>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Problem przy wplacie przez Przelewy24

D 243

_danonek_

Użytkownik
Witam mam do was pytanie. Otóż zrobilem wplate 100 PLN do Moneybookers za pomocą Przelewow24, lecz przy zrobieniu przelewu z konta zapomnialem o prowizji i zamiast 100.90 PLN wplacilem tylko 100 PLN. Pieniadze z konta bankowego znikly, ale na koncie MB nic sie nie pojawilo. W zwiazku z tym mam pytanie czy predzej czy pozniej one sie pojawia czy musze do nich napisac w zwiazku z ta sprawa i czy mial ktos kiedys podobny problem?
 
A 3

asusasus

Użytkownik
Utworzy sie przedplata, poinformuja cie o tym mailowo, podadza ci numer przelewu i bedziesz mogl wykorzystac te pieniadze robiac jeszcze raz przelew za pomoca przelewy24 i przy wyborze banku bedziesz musial najechac na: wykorzystaj przedplate czy jakos tak, albo wyslac im print screen przelewu i zwroca ci pieniadze pomniejszone o 2 zl. Najlepiej to zadzwon sobie do nich to odrazu podadza ci haslo do tego przelewu
 
sebix84 5

sebix84

Użytkownik
ja mam podobny problem 20 minut temu zrobilem wplate via p24 na mb i pusto wszystko poszlo ok, albo sie p24 zawiesilo albo cos blokuja
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Miałeś komunikat, że transakcja przebiegła pomyślnie?

Możesz zadzwonić do &#39;przelewów&#39; i wybadać sytuację:

Biuro Obsługi Klienta: serwis(at)przelewy24.pl




INFOLINIA:
801 00 33 24

Dla telefonów komórkowych:
(61) 867 92 53

Fax: (61) 642 90 31

Obsługa telefoniczna dostępna codziennie od 8:00 - 22:00
Przygotuj sobie tylko szczegóły przelewu z historii konta bankowego.
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Po czymś takim utworzona zostanie przedpłata. Na e-mail automatycznie przyjdzie login i hasło, dzięki którym można będzie dokończyć transakcję. Jeśli chcecie to przyspieszyć wystarczy napisać e-mail w godzinach pracy biura Przelewy24.

Wszystkie niezbędne informacje na przelewy24.pl
 
Do góry Bottom