>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Siatkówka Plażowa 2011

Status
Zamknięty.
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Shaylyn/Leao vs Luana / Lili
Eliminacje do Brazylijsiej imprezy w siatkówce plażowej. Shaylyn/Leao grają pierwsze sezon ze sobą, dokładniej to jest ich pierwszy turniej jeśli się nie mylę. Leao grała w poprzednim sezonie w Vieira i nawet im to wychodziło, bo były 29 parą na świecie, często można je było oglądać w największych imprezach. Za przeciwniczki mają dzisiaj dużo mniej znane Brazylijki, które grają ze sobą od 2008 roku bodajże, ale bez większych sukcesów. Grywają na mniejszych imprezach często odpadając w kwalach. Typuję zwycięstwo tych bardziej doświadczonym i bardziej utytułowanych mimo, że to ich pierwszy wspólny turniej.
Shaylyn/Leao @1.80 3/10 Bet365 ⛔
pierwsze koty za płoty ... :?
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Nystrom/Nystrom vs Cicolari/ Menegetti
Widzę tutaj trochę value po stronie sióstr Nystrom. Obie pary są obok siebie w rankingu. Blizniaczki Nystrom grają ze sobą od ponad 10 lat, a więc znają się na pamięć. W poprzednim roku zajęły w Brazylii 5 miejsce, a więc służą im piaski Copacabany. Finki są dla mnie lepszą parą, dużo lepiej wypadają na dużych imprezach takich właśnie jak ta w Brazylii. Przepracowały mocno okres przygotowawczy na obozie w Grecji oraz Cyprze gdzie sparowały z mocnymi Niemiecki parami. Włoszki ciułają punkty zazwyczaj na słabiej obsadzonych turniejach. Stawka niska, bo początek sezonu.
Nystrom/Nystrom @2.20 2/10 Bwin ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Klapalova/Hajeckova vs Kuhn/Zumkeh r
Krótko, bo mecz niedługo. Różnica pomiędzy obiema parami dla mnie jest dość spora. Szwajcarki miały świetną końcówkę poprzedniego sezonu kiedy to raz po raz meldowały się wysoko w mocno obsadzonych turniejach. Tutaj są rozstawione z 14 numerem. Miały małe problemy z dotarciem na miejsce z powodu awarii samolotu, ale finalnie dotarły w piątek odbyły kilka treningów i same mówią, że są bardzo mocne i świetnie przygotowane do tego turnieju, gdzie już wcześniej notowały niezłe wyniki. Za rywalki mają rozstawione tutaj z 19 Czeszki. Dziewczyny te grają ze sobą drugi sezon. Szwajcarki w poprzednim sezonie regularnie sobie z nimi radziły i dzisiaj powinno być podobnie. Pinnacle wyróżnił się z kursem więc trzeba korzystać. Mecz na live na Bet365.
Kuhn/Zumkehr @1.57 4/10 Pinnacle ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Fernando/De Paula vs Böckermann/Urbatzka
Oferta bogata więc można poszaleć. Finałowa część eliminacji do imprezy głównej u mężczyzn. Miałem okazję wczoraj oglądać Brazylijczyków w preeliminacjach i wogóle mnie nie zachwycili. Często byli nieskuteczni w ataku, sporo ataków w taśmę, albo w aut. Wygrali po TB dlatego, że to przeciwnicy popełnili więcej błędów niż oni. Przeszli też pierwszą rundę kwali tracąc seta z jakimiś ogórkami z Arngentyny. Grają ze sobą dopiero 4 turniej i widać, że jeszcze nie do końca są zgrani. Za rywali mają niezłą niemiecką parę, która gra dość długo ze sobą. Przed turniejem zrobili sobie obóz przygotowawczy właśnie w Rio, a więc są już dawno zaaklimatyzowani. Przeszli preeliminację demolując inną niemiecką parę. Pierwszą rundę kwali mieli wolną. Powinni być górą w tym meczy, bo są parą o klasę lepszą.
Böckermann/Urbatzka @1.60 5/10 Bwin ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Ukolova E./Vasina A. - Bawden L./Palmer B.
Obie pary weszły do turnieju głównego z kwalifikacji i obie w pierwszej rundzie sprawiły niemałą niespodziankę pokonując odpowiednia 9 oraz 8 parę z rozstawienia. Szczególnie wrażenie robi wygrana Australijek, które rozniosły jedną z najlepszych par na świecie Kessy-Ross USA [8] wygrywając sety do -18 oraz -12. Ta para ma naprawdę możliwości na całkiem niezłe granie. Widziałem je rok temu w Starych Jabłonkach i byłem mile zaskoczony ich grą. Szczególnie imponuje 22-letnia Palmer, która zaczynała swoją przygodę z siatkówką, od jej halowej wersji. Ma ona niezłe warunki fizyczne co w połączeniu z dużym wyskiem stanowi czasem na siatce zapore nie do przejścia. Zawodniczka ta posiada też bardzo mocny serwis, którym straszny rywalki. Jej młodość plus doświadczenie 29-letniej Bawden sprawiają, że ta para jest groźna dla wszystkich. Sezon zaczęły już w marcu kiedy to bez problemu zdobyły mistrzostwo Australii, a więc forma jest. Widać, że są bardzo dobrze przygotowane do sezonu oraz już miesiąc temu weszły w rytm turniejowy, dlatego też one są dla mnie faworytkami tego spotkania, bo są parą lepszą oraz wyniki przemawiają za nimi. Dodam jeszcze, że Rosjanki grają 1 turniej wspólnie ;)
Bawden L./Palmer B. @1.85 5/10 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Hansel/Montagnolli - Kessy/Ross
Krótko, bo mecz niebawem. Cięzko sobie wyobrazić, aby Amerykanki, zdobywczynie 4 miejsca przed rokiem miały odpaść już teraz. W pierwszej rundzie wypadek przy pracy z ambitnymi Australijkami i teraz muszą się bić okrężną drogą o drugą rundę. Mecz na live na bet365 i na bwin
Kessy/Ross @1.50 4/10 Bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Keizer S./Van Iersel M. - Goller S./Ludwig L.
Ostatni już typ z dzisiejszej oferty. Pojedynek holendersko-niemiecki. Para niemiecka to 4 aktualnie para na świecie. Rok temu zajęły w tej imprezie 2 miejsce, dla porównania Holenderki 17. Niemki w Rio są już od 5 kwietnia, bo zrobiły sobie tutaj 2 tygodniowy obóz przygotowawczy do tego turnieju. W tym roku zaingurowały już sezon w Nowej Zelandii gdzie wygrały pewnie mały turniej. W pierwszej rundzie tutaj wyglądały bardzo dobrze demolując swoje rywalki. W poprzednim sezonie raczej gładko radziły sobie z Holenderkami. Jeśli już z kimś przegrywają to zazwyczaj są to pary brazylijskie bądź amerykańskie. Widzę tutaj pewne zwycięstwo Goller S./Ludwig L., bo są dla mnie parą lepszą i prezentują niezłą formę i będą się tutaj liczyły w walce o końcowe zwycięstwo.
Goller S./Ludwig L. @1.48 6/10 Pinnacl e ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Gunnarsson S./Brinkborg H. - Bockermann M./Urbatzka M.
Miałem już dzisiaj odpuścić, ale moją uwagę zwrócił jeszcze jeden typ. A dokładniej drużyna niemiecka i ich niezła forma oraz fakt, że wygrali już tutaj dwa mecze deklasując rywali, bo poprzedni mecz wygrali z brazylijczykami nie dając im wyjść ponad 13 pkt w każdym z setów. Widać, że obóz treningowy właśnie w Rio przyniósł efekt i są mocni i mogą być tutaj groźni jeśli drabinka im się dobrze ułoży. Za rywalki mają gigantów ze Szwecji, jeden 202 cm wzrostu, drugi 197cm. Te warunki robią wrażenie, ale mimo tych warunków para ta nie osiąga jakiś większych sukcesów. Grają ze sobą o 2009 roku i narazie bez rewelacji. Typuję zwycięstwo Niemców, bo wyglądają tutaj na bardzo mocnych.
Bockermann M./Urbatzka M @1.85 3/10 Bet365 ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Nummerdor R./Schuil R. - Erdmann J./Matysik K.
Niemcy nieźle prezentują się tutaj bardzo dobrze, zresztą jak wszystkie niemieckie pary, widać ze okres przygotowawczy niemieckie ekipy świetnie przepracowały. Erdmann z Matyskiem trafiali do tej pory na bardzo mocne amerykańskie bądź brazylijskie pary, z którymi toczyły wyrównane boje. W poprzedniej rundzie pokonali czołową parę na świecie rozstawioną tutaj z szóstką Gibb-Rosenthal, w pierwszej rundzie ograli inną amerykańską parę Jennings-Wong, grającą tutaj z 12. Przegrali jeden jedyny mecz z brazylijczykami Emanuelem i Alisonem, którzą są tutaj bardzo mocni i będą się liczyć w walce o końcowe zwycięstwo. Skoro toczyli wyrównane boje z powyższymi parami więc czemu nie mają pokonać Holendrów.Team z kraju tulipanów miał tutaj póki co łatwą drabinkę i dzisiaj nastąpi jego jako taki sprawdzian. Nie jest to żadna wyróżniająca się para, a raczej średniego formatu team. Widzę value po stronie Niemców i to im powierzam swoje pieniądze.
Erdmann J./Matysik K. @2.71 3/10 Pinnacle ⛔
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Santos R./Araujo M. - Xu L./Wu P.
Chinole ida w tym turnieju jak burza, w poprzedniej rundzie roznieśli w dwóch setach drugą parę na świecie Brinka i Reckermanna, na swojej drodze mają tez Pedro i Cunhe, czołową brazylijską parę, widziałem ich w akcji i naprawdę robią wrażenie, są bardzo mocni. Brazylijczycy pokonali nasz najlepszy team Fijałek/Prudel po 3 setowej walce, mecz oglądałem i grali bez rewelacji. Jeśli Chinole zagrają jak w poprzednich rundach to spokojnie mogą odprawić kolejną czołową parę.
Xu L./Wu P. @2.25 4/10 Bet365 ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
]Nummerdor / Schuil vs Brink / Reckerman 2 @1.55 6/10 Gamebookers ✅
Semenov K./Prokopiev S. - Fuerbringer M./Lucena N. 2 @1.36 7/10 Paddy Power ✅
Krótko, bo muszę wyjść. Obie ekipy, które typuje są o klasę lepsze od swoich rywali. Przegrały po jednym meczu w poprzedniej rundzie i teraz muszą bocznymi drogami walczyć o półfinał. Niemcy polegli z rewelacyjnymi tutaj chinolami więc można im wybaczyć, ale z Holendrami nie powinni mieć większych problemów, bo wcześniej regularnie ich ogrywali i raczej z ekipami spoza czołówki nie zwykli przegrywać. Amerykanie natomiast polegli z Brazylijczykami Alisonem i jego kolegą więc też można im wybaczyć, bo to absolutnie topowa para. Rosjanie i tak zaszli tutaj za daleko i Lucena i jego kumpel nie powinni mieć większych problemów z nimi.
AKO: 2.09 4/10 Gamebookers ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
May-Treanor M./Walsh K. - Fendrick L./Hanson B.
Jeszcze jeden mecz na dzisiaj, tym razem kobiety. Czekałem aż buki wystawią kursy na ten mecz, bo dla mnie ten mecz ma jednego faworyta, a w sumie faworytki-May-Treanor M./Walsh K, wielokrotne mistrzynie świata oraz podwójne mistrzynie olimpijskie. Dziewczyny są tu w mega formie, niszczą kolejne rywalki, miałem okazję oglądać ich grę i nie mogłem wyjść z podziwu z jaką łatwością punktują swoje rywalki, czy to blokiem, czy też na kontrze. Obok Larisy i Juliany są to dla mnie główne faworytki do końcowego zwycięstwa. Za przeciwniczki mają swoje rodaczki, które niespodziewanie dotarły tutaj z kwalifikacji, przegrały jeden jedyny mecz z Talita i Antonelli (dla przypomnienia May-Treanor M./Walsh K. rozniosły te dwie brazylijki do -10 i do -17) i musiały okrężną drogą docierać do tego półfinału, ale tutaj skończy się ich przygoda z tym turniejem, bo rodaczki są w mega formie i już nie z takimi tutaj wygrywały. Stawka wysoka.
May-Treanor M./Walsh K. @1.36 8/10 Pinnacle ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Kessy/Ross - Fendrick/Hanson
A więc kończy nam się powoli rywalizacji na brazylijskiej Copacabanie. W meczu o trzecie miejsce zmierzą się dwie amerykańskie pary. Dla Fendrick i Hanson będzie to już 11 mecz na tym turnieju w ciągu 5 dni, co jest mega dawką zważywszy na fakt, że większość meczy te zawodniczki miały trzy-setowych. Duet ten przebijał się przez prekwalifikacje, później kwale i w końcu turniej główny, w którym również okrężną drogą dotarły do półfinału. To wszystko spowodowało, że już dzisiejszym półfinale można było zauważyć niedyspozycję tego duetu zapewne spowodowaną przemęczeniem, a co za tym idzie sromotną porażką, a jutro nie będzie lepiej, bo to zmęczenie z dnia na dzień tylko się nawarstwia i minie kilka dni zanim zawodniczki się zregenerują. Pomijając już fakt zmęczenia to Fendrick i Hanson mierzą się z parą z absolutnie topowej, światowej półki, a nie ukrywajmy, ze występ Fendrick/Hanson aż w półfinale to spora niespodzianka. Będą grały z rodaczkami, które w tym turnieju grały rewelacyjnie, dopiero w półfinale po zaciętym boju musiały uznać wyższość najlepszej pary zeszłego sezonu Juliany i Larisy. Podsumowując to Kessy i Ross są dla mnie murowanymi faworytkami meczu o trzecie miejsce, bo zmęczenie przeciwniczek to raz, a różnica klas to dwa. Powinien być szybki mecz dla tej bardziej utytułowanej pary. Kursów na ten mecz jeszcze nie ma, ale chciałem o tym napisać już teraz, bo jutro może nie być czasu. Post edytuje jak tylko ukażą się kursy.
Kessy/Ross 1.35 8/10 Bwin ✅
 
U 3

underdogs19

Użytkownik
May-Treanor M./Walsh K. - Fendrick L./Hanson B.
Jeszcze jeden mecz na dzisiaj, tym razem kobiety. Czekałem aż buki wystawią kursy na ten mecz, bo dla mnie ten mecz ma jednego faworyta, a w sumie faworytki-May-Treanor M./Walsh K, wielokrotne mistrzynie świata oraz podwójne mistrzynie olimpijskie. Dziewczyny są tu w mega formie, niszczą kolejne rywalki, miałem okazję oglądać ich grę i nie mogłem wyjść z podziwu z jaką łatwością punktują swoje rywalki, czy to blokiem, czy też na kontrze. Obok Larisy i Juliany są to dla mnie główne faworytki do końcowego zwycięstwa. Za przeciwniczki mają swoje rodaczki, które niespodziewanie dotarły tutaj z kwalifikacji, przegrały jeden jedyny mecz z Talita i Antonelli (dla przypomnienia May-Treanor M./Walsh K. rozniosły te dwie brazylijki do -10 i do -17) i musiały okrężną drogą docierać do tego półfinału, ale tutaj skończy się ich przygoda z tym turniejem, bo rodaczki są w mega formie i już nie z takimi tutaj wygrywały. Stawka wysoka.
May-Treanor M./Walsh K. @1.36 8/10 Pinnacle ✅
Walsh/May-Treanor to bez dwóch zdań najlepsza para kobieca w historii tej dyscypliny, w FIVB mają winning streak ponad 70 zwycięstw, nie grały razem ok 2 lat, wróciły i dalej wygrywają z każdymi rywalkami jak chcą ???? Ale nie zgodziłbym się że są już w mega formie, mega formę szykują podobno na Londyn 2012 ???? Zobaczymy jak zagrają z Larissą/Julianą w finale, bo Brazylijki to chyba jedyna obecnie para która może pokonać Amerykanki, szczególnie na własnym terenie.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Nawet nie wiedziałem, że ta para wróciła. Te ich serie zwycięstw to była jakaś bajka. W takim razie już wiem komu będę kibicował. Co one robiły z konkurencją w okresie największej świetności to bym określił tylko jednym zdaniem: MIAZGA!!!
Jeśli przygotują się odpowiednio do Igrzysk, to mamy pierwszą pefę na turniej olimpijski.
To najlepszy duet w historii siatkówki plażowej. Ricardo i Emanuel też kiedyś dominowali wśród mężczyzn, ale nie tak jak one wśród kobiet.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
tak to ich pierwszy wspólny turniej od ostatnich igrzysk w Chinach gdzie zdobyly zloto i same nie ukrywaja ze polaczyly sily aby w Londynie zdobyc kolejne zloto. teraz mozna jeszcze na nie lapac niezle kursy, bo wiadomo powroty bywaja trudne, ale za jakis czas to buki beda za ich zwyciestwa placily groszowe sprawy. dzisiaj wielki sprawdzian przed ta para, bo mierza sie z najlepsza para na swiecie z ostatnich dwoch lat larissa i julianna
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Fuerbringer M./Lucena N. - Nicolai P./Lupo D.
Kolejna peffka dzisiaj. Włosi to kwalifikanci, są tutaj tylko i wyłącznie, dlatego, że mieli słabą drabinkę. Trafili na jedną mocniejszą brazylijską parą i od razu batu. Dzisiaj będzie podobnie, bo amerykanie to ścisła światowa czołówka i ich występ w tej fazie turnieju nie dziwi, ale występ Włochów tutaj może trochę zaskakiwać. Nie ma co się rozpisywać, bo różnica pomiędzy obiema parami jest bardzo duża.
Fuerbringer M./Lucena N. @1.24 8/10 Pinnacle ✅
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Fuerbringer M./Lucena N. - Santos R./Araujo M.
3 para z rostawienia Brazylijczycy Santos oraz Araujo, mieżą się z 4 parą tutaj rozstawioną, doświadczonym Amerykańskim duetem Fuerbringer M./Lucena N. &#39;hamburgeiros&#39; niby tutaj wygrywają, ale są to strasznie wymęczone zwycięstwa, większość wygranych osiągneli po 3-setowej walce, tak jak w zakończonym przed chwilą pojedynku ze średnimi Włochami. Za przeciwnikow maja utytulowanych, doswiadczonym Brazylijczykow. Duet ten jest w niezlej formie. Pare dni temu zaliczyli final turnieju w Santa Maria przegrywajac w finale dopiero z Alisonem i Emanuelem. Tutaj polegli z bardzo mocnymi Chinczykami, ktorzy sa dla mnie jednym z faworytow do udzialu w finale. Widze tutaj zwyciestwo Brazlijczykow, bo w ostatnich dniach graja duzo lepszy volleyball niz ich przeciwnicy i nie powinni miec problemow z odniesiem zwyciestwa na swoich piaskach. Kursy wystawil narazie tylko Interwetten, ale zapewne za chwile kursy wystawi reszta bukow, bo mecz juz o 15.00.
Santos R./Araujo M. @1.45 6/10 Bwin ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom