>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje i niezgodnosci

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak jak nazwa tematu wskazuje w tym temacie każdy użytkownik może zadać pytanie, oraz zgłosić niezgodność i propozycję.
Proszę pamiętać o regulaminie, gdyż tam jest dużo napisane i być może tam znajdziecie odpowiedź na nurtujące was pytanie.


 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Głupi błąd. Najpierw założyłem temat i podałem typ, a dopiero przed chwilą napisałem post w temacie z zapisami.
Jeśli to jest jakiś duży problem, to proszę o usunięcie tematu i założę go jeszcze raz. Pozdr.
Spoko, jakoś to załatwimy przy ewentualnej wygranej ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Zapomnialem o zakazie edytowania i podsumowujac typy uzylem tej opcji ... :/
Dodawalem tylko + albo - przy typach takze mam nadzieje bede mogl kontynuowac grę i swoją serię.
Sory za blad :/
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Mam pytanie. Powiedzmy, że moja seria ma 2 trafione typy. Przy 3cim podaję HC z NBA - 7 pkt. Mecz kończy się identycznie taką przewagą. Co z 4 typem ?? Od nowa czy mogę kontynuować, ale nadal jako 3ci, bo w 3cim nastąpił zwrot ?
 
100icki 14

100icki

Użytkownik
witam
w moim 1 typie w meczu Marseille - Paris SG podałem złą godzinę
mecz zaczął się o 21 a nie jak napisałem o 19.15
anulować czy mogę go sobie zaliczyć na plus ?
pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mam pytanie. Powiedzmy, że moja seria ma 2 trafione typy. Przy 3cim podaję HC z NBA - 7 pkt. Mecz kończy się identycznie taką przewagą. Co z 4 typem ?? Od nowa czy mogę kontynuować, ale nadal jako 3ci, bo w 3cim nastąpił zwrot ?
Podajesz typ jako 3.
witam
w moim 1 typie w meczu Marseille - Paris SG podałem złą godzinę
mecz zaczął się o 21 a nie jak napisałem o 19.15
anulować czy mogę go sobie zaliczyć na plus ?
pozdrawiam
Nic się nie stało. Gdyby mecz rozpoczął się wcześniej niż podaliśmy to wówczas się nie liczy.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Co w przypadku gdy przez 2 dni pod rząd nie podałem typu? Mogę kontynuować serię, czy muszę zaczynać od początku?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Konkurs trwa do 31 marca, więc pozostały 4 dni. Nie ma sensu zaczynać nowych serii, bo i tak max będzie ona trwała 4.
Zaczynamy od 1 kwietnia kolejną próbę ;)
 
Do góry Bottom