>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Obserwator (M) Typuje...

T 11,8K

tadzin

Użytkownik
*tym okradającym polskie państwo pozostaje możliwość gry w innych bukach.
Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych
nie mowie o tym temacie ale o ogolnym fakcie ze tez grasz u azjatow, tak wiec w tym pierwszym cytacie jedziesz tez po samym sobie (bo tez &#39;okradasz&#39; polskie panstwop, czyli nazywasz sam siebie na wyrost &#39;zlodziejem&#39;).
a ten temat tutaj no i co z tego ze beda tu same &quot;legalne&quot; typy?

zeby nie bylo, ja nie mam nic do grania &quot;nielegalnego&quot; ja wrecz ZALECAM takie granie.

jesli zrobia kiedykolwiek podatek GGR to wtedy bede zalecac granie legalne.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Typy są tylko i wyłącznie po to, żeby sprawdzić, czy w ziemniakach da się zarobić, nic więcej.
Grając w forbet wszystkie ww. kursy były dostępne przez minimum kilka minut, więc spokojnie dało się zagrać, dla grających w ww. bukach rzecz jasna. Nawet jeśli by znikały po minucie, to w chwili podania były, nie podaję tego dla Ciebie, nie Twój temat, nie wchodź.
Nic nikomu nie muszę udowadniać, niczym się nie chwalę, więc Bóg tego nie wie. Nie pozdrawiam.:grin:
e; wszedłem zerknąć kursy w fortunie, ręczna bez zmian, zawiercie 1pkt niższa linia po 6h...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
ale skoro uważasz się za nie wiadomo co to może pokaż jaki jesteś kozak i pokaż tutaj zamiast czy w ziemniakach można zarobić to czy grając mecze gdzie limity sięgają 10000pln da się zarobić z pewnością było by o wiele ciekawiej.
Uważasz się za nie wiadomo co, to ew. tylko Ty i Twoje tematy. Ostatni raz Ci odpisuję, bo to mój dzienniczek, gram za 5-10zł, gram w ziemniakach, zamieszczam to, co gram, żeby sprawdzić się z nimi. Jeśli któryś z powyższych typów uważasz za zły, (
ale zamieszczając typy publicznie mam prawo się do nich odnieść
) to trudno, nie interesuje mnie Twoje zdanie. Wróć do napinania się w Twoim temacie... Ten daj do ignorowanych. gdy ktoś pyta o typy, to zawsze niemal odpisuję dlaczego tak a nie inaczej. Ty chcesz chyba ponarzekać na hgw co. Założenia tematu są, umiesz raczej czytać, to sobie przewiń i przeczytaj, skończ spamować nie na temat. Akurat do Cb to moja ostatnia odpowiedź, pisz gdzie indziej, bo nie widzę sensu rozmowy z Tobą... Administrację proszę o usuwanie takich wypowiedzi nie na temat. Wrzuć swojego pinnka za np. ostatnie 12 miesięcy, udowodnisz jak się zarabia, bo akurat z tym się strasznie afiszujesz, co to nie Ty.. Wrzuć już w swoim temacie, tu nie pisz. Hej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
KWIECIEŃ :
Postawione : 18
Wygrane : 23.735
Zysk : 5.735
Yield : 31.86 %
Grając z podatkiem uzyskaliśmy 31.86, gdyby nie podatek byłoby 40.2&amp;...
 
Do góry Bottom