Dołącz do grona moderatorów największego forum bukmacherskiego w Polsce

Roulette Xtreme systemy napisane pod ten program.

8 września 2017 23:08
21
betqer
betqer
Wrz 2017
1 3
Witam wszystkich.
Tommyy!!!
Jestem tu nowy. Ale w ruletce od jakiegoś czasu już. Natrafiłem na program r extreme i nie mogę go ogarnąć. Nie miałem nigdy styczności z programowaniem i jest to dla mnie czarna magia. Chciałbym tylko sprawdzić jak wyglądało by granie np: czekać na 5 takich samych kolorów a potem obstawić progresją tylko 3 razy zaczynając od 20zł. Wiem, że nie ma żadnego 100% systemu ale chciałbym jakieś konkretne wyniki przy powiedzmy 1000 spinów.
9 września 2017 03:02
22
amigo007
amigo007
Mar 2011
2 202 400 10
Nie mam takiej informacji. Ale zapewniam cię że i tak nic ci to nie da. Bo w jednym 1000 spinów wyniki będą jedne, w kolejnym inne a jeszcze w następnym znowu inne. Ruletka to ruletka. Nie ma regularności. Może ci się udać zakończyć taką progresję pozytywnie, a możesz i wtopić. Nie ma reguły, kulka nie ma pamięci. Może się i zdarzyć seria 20 razy pod rząd jednego koloru. Nie ma żadnej reguły.
10 września 2017 02:34
23
tommyy
tommyy
Paź 2016
60 33 4
chciałbym jakieś konkretne wyniki

Chyba należało by pierwszy post zacząć od słowa: Czy mógłbyś podać konkretne wyniki,,,, Czy ktokolwiek mógłby....Z góry dzięki....
Co do systemu to leży. Poniżej wstawiłem sam system jak i trend (spadkowy jak zwykle).
Możesz jeszcze pokombinować ze stopniem progresji oraz po której niewypadniętej zacząć obstawiać ale efekt powinien być podobny.

5 maja 2019 16:48
24
ryanwolf
ryanwolf
Wrz 2013 | Moderator
766 524 16

Tommyy, żyjesz tam? Mam coś, co być może Cię zainteresuje. Sprawa pilna, priorytetowa.

6 maja 2019 23:59 przez ryanwolf

“Pain is temporary. It may last for a minute, or an hour, or a day, or even a year; but eventually it will subside, and something else will take it's place. If I quit however, it will last forever.

9 maja 2019 11:09
25
tommyy
tommyy
Paź 2016
60 33 4

Żyję, tyle że teraz testuję systemy na zagranicznych forach a tu już rzadko zaglądam. Napisałem i przetestowałem już ponad 200 systemów (żaden nie działa w długiej perspektywie). Teraz testuję na gamblingforums teorie użytkownika TurboGenius i jego kolegów. Teorie związane z powtarzaniem się liczb w cyklach, inaczej mówiąc "gorące numery" tyle że nie śledzenie "tracking" a konkretne obstawianie danych liczb na poszczególnych poziomach danego cyklu. Piszę coraz bardziej zaawansowane systemy które pochłaniają coraz więcej czasu. Oto ostatni który właśnie piszę (zdjęcie poniżej). To nie jest gotowy system, tylko tester wszystkiego ze wszystkim. Systemów już tu nie wrzucam bo nie mam czasu, a poza tym.....no właśnie pytanie do moderatora: Dlaczego wszystkie systemy oraz trendy systemów które wrzuciłem tu na forum zostały usunięte?

9 maja 2019 11:20 przez tommyy
7 czerwca 2019 14:06
26
fabix88
fabix88
Cze 2019
10 1
A jest jakiś system, godny polecenia,? Aktualnie gram tym, że po 6-7 liczbach jednego koloru obstawiam przeciwny na tę chwilę coś tam kapie, ale szukam lepszych alternatyw. Z reguły robię to czysto hobbystycznie tak na wieczór po robocie, ale parę groszy fajnie by było przytulić 
16 sierpnia 2019 14:33
27
tommyy
tommyy
Paź 2016
60 33 4
Post do usunięcia...
17 sierpnia 2019 00:54 przez tommyy
27 430
Moderatorzy
ryanwolf
ryanwolf
Wrz 2013
Dodaj nowy wpis
Ta strona korzysta z ciasteczek (plików Cookies) aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na stronie polityki prywatności.