Witam, w tym temacie będę starał się regularnie podawać typy z bukmachera bwin (jeśli inny buk to napiszę). Moim celem jest regularny zysk, ale jak będzie - czas pokaże.

zksstal

KUPON 1
Cruzeiro - Funorte over 2,5 (1,45) 3-0
O´Higgins - Universidad de Chile over 2,5 (1,55) 1-1 Masakra! Tempo gry siadło od 60 minuty i do końca meczu albo niedokładne podania albo wymuszenia. A tak ładnie grali do tej 60-65 minuty...
Defensor Sporting - Miamar Misiones 1 (1,4) 2-0

AKO: 3,15
Stawka: 30PLN
Cruzeiro w Copa Libertadores niszczy: 15 strzelonych bramek w 4 meczach i 13 punktów (1 bezbramkowy remis na wyjeździe). W Mineirao ostatnio także radzą sobie dobrze: 7-0 u siebie. Dziś grają w podstawowym składzie a trener nie chce nic zmieniać w składzie. Przewiduję kolejne wysokie zwycięstwo Cruzeiro.
W meczu ligi Chilijskiej spotykają się dwie bardzo bramkostrzelne drużyny. 18-13 w siedmiu meczach - to bilans bramkowy gości. Goście nie mają o wiele gorszego: 16-9 także w siedmiu meczach. Szykuje się bardzo dobry, bramkowy mecz.
Defensor Sporting to od lat jedna z czołowych drużyn w Urugwaju, natomiast Miramar to tegoroczny beniaminek i nie sądzę że wywiezie z Montevideo korzystny rezultat.

STAWKA:30PLN
Union w lidze raczej nie bryluje choć ma duży potencjał i dlatego myślę że czas na przełamanie. Iquique na wyjeździe gra słabo: 2 porażki i remis.
W Paragwaju mecz na szczycie: Trzeci Libertad (13pkt 6m) podejmuje lidera Olimpię (22pkt 9m). Myślę że bramki padną z obu stron, ale jednak wygra Libertad.

zksstal

KUPON 3
CFR Cluj - Sportul Studentesc 1 (1,3)
2-0
Airbus UK FC - Haverfordwest County over 2,5 (1,44)

Stawka:40PLN
Wisła po kompromitacji w Bielsko-Białej będzie chciała się zrehabilitować, a na dodatek jeżeli wygra w Bytomiu będzie miała już 7 punktów przewagi nad Legią która przegrała w Bełchatowie i już po czterech wiosennych kolejkach naprawdę poważnie myśleć o mistrzostwie i o wzmocnieniach bo bez nich o CL będzie ciężko.
Drugi w tabeli ligi bośniackiej Zeljeznicar w tym sezonie jeszcze nie przegrał u siebie i zaliczył tylko jeden remis wszystkie pozostałe spotkania pewnie wygrywając. Nie liczę w tym meczu na żadną niespodziankę.