>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania i niezgodności

Status
Zamknięty.
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Ja mam następujące pytanie:

&quot; Czy nagrody za zwycięstwo w Kolejce i Miesiącu, są dodawane odrazu, czy czeka się po prostu do zakońćzenia konkursu?&quot;
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
A dokładny wynik w koszykówce tez obowiązuje ?? Bo trafić dokładny wynik w koszu to jest nie wiem czy możliwe ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
&quot;§5. W przypadku piłki nożnej uwzględniany jest wynik regulaminowego czasu gry. Jeżeli zdarzą się inne dyscypliny sportowe jak. koszykówka, hokej również uwzględniany jest wynik po regulaminowym czasie.&quot;
Stąd moje pytanie :]
Regulamin jest uniwersalny, ale będziemy tylko typować zdarzenia z kopanej, aby Wam &quot;ułatwić&quot; zdanie.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Czyli jak wygram, np 30zł to aby mieć możliwość wypłaty muszę postawić łącznie 150zł. A jeśli tyle nie postawię, bo wcześniej wszystko przegram to nic się nie dzieje, nie muszę wpłacać dodatkowych kwot, żeby tylko obrócić bonus ?
Sorry, ale zawsze byłem głupi z tymi bonusami.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W Betsson jest tak, że nadwyżkę (wygraną z bonusu) można zawsze wypłacić. Bonus dopiero jak ugrasz to co musisz.
 
bax33 0

bax33

Użytkownik
dostaje maila z nowym hasłem które nie mieści sie w oknie hasła...
&quot;Your password is Satpm00000000000&quot;
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
mam pytanie odnośnie nagrody za 2 kolejkę, 3 nas zdobyło tyle samo pktów, jak to będzie przyznawane? ????
 
S 9

sebek2301

Użytkownik
Na stronie turnieju podanych jest po 5 zwyciezcow kolejki i miesiaca, a nagrode otrzymuje tylko pierwsze miejsce ??
 
M 23,4K

mariusz133

Użytkownik
coś jest nie tak podliczone w tabeli .
mecz Lille - PSG zakończył się wynikiem 1-0 a podliczony jest jako 0-1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom