>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mandat

T 41

thomaszc

Użytkownik
Witam, czy ktoś się orientuje jak jest z mandatami za prędkość?
Po 3 latach od uprawomocnienia sie przedawnia czy dalej tak jest?
Czy jeżeli nie zapłacę to dostanę najpierw przypomnienie czy od razu komornik wpadnie i co On zrobi, jeżeli żadna rzecz w domu nie jest moja, a ja nie zarabiam kasy. To jak to wtedy bedzie?
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Skierują Cię do prac społecznych ???? Albo pożyczysz kasę od rodziców na zapłacenie (przyjdzie komornik)
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
3 lata i cisza hmmm ja po ok 6 miesiacach miałem komornika i odrazu kasa na ławe bo w sumie nie było duzo do zapłaty ale tak to jest jak sie cos zrobi pozniej i naliczone miałem odsetki wiec radze ci sie spieszyc bo tam kasa na ciebie i tak czeka i odsetki rosna i zgłosza sie jak bedzie wieksza suma
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
W ogóle dziwne podejście... dostałeś mandat to płać, a nie kombinujesz jak koń pod górę... a jak nie stać Cię na mandaty to nie udawaj rajdowca i jeździj wolniej.
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
jeśli nie pracujesz i nie posiadasz żadnej własności, to nie mogą ci nic zrobić ;)
po jakimś czasie sprawa zostanie umorzona :p
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
jeśli nie pracujesz i nie posiadasz żadnej własności, to nie mogą ci nic zrobić ;)
po jakimś czasie sprawa zostanie umorzona :p
nie no geniusz gratuluje - człowieku ile ty masz lat zastanów się zanim napiszesz takie brednie .
radzę zapłacić mandat - teraz nie pracujesz , nic nie masz a za rok , dwa
ktoś zapuka do domku , do zakładu pracy ,
Będziesz chciał wsiąść telefon , internet, pożyczkę i dupa
Stać cię na paliwo by szaleć to płać .
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Ale dziwne jest to że się nie upomnieli przez ten czas. Powinni Ci np ściągnąć tą kwotę+odsetki np z rozliczenia podatkowego (chyba że nie pracowałeś przez te 3 lata)
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
nie no geniusz gratuluje - człowieku ile ty masz lat zastanów się zanim napiszesz takie brednie .
radzę zapłacić mandat - teraz nie pracujesz , nic nie masz a za rok , dwa
ktoś zapuka do domku , do zakładu pracy ,
Będziesz chciał wsiąść telefon , internet, pożyczkę i dupa
Stać cię na paliwo by szaleć to płać .
tsy i pół.. :p
studiuje dziennie, nie ma żadnej własności, jak dorobi to bez umowy.. i po trzech latach spokój. ale to nie znaczy, że to popieram. podałem tylko alternatywę.
do mandatów nie naliczane są odsetki ;) komornik jedynie nalicze opłaty za wysyłanie powiadomień.
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Tak dla jasności odsetki są naliczane od momentu trafienia sprawy do sądu &quot; a trafia zanim trafi do komornika &quot; bo mowa już o skarbie państwa + koszty administracyjne .
 
midel 189

midel

Użytkownik
Ale dziwne jest to że się nie upomnieli przez ten czas. Powinni Ci np ściągnąć tą kwotę+odsetki np z rozliczenia podatkowego (chyba że nie pracowałeś przez te 3 lata)
Gdzie masz napisane, że &quot;nie upomnieli go przez ten czas&quot;? Przecież on nie napisał, że przez 3 lata nie płacił ...
 
Do góry Bottom