>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Koszulki FB

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Chciałbym ogłosić mini konkurs, który dotyczy zaprojektowania koszulki na zlot naszego forum.
Projekt może opierać się na samym logu z przodu lub z tyłu + napis z nickiem. Inwencja należy do Was jak ją zaprojektujecie. Jedyne wymogi to format logo/grafiki wektorowy, plik pdf lub eps na krzywych. Najlepiej do dwóch kolorów.
Dobrze, aby na logo/koszulce była wzmianka o Sportingbet. Jest duża szansa, iż firma Sportingbet dofinansuje koszulki do 50% ceny. Orientacyjny koszt koszulki nie powinien przekroczyć 30zł (bez dofinansowania)
Zwycięzca tego mini konkursu otrzyma 150PLN freebet w Sportingbet.
Wasze projekty przesyłajcie na maila lub umieszczajcie w tym temacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
al_capone 29K

al_capone

Gangster

Znajomy zrobił na moją prośbę takie logo na koszulkę. Można jeszcze je zmodyfikować...
Co o nim sądzicie?

Dwa ogłoszenia parafialne:
1. Wpłacać na zlot!!
2. Werbować ludzi do Sportingbet!! Chyba chcecie za free alkohol i gastronomie...
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Proste i wyrazne :spokodfhgfh:
Może litery F i B zaznaczyć w innym kolorze ?
Od piątku zaczynają się upalne dni,więc mam pytanie: będzie możliwość zamówić koszulki od razu po zatwierdzeniu logo ?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Loga bardzo fajne i jako, że na Zlot nie jadę to również chciałbym zamówić ew. wcześniej ????
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Zróbcie koszulkę z logiem Harnasia, to wykupie cały nakład ????

edit Ted // załatw nam ich jako sponsora wtedy pomyślimy :p

Edit Kanas // Taki Joke to oczywiście był ???? Ale pomysł dałeś do rozkminy, bo generalnie może by się udało coś takiego zrobić ???? W Piątek zadzwonię do ich działu marketingu (o ile taki mają) i zobaczę czy coś w tym temacie uda się zrobić xD
Edit 2 // nic się nie da zrobić :p
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Przesyłam 2 propozycje ???? Komuś podoba się któraś z wersji? :]
Nie wiem, czy data jest właściwa, ale zawsze można poprawić. Zrezygnować z szarych rękawków i kołnierzyka również, tak jak i z kolorowego logo sponsora (może być czarne).
Wybaczcie kompresję :] Jeśli ktoś chce powiększyć sobie zdjęcia, niech po prostu kliknie na obrazek.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster


Do 5 czerwca macie czas na nadsyłanie logów na koszulkę. Później dokonamy wyboru.

Proszę wysyłać pracę (czyli loga) na maila: [email protected]
Tylko to mają być loga a nie obrazki! Grafika wektorowa - czyli taka, że jak się powiększy o 200% to nie będzie widać pikseli. Plik format eps (photoshop) lub pdf (nie żadne jpg, gif czy png)

Na pytanie czy można wcześniej zamówić odpowiadam: Nie. Trzeba najpierw wybrać logo, zrobić próbną koszulę. Wyjdzie ok to wówczas zamawiamy większą ilość. Oczywiście dużo zależy od Was. Jeśli macie zamiar zapisywać się na koszulkę, a później długo nie wpłacać to reszta osób na tym tylko ucierpi, spowoduje to opóźnienia w realizacji zamówienia.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Brak odzewu z firmy, która robiła poprzednie koszulki. Strona dział, ale na maila nikt nie odpisuje, a telefony są wyłączone. Jutro postaram się osobiście wybrać do tej firmy i dowiedzieć się więcej informacji.
 
zanziba 99

zanziba

Użytkownik
ale chyba zgodnie z tym co mówił minister Kapica z MF chodzenie z logiem firmy bukmacherskiej będzie przestępstwem ????
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
co prawda na zlot sie nie wybieram, ale tak przeglądam sobie tematy (a może mnie najdzie:p) ale.... Marcin - nie dziwne, ze dzisiaj się nie możesz skontaktować, wszak dzisiaj święto :p a i może długi weekend sobie zrobili ;)
peace!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja do nich pisałem i dzwoniłem od ponad tygodnia. Okazało się &quot;szef&quot; był zagranicą, ale dzisiaj wrócił. We wtorek mam dostać 2 koszulki testowe z nowym logo i zobaczymy jak to wyjdzie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam
Dzisiaj odebrałem 2 koszulki. Wrażenia... raczej bez rewelacji. Nowe logo nie wygląda najlepiej na koszulkach.


Stare koszulki miały takie logo:


Kto jest zainteresowany nabyciem koszulki?
Dla uczestników zlotu
35 zł koszulka z dużym logiem (patrz biała koszulka)
30 zł koszulka z małym logiem (patrz czarna koszulka)
25 zł koszulka ze starym logiem
Dodatkowy napis 5zł (np. z ksywą z tyłu koszulki)
 
Do góry Bottom