>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pokerowa liga w myBet/dyskusja/

hama 11

hama

Użytkownik
Dlaczego słaby? Poker to rozrywka i będzie można pograć przy piwku w sobotę ????
PS: Bardzo fajna liga.
A co do nagród za generalkę to 50$ ma być w formie bonusa, trzeba bedzie coś z niego ugrać itp?
 
mehow 1,4K

mehow

Użytkownik
Dlaczego słaby? Poker to rozrywka i będzie można pograć przy piwku w sobotę ????
PS: Bardzo fajna liga.
A co do nagród za generalkę to 50$ ma być w formie bonusa, trzeba bedzie coś z niego ugrać itp?
W tygodniu każdy coś robi (pracuje, uczy się itp. itd.), a weekend jakby na to nie patrzeć to parę dni wolnego i z reguły każdy wykorzystuje ten czas w mniej czy bardziej ciekawy sposób, ale na pewno nie siedząc przed komputerem w sobotni wieczór ????
 
hama 11

hama

Użytkownik
No właśnie w tygodniu każdy coś robi i pewnie nie gra za dużo ???? Ja wolę grę z perspektywą że kolejny dzień mam wolny niż że muszę jeszcze rano wstawać do pracy a turniej jeszcze nie wszedłw decydującą fazę ????
Poker to gra podejmowania decyzji, też musisz podjąć jak spędzisz wieczór sobotni, ja ze znajomymi mam zwyczaj spotykać się w godzinach popołudniowych bo nie lubię tych wszystkich klubów itp a potem czas na odpoczynek i pokera jak znalazł ????
 
B 28

badabum89

Użytkownik
Same nolife&#39;y na tym forum :razz: Mnie w soboty o tej godzinie nigdy nie ma, w tygodniu bardziej by mi pasowalo chociaz tez nie zawsze w domu wtedy jestem ;)
 
tomo121 127

tomo121

Użytkownik
A wiadomo jakie jest min graczy w turnieju buy-in?
We free min pewnie bedzie, chodzi mi o min w turnieju buy-in
 
hama 11

hama

Użytkownik
Mybet ma jakieś chore te minimum graczy zawsze ;/
Oby w BI zrobili 10min albo inną sensowną liczbę.
Co do dzisiaj to admini pewnie podadzą gdzieś hasło jeszcze żeby turniej się odbył więc don&#39;t worry ????
 
Do góry Bottom