>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Ulubione kreskówki

hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Witam.
Jakie są Wasze ulubione kreskówki z dzieciństwa ? Jakie oglądacie po dziś dzień
Zapraszam do dyskusji.
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
łoo... już nie oglądam :].
Jak byłem mały to dobranocki na TVP (Muminki,Gumisie,Tabaluga itp) i na Canal+ były kiedyś kreskówki (Tom&amp;Jerry, Struś pędziwiatr itp), a parę lat temu to na Cartoon Network to Ed,Edd i Eddy, Bliźniaki Crump itp
Oczywiście Scooby Doo jest pr0
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
nie oglądam teraz
ale zaczarowany ołówek ,bolek i lolek,zaginione miasto,asterix(strasznie jarały mnie komiksy),reksio,kot filemon,wróbelek elemelek,krecik,papaj,tom i jerry, tsubasa*,miś uszatek,domowe przedszkole ,kulfon i monika ,tik tak itd.
ale i rządziły komiksy heh
lata 90 wróć
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Jak byłem młodszy to lubiłem:
Kaczor Donald
Myszka Miki
Frinstonowie
Jetsonowie
Królik Bugs
Bolek i Lolek
Reksio
Krecik
Brygada RR (Chip i Dale)
Muminki
Smerfy
Kapitan Planeta i Planetarianie
Tsubasa (tytułu bajki nie pamiętam, ale wiadomo o co chodzi)
Scooby Doo
Gumisie
I jeszcze ULICA SEZAMKOWA (choć to nie kreskówka) - EMIL I BERT, KERMIT, HRABIA (ten co zawsze liczył), CZIASTECZKOWY POTWÓR, OSKAR i jeszcze ten żółty ptak ;-)
ULICA SEZAMKOWA rządziła.
Teraz już rzadziej patrzę na kreskówki, jak już coś to na KAPITANA BOMBĘ.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
nie wierzę, że jeszcze nikt tego nie wymienił ????
DRAGON BALL
DRAGON BALL
DRAGON BALL
i reszta daleko w tyle ????
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Za bajtla wiadomo, jak większość masówki typu Reksio, Bolek z Lolkiem, Tom i Jerry(to do dzisiaj. ) no i tak. Świat według Ludwiczka jest dobry :cool: Ach ten Andy, też dobry miglanc. Dzieciaki z klasy 402.

&#39;Tsubasa sprzed telewizora wyganiał na piłkę.&#39;
 
aggress 64

aggress

Użytkownik
nie wierzę, że jeszcze nikt tego nie wymienił ????
DRAGON BALL
DRAGON BALL
DRAGON BALL
i reszta daleko w tyle ????
Tyle w temacie ???? pobudka o 7 a później DB do 7:55 i wrzask mamy, że spóźniam się do szkoły haha
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Się czekało na soboty i Disney na 1 i Hanna-Barbera na 2 ???? Oczywiście też wszystkie wieczorynki. I Diabelski Młyn w odkodowanym Canal +. Ogladało się po 15 razy to samo, ale dalej była zabawa.
Również bardzo lubiłem Ulicę Sezamkową, Muppety. Z polskich - Ciuchcia, 5-10-15, Szalone liczby, Teleranek, Domowe przedszkole, była tego masa...
Z tych bajek co nie podaliście to:
-Alladyn
-Łebski Harry - o takich kotach co mieszkały na wysypisku
-Wyspa niedźwiedzi i ta fajna piosenka w intrze
-Gdzie się podziała Carmen Sandiego
-Troskliwe misie
Ulubiona bajka? hmm kiedyś Gumisie, teraz Johnny Bravo ????
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
nie wierzę, że jeszcze nikt tego nie wymienił ????
DRAGON BALL
DRAGON BALL
DRAGON BALL
i reszta daleko w tyle ????
oj to widać że u Ciebie tak było nie raz się oglądnęło ale były o wiele ciekawsze bajki
Dobre było Czy boisz się ciemności heh albo Opowieści z krypty;)
 
aggress 64

aggress

Użytkownik
Hahaha dokładnie o to mi chodziło ???? zawsze spina by doczekać do tej godziny
dobre :spokodfhgfh:
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Ja za małolata preferowałem MUMINKI. Chyba jedna z lepszych bajek. Z typowych wieczorynek to jeszcze BOLEK I LOLEK lub KOZIOŁEK MATOŁEK.
A taki TOP 5 poza wyżej wymienionymi to:
1. Flinstonowie
2. Dragon Ball
3. Chowder
4. Ed, Edd i Eddy
5. Laboratorium Dextera.
Dobre było Czy boisz się ciemności
Dokładnie ???? Na RTL7 leciało za oldschoola.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Podobnie jak większość, zawsze oglądałem Toma i Jerrego, Garfielda bardzo lubiłem oraz Strusia Pędziwiatra, zawsze kibicowałem temu drugiemu, żeby przynajmniej raz wygrał.
Jak byłem mały to od rana na całego, Inspektor Gadżet był świetny.Z bajek na publicznej to Muminki tylko.
 
typerbdg7 0

typerbdg7

Użytkownik
ja natomiast ekscytowałem się takimi bajkami jak :
scooby doo
flinstonowie
jacksonowie
muminki
kuba guzik
ed , edd i eddy
bliźniaki crump
krowa i kurczak
laboratorium dextera
I jeszcze na Cartoon Network była taka bajka gdzie się ścigali i zawsze oszukiwali ???? i było coś tam ... &#39;&#39;łap gołębia , łap gołębia ...&#39;&#39; hahahha
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Oj mozna by wymieniac i wymieniac od siebie moge dodac Kulfona i Monike i Tik- Tak z rodzimych produkcji to tak na razie mi sie przypomina ale numero uno to jednak Kapitan Jastrząb vel Czubasa pozatym mialem tez niemiecka satelitę i tam tez co nieco ogladalem dzieki czemu poznalem troche niemiecki. No i Cartoon Network tez wymiatal ale ten ze starszych czasow pamietam taki wyscig ale nie przypominm sobie tytulu moze ktos bedzie wiedzial? Dzis jak przypadkiem zobacze jakas bajke nowa to nie wiem czy sie smiac czy plakac a i w pozniejszym okresie pokemony niestety ...
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Dastardly i Muttley - Łap gołębia. A co do Pokemonów, to nie oglądałem szczególnie, raczej tylko zbierałem ????
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
- Kapitan Jastrzab (stare czasy, ogladalo sie rowniez wtedy Daimosa, GiGi, Yattaman, Tygrysia Maska i pare podobnych, najpierw TV Krater ktora pozniej zastapila Polonia1 chyba (dawne czasy, pierwsza polowa lat 90&#39;)).
troche pozniej...
- Johny Bravo (za caloksztalt i suszone miesko)
- Pawian i Lasica (&#39;Jam Lasica&#39; chyba dokladny tytul, sympatia do tej bajki za oskarowa role pawiana ????).
I jeszcze jedno mi sie przypomnialo, Simpsonowie, kultowa pozycja.
 
Do góry Bottom