Skorzystaj z tego: przedstawia wam całkowicie nową i unikalną opcję Cash In w naszych zakładach na żywo!Live BettingCo daje wam ta funkcja? Otóż, w każdym momencie trwania spotkania, możesz wycofać swój zakład i ubezpieczyć swój profit lub zmniejszyć straty! Dowiedz się jak to działa już dzisiaj!
Dla przykładu...
Stawiam zakład na żywo na kwotę 10zł na wygraną Milanu na początku spotkania
Kursy na żywo Milan 2.20 Remis 3.10 Liverpool 3.75
Profit Milan +12.00 Remis -10.00 Liverpool -10.00
Po zakończeniu 1-szej połowy Milan prowadzi 3 - 0 a kurs na wygraną Milanu wynosi 1.01
Przycisk Ca$h In pokazuje kwotę 21.80zł
W przypadku naciśnięcia go, dostane 21.80zł na swoje konto bez względu na wynik spotkania - co oznacza zysk w wysokości 11.8 zł bez ryzyka!
OK - ale co w przypadku jeśli wynik meczu nie jest do końca jasny, co wtedy?
Załóżmy, że jest 70 minuta spotkania, aktualny wynik to 3-2 dla Milanu, a kurs na wygraną Milanu wynosi 1.30
Przycisk Ca$h In pokazuję sumę 15.70zł
Fantastynie! Czy kiedykolwiek przegrywasz?!
Czasami - ale nawet wtedy próbuje zminimalizować swoje straty przy użyciu opcji Ca$h In...
Postawiłem zakład na kwotę 10.00zł, na Federera w meczu z Nadalem. Kurs live wynosił 2.00
Kurs Live Federer 2.00 Nadal 1.80
Profit Federer +10.00 Nadal -10.00
Jednak, po kilku piłkach, Nadal wyraźnie wyglądał lepiej i kurs na Federera podniósł się do poziomu 2.70
przycisk Ca$h In pokazywał kwotę 6.00 zł
W przypadku naciśnięcia go, dostane 6zł na swoje konto bez względu na wynik spotkania - co oznacza odzyskanie 6zł z zakładu w którym mogłem stracić 10zł!

Pora na Ciebie!
Skorzystaj z nowej opcji Cash In w naszych zakładach na żywo już dzisiaj!

D 3,2K

dawczan

I stara jak świat w Unibet, oferują ją już kilka lat.
To bardzo ciekawe. Bo grałem live czasami na Unibecie i takiej opcji nie widziałem.
Poza tym cytując ten link, który wkleiłem: &quot;przedstawia wam całkowicie nową i unikalną opcję Cash In w naszych zakładach na żywo!Co daje wam ta funkcja? Otóż, w każdym momencie trwania spotkania, możesz wycofać swój zakład i ubezpieczyć swój profit lub zmniejszyć straty! Dowiedz się jak to działa już dzisiaj!&quot;

bludek 367

bludek

Szczerze mówiąc to śmiać mi się chciało jak zobaczyłem tą wiadomość na unibecie ;)

Później pomyślałem, że dodali jakiś nowe możliwości &#39;cash-inowania&#39;, np. możliwość wypłacenia połowy kwoty czy ustawienia kursu przy, którym automatycznie mają być wypłacone pieniądze, ale w sumie nawet tego nie sprawdziłem, a później całkiem wypadło mi z głowy.