>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności - Champions League Bet-at-home

vader 2,8K

vader

Forum VIP
Osoby, które w poprzednich konkursach zostały usunięte z konkursów a nie wykazały żadnej zmiany (nadal nic nie wnoszą merytorycznego w działach sportowo-bukmacherskich), mogą zaoszczędzić czasu sobie i modom, bo i tak zostaną usunięci z konkursu. Tym razem weryfikacja będzie sprawniej przebiegała gdyż już bardziej rozpoznajemy nicki pod kątem wkładu forumowego.
Poza tym jeśli zobaczymy, że skupiacie się obecnie wyłącznie na konkursach a nic nie robicie na forum to też zostaniecie usunięci.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Przypuszczam że nie popatrz na twoje posty i gdzie coś napisałeś. A obiecać że będziesz to wiesz.... tak może każdy... Więc proponuję najpierw zacząć pisać później pisać pytania.
Pozdrawiam.
 
H 3

herning

Użytkownik
Dlatego właśnie najpierw zacząłem pisać, do konkursu jeszcze sporo czasu więc myśle, że nie będzie problemu.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Niestety nie możesz wziąć udziału w konkursie. Dużo czasu do konkursu :?: Jeśli dzisiaj znajdzie się kolejne 30 osób to ruszymy w najbliższym tygodniu. I teraz byś ponabijał postów by wystartować w konkursie :?: Nie ma takiej opcji - zacznij aktywnie brać udział w życiu forum to porozmawiamy przy kolejnej edycji.
Powodzenia.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Mam pytanie odnosnie tego punktu: 5. Minimalny kurs na jedno zdarzenie to 1.40. Czy jak postawie kilka typow na jeden kupon to ako ma byc 1,40 czy odzielne kazde zdarzenie minimum 1,40
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Mam pytanie odnosnie tego punktu: 5. Minimalny kurs na jedno zdarzenie to 1.40. Czy jak postawie kilka typow na jeden kupon to ako ma byc 1,40 czy odzielne kazde zdarzenie minimum 1,40
Pytam bo we wczesniejszej edycji champions league ladbrokes tez byl taki sam regulamin a co niektorzy stawiali typy po kursie 1,20
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Niektórzy stawiali po 1.20 na początku konkursu, potem punkt został zweryfikowany. I jest napisane czarno na biały kurs na jedno ZDARZENIE ma wynieść minimum 1.40, a nie na jeden KUPON ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dlaczego nie moge zglosic sie do konkursu?
Przeczytaj regulamin (który podobno czytałeś i akceptowałeś), zobacz na swoją działalność na forum i masz odpowiedź.
Pozdrawiam
Edit: Jesteś po prostu świetnym przykładem! Dokładnie wszystkie posty napisane w konkursach. PORAŻKA!
 
Z 582K
Jestem tutaj noiwy i mam takie pytanie dlaczego niemoge sie zapisac do konkursu.Przeciesz napewno mam wieksza aktywnosc od momentu rejestracji od niejednego konkusowicza .Wiec wczym jest problem,prosze o zrozumienie i czekam na odpowiedz
Vader// Napisanie 3 postów w ciągu 5 minut, których wartość merytoryczna jest po prostu słaba nie uprawnia Ciebie do gry. Zachęcam do solidnego i regularnego pisania na forum a będziesz mógł brać udział we wszystkich konkursach.
 
radek1509 53

radek1509

Użytkownik
Chciałbym się wycofać z konkursu, mam teraz wiele osobistych spraw i może mi zabraknąć czasu na dodawanie typów/kuponów. Przepraszam za niedogodności oraz problemy.

Pozdrawiam radek1509
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Odpisałem na PW, ale dla ogólnej informacji.
Decyzja zostanie podjęta wieczorem ok. 22ej, wtedy też zrobię ew. losowanie.
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Może dolosujcie brakujące osoby spośród tych których usuneliście ;) takie dzikie karty przywilej niektórych organizatorów turnieju albo tacy lucky loser będą ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
LL to co innego. Może wybiorę kilka osób, które cokolwiek robią na forum, ale to dopiero wieczorem, ewentualnie poradzimy sobie bez tych parunastu userów.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ja proponuję wystartować normalnie przy tylu osobach, ile jest. Obecnie jest ich 114. I w pierwszej rundzie awansuje połowa (logiczne chyba :jezora: ), czyli 57, a stawkę do 64 osób mogłoby uzupełnić 7 najlepszych uczestników spośród przegranych ???? Myślę, że miałoby to sens ;)
 
Do góry Bottom