>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Problem z końcówką mocy

leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Czy jakiś szpec orientuje się, ile może kosztować wymiana końcówki mocy w wieży? Ja totalnie nie mam o tym pojęcia.
Mój brat podłączył do wieży za dużo głośników przez jakieś przedłużki i wyszło na to, że nagle przestało grać i brzęczy. Czyli spaliła się końcówka mocy - tak mi powiedział elektronik. Powiedział, że nie wie czy się opłaca naprawiać, może lepiej kupić nową wieżę, ale sprawdzi i powie...
Nie mam do niego zaufania, czy ktoś coś takiego robił, może powiedzieć ile to może kosztować?
 
V 256

vernix

Użytkownik
Jest takie forum w internecie, na którym z pewnością Ci pomogą: elektroda.pl (mam nadzieję, że administracja się nie obrazi ;) ).

Tak pobieżnie przejrzałem tematy na tym forum i taka końcówka mocy kosztuje bardzo różnie. Zależy to przede wszystkim od modelu. I tak można wydać od 30zł za podróbki do nawet 400-500zł za oryginalną.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Jest takie forum w internecie, na którym z pewnością Ci pomogą: elektroda.pl (mam nadzieję, że administracja się nie obrazi ;) ).
Tak pobieżnie przejrzałem tematy na tym forum i taka końcówka mocy kosztuje bardzo różnie. Zależy to przede wszystkim od modelu. I tak można wydać od 30zł za podróbki do nawet 400-500zł za oryginalną.
OK dzięki bardzo mi pomogłeś ????
 
Do góry Bottom