>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Miejsce zlotu

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie dyskutujemy, podajemy linki do ciekawych miejsc, gdzie można zorganizować zlot.
Preferujemy centralną część Polski.
Jeśli ktoś ma coś godnego do zaproponowania to tutaj pisać ;)
Na miejscu musi być m.in boisko do gry i inne atrakcje.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
To preferujmy w tym roku bardziej północno-centralną. bo nie wytrzymam znowu tylu godzin z SimonSem :razz:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
polecam zalew sulejowski (nie miejscowość Sulejów) , czyli miejscowości jak Smardzewice czy Swolszewice. Kiedyś tam byłem, mnóstwo żarcia wkoło, droga przez lasek nad jezioro (nie rzekę :grin ???? .
Cuś takiego ;)
 
simons 646

simons

Forum VIP
Najlepiej tak do 400km od Gdańska, bo chętnie się pojawię na zlocie, a z tymi cenami paliwa to ... wiadomo :p
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Najlepiej tak do 400km od Gdańska, bo chętnie się pojawię na zlocie, a z tymi cenami paliwa to ... wiadomo :p
przecież wszyscy wiedzą że swojego poldka zalewasz olejem rzepakowym ????
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Po co się rozmieniać na drobne, nie lepiej w Puławach ;) ? Zastanawiałem się nad kursem dla instruktora wycieczek, czy kogoś takiego, więc oprowadzanie po mieście galante bym zrobił ????
A tak poważnie to ja głos zabiorę dopiero gdy będę miał jasno określone plany na wakacje jednak o ile ten czas będzie wygospodarowany, miejsce nie gra roli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
simons 646

simons

Forum VIP
Nie no bez przesady ze Ślunskiem, chyba, że sie zrzucicie dla mnie i Olka na paliwo ???? ???? ????
Gdzieś mniej więcej na środku :p
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Po co się rozmieniać na drobne, nie lepiej w Puławach ;) ? Zastanawiałem się nad kursem dla instruktora wycieczek, czy kogoś takiego, więc oprowadzanie po mieście galante bym zrobił ????
A tak poważnie to ja głos zabiorę dopiero gdy będę miał jasno określone plany na wakacje jednak o ile ten czas będzie wygospodarowany, miejsce nie gra roli.
Nie no, u nas nie ma tak na dobrą sprawę gdzie ???? chyba, że w schronisku koło mnie na Włostowicach ???? , ale tam nie ma atrakcji sportowych ;)
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Mogę się ja zająć w mojej okolicy TM, Nowe Miasto, Rawa Mazowiecka:
Najlepiej proponuje powrót do korzenii, czyli:
SULEJOWA i ja mogę się tym zająć. W Przysuchej też mógłbym się zając!
A jestem TOP ZLOTOWICZEM buków!
Pozdrawiam
Sphinx
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Mogę się ja zająć w mojej okolicy TM, Nowe Miasto, Rawa Mazowiecka:
Najlepiej proponuje powrót do korzenii, czyli:

SULEJOWA i ja mogę się tym zająć. W Przysuchej też mógłbym się zając!

A jestem TOP ZLOTOWICZEM buków!

Pozdrawiam
Sphinx
To także moje okolice więc pasowałoby :grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom