>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozytywy i negatywy

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wymieniaj się bezpiecznie

Kupowałeś bon, sprzedawałeś jakąś rzecz komuś z naszego forum? Odnotuj go tutaj! Postaw mu pozytyw, jeżeli wszystko odbyło prawidłowo, postaw negatyw jeżeli zostałeś oszukany, a także wszystkie jego dane, które znasz! Nie pozwól by oszukiwał innych.

Ja zacznę:

[pozytyw] Rooni ---&gt; wymiana środków MB&lt;=&gt;Inteligo. Wszystko ok, polecam ;)
 
C 0

cucumberman

Użytkownik
(negatyw) ???? podaję wszystkim dane perfidnego oszusta o nr gg 366829 i mb [email protected] podawał się za kamila pycka, ktorzy rzekomo studjuje w olsztynie.nie przelewajcie mu zadnych pieniędzy!!!niestety ten oszust naciągnął juz nie jedną osobę.na czacie baw reklamuje się jako wymienię mb
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
WOLF_19 :przeklina: Dostaje odemnie ⛔ :jupi: Nie wysłał mi kodów przewalacz, ostatnio na forum widziałem taki temat o wymianie z posrednikiem (moderator) ✅ bardzo dobry pomysl :idea:
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
WOLF_19 :przeklina: Dostaje odemnie ⛔ :jupi: Nie wysłał mi kodów przewalacz, ostatnio na forum widziałem taki temat o wymianie z posrednikiem (moderator) ✅ bardzo dobry pomysl :idea:
Bym się mogl tym zajac...hehe z Wolfem też mialem stycznosc , kasę mi oddal po jakimś czasie ;)
 
E 0

evo

Użytkownik
Marcin Odra - Bon do Bet-at-home za 3 zł :p (jakis czas temu) ✅
I_LoVe_DaNcE - Wczoraj chciał mi wepchać bon o wartosci 50 PLN, oczywiscie ja wplacam on mi nic nie wysyla... :] Nawet nie potrafi krasc ???? Znam jego nazwisko jak i adres zamieszkania ???? ⛔
 
L 237

lookash

Użytkownik
I_LoVe_DaNcE ⛔ napisałem posta że kupię bon do bet-at-home,po jakim czasie ten user zglosil sie do mnie ze mi odsprzeda.podal nr swoj na MB,wogole wszystko szybko,uprzejmy az do czasu.kasa doszla do niego i przepadl.czekam juz kilka dni i nic.nie polecam ????
czytalem wyzszego posta evo ale nic nie wynikalo ze jest oszustem bo go nie oszukal jeszcze.niestyty ja padelm upem tego oszusta.co prawda to nie byla wielka suma ale na pzyszlosc ostrzegam przed tym uzytkownikiem

ps.evo jak bys mogl podac jego gg na PW bylbym wdzieczny
 
yoji 0

yoji

Użytkownik
UWaga na oszusta nijaki mooney18 i jego mb [email protected] chcial kase jako pierwszy 50zł , mówil ze dam mu 20zł wpierw a on reszte wplacilem 10zł dla bezpieczeństwa i co ?

OSZUKAŁ MNIE Prosze administracje o jego zbanowanie !! bo wiecej uzytkowników zapewne oszukuje!

pozdr yoji ???? ???? ???? ????
 
michauek 233

michauek

Forum VIP
✅ dla piotrek__17

Jego tematy są blokowane tutaj, ze względu na jego mały staż na forum, ale ja się z nim wymieniłem, ba, nawet pierwszy mu dałem bon a on dopiero miał wpłacić za kilka dni kase, mógł zniknąć, nie zniknął - dzisiaj kasa jest na koncie. ✅
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Potwierdzam również ode mnie duży ✅ ✅ ✅ ✅ michauek . Dał mi 1 bon kiedy inni mi blokują tematy. Jeszcze raz duży ✅ Wymiana bezproblemowa
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom