>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

21 kolejka Ekstraklasy 08.04 - 10.04.2011

Status
Zamknięty.
horus 129

horus

Użytkownik


kursy: bet365
W najbliższej kolejce Ekstraklasy buki przewidują, że najłatwiejsze zadanie będzie miała Jagiellonia Białystok. Ale czy gospodarze wreszcie zaprezentują dawną siłę ofensywną? Czy trener Jacek Zieliński zdoła pokonać swój były zespół, a więc ekipę Kolejorza? Czy Maciej Skorża po spotkaniu z Zagłębiem pożegna się z posadą w Legii? Czy Wisła zupełnie pogrąży drużynę Korony Kielce i trenera Marcina Sasala, który wbrew medialnym doniesieniom na razie zachował swoje stanowisko?
Kolejka jak zwykle zapowiada się ciekawie, a więc zapraszam do dyskusji!
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Ja tym razem zaryzykuję i zagram na Koronę z podpórką. Dzisiaj klub poinformował, że Sasal zostaje na swoim stanowisku. Myślę, że dobra decyzja. Robią wyjątek potwierdzający regułę, że jak nie idzie to się wyrzuca trenera. W tej drużynie coś nie tak funkcjonuje... Przede wszystkim obrona. Lubię i szanuję Stano, bo to dobry defensor, ale obok ma naprawdę miernych partnerów. Na dodatek bramkarze... Myślałem, że Pilarz wykorzysta szansę i już na stałe wywalczy sobie miejsce. A tymczasem fatalny błąd w meczu z Polonią - i znowu pewnie wyląduje na ławce. O Małkowskim napisano już wiele, ale przeciwko Polonii - zaprezentował się przyzwoicie. Czekam na przełamanie. Czekam aż odpalą Janczyk, Puri, a w klasyfikacji strzelców ekstraklasy zacznie uciekać Niedzielan. Mecz z Wisłą może (nie musi) być przełomowym. Kibice obu zespołów nienawidzą się, z tego co mi wiadomo - wiślaków zabraknie w sektorze gości. Wisła niby odskakuje rywalom w tabeli, ale... słaby będzie ten mistrz (o ile będzie). Ładnie grają Kirm, Małecki, świetne występy Pareiki. To są jednak momenty dobrego futbolu. Cały czas szwankuje zgranie, atak pozycyjny. Niedzielan wie jak gra się przeciwko Holendrom ???? Kilka sezonów w NEC robi swoje. Być może pamięta z boisk Jaliensa. Praktycznie nie można wykluczyć żadnego scenariusza w tym spotkaniu. Korona jest nieobliczalna. Wczoraj walczyła o mistrza, dziś o utrzymanie...

Podoba mi się kurs na Ruch.
PS. Czy ma ktoś dostęp do informacji na temat tego, którzy zawodnicy &quot;potrzebują&quot; jednej żółtej kartki do pauzy?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Już jutro zaczyna się kolejna kolejka Ekstraklasy. Na początek spotkanie:
GKS Bełchatów - Górnik Zabrze
W tym spotkaniu według mnie duże szanse na zdobycie 3 pkt ma Bełchatów który na swoim stadionie gra całkiem przyzwoicie i stac ich na zwycięstwo_Ostatnio remis w Gdańsku z Lechią a wcześniej wygrana z Legią pokazują że ten zespół stac na dobre wyniki.Zabrzanie spisują się podobnie jak GKS dobre mecze przeplatają gorszymi jednak na wyjazdach notują te gorsze wyniki.
Moje Typy: GKS Bełchatów - 2,15
1X - 1,27 - do większego kuponu warte zagrania

Polonia Warszawa - Lech Poznań
Bardzo jestem ciekawy wyniku tego meczu.Polonia w ostatnim meczu wygrała z Korona 3:1 jednak wiadomo że gracze z Kielc spisują sie bardzo słabo w tej rundzie. Lech w PP zagrał słabo i zremisował z Podbeskidziem 1:1.W lidze remis ze Śląskiem i wygrana ze słabą Jagiellonią. Mi tu coś śmierdzi remisem. Dodam ze Polonia od 4 spotkań nie zremisowała.
Mój Typ: remis - 3,15
Ruch Chorzów - Polonia Bytom
Sobotę zacznie mecz w Chorzowie gdzie Niebiescy będą chcieli wygrać 3 mecz z rzędu. Wcześniej pokonali Górnik Zabrze i Legię w Warszawie. Polonia przegrała w ostatniej kolejce z Zagłębiem 2:0. Polonia Bytom lepiej prezentuje się w meczach u siebie niż na wyjazdach dlatego warto pokusić się o zagranie na wygraną Ruchu.
Mój Typ: Ruch Chorzów - 1,85
Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk
Gospodarze walczą o utrzymanie się w lidze i każdy pkt jest na wage złota natomiast Lechia walczy o miejsca premiowane w Europejskich Pucharach( tak zapowiedział trener Kafarski).Cracovia na własnym terenie w tej rundzie jeszcze nie przegrała 1 remis z Legia i 2 wygrane z Lechem i Koroną.Lechia natomiast ostatnio jakby trochę słabiej:remis z Bełchatowem i porażka ze Śląskiem. Uważam,że i w sobote Krakowianie nie przegrają.
Moje Typy: Cracovia - 2,45
1X - 1,37
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Jeśli tego spotkania nie wygrają to poleci i trener a kibice chyba rozprawią się z większością zawodników...Więc Legia to spotkanie musi wygrac. Nie lubie takiego stwierdzenia musi jednak w ich wypadku to walka o byt w Warszawie. Ciśnienie na wygrana jest duże. Pierwszy krok wygrana w PP z Lechią się udał teraz czas na Zagłebie i myślę że również podołają.
Mój Typ: Legia - 1,75
Śląsk Wrocław - Widzew Lodz
Wrocławianie jeszcze bez porażki i nie sądze aby Widzew mógł im zagrozic. Oglądając ostatni mecz Widzew - Arka byłem załamany poziomem i myslałem że to jakis mecz rezerw...Śląsk pnie się w górę tabeli i przy wygranej z Widzewem przy dobrych wiatrach może awansować na miejsce 3-4 w tabeli.
Mój Typ: Śląsk - 1,90
Korona Kielce - Wisła Kraków
To spotkanie mnie bardzo ciekawi. Z jednej strony patrząc na postawę Korony kurs na Wisłę jest bardzo bardzo dobry bo na ich wygrana - 2,10. Jednak Korona nie może wiecznie przegrywać i kiedyś musi jakiś pkt zdobyc a Wisła też nie będzie zdobywać seriami pkt wiem że zremisowali w przedostatniej kolejce w Bytomiu ale tak to same 3 pkt. Dlatego może warto zagrać na przełamanie Korony?? 3,35 za wygrana Korony? Sam nie wiem...narazie to spotkanie pozostawiam bez typów.
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia
Spotkanie zamykające kolejke.Czy wreszcie Jagiellonia sięgnie po 3 pkt?? Arka w ostatnich 3 meczach 3 remisy.Jak dla mnie warto spróbowac zagrać na Jagiellonie.Waidomo stracili ważne ogniwo w postaci Grosickiego jednak muszą się przełamać i zagrć mecz na miarę ich mozliwoście i zdobyc pierwsze 3 pkt w tej rundzie.
Mój Typ - Jagiellonia - 1,70
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
GKS Bełchatów - Górnik Zabrze x2
Teoretycznie Górnik walczy o puchary wyjazdy im wyraźnie nie leżą ale jednak myśle ze powalczą przy takiej sytuacji w tabeli
Polonia Warszawa - Lech Poznań X
Polonia musi zagrać z takim zaangażowaniem jak z Koroną dodatkowo grają u siebie na swoim klepowisku . Lech ma podobną murawę u siebie siły będą wyrównane ???? Mecz w pucharze im dobitnie nie wyszedł zlekceważyli przeciwnika przez co gładko nie wygrali .
Ruch Chorzów - Polonia Bytom 1
Mini Derby Śląska
Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk x2
Craxa ostatnio zaliczyła wtope w lidzę w meczu z górnikiem , Lechia z Legią . Lechia zapewne będzie grać jak z Lechią jeżeli nie popełni rażących błędów obrona wywiozą punkt a przy dobrych kontrach jest szansa na pełną pule .
Śląsk Wrocław - Widzew Lodz 1
Śląsk na fali u siebie więcej nie trzeba dodawać
Korona Kielce - Wisła Kraków x1
?!?!
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin x2
Fartowna wygrana z Lechią jednak dalej bez błysku i stylu . Nawet grając u siebie nie potrafią ograć zespołów typu Ruch . Zagłębie powinno wykorzystać słabą dyspozycję Legii zagrać ofensywnie w efekcie nie przegrać .
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia 1
Jaga Dobitnie bez formy jeżeli chcą się jeszcze liczyć w walce o majstra muszą te spotkanie wygrać rywal nie jest zbyt wymagający .
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Dzisiaj klub poinformował, że Sasal zostaje na swoim stanowisku. Myślę, że dobra decyzja.
Bardzo dobra decyzja... dla Wisły. Gwiazdki zespolu graja przeciwko trenerowi i obawialem sie ze w Kielcach trzymaja efekt nowej miotly wlasnie na mecz z nami i na pewno gdy by ten Okuka byl juz potwierdzony to nie gral bym na Wisle bo wystarczy sie fizycznie postawic cala ekipa i juz remis maja jak najbardziej w zasiegu. A tak ani gwiazdki sie nie zaangazuja a nawet jak ich Sasal na lawce posadzi to ma za slabe zaplecze. Wisla grajac na swoim obecnym poziomie (bez zadnych fajerwerkow ale dobrze przygotowani fizycznie, wybiegaja caly mecz, przeblysk Kirma, Malego czy Meliksona z przodu) to dla obecnej Korony (brak atmosfery w druzynie imo, slabe przygotowanie fizyczne do rundy) za wysoko. Kurs powyzej dwoch calkiem niezly.
p. s.
U nas po 3 kartki na pewno maja Maly i Kirm plus chyba jeszcze jeden zawodnik ale nie pamietam kto (mozliwe ze Jirsak).
e:
znalazłem (a Ty dziennikarz to powinienes ogarniac w minute takie info i nam tu wstawiac a nie :razz ????
SYTUACJA DYSCYPLINARNA PRZED 21. KOLEJKĄ:
Arka Gdynia:
Zagrożeni - Burkhardt, Glavina, Zawistowski, (Witkowski)
Cracovia:
Zagrożeni - Bartczak, Radomski
GKS Bełchatów:
Zagrożeni - Małkowski
Górnik Zabrze:
Zagrożeni - Kwiek, Wodecki, Zahorski
Jagiellonia Białystok:
Zagrożeni - Lato, Norambuena, Sandomierski
Korona Kielce:
Pauzują - Golański, Markiewicz
Zagrożeni - Jovanović, Lisowski, Stano, Sobolewski, Vuković
Lech Poznań:
Pauzują - Wołąkiewicz
Zagrożeni - Bosacki, Kikut, Stilić, Wilk
Lechia Gdańsk:
Zagrożeni - Bąk, Deleu, Kożans, Wiśniewski
Legia Warszawa:
Zagrożeni - Astiz, Jędrzejczyk, Machnowskyj, Rzeźniczak, Vrdoljak, Wawrzyniak
Polonia Bytom:
Zagrożeni - Hanek, Hricko, Jarecki, Kobylik
Polonia Warszawa:
Zagrożeni - Brzyski, Gołębiewski, Pietrasiak, Rachwał, Tosik
Ruch Chorzów:
Zagrożeni - Bronowicki, Nykiel, Stawarczyk
Śląsk Wrocław:
Zagrożeni - Celeban, Socha, Sztylka
Widzew Łódź:
Zagrożeni - Dudu Paraiba, Panka, Ukah
Wisła Kraków:
Zagrożeni - Czikosz, Jirsak, Kirm, Małecki
Zagłębie Lubin
Zagrożeni - Nhamoinesu, Rymaniak, Wilczek
 
B 0

baca1992

Użytkownik
GKS Bełchatów - Górnik Zabrze x2

Teoretycznie Górnik walczy o puchary wyjazdy im wyraźnie nie leżą ale jednak myśle ze powalczą przy takiej sytuacji w tabeli

Polonia Warszawa - Lech Poznań X

Polonia musi zagrać z takim zaangażowaniem jak z Koroną dodatkowo grają u siebie na swoim klepowisku .

(...)

Bełchatów u siebie 7 wygranych 2 remisy z Wisłą i Jagą i porażka ze Śląskiem, więc dla mnie to chyba największy pewniak. Górnik na wyjazdach gra tragicznie. Poza tym nie jestem do nich przekonany nawet u siebie. Ruch ich zdemolował niby w trudnych warunkach ale zawsze.

Polonia Warszawa - Lech Poznań
Ciężko mi cokolwiek powiedzieć. Jakby był Kiełb i Rudnevs to bym stawiał na mistrza ale sądzę, że remisu mimo wszystko nie będzie. Nie wiadomo czy ostatni mecz był przebłyskiem czy wreszcie trener na Konwiktorskiej ma poważanie wśród zawodników.


Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk x2
Cracovia na wiosnę gra w miarę dobrze. Po 4 wiosennych kolejkach byli na 3 miejscu na wiosnę. 1 porażka na wyjeździe wg mnie niewiele zmienia. Sądzę, ze mają większe szanse niż Lechia ale może być też remis ????

Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Nie sądzę aby Zagłębie miało szanse wygrać. problem w meczu z Ruchem był jeden. Nie wychodzili na pozycje. Nie było do kogo podać. Do tego wydaje się, że problem w obronie jest czasowo skończony, bo w pucharze zagrał Choto wraz z Astizem. W ataku może być problem ale myślę, że nie stracą bramki. Zwłaszcza, że Urban jest raczej ostrożnym trenerem.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
GKS Bełchatów - Górnik Zabrze
Spotkanie klasycznych średniaków Ekstraklasy, wielkiego widowiska bym się nie spodziewał.
GKS Bełchatów gra słabo na wiosnę, tylko 1 zwycięstwo, co prawda nad Legią, ale Legią, która popełnia dużo błędów w obronie, nie ma koncepcji i ogólnie przechodzi kryzys. Do tego wyszarpane remisy z Lechią lub Polonią Bytom, w których to meczach mogli spokojnie stracić pełną pulę. Styl gry pozostawia wiele do życzenia, akcje się im nie kleją, wszystko toczy się zbyt wolno by zaskoczyć rywala. W meczu nie wystąpi Jacek Popek i Paweł Buzała. Bramkarz - Sapela - prezentuje niezłą formę, w ostatnim meczu uchronił drużynę przed porażką z Lechią i to w dużym stopniu jemu kibice zawdzięczają ten ciężko zdobyty 1 punkt. Zawsze groźny jest atak GKS&#39;u, Dawid Nowak ma czasem przebłyski, a Żewłakow to wyjadacz i potrafi znaleźć się w polu karnym w odpowiednim miejscu i czasie.
Drużyna Górnika również nie zachwyca w tej rundzie. Udało im się rozgromić 5-1 zespół Zagłębia Lubin, jednak po pierwszej połowie wynik mógłby być całkiem inny i takiego pogromu by nie było. Ostatnio zatrzymali Cracovię, która z powrotem włączyła się do walki o utrzymanie w lidze. Oba mecze jednak odbyły się na boisku w Zabrzu, na wyjazdach drużyna Nawrockiego już tak nie punktuje, do tej pory na 9 meczy zdołali uciułać 7 punktów i dawno już nie odnieśli zwycięstwa na obcym stadionie. W meczu z Cracovią błysnął Daniel Sikorski, który jest nadzieją zespołu z Zabrza. Bardzo zdziwiła mnie jednak jego wypowiedź po tym spotkaniu, w której mówi, że celem Górnika jest dalej utrzymanie - jest to dla mnie dziwne, bo przecież są na 5 pozycji i tracą 2 punkty do wicelidera. Oczywiście można powiedzieć, że są tak blisko tylko dlatego, że Jaga, Lech i Legia zawodzą, ale jak jest okazja to trzeba z niej korzystać. W Górniku warto zwrócić uwagę także na Zahorskiego, Jeża czy Bonina.
Na jesieni triumfowali piłkarze Górnika, wygrywając skromnie 1-0 po bramce Zahorskiego. W tym meczu także nie spodziewam się gradu goli i pięknego widowiska, zapewne będzie to nudne spotkanie z małą liczą sytuacji - ale obym się mylił. Widzi mi się wynik 1-0 w tym spotkaniu.
Moje propozycje:
Under 2.5 --- 1.55 @ 6/10 ✅
Bełchatów DNB --- 1.45 @ 2/10 ZWROT
Bełchatów wygra do 0 --- 3.00 @ 1/10
⛔
WYNIK: 1-1
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Bełchatów - Górnik
Tabela bardzo się spłaszczyła. Wisła uciekła na kilka punktów i mimo, że zostało jeszcze do końca rozgrywek 10 meczy to ciężko będzie ich dogonić. Za plecami Wisła stoczy się bój o pierwszą &quot;trójkę&quot;:
Jagiellonia 32 punkty,
Lechia 31 punktów
Legia 30 punktów
Górnik 30 punktów
Śląsk 29 punktów
Lech 29 punktów
Bełchatów 29 punktów
Jak widać aż 7 drużyn ma szansę na 2 miejsce. W tym meczu spotkają się drużyny, które dzieli jedno oczko. Myślę, że Górnik przyjedzie do Bełchatowa po 1 punkt. Z kolei gospodarzą będzie zależało na 3 punktach. Moim zdaniem zdecydowanym faworytem są właśnie gospodarze. Drużyny patrząc na tabele wyrównane jednak GKS bardzo dobrze gra u siebie. W tym sezonie mogą się pochwalić bilansem 7:two:1
Górnik na wyjazdach gra słabo. Dobre miejsce w tabeli zawdzięczają głównie fantastycznej postawie na swoim boisku. Na wyjazdach bilans Górnika wygląda następująco: 2:eek:ne:6
Bełchatów u siebie gra bardzo dobrze. Górnik na wyjazdach słabo. Gospodarze mają szansę po tym meczy wyprzedzić Zabrzan w tabeli i wskoczyć nawet do pierwszej trójki.
Bełchatów win
2.10
Bet365
 
horus 129

horus

Użytkownik

Polska Ekstraklasa
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Typ: Legia Warszawa ⛔
Kurs: @1.80 |Bet365
Wynik: 2:2

Jutro o godzinie 18:15 Legia Warszawa zmierzy się na własnym boisku z Zagłębiem Lubin. Będzie to mecz ostatniej szansy dla Macieja Skorży. Co ciekawe, na ławce gości zasiądzie były szkoleniowiec stołecznego zespołu - Jan Urban. Człowiek ten w tym sezonie &quot;zwolnił&quot; już dwóch trenerów (dwukrotnie po potyczkach z zespołem Jana Urbana, trenerzy drużyny przeciwnej tracili pracę). Jutro będzie szansa odesłania na przymusowy urlop kolejnej osoby. Czy tak się stanie? Nie sądzę, gdyż w tym pojedynku typuję zwycięstwo Legii. Gospodarze są kadrowo silniejsi, a także wiedzą, że kibice powoli tracą cierpliwość, albowiem 9 porażek w lidze na tym etapie rozgrywek Legia nie miała już od wielu lat. Tak więc piłkarze dla swoich fanów powinni &quot;gryźć&quot; trawę. Nie tylko ze względu na chęć wynagrodzenia słabych wyników dla kibiców, ale też po części ze względu na własne bezpieczeństwo (przykład Starucha :razz ???? . Dodatkowym plusem dla gospodarzy będzie nieobecność w zespole gości kontuzjowanego Szymona Pawłowskiego, który jako jeden z nielicznych w Zagłębiu prezentował ostatnio dobrą formę, bo drużyna ta mimo 7 punktów w ostatnich 3 pojedynkach wcale dobrej piłki nie grała. Wykorzystywała jedynie ogromną słabość rywali. Dodając fakt, że Lubinianie na wyjazdach mają bilans 1 wygrana, 2 remisy i 6 porażek (bramki 6-17) stawiam Legię w roli zdecydowanego faworyta. W środę pokonali na wyjeździe Lechię, co powinno być pozytywnym bodźcem dla tego zespołu. 3 kolejne porażki ligowe to zdecydowanie za dużo jak na Legię i w tym spotkaniu widzę tylko i wyłącznie zwycięstwo gospodarzy.
----------------------------------------------------------

Polska Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Arka Gdynia
Typ: under 2,5 ✅
Kurs: @1.57 |Bet365
Wynik: 1:0

Dużo nie będę się rozpisywał, ale parę słów warto powiedzieć. W Białymstoku po serii 6 ligowych spotkań bez zwycięstwa jest wielkie ciśnienie na wygraną z Arką. Jaga mimo tak niechlubnej serii (ostatnio 3 remisy i 3 porażki) nadal znajduje się w czubie tabeli, dokładniej na drugim miejscu. Jednak grając tak nadal nie można utrzymać lokaty na podium. Chciałem zagrać na zwycięstwo Jagi, ale... under jest moim zdaniem pewniejszy, a kurs tylko nieco niższy. Przebieg spotkania można łatwo sobie wyobrazić. Arka zapewne postawi przysłowiowy autobus w swoim polu karnym i skupi się głównie na tym co jeszcze do niedawna wychodziło im najlepiej, a więc na defensywie i pilnowaniu głównie dostępu do własnej bramki. Dla gości punkt w Białymstoku będzie dobrym wynikiem i będą chcieli za wszelką cenę uzyskać ten cel. Jagiellonia natomiast będzie musiała grać atakiem pozycyjnym co jej wychodzi dobrze, ale tylko do 30 metra od bramki rywala. U gospodarzy razi nieskuteczność. Widać niepewność u Franka, który zmarnował już w tej rundzie parę doskonałych sytuacji, dodatkowo nie wykorzystał dwóch karnych. Odszedł Vuk Sotirović, którego trener Michał Probierz osądził o nieprzykładanie się do treningów, co na pewno nie polepsza naszej sytuacji w ofensywie. Szansę dostanie młody Bartłomiej Pawłowski, który technicznie jest naprawdę świetny (pokazał to w ostatnim meczu z Wisłą), ale brakuje mu ogrania. Lecz kto wie, może jednak młodość weźmie górę nad stresem i chłopak ten błyśnie całym swoim potencjałem? Przekonamy się o tym w niedzielę. W Jadze po kontuzji wraca Bury. Do gry będzie zdolny również Hermes, który pauzował ostatnio za kartki. Środek pola będzie więc wzmocniony. Tak jak w ostatnim spotkaniu na lewej obronie nie zagra Pejović, ale linię obronną mamy dosyć mocną, tak więc liczę, że tym razem żadnych kuriozalnych, indywidualnych błędów w defensywie nie będzie. Limit pecha powinien się już wyczerpać. Arka w ofensywie nie ma za bardzo kim straszyć, więc spodziewam się spotkania na zero z tyłu w wykonaniu Jagi. A czy coś Jaga ustrzeli? Mam nadzieję, że tą jedną bramkę dającą zwycięstwo uda się wcisnąć, chociaż tak jak wspominałem gra ofensywna nie przekonuje...​
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
O ile mnie pamięć nie myli Bełchatów przy okazjach potencjalnego wejścia na podium lubił dawać ciała (a zawsze gdzieś tam się wspinał) więc i tym razem nie będę ryzykował, skłaniał bym się bardziej za podziałem punktów.
Obie drużyny jak dla mnie nieobliczalne, potrafią zagrać i wygrać z groźnym rywalem, jednak gdy przychodzą mniej atrakcyjny mecze wychodzą na boisko na miękkiej fajce :]
Do końca ligi można zainkasować jeszcze 30 pkt w tabel dosyć ciasno, drużyny mają kolejno 9 i 10 pkt handicapu nad bezpieczną strefą,
nikt o zdrowych zmysłach w tych klubach nie myśli o walce w pucharach .Obie ekipy będą raczej chciały zakończyć sezon bez zbędnych ciśnień, dla mnie podział pkt jak w pysk strzelił.W lidze nie ma już lekkich meczy, kżady punkt jest na wagę złota.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
nikt o zdrowych zmysłach w tych klubach nie myśli o walce w pucharach
EEE ? Jasne każdy chcę się utrzymać a jak ma kilka pkt strat do podium to będą chodzić po boisku aby był remis ... Jest Szansa to trzeba ja wykorzystać . Nowe Stadiony w Gdańsku czy Wrocławiu to kluby będą mieli szanse zagrac w pucharach na nowych obiektach . Zabrzu też powiedzmy bedzie budowa ale niz to wybuduja to craxa bedzie miec mistrza ???? Pkt będą zdobywac i może cudem będzie podium ( patrz tamten sezon Ruch chociaz biedny zespół chciał odpasc )
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Dzięki cygeiro za info. Przy okazji, na jakiej stronie znalazłeś :?:
Jeśli wasze buki proponują zakłady na to, który konkretny zawodnik może dostać kartkę, to proponowałbym w tej kolejce postawić na któregoś z trójki wiślaków: Cikos, Kirm, Małecki. W perspektywie meczu wyjazdowego ze Śląskiem - lepiej zaliczyć pauzę u siebie w meczu z Bełchatowem.
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Polonia Warszawa - Lech Poznań

Spotkania Polonii z Lechem zawsze obfitują w emocje. W ostatnich trzech sezonach poza potyczką z wiosny 2010, gdzie Kolejorz wygrał w Warszawie 3:0 byliśmy świadkami bardzo dobrych i niezwykle wyrównanych widowisk. Dziś również powinno być ciekawie. Polonia z nowym trenerem, wyraźnie widać po meczu w Kielcach, że zespół odżył. W drużynie powróciła dobra atmosfera, czego brakowało za poprzednich szkoleniowców. Wydaje się również, że Zieliński dobrze dogaduje się z zawodnikami. Wiadomo jaki jest potencjał czarnych koszul, tymczasem sytuacja w tabeli wskazuje na zupełnie co innego. Jednak 2-3 wygrane mecze z rzędu i przy tak wyrównanej stawce nastąpi gwałtowny skok w górę. W Kielcach bardzo dobrze zaprezentował się tercet Mierzejewski-Smolarek-Sobiech. Polonia w końcu grała szybką piłkę po ziemi, była dynamiczna, czego wyraźnie brakowało w poprzednich spotkaniach.
W Lechu tymczasem widoczna jest tendencja zniżkowa. Zespół nie gra zbyt dobrze, czego efektem są dwa remisy z rzędu w spotkaniach u siebie. Na dodatek w Warszawie zabraknie wciąż kontuzjowanego Rudnevsa, którego ma zastąpić Mikołajczak. W Polonii brak tylko Sadloka, którego zastąpi zapewne Kokoszka. Na dodatek wraca po kontuzji Andreu.
Nieobecni: Sadlok (Polonia), Kiełb, Rudnevs, Wołąkiewicz (Lech)
Stawiam DNB na Polonię, na dodatek statystyka w postaci 34 bramek w ostatnich 10 potyczkach tych zespołów wskazuje na over. Mecze pomiędzy Polonią, a Lechem obfitują również w kartki (w rewanżowym meczu 1/4 PP aż 11!), także polecam szukać overów kartkowych. ✅
Polonia DNB @ 1,81 (Betsafe) ✅
over 1,5 @ 1,41 (Betsafe) ⛔
over 2,5 @ 2,30 (Sportingbet) ⛔
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
GKS Bełchatów - Górnik Zabrze
1:1​

Dzisiaj czekają nas dwa mecze. Polonia zmierzy się z Lechem oraz GKS z Górnikiem. Pierwsze spotkanie dla mnie w tej chwili jest no bet. Dlatego spróbuję przyjrzeć się drugiemu spotkaniu. Górnik Zabrze w przypadku zwycięstwa mógłby skoczyć na pozycję wicelidera w tabeli. Jednak nie będzie to łatwe zadanie ponieważ drużyna trenera Nawałki na wyjazdach nie lubi wygrywać natomiast ekipa GKSu u przed własną publicznością nie jest zbyt gościnna. W ostatniej kolejce Górnik zatrzymał Cracovię wygrywając skromnie 1:0. GKS z kolei zremisował bezbramkowo z Lechią Gdańsk mimo że to gospodarze stworzyli sobie więcej okazji do zdobycia gola. Dzisiaj ciężko wskazać na faworyta. Oceniając wyłącznie ostatnie spotkania to moim zdaniem lepiej zaprezentował się Górnik jednak grał u siebie a GKS wyjazd. Prawdopodobnie dziś zobaczymy te zespoły w odwróconych rolach. Zespół GKSu będzie walczył o kolejne zwycięstwo po pokonaniu Legii Warszawa natomiast Górnik o przełamanie słabej serii spotkań na wyjazdach. Należy jeszcze wspomnieć, że będzie sobie musiał radzić bez Michala Gasparika, Aleksandra Kwieka. Natomiast trener Bartoszek nie może wystawić dziś Pawła Buzały i Jacka Popka.
Jeśli chodzi o typy to najbezpieczniejszym wydaje się być gra na GKS z wykluczeniem remisu. Niestety w tym przypadku nie można liczyć na wysoki kurs. Za mniejszą kwotę można zatem pokusić się o &quot;czystą&quot; 1. Mimo że spotkanie zapowiada się na typowy mecz walki i under za drobne można rozważyć grę singla over 2.5

Moje propozycje:

GKS / GKS dnb (około 1.9 / 1.35)⛔ / ▶
Górnik strzeli (około 1.50)✅
over 2.5 (około 2.30)⛔
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Natomiast trener Macioszek nie może wystawić dziś Pawła Buzały i Jacka Popka.
Wkradł się tu mały błąd, gdyż trener Bełchatowa nazywa się Bartoszek :jezora: A co do typów to zgadzam się z pierwszym, że Bełchatów wygra. Jak dla mnie spotkanie nie będzie obfitowało w bramki i skończy się wynikiem 1:0, tak jak ostatnie dwa mecze pomiędzy tymi drużynami.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Polonia Warszawa - Lech Poznań


Jeden z najciekawszych meczów 21 kolejki Ekstraklasy. Dzisiejsi gospodarze w końcu pod wodzą Zielińskiego zaczęli grać na poziomie, który satysfakcjonuję Wojciechowskiego. Co prawda to był dopiero jeden mecz (z Koroną), ale wszyscy sympatycy Polonii wierzą świetna passa dopiero się zaczyna i trzeba ją kontynuować, bo jest szansa jeszcze na europejskie puchary. Lech z kolei niby wygrał z Jagą, ale swoją grą generalnie nie zachwyca. Przyczyn może być kilka, chociażby brak Rudnevsa, obrażający na trenera się Stilic, brak formy u takich piłkarzy jak Murawski, Wilk, Gancarczyk, czy dość przeciętna dyspozycja Kriwca i pozostałych.

Jeśli chodzi o kadrę Polonii, to zabraknie dzisiaj na pewno Macieja Sadloka, który naderwał mięsień uda. Wątpliwy jest również występ Radka Mynara, który trenował indywidualnie.Prawdopodobny jest powrót do składu Hiszpana Andreu.
Kadra Polonii na mecz z Lechem Poznań:

Bramkarze: Michał Gliwa, Sebastian Przyrowski.

Obrońcy: Tomasz Brzyski, Dorde Cotra, Tomasz Jodłowiec, Adam Kokoszka, Dariusz Pietrasiak, Jakub Tosik.

Pomocnicy: Andreu Mayoral, Bruno Coutinho, Janusz Gancarczyk, Adrian Mierzejewski, Łukasz Piątek, Patryk Rachwał, Łukasz Trałka.

Napastnicy: Daniel Gołębiewski, Euzebiusz Smolarek, Artur Sobiech.


Lech Poznań zagra dzisiaj bez kontuzjowanych Artjomsa Rudnevsa i Jacka Kiełba. Do gry powraca natomiast Marcin Kikut. W dalszym ciągu kontuzjowani są Tomasz Bandrowski i Kamil Drygas. Nie zagra również Hubert Wołąkiewicz, który w spotkaniu ze Śląskiem obejrzał czerwoną kartkę.


Trochę prototypowe i prawdopodobne składy obu drużyn wg. mnie;p bardziej prawdopodobny będzie skład Polonii. Lech ma jeszcze w obwodzie Wojtkowiaka, Djurdevica, Gancarczyka ,którzy mogą zając miejsce odpowiednio Kikuta, Murawskiego, Henriqueza.


Nie ma co się oszukiwać, wszyscy po tych obu zespołach spodziewaliśmy się więcej, wyższych pozycji w tabeli, lepszej gry. Oba zespoły na pewno zagrają bardzo zmotywowane, smaczku dodaje też pojedynek na lini Zieliński-Bakero, gdyż obaj będą chcieli coś udowodnić poprzednim pracodawcom. Ważne jest, że oba zespoły wciąż walczą o europejskie puchary. Lech traci tylko 2 pkt. do trzeciej Lechii, Poloniści mają o 7 oczek mniej. Tak więc najwyższy czas wziąć się do odrabiania strat. Polonia już nie gra w pucharze krajowym i jedynym akcentem, który zadowoli właściciela Wojciechowskiego jest awans do pucharów.Po meczu Polonii z Koroną wydaje się, że Zieliński znalazł wspólny język z Ebim i na coś to może się w końcu zdać. Do formy wraca Sobiech, może i Smolarek, na wysokim poziomie cały czas prezentuje się Mierzejewski, który wg. mnie w meczu z Grecją został przez Franza niepotrzebnie zmieniony, na powolnego i widać, że całkowicie bez formy Murawskiego. Mecz bardzo prestiżowy, może nie z cyklu Wisła&lt;-&gt;Legia, Lech&lt;-&gt;Wisła czy Lech&lt;-&gt;Legia, ale zapowiada się bardzo ciekawie. Lech co prawda też ma kim straszyć (Stilić, Kriviec) ale bez Rudnevsa trochę ta lokomotywa zwolniła tempa. Ubiparip jeszcze się nie wkręcił w naszą ligę, to widać, chłopak bardzo chcę i powoli mu się to udaje. W przyszłości ma zastąpić Rudnevsa, a w jakim stopniu mu się to uda?. Ślusarski kreowany przez Bakero na jokera, przeplata dobre mecze fatalnymi wtopami. Dodatkowo Lech w tym sezonie na wyjazdach niezbyt obiecująco (2-2-6).
Myślę, że dla Polonii limit porażek w stylu 0:1, 1:0 się zakończył. Zieliński ma coś do udowodnienia i za wszelką cenę będzie chciał wskoczyć do pucharów, chociaż teraz skromnie mówi tylko o utrzymaniu. Jest jeszcze 10 kolejek więc pole do popisu nie małe. Jak dla mnie dzisiaj padnie kilka bramek, będzie cios za ciosem. Coś mnie kieruję w stronę Polonistów, ale nie ryzykuję.

Typ: over 2.5 gola ~ 2.10
albo Typ: Polonia over 1.5 gola ~ 2.55

komentarze, opinie mile widziane;p
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Jak wiecie jesteśmy po meczach PP. Poziom na boisku tych rozgrywek nie był wyjątkowo wysoki jednak trzy drużyny musiały rozegrać dodatkowy mecz w środku tygodnia. W naszej jak i innych ligach często jest tak że drużyny które grają w środku tygodnia nie dają sobie rady w meczach ligowych. Dla tego w tej kolejce odradzam grać na Lecha , Lechię i Legie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom