>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje nt. zlotu

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie luźnie dyskutujemy o 3 zlocie forum.bukmacherskie.com
Wasze propozycje, pytania, sugestie dotyczące zlotu, imprezy, zabaw i konkursów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
No na pewno piłeczkę pokopiemy, w siateczkę pogramy, ewentualnie jakieś rzutki ;p Szkoda, że za bardzo w pokerka nie będzie gdzie mini turnieju zrobić, pewnie chętni by się znaleźli, ale żadnej konkretnej salki tam nie ma.
A co do administracji forum, w tym roku też planujecie na wasz koszt zorganizować jednego grilla , czy też kryzys was dopadł ? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
al_capone 29K

al_capone

Gangster
No na pewno piłeczkę pokopiemy, w siateczkę pogramy, ewentualnie jakieś rzutki ;p Szkoda, że za bardzo w pokerka nie będzie gdzie mini turnieju zrobić, pewnie chętni by się znaleźli, ale żadnej konkretnej salki tam nie ma.
Chciałem zorganizować turnieje pokerowe czy karciane przed poprzednimi zlotami. Problem jest ze sprzętem (choć można nad tym pokombinować) i z odpowiednim miejscem. Pytałem o świetlice, ale gość mi powiedział, że nie może jej zagwarantować. Rok temu był obóz zapaśników w tym samym czasie i na świetlicy były rozstawione maty. Jeśli w tym roku świetlica będzie wolna to tam możemy zrobić turnieje w pokera + ping ponga. Ja za inicjatywą pokerową jestem jak najbardziej za.
A co do administracji forum, w tym roku też planujecie na wasz koszt zorganizować jednego grilla , czy też kryzys was dopadł ?
Jeśli chodzi o administracje, jeszcze tematu nie podjęliśmy. Na pewno rozważymy możliwość za sponsorowania wieczoru integracyjnego.
Mogę zdradzić, że jestem w kontakcie z kilkoma firmami bukmacherskimi. W pierwszej edycji współpracowaliśmy z firmą Expekt. Zasponsorowali jeden z wieczorów (gastronomię + napoje), podarowali gadżety firmy oraz 2 osoby z supportu wpadło na zlot. Zawsze to jakaś &quot;atrakcja&quot; pogadać z ludźmi, którzy mają bezpośredni kontakt z firmą bukmacherską.
W tym roku chcemy taką współpracę nawiązać z minimum jedną firmą.
@Hajduk
Zapisy kończą się na 30 osobie lub pod koniec czerwca. Jeśli zdarzy się szybciej nazbierać 30 osób to decyduje termin wpłaty zaliczki.
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Co do sprzętu, może ktoś akurat z zlotowiczów będzie mieć żetony do pokera, a jak nie , to na tydzień przed zlotem, jak już każdy będzie wiedział czy jedzie na zlot, to zrobić rozpis osób chętnych do turnieju pokera, i zrobić zrzutkę tam po 10 zł na żetony. Na allegro walizka kosztuje tam ok 80 zł, dwie takie walizki wydaje mi się że spokojnie by wystarczyły do przeprowadzenia turnieju.

No ale to czas pokaże jak z tym będzie ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Spokojnie poradzimy sobie z tym. Ja ewentualnie bym załatwił jedną taką walizkę od kumpla, który może i ze mną pojedzie ;) Drugą ma Nikifor z tego co pamiętam, ale czy on pojedzie to nie wiem neistety ????
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Pewnie nie uda mi się załatwić auta na te trzy dni, więc w grę wchodzi autobus, pociąg. Korzystniejsze połączenie jest PKS-em z tego co widzę, choć to może się jeszcze zmienić. Fajnie byłoby gdyby ktoś jeszcze ruszał z Wrocławia ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
No bam wpadaj jak rok temu z Maradie&#39;m ;) Dwa kroki masz.
Kanonier ja będę jechał, możliwe, że większą ekipą ode mnie + zapewne Akarin, który również nie opuszcza zlotów, więc się zgadamy. Pociągi odpadają raczej - w bu. roku jak patrzyłem 3 przesiadki i cena z kosmosu nawet ze zniżką studencką. PKS ze zniżką ok. 32.50 w jedną stronę, tyle, że browarki mało realne po drodze czy też przed z wiadomych przyczyn. Jest jednak sporo czasu, może uda się samochód załatwić zobaczymy.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
No bam wpadaj jak rok temu z Maradie&#39;m ;) Dwa kroki masz.
jak niżej
Jeśli nigdzie nie wyemigruję to również wpadnę, ale nie będę na razie się awizował bo nie wiem jak będzie z pracą jeszcze.

Nie mniej jednak chciałbym wpaść.
za maradie nie odpowiadam, jeśli chodzi o mnie to jak wyżej.

btw może uda się zebrać większą grupę z Radomia lub ew z okolic, czyli mazowiecka koalicja ?
czas pokaże.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
jak wakacje nie wypadną w tym samym terminie, to jadę z Chorzowa
Jak co to jesteśmy w kontakcie także zabrałbym się z Tobą tak jak za pierwszym razem.

Paulek też by jechał ?

Proponuję tutaj zrobić jakąś orientacyjną listę numerowaną, żeby w miarę było widać kto jedzie na pewno, kto jest chętny, a nie zna swoich planów na termin zlotu.

Co do pytania Agenta - z tego co pamiętam to był ktoś na pierwszym zlocie kto nie miał 18 lat i nie było z tym problemu ;).
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Okolice Poznania niech sie zglaszaja. Chcialbym sie wybrac samochodem ale odleglosc prawie 380 km w pojedynke troche odstrasza ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Okolice Poznania niech sie zglaszaja. Chcialbym sie wybrac samochodem ale odleglosc prawie 380 km w pojedynke troche odstrasza ;)

460 km nawet nie w pojedynke też odstrasza. Zwłaszcza jeżeli miałoby się to robić 3 raz z rzędu.
Znów miało być po środku Polski, tak żeby wszyscy mieli po równo mniej więcej, a wyszło jak zawsze.
 
Do góry Bottom