>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Progresja

hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Przegrywasz na zakładach i chcesz to zmienić?
- zacznij grać Progresją.

Co to jest progresja?

Progresja to system bukmacherski, który polega na stopniowym wzroście stawki, aż do osiągnięcia wygranej. Stosuję się go głównie przy stawianiu na remisy w piłce nożnej i hokeju. Na tej stronie przedstawię Ci na czym polega progresja na remisy w piłce nożnej.

Polega ona na wybraniu drużyny piłkarskiej i stawianiu na jej remisy. W przypadku innego wyniku podwajasz stawkę i stawiasz ponownie na remis tej drużyny w jej kolejnym meczu, i tak do skutku, jakim jest wygrana.

Wybór drużyny

Jak wcześniej pisałem na początku wybierasz sobie drużynę, na której remisy będziesz stawiać. Nie wybieraj jej przypadkowo.

Przy wyborze drużyny do progresji weź pod uwagę:
* procent remisów danej drużyny w ostatnich sezonach oraz w obecnym

* procent remisów w danej lidze w ostatnich sezonach oraz w obecnym

* najdłuższą serię bez remisu w minionych sezonach

* aktualną serię bez remisu

Najważniejszym kryterium przy wyborze drużyny do progresji jest procentowy udział remisów w rozegranych przez nią meczach w ciągu poprzednich trzech sezonów oraz w obecnym sezonie. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że drużyna, która często remisowała w poprzednich sezonach - w następnym sezonie będzie miała podobny udział remisów.

Drugim w kolejności ważności kryterium jest udział remisów we wszystkich meczach danej ligi w poprzednich sezonach oraz w obecnym. Koniecznie trzeba sprawdzić jaki był udział remisów w meczach w poprzednich sezonach w danej lidze, ponieważ często się zdarza, że w danej lidze aktualnie jest dużo remisów, ale zazwyczaj jest to stan chwilowy. Po przyjrzeniu się statystykom z poprzednich sezonów zobaczymy, że remisów wcale nie było tam tak wiele i tym samym istnieje prawdopodobieństwo, że w miarę czasu w tej lidze będzie coraz mniej remisów, co może ograniczyć Twoje zyski. Dlatego progresja jest najbardziej korzystna w trzech ligach, w których udział remisów utrzymuje się regularnie na wysokim poziomie, są to: 2 hiszpańska, 2 włoska i 2 francuska.

Trzecim ważnym kryterium jest najdłuższa seria bez remisu jaką miała dana drużyna w ciągu poprzednich trzech sezonów. Najlepiej jest wybrać drużynę, która nie miała dłuższej serii niż 10 meczy bez remisu. Wybierając taką drużynę masz duże szanse, że nie będziesz grał więcej niż 8 poziomów, a tym samym, że Twoja progresja zakończy się sukcesem.

Ostatnią rzeczą, którą bierzesz pod uwagę jest aktualna serie bez remisu danej drużyny. Ja zawsze wybieram drużyny, które mają przynajmniej 2 mecze bez remisu i polecam stosowanie tej zasady również Tobie.

Statystyki, o których piszę wyżej znajdziesz w nowym dziale Statystyki.
Statystyki remisów w obecnym sezonie w poszczególnych ligach dostępne są na Soccervista.com

Mam drużynę, ale jak zacząć grać progresją?


Aby zacząć grać progresją najlepiej, abyś założył konto u internetowego bukmachera.
Po wpłynięciu pieniędzy na Twoje konto u internetowego bukmachera, ustalasz wysokość 1 jednostki (1j), czyli wysokość stawki początkowej, od której będzie się zaczynać Twoja progresja na remisy. Im wyższa wartość Twojej jednostki, tym większa będzie Twoja wygrana, ale także wyższe koszty progresji.
Poniżej zamieszczę krótką symulację progresji na remisy drużyny X.

Startujesz stawiając 1j na remis drużyny X, Kurs np 3.0
Gdy Twoja drużyna zremisuje jesteś do przodu 2j, jeśli jednak remis nie padnie to podwajasz stawkę:
stawiasz 2j, kurs 3.0
Gdy remis padnie Twój zysk wynosi 3j, jeśli jednak nie, stawiasz dalej:
stawka 4j, kurs 3.0
Gdy remis padnie wygrywasz na czysto 5j, jeśli jednak nie, stawiasz dalej:
stawka 8j, kurs 3.0
Gdy Twoja drużyna zremisuje, zarobisz 9j, jeśli jednak nie, stawiasz dalej i dalej....

Przedstawiłem tutaj 4 poziomy progresji, aby wyjaśnić Ci istotę tego systemu. Polecam również arkusz do progresji mojego autorstwa, dzięki któremu ułatwisz sobie grę progresją. Jeśli chcesz ściągnąć ten arkusz kliknij tutaj.

Grając progresją musisz pamiętać, aby nie opuścić żadnego meczu tej drużyny i stawiać w każdym meczu na jej remis do skutku. Nie wolno Ci &quot;odpuszczać&quot; żadnego meczu, nawet wtedy, kiedy wydaje Ci się, że dana drużyna na pewno wygra lub przegra. Często właśnie w takich meczach padają remisy. Pamiętaj również, że stawiasz na remisy wybranej drużyny tylko w lidze, z której ona pochodzi. Grając progresją nie stawiaj na mecze pucharowe itp., ponieważ wybierając drużynę opierasz się na statystykach danej ligi. Łamiąc tą zasadę Twoja progresja może przekroczyć 8 poziomów.
Gdy drużyna, którą wybrałeś osiągnęła remis, progresja zostaje zakończona. Możesz teraz wybrać nową drużynę i zacząć od nowa progresję.

Poziom graniczny

Jeśli zaczniesz stosować progresje na remisy, co Ci oczywiście szczerze polecam, korzystnie będzie, jeśli ustalisz sobie pewien poziom, powyżej którego Twoja progresja nie będzie już kontynuowana - poziom graniczny. W ten sposób zabezpieczysz się przed angażowaniem zbyt dużej gotówki oraz unikniesz niepotrzebnych strat. Ustalenie poziomu granicznego jest indywidualne, zależy od wybranej przez Ciebie stawki początkowej oraz od wysokości Twoich środków finansowych, które możesz przeznaczyć na progresje. W moim przypadku jest to 8 poziom, chociaż w Twoim przypadku może to być 7 lub 9, 10 itd. Najlepiej przeprowadź odpowiednie symulację za pomocą mojego arkusza do progresji, będzie Ci łatwiej.

Zapewne nasuwa Ci się teraz myśl w stylu: &quot;Przecież, jeśli przerwę progresję, to stracę zainwestowanie pieniądze.&quot; Tak to prawda, ale kontynuowanie progresji przez jeszcze kilka poziomów może doprowadzić Cię do jeszcze większych strat, ponieważ niektóre drużyny uparcie nie chcą zremisować i notują długie serię bez remisów. Jeśli dobrze wybierzesz drużynę, to zdarza się to bardzo rzadko, ale jest możliwe.

Polecam Ci również granie kilku progresji jednocześnie. Dzięki temu ewentualne porażki nie będą tak dotkliwe, a Twoje zarobki będą częstsze.



gdzie x to szukana stawka, k to kurs zdarzenia jakie chcesz zagrać, a P to pieniądze, które przegrałeś.





O czym należy pamiętać?


- rozsądnie wybierz drużynę
- stawiaj na każdy mecz tej drużyny w lidze
- jeśli zacząłeś progresje, czekaj cierpliwie na wygraną
- powstrzymaj się od przypadkowego obstawiania, bo w taki sposób się przegrywa
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Osobiscie uważam ten &quot;system&quot; jest dobry ale jest jedno zastrzezenie trzeba miec duzy, bardzo duzy budżet na ta gre. Zeby cos konkretnie wygrac i dojsc do np 8 poziomy progresji trzeba miec fundusze rzedu 3 tys zł. z każdym poziomem progresji ta kwota podwaja sie wiec trzeba miec odpowiednie srodki. Ponizej przedstawie kilka archiwalnych progresji ktore zdobyłem:












Jak z nich wynika to żeby zyskac to trzeba dużo miec kasy na obstawianie!
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Progresja pojedyńcza - wariant dla zdzierców ????
Prawie to samo co wariant poprzedni jednak zakładamy skasowanie zysku w każdym spotkaniu niezależnie od wyniku

Przykład :
Cleveland - gram na zwycięstwo - zysk=100 zł - limit bezpieczeństwa 40 wygranych
1. Spotkanie Cleveland - NYY kurs na 1 1,50 stawka 200 EKW 300 Zysk 100 ????
2. Spotkanie - zaczynam jak wyżej
lub
1. Spotkanie Cleveland - NYY kurs na 1 1,50 stawka 200 EKW 300 Zysk 100 :twisted:
2. Spotkanie Cleveland ChWS kurs na 1 1,60 Zysk=100 które chcę wygrać obecnie + 100 których nie wygrałem poprzednio +poprzednio wniesiona stawka 200 - czyli 400 zł
3. Spotkanie ???? - zaczynam od nowa a gdy :twisted: liczę jak powyżej

Autor by Fenix
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Progresja pojedyńcza Wariant bezpieczny

Przykład na podstawie MLB
Obstawiamy JEDNĄ wybraną drużynę - stale ten sam wynik ( 1 lub 2 ) - stawkę obliczycie w pobranym pliku.

1. Dobór drużyny - ze starych statystyk wybieramy drużynę środka tzn. taką która miała niewielkie różnice pomiędzy ilością zwyciestw i przegranych.
Przykład : Cleveland 83 zwycięstwa i 78 porażek

2. Ustalamy bezpieczną ilość spotkań które będziemy typowali - najbezpieczniejszą wartością jest 40 wygranych przez nas spotkań

3. Ustalam kwotę jaką chce wygrać W PRZYPADKU TRAFIENIA czyli ZYSK.
Stawkę którą muszę postawić obliczam w podanym arkuszu.
W przypadku trafienia - zaczynam od nowa.
W przypadku pudła w kolejnym spotkaniu stawkę obliczam tak aby NOWY ZYSK=ZYSK + POPRZEDNIA STAWKA

4. Gdy wygram 40 spotkań BEZWZGLĘDNIE kończę grę.

5. Mam głęboko w d.. ( sorry ) nie interesują mnie składy, kontuzje, zasady - liczą się tylko cyferki.

Przykład :
Cleveland - gram na zwycięstwo - zysk=100 zł - limit bezpieczeństwa 40 wygranych
1. Spotkanie Cleveland - NYY kurs na 1 1,50 stawka 200 EKW 300 Zysk 100 ????
2. Spotkanie - zaczynam jak wyżej
lub
1. Spotkanie Cleveland - NYY kurs na 1 1,50 stawka 200 EKW 300 Zysk 100 ????
2. Spotkanie Cleveland ChWS kurs na 1 1,60 Zysk=100 które chcę wygrać+poprzednio wniesiona stawka 200 - czyli 300 zł Stawka 500 zł EKW 800 zł ????
3. Spotkanie - zaczynam od nowa a gdy ???? wracam do 2.

Dodaję poprawiony pliczek - Smile
Obsługa prosta jak konstrukcja cepa :
1/ W wierszu 1 - tytuły kolumn
2/ W wierszu 2 w kolumnie ZYSK jednorazowo wpisujecie zakładany zysk w przypadku TRAFIONEGO spotkania ( w przykładzie jest 100 - i musicie to zmienić ), w pozostałych wierszać nic nie ruszajcie Smile
3/ W kolumnie Kurs wpisujecie kurs na spotkanie - każdorazowo
4/ W kolumnie Strata z poprzedniej kolejki wpisujecie STAWKĘ z poprzedniej kolejki tylko w przypadku przegranej. W przypadku wygranej wpisujecie 0.
5/ W kolumnie stawka ODCZYTACIE ile należy postawić aby skasować ZYSK
6/ W ostatniej kolumnie liczcie ilość trafionych spotkań Smile

Autor by Fenix
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Przykład progresji nastepne stawki juz byly by nieco mocniejsze 320 640 ...
PS Brat znajomego gra tym sposobem i narazie ladnie wkład ok320zł zysk róznica miedzy wygrana z tego kuponu
 
B 0

beticos

Użytkownik
Ja mam odmienne zdanie co do progresji
Prawdą jest, że można tym sposobem wygrać, ale gwarancji nie ma
Jest dość duże prawdopodobieństwo, a wynika ono ze statystyki
Po prostu co jakiś czas pojawia się remis
Ale też trzeba mieć szczęście, by nie trafić na minę np. Wigan
http://www.sportpress.com/stats/en/738_england_premiership_2005_2006/1_head_to_head/1509_wigan.html
Na tej zasadzie oparte są systemy multilotka oferowane naiwnym

Granie progresją to na ogół małe zyski, przy załozeniu, że są
Bo jak ktos zacznie zbyt wysoką stawką, to może szybko się spłukać
Niska stawka to niski zysk
Wielu zaczyna na ogół stawką 2 PLN
Zysk przy trafieniu to 4 PLN ( dla kursu 3.00 )
Zysk gdy trafi się na drugim poziomie to 6 PLN ( 4 x 3 ) - ( 2 + 4 )
Trzeba mieć szczęście by nie trafić zbyt szybko
Powiecie, że to zawsze zysk
Prawda, ale by w ogóle grać progresją wychodząc od stawki minimalnej czyli 2 PLN to trzeba mieć 250 PLN minimum
Popatrzcie, co to za zyski w porównaniu do kapitału
Mało tego - kolejki ligowe są średnio co tydzień ( futbol )
Trzeba mieć cierpliwość by grać progresją i patrzeć jak w tym czasie uciekają okazje

Progresją grają na ogół ludzie, co zaczynają i de facto nie znają się na sporcie
Bo grając w ten sposób na sporcie nie trzeba się znać wcale, tylko przestrzegać reguł
Ot taki totolotek zrobiony z typowania

Prawdą jest, że trzeba sobie założyć poziom graniczny, bo ryzyko stawki rośnie w tempie geometrycznym
Z tym , że to trzeba rozpatrywać nie jako ciąg, ale jego suma !
Bo 2 + 4 +8 oznacza wtopę nie 8, ale 14
Załozyć próg trzeba, ale to oznacza stratę
Często bardzo pokaźną
Jest jeszcze jeden czynnik o którym się nie mówi
Bo załózmy, że ktoś ma postawić 128 PLN
Wcześniej wtopił 126, bo zaczął od 2 PLN
Kasa mu się kończy, a nerwy puszczają
Nie wiem, czy po kilku kolejnych wtopach taki delikwent, gdy kończy mu się kasa wyjdzie z kolejną stawka progresywną i obstawi

Reasumując
Próg graniczny musi być
Lepiej grać ciągami progresywnymi lub progresją dotyczącą nie stawki, ale kursu
Bo gra się wtedy niższymi stawkami, i ma się więcej prób na trafienie
A jeszcze lepszy jest system łączony
Progresywny ciąg stawek ( ale nie klasyczna progresja ) + progresja kursowa
 
simmin 0

simmin

Użytkownik
Przy wyborze drużyny do progresji weź pod uwagę:
* procent remisów danej drużyny w ostatnich sezonach oraz w obecnym

* procent remisów w danej lidze w ostatnich sezonach oraz w obecnym

* najdłuższą serię bez remisu w minionych sezonach

* aktualną serię bez remisu
Witam,

Czy ktoś mógłby mi podać stronę gdzie znajdę te wszystkie procenty? Najbardziej interesuje mnie, żeby znaleźć &quot;procent remisów w danej lidze w ostatnich sezonach oraz w obecnym&quot; bo z resztą jakoś sobie poradziłem, tj. znalazłem ????

Statystyki, o których piszę wyżej znajdziesz w nowym dziale Statystyki.
Chodziło chyba o dział Tabele i Statystyki, choć nie jestem pewien :| bo jeszcze niezbyt dobrze umiem poruszać się po tym forum :oops:

Jeśli jednak o to chodziło to przy próbie wejścia na tę stronę wyskakuje:

The access to the requested data is not permitted on this website (http://www.tabele.bukmacherskie.com/), if you are in disagreement please contact Enetpulse Aps
????
Czy ktoś mógłby pomóc?

Pozdrawiam,
simmin :roll:
 
G 0

gushman

Użytkownik
Niebardzo kumam dlaczego tylko piłka nożna lub hokej się nadaje. Oczywiście wtykacie czasem NFL czy inne wynalazki. A wg mnie progresją można grać na wielu, wielu sportach. I nie w odstępach tygodniowych a kilkuminutowych nawet.
Nadają się wszystkie dyscypliny rozgrywane w małych &quot;kawałkach&quot;, czyli (opieram się na bwin.com):

- krykiet (każda drużyna gra średnio 50 &quot;rund&quot;, w każdej można typować wynik: mniej niż 5 pkt., 5-6 lub więcej niż 6, co najmniej 2 mają kursy ponad 2),
- baseball (każda gra to minumum 9 inningów, w każdym można wypować 0 pkt., 1 pkt. i 2 lub więcej; z reguły na te 2 ostatnie kursy są pow. 2),
- żużel (każdy mecz ligowy to 15 biegów, można grać remisy, można kombinować z dokładnymi wynikami biegów. Kursów pow. 2 jest sporo)
- bilard (na jeden mecz składa się z reguły kilkanaście rozbić, można spokojnie obstawiać np. liczbę bil wpdających do łuz z rozbicia - na bwin.com dają 4 różne opcje, z reguły wszystkie pow. 2)
- dart (tutaj też zazwyczaj grają kilkanaście gier aby osiągnąć końcowy wynik, można jechać z progresją &quot;na zielone&quot;, które padają rzadziej i mają kursy pow. 2, można pokusić się o progresowanie na double, gdzie kursy sięgają nawet 6.0)
- futbol amerykański (mez składa się z drivów, których jest kilkanaście minimum i można obstawiać 3 różne wersje zakończenia driva, z których 2 mają kursy pow. 2.0)
- bowling (podobnie jak w bilardzie, można obstawiać 4 różne warianty zakończenia pojedynczej gry, których też bywa kilkanaście)
- kręgle (gra składa się z 10 części, w każdej można typować 3 opcje - strike, spare lub każdy inny wynik, co najmniej 2 mają kurs pow. 2)
- tenis (nieprzebrana liczba opcji, moja ulubiona: progres na breaki)
- i inne

Czekanie tydzień na kolejny wynik w moim progresie chyba by mnie zabiło. ???? Gram szybko i tak też wygrywam (czasem przegrywam). W jeden dzień potrafię zorganizować sobie co najmniej kilkanaście rundek.
A jeżeli gra nie układa się po mojej myśli i stawki robią się wysokie, to zaczynam obstawiać, by nie stracić. Wtedy macham ręką na podwajanie stawek i przy pomocy excela ustalam stawki tak dopasowane do kursu, by pokryć wcześniejsze wydatki i wyjść parę złotych do przodu. Tym sposobem minimalizuję szansę przegranej.

PS Dzisiaj &quot;jechałem&quot; z progresami na pierwsze i ostatnie wydarzenia w meczach piłki nożnej. Prowadziłem naraz po 4 progresy, obstawiałem, że połowa meczu zacznie lub skończy się rzutem wolnym, kursy od 2,3 do 3. Najwięcej stawiałem po 128 zł i wtedy &quot;wchodziło&quot;. Dla mnie to najlepszy system i jeżeli ktoś posiada jakieś większe zasoby, zimną krew i umiejętność chłodnej kalkulacji, to gorąco polecam.
 
C 0

chlystek

Użytkownik
Myślę, iż warto nadmienić o jednej kwestii. Ostatnio przeglądałem wiele profesjonalnych zagranicznych opracowań odnośnie tego systemu w angielskim i hiszpańskim.

Paradoksalnie jest to system na którym najwięcej zarabiają, ale BUKI ???? .
Zdają sobie sprawę, że wiele osób gra progresją, nawet do niej zachęcają kursami na remis, gdyż per saldo najwięcej zarabiają przez to, że obstawiajacy bawią się w progresję. Oto kilka argumentów, które tam wyczytałem:

1. Większość poczatkujących ustala niski próg graniczny (ze względu na swoje możliwości finansowe), więc faktycznie całą zainwestowaną kwotę przegrywa.

2. Nawet gdy wygra na jakimś poziomie do 10, zwiększa stawkę początkową, co powoduje przegranie następnego ciagu, a zatem całą dotychczasową stawkę ( z pierwszej wygranej tury także) przejmuje buk.

3. Niespodziewane długe serie bez remisu (jak choćby kiedyś Arsenalu czy MU) powoduje wykruszanie się graczy w przyroście nie geometrycznym, ale już astronomicznym, kiedy przekroczona zostanie bariera 12-13 gracze albo rezygnują, albo juz nie maja srodków, a zdarzały się i nie tak rzadko ciagi powyżej 20, 25.

4. Niektórzy traktują progresję jako &quot;pewny&quot; zarobek, by mieć na tradycyjne obstawianie singli, zatem zarobione pieniadze na progresji przegrywaja w znacznej mierze na singlach - wskazywano tam na psychikę gracza, ze nawet ci, którzy zdają się początkowo bardzo sucho, beznamiętnie podchodzić do grania, potem i tak wchodzą w single.

Zatem w ujeciu całościowym progresja jest manną dla buków. :mrgreen:
 
D 0

daner0

Użytkownik
Witam. Jestem nowym użytkownikiem na tym forum. Od dawna gram lecz dopiero od 15 wrześniazacząłem progresję. Popełniłem 2 Błędy. ! szukałem drużyny która najczęsciej remisował wyrałem Schalke 04. 2. Pierwsza stawka 5zl i od razu wygrałem lecz nie przerwałem progresji i nadal stawiam na Schalke. Do końca koleiki pozostało max 9 spotkań. Moge przegrać max 1400zl a jestem już przy obstawianiu 160zl na mecz z Rostock. Boję sie że oni prędko nie zremisują. Nie wiem za bardzo czy ryzykować czy znaleść jakąs drużyne bez remisów i na nią stawiać. Narazie straciłem 100zl. Szhalke gra teraz z Rostock, Chealse, Werder Brema potem jużnie bede miał na obstawianie. Co możecie mi doradzić? Prosze o pomoc.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Witam. Jestem nowym użytkownikiem na tym forum. Od dawna gram lecz dopiero od 15 wrześniazacząłem progresję. Popełniłem 2 Błędy. ! szukałem drużyny która najczęsciej remisował wyrałem Schalke 04. 2. Pierwsza stawka 5zl i od razu wygrałem lecz nie przerwałem progresji i nadal stawiam na Schalke. Do końca koleiki pozostało max 9 spotkań. Moge przegrać max 1400zl a jestem już przy obstawianiu 160zl na mecz z Rostock. Boję sie że oni prędko nie zremisują. Nie wiem za bardzo czy ryzykować czy znaleść jakąs drużyne bez remisów i na nią stawiać. Narazie straciłem 100zl. Szhalke gra teraz z Rostock, Chealse, Werder Brema potem jużnie bede miał na obstawianie. Co możecie mi doradzić? Prosze o pomoc.
ja bym Ci radził zakonczyc tą progresje już na tym stopniu i wogole nie grac progresji na remis.Znam to z własnego doświadczenia.Może i Schalke zremisuje z Rostokiem i byś wygrał,ale apetyt rośnie w miare jedzenia i nawet zespoł który do tej pory dużo remisował moze miec serie 10 meczy bez remisu i w dosc krótkim czasie mozesz zbankrutowac.Wiem,ze nie jest łatwo zrezygnowac przy stracie 100zł,ale jeżeli Cie nie przekonałem to rozłóż swoje środki na klilka meczy,a nie graj płasko stawka razy 3.

Pozdro
 
D 0

daner0

Użytkownik
to rozłóż swoje środki na klilka meczy,a nie graj płasko stawka razy 3.
Morzesz jaśniej. Mówisz o progresji czy o innych. Ja chce zarabiać jakąs sumke na miesiac. Nie marze o setkach tysięcy ani o dziesiątkach. 1000zl by mi wystarczył a ja jestem rozwarzny wiec nie będe szalal z powodu 100zl.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Nie wiem jaką tak stawką grałeś ostatnio,ale dajmy na to 100 zł i zakład na remis nie wszedł.O to mi chodzi,zebyś sie nie trzymał tego,że stawka razy 3(bo taka jest przewaznie reguła przy progresji na remis) tylko zeby postawic taką stawke,aby byc na plus,ale w razie wypadku nie stracic za dużo.I odrazu mowie,ze taka progresja na remis na dłuższą mete to ????
Pewnie myślisz,ze gadam głupoty i ze kazdy zespoł kiedys zremisuje,ale sam zobaczysz.
 
J 0

januszjanusz

Użytkownik
Zgadzam się w 100% z cerber&#39;em. Też kiedyś dawno dawno temu grałem progresję na remisy i wszystko było ok, aż do momentu kiedy na progresję wybrałem Schalke 04. Niepamiętam dokładnie na ile stopni progresji wtedy miałem kasę ale Schalke niezremisowało wtedy dość dużo spotkań, aż do meczu z Wolsfburgiem (pamiętam dokładnie 1-1 ???? ). Także progresja jest dobra o ile nie masz k..... (wielkiego) pecha. Bo naprawdę trzeba miec pecha aby spośród tylu setek drużyn tak źle trafić. Teraz również próbuję progresję (o ile można to tak nazwać), stawiam 2 góra 3 mecze które wydają mi się w miarę pewne, o łącznym AKO 2,0-3,0 i za każdym razem podwajam stawkę. Przygotowany jestem na 7 stopni mojej progresji. Na razie jest bardzo dobrze, najdalej byłem przy 5-tym stopniu stawki, Zobaczymy jaki będzie efekt po dłuższym okresie czasu.
 
D 0

daner0

Użytkownik
W takim razie teraz mam zamiar zrobić coś takiego: Przerwać progresje Schalke. Cały czas podwajałem a nie potrajałem i teraz musiałbym postawić 160zl. Wybiore jakąs angielską drużyne(Jeśli dobże sie orientuje to tam niema przerwy zimowej) która ma najmniej remisów i w najbliższych kolejkach powinna zremisować. Zaczne na nią stawiać od 5zl. Przypuszczając że nie zremisuje to mam kase na 8 kolejnych kolejek.

Moja ogólna strategia jaką przyjąłem to: Zarobićtrochę, jakiś 1000-2000zl, z tego potem obstawiać 2 drużyny, potem 4, potem 6, i ew. 8. Tak żeby stałe zyski miesięczne były w wysokości ponad 1500zl. Nie jestem żadnym nałogowym hazardzistą, grałem na sts&#39;ach jak w totka, czyli kilka spotkan bundesligi za 5zl i labo siednie albo nie. Jak sie dowiedziałem o progresji to pomyślałem że przy odrobinie rozsądku, szczęscia i wiedzy można osiągnąć spore zyski tak więc postanowiłem spróbować. Narazie popełniłem kilka błędów więc zaczynak od nowa. Co wy na to?

taka progresja na remis na dłuższą mete to
Pewnie myślisz,ze gadam głupoty i ze kazdy zespoł kiedys zremisuje,ale sam zobaczysz.
Znasz drużynę piłkarską w jakieś normalnej lidze która nie zremisowała ani razu w rundzie jesiennej lub wiosennej?
 
D 0

daner0

Użytkownik
Runda jesienna ma około 19 kolejek nie licząc pucharów i ligi mistrzów. Progresja jako ciekawa forma typowania i fascynowania sie bukmacherstwem to rzeczywiście dno ale do zarabiana kasy niezła. Jeżeli sie ze mną nie zgadzasz to wyjaśnij.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Runda jesienna ma około 19 kolejek nie licząc pucharów i ligi mistrzów. Progresja jako ciekawa forma typowania i fascynowania sie bukmacherstwem to rzeczywiście dno ale do zarabiana kasy niezła. Jeżeli sie ze mną nie zgadzasz to wyjaśnij.
W piłce nożnej są zasady GRY,ale nie masz nigdy zasady jaki ma pasc wynik.Kazdy moze sobie pomyslec,hm druzyna długo nie remisuje to mozna zacząc na nią grac progresją.Ale czy piłkarze sobie tak myślą noo od 10 meczy nasza druzyna nie zremisowała to teraz by pasowało zremisowac ?Tak jak ekipa gra taki bedzie wynik i to,ze na początku bedziesz trafiał to wkoncu nadejdzie taki czas kiedy Twoja ulubione druzyna do remisowania tego rezultatu nie osiągnie przez jakis okres czasu,a Ty bedziesz desperacko na nich stawiał mając nadzieje,ze wkoncu trafisz,a w rzeczywistosci doprowadzi Cie to do bankructwa jezeli sie w pore nie opamietasz.Takie jest moje zdanie,ale pewnie to sam musisz przeżyc.
 
M 0

musiaq

Użytkownik
Nie zgodze sie, ze wybor druzyny to latwa rzecz- jak ktos napisal wybor druzyny to rzecz kluczowa i nalezy sie opierac na statystykach z biezacego sezonu, jak i tych z ostatnich 2 sezonow.

Ja postanowilem wybrac 2 lige francuska. Wybralem druzyne Brest i ostatnio wygralem 240zl na 3 poziomie, przy stawce 80zl. Powiem szczerze, ze jesli ktos posiada wieksza gotowke- w sensie 2000-4000, zaczynanie od stawki 20zl jest rosadnym wyborem. Ja jestem &quot;ubezpieczony&quot; na siedem poziomow.

Jutro gra moja nowa druzyna, bo postanowilem &quot;odpoczac&quot; od czasu wygranej z druzyna Brest. Teraz stawiam na Dijon - nie licze, ze druzyna ta jutro akurat zremisuje, ale wiem i jestem przekonany, ze maksimum do 5 spotkan ta druzyna zremisuje, poniewaz juz teraz ma passe 3 ostatnich mecz bez remisu, a poza tym najdluzsza przerwa tej druzyny przez ostatnie 3 sezony to wlasnie 8 spotkan. Fakt faktem drzuyna ta posiada juz wiele remisow bo az 6 na 14 spotkan, ale kto nie gra ten nie wygrywa ????

Zycze wysokich wygranych i pozdrawiam ????
 
J 0

jaroch1

Użytkownik
Zaczynam interesowac sie progresją... ale mam pytanie?? przy progresji np. na remis skąd macie pewność że kurs będzie zawsze powyżej 2?? bo chyba tylko wtedy można zyskać... jesli chodzi o NBA... progresja na przelamanie... jaka wtedy jest pewnosc ze kurs bedzie wyzszy lub okolo 2?? a co jesli wpadnie mi wygrana wtedy kiedy kurs bedzie okolo 1.4 ?? CO sadzicie o progresji w darcie albo dyscyplinach w ktorych nie trzeba czekac tygodniami na zysk??
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
Zaczynam interesowac sie progresją... ale mam pytanie?? przy progresji np. na remis skąd macie pewność że kurs będzie zawsze powyżej 2?? bo chyba tylko wtedy można zyskać... jesli chodzi o NBA... progresja na przelamanie... jaka wtedy jest pewnosc ze kurs bedzie wyzszy lub okolo 2?? a co jesli wpadnie mi wygrana wtedy kiedy kurs bedzie okolo 1.4 ?? CO sadzicie o progresji w darcie albo dyscyplinach w ktorych nie trzeba czekac tygodniami na zysk??
hej. wypowiem sie krótko i rzeczowo ???? przejzyj sobie jakie kursy wystawiaja buki na remisy w hokeju, pozniej poszukaj sobie druzyn ktore duzo remisuja w danej lidze. ja wlasnie dzisiaj zaczynam progresje na remisy w Hokeju - z kazdej ligi wybralem sobie po 1 druzynie, ktora ma sporo remisow ???? i tak np. mam Ingolstadt (poniewaz na 24 mecze ma 9 remisow), a ze niestety tylko w NBA i pilce recznej dostaniesz wiecej za remis (no chyba ze gra taki Arsenal z Derby i kurs jest 9.0) w kazdym z ligowych spotkan ???? !! powodzenia i przemysl - przy 3 stopniu progresji i stawce 8PLN (bo ja gram 2-4-8-16.....) juz mam 30PLN a caly wklad 14PLN wiec 16 na ✅ ....
 
Do góry Bottom