>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Tipsport - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tipsport
O firmie
Fima Mega-Typ powstała na bazie doświadczonego zespołu specjalistów, ludzi legitymujących się najdłuższym doświadczeniem na polskim rynku bukmacherskim. Działamy w oparciu o zezwolenie Ministerstwa Finansów RP wydanego w dniu 8.11.2005.
Planujemy w krótkim czasie zbudować, obejmującą cały kraj, sieć punktów przyjmowania zakładów.
Wychodząc naprzeciw graczom chcąc wprowadzić nową, nowoczesną formę przyjmowania zakładów postanowiliśmy połączyć się z największą naziemną firmą bukmacherską na świecie TIPSPORT a.s. Praga Republika Czeska. Otrzymaliśmy zgodę z Ministerstwa Finansów na zmianę struktury udziałów i 3 marca 2006 nastąpiła fuzja Mega-Typ Spółka z o.o. w Ustroniu z TIPSPORT a.s. PRAGA Republika Czeska. Mega-Typ sp. z o.o. zmieniła nazwę na TIPSPORT PL sp. z o.o. Mamy nadzieję, że w naszych punktach, w miłej i przyjaznej atmosferze, będziecie Państwo mogli realizować naszą wspólną pasję.

W tym temacie wpisujemy wszystkie wasze opinie na temat Tipsportu oraz pytania. Wszystkie posty niezwiązane z tym bukmacherem będą kasowane!
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Niezły bukmacher :wink:

Pamietam jak pierwszy raz zobaczylem tego buka.... miłe wrażenie robi , ładny lokal, gdzie mozna sobie obejrzec mecze, zagrac w bilarda i wypić ???? ( tak bynajmniej jest w mojej miejscowości)
Pierwszy kupon tam i odrazu wygrana i kurs 13,67 trafiony ????
Miło wspominam tego buka i moim zdaniem jest dość dobry :spokodfhgfh:
 
rykos 0

rykos

Użytkownik
Mieszkam w małym mieście ~20k mieszkańców i do listopada nie mieliśmy naziemnego buka. Wszystko zmieniło się jednak w połowie tego miesiąca. Pojawił się Tip-Sport ;). Oczywiście miła atmosfera, na dole jest fajny bar gdzie tez można wypić i zagrać w bilarda ^^. Obstawiam tam czasem po szkole i musze powiedzieć, że buk warty uwagi ;) (wkoncu ktos zaryzykowal zeby postawic u nas punkt bukmacherski ???? ).
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Najcześciej ten Bukmacher znajduje się pobliskich Barach co jest minusem bo nie wszyscy tam idą bo niektórzy nie lubią Barów czy też tamtejszych ludzi więc poprostu wolą iść gdzie indziej ale musze przyznać najwyższe kursy zawsze tam są ???? I idzie spotkać znajomego :p i wrócić późno
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Jak byłem na wakacjach to grałem kilka razy u tego buka i mam o nim bardzo dobre zdanie.Szczególnie podobał mi się lokal i wysokie kursy :mrgreen: Szkoda,że w moim mieście jest tylko STS i toto-mix...
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Bukmacher ma bardzo dobre polozenie blisko centrum miast(przynajmniej u mnie i w okolicy),kursy wysokie,obsluga mila no i bar :jezora:
 
duda 380

duda

Użytkownik
Jak wszedłem na ich ofertę na stronie to aż się zdziwiłem tak wysokimi kursami :wowsdf:
Niech w moim mieście otworzą ich punkt, wygląda na fajnego buka :spokodfhgfh:
 
fifi_h 0

fifi_h

Użytkownik
Oni mają chyba największe kursy wśród bukmacherów tzw. stacjonarnych. Do nich mam u siebie najbliżej i faktycznie też można wypić piwo i poogladać mecze. Inna sprawa że niezbyt bogata oferta (nie ma możliwości np dokładnego wyniku, tylko w niektórych meczach 0-0 w typie 1-szy gol) ale mimo wszystko POLECAM!
 
M 0

manek141

Użytkownik
Mam takie pytanie odnośnie tipsporta. Jak sie obstawia Formułe 1 to sa takie oznaczenia

GP Turcji-k.kl.
GP Turcji-kw.zw.

To drugie to pewnie kto zwycięzy w kwalifikacjach. Ale to jest juz dostępne na piątkowe treningi a w sobote kiedy sa kwalifikacje nie ma możliwości obstawić kto zwycięży.

Może mi ktoś to wyjaśnić??

z góry thx
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Kursy bardzo kuszą, ale nawet jak otworzą tego buka u mnie w mieście to i tak zostane wierny toto-mixowi... tu zacząłem i tu skończe 8)
 
fifi_h 0

fifi_h

Użytkownik
Mam takie pytanie odnośnie tipsporta. Jak sie obstawia Formułe 1 to sa takie oznaczenia
GP Turcji-k.kl.
GP Turcji-kw.zw.
To drugie to pewnie kto zwycięzy w kwalifikacjach. Ale to jest juz dostępne na piątkowe treningi a w sobote kiedy sa kwalifikacje nie ma możliwości obstawić kto zwycięży.
Może mi ktoś to wyjaśnić??
z góry thx
Tez sie wtedy wkurzyłem o to i to ostro... bo to drugie to rzeczywiście kwalifikacje, a to pierwsze myślałem ze konkurs i dałem na Alonso kiedyś tam, i wygrał no i cieszylem sie ide wypłacić, a tam ze wyrgał Hamilton. Z tym że on wygrał kwalifikacje i treningi : Nie wiem o co w tym biega.
 
camek 0

camek

Użytkownik
Też tutaj grywam czasami, tylko trzeba przyznać uboga oferta, bardzo dobry pomysł z tymi lokalami ???? mam nadzieję że buk się rozwinie:-D
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
hmm troche przejrzalem stronke i w ogole mysle ze nie dorownuje fortunie... pod zadnym wzgledem oferta tragiczna a poruszanie sie po stronie jeszcze gorsze. i az 3 punkty w warszawie. a chcialem zagrac w nowym buku ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom