>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wygraj Ligę - coś jak Fantasy Ekstraklasa.

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Założony jest temat o Fantasy Ekstraklasie to założę i o Wygraj Lidze. Praktycznie identyczna gra tworzona przez portal sport.pl. I przede wszystkim z dłuższą tradycją. Ogólnie również polecam. Lepszy design jak dla mnie. I to już 20 edycja, także doświadczenie większe.
www.wygrajlige.sport.pl
Jeśli ktoś gra, a sądzę, że są tacy to zapraszam do mojej prywatnej ligi - warto się zmierzyć ????
KOD: 445165800
ZAPRASZAM.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No ja nie narzekam, póki co najlepszy początek jaki miałem od paru edycji. Między 100 a 200 miejscem się pałętam ;) Na pewno lepiej niz w Fantasy, ale tamtego managera jakoś nie ogarniam.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Wiesz co różnie. Zapisz się do mnie do ligi to będziesz widział moje składy :p Ale generalnie od początku mam Kirma, Meliksona i Razacka Traore. Więc oni mi ciągną teamy ;)
 
K 0

kolomanolo

Użytkownik
Witajcie
Zarejestrowałem się przed momentem żeby polecić wam kolejną grę typu &quot;fantasy liga&quot;.
http://moja11.pl - moja11.pl działaja dopiero od tego sezonu ale całość zapowiada się obiecująco.
Znalazłem tą stronę dopiero gdy konkurs ruszył ale organizatorzy przewidzieli coś dla spóźnialskich - oprócz głównej klasyfikacji mają też być dwie mniejsze, w których też są do wygrania nagrody. Od 5 do 10 kolejki i od 11 kolejki do końca rundy obecnej rundy Ekstraklasy.

pozdr.
 
Do góry Bottom