dobrego volleyballa kiedy to przeszły bez problemu kwale, aby później sprawić sensację i demolując czołową parę świata Kessy/Ross późniejsze zdobywczynie trzeciego miejsca w tym turnieju, w następnej rundzie pokonały solidne Rosjanki, aby w trzeciej rundzie po wyrównanej walce ulec najlepszej parze ostatnich dwóch sezonów Larrisie i Julianie, które później wygrały ten turniej. Finalnie Australijki zajęły w tym mocno obsadzonym turnieju świetne 9 miejsce. Widać, że forma jest i będą w tym sezonie groźne dla najlepszych. Poźniej przyszedł turniej w Sanyi i tam też świetny występ, bo jako kwalifikantki zajęły 13 miejsce, przegrywając tylko z dwoma czołowymi parami na świecie. Jesli z kims przegrywaja w tym roku to tylko z parami z najwyzszej swiatowej czolowki. Do takich par napewno nie zalicza się pada holenderska, z którą przyjdzie im się dzisiaj zmierzyć. Przeszły one tutaj kwale, w Sanyi zajęły 41 miejsce więc bez rewelacji narazie i ogólnie jest to ostatnio jedna ze słabszych par holenderskich, a z takimi przeciwniczkami Australijki nie zwykły przegrywać w tym sezonie i łykają je bez problemu.
Bawden/Palmer @1.60 8/10 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Kadziola M./Szalankiewicz J. - Klemperer D./Koreng

Jeszcze jeden typ na dzisiaj, ale krótko, bo wychodzę z domu za chwilę. Niemcy to 6 tutaj para z rozstawienia. Jest to druga para niemiecka mająca w swoim dorobku już wygrane na wielkich szlemach w poprzednim roku czy też 4 miejsce na mistrzostwach świata. W każdej wielkim imprezie trzeba tą parę uwzględniać jako jedną z faworytów. W tym sezonie to ich pierwszy turniej w Chinach i jeszcze się dogrywają po obozie przygotowawczym we Włoszech gdzie sparowali z mocnymi parami Austriackimi. Póki co wygrali tutaj jeden mecz i przegrali z mocnymi Amerykanami, ale z meczu na mecz napewno będą grać lepiej. Trafili teraz na drugą polską parę, która przeszła tutaj kwale, ale póki co Polacy słabo grają na początku tego sezonu. Niemcy są dla mnie o niebo lepsza parą i gdyby nie to, że to ich pierwszy turniej to typ ten grałbym maksymalna stawka.

Klemperer D./Koreng @1.38 8/10 Pinnacle ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
04.30 Liliana/Baquerizo vs Nystrom/Nystrom

Tak więc Hiszpanki miałem okazję oglądać podczas ostatniego turnieju w Sanyi kiedy inaugurowały swój sezon pojedynkiem z Palmer/Badwem i grały naprawdę katastrofalnie, miały ogromnie problemy z przyjęciem jak i w ataku, ogólnie im się gra nie kleiła. Zresztą niedługo później po porażce z innymi kwalifikantkami z Australii pożegnały się z turniejem. Widać, że póki co są jeszcze bez formy, którą prezentowały chociażby w poprzednim sezonie. Co do Finek to po średnim występie w Brazylii, w Chinach tydzień temu już zaprezentowały się już dużo lepiej kiedy to zajęły aż 9 miejsce. Dobrze przepracowany okres przygotowawczy podczas, którego przygotowywały się oraz sparowały w Grecji i na Cyprze z parami niemieckimi powinien zacząć z czasem coraz bardziej procentować. Wobec słabej formy Hiszpanek inwestuję swoje pieniądze w zwycięstwo siostrzyczek, które póki co prezentują się o niebo lepiej. Jako ciekawostkę mogę jeszcze dodać, że na dwa dotychczasowe występy Hiszpanek w Szanghaju to nie wygrały one tutaj ani jednego meczu .

Nystrom/Nystrom @2.05 5/10 Pinnacle ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
03.30 Huang/Yue vs Wesselink/Meppelink

Mam problemy z netem, bo muszę wyjątkowo korzystać z bezprzewodowego, a ten co chwile mi się rozłącza i dlatego tak co jakiś czas podrzucam te analizy jak tylko złapię zasięg. Uwielbiam grać na chińskie pary gry grają one u siebie i zazwyczaj nie wychodzę na tym źle, bo każda chińska para jest podwójne groźna na swoim terenie. Chinki od początku sezonu prezentują się nie najgorzej, bo dwa razy zajmowały 17 miejsce, ale stać je bez wątpienia na więcej, bo w swojej karierze wygrywały już z najlepszymi. Są to młodziutkie dziewczyny, bo 18 oraz 22 rozstawione z 9. Występują one tutaj co roku, bo jest to bardzo ważny turniej dla chińskich par. Mierzą się z przeciętnymi Holenderkami, dziewczyny występują drugi sezon ze sobą, póki co bez większych sukcesów, 24 para tutaj z rozstawienia, w tym sezonie zajęły narazie dwa razy 25 miejsce, a więc Chinki prezentują trochę lepszą formę, jeśli dodać do tego fakt, że ten turniej jest bardzo ważny dla chińskich par, bo chcą wypaść jak najlepiej na własnych śmieciach to widzę wyraźną wygraną Huang i Yue, a po takim kursie grzech nie spróbować.
Huang/Yue @1.55 6/10 Betclick ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Herrera P./Collado A. G. - Rego E./Cerutti A.
Brazylijczycy od początku sezonu imponują formą i razem i wydaje się, że póki co to mogą przegrywać tylko z parą Rogers/Dallhauser, bo reszta wydaję się sporo słabsza co pokazał turniej w Brazylii gdzie Amerykanie wygrali a Brazylijczycy byli drudzy. Przed rozpoczęciem oficjalnego międzynarodowego sezonu Brazylijczycy grywali na lokalnych turniejach w Brazylii gdzie mierzyły się ze sobą najlepsze pary z kraju kawu. Jeden z takich turniejów Alison i Emanuel wygrali, a w dwóch pozostałych zajmowali 3 miejsce. Hiszpanie narazie solidnie, na swoim poziomie, ale bez rewelacji, a właśnie tej rewelacji potrzeba, aby pokonać Brazylijczyków, którzy są w świetnej formie i już dawno weszli w sezon rozgrywkowy turniejami w Brazylii.
Rego E./Cerutti A. @1.65 7/10 Betsson ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
07.30 Y. Huang/Yue Y. CHN - Gioria/Momoli ITA
Oglądałem Chinki w meczu pierwszej rundy i muszę powiedzieć, że są naprawdę mocne. Mimo młodego wieku to imponowały doświadczeniem i rutyną. Szczególnie wyróżniała się 18-letnia Huang, która błyszała na bloku oraz w kontrach, obydwie dysponują kąśliwą zagrywką. Włoszki natomiast póki co słabo w tym sezonie. Tutaj ledwo przeszły kwale grając na przewagi z jakimiś Nowozelandkami. W 1 rundzie niby pokonały Amerykanki, ale te pewnie zlekceważyły rywalki i mamy trochę niespodziankę. Chinki pokażą im miejsce w szeregu, bo u siebie są bardzo mocne.
Y. Huang/Yue Y. CHN @1.82 8/10 Pinnacle ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
07.30 Erdmann J./Matysik K. - Gunnarsson S./Brinkborg H.
Pary o podobnym potencjale więc spore value. Ja nawet trochę wyżej cenię sobie szwedzkich wielkoludów, którzy w tym sezonie wyglądają troszkę lepiej mimo wszystko i liczę, że to oni wygrają ten mecz, a po kursie oferowanym przez Bwin to grzech nie zagrać.
Gunnarsson S./Brinkborg H. @3.55 3/10 Bwin ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Cunha P./Salgado P. - Xu L./Wu P.
Ostatni już typ na dzisiaj, ale za to peffka. Chińczycy zaliczyli wypadek przy pracy w poprzedniej rundzie kiedy to przegrali wygrany mecz z Amerykanami. Teraz muszą okrężną drogą przebijać się do dalszej fazy. Przyjdzie im się zmierzyć z Brazylijczykami, których dwa tygodnie temu roznieśli w Brazylii bez straty seta, więc skoro dokonali tego tam to i bez problemu wygrają w domu. Oglądałem obie drużyny w tym turnieju i Chińczycy mimo porażki w ostatniej rundzie prezentowali się o niebo lepiej.
Xu L./Wu P. @1.50 10/10 PartyBets
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom