puczi
Lis 2010
21 8
Witam

Takie szybkie pytanie, zaznaczyłem na kuponie przez internet, że wygra drużyna X, okazało się, że drużyna X wygrała z drużyna Y po dogrywce?

To znaczy, że wygrałem? czy jak to się w tym przypadku liczy?
4 stycznia 2011 21:18
2
doberman
doberman
Lis 2005 | Forum VIP
9 551 4 087 26
Kolego wystarczy użyć opcji Szukaj, Zakład jest przegrany ponieważ nie dałeś z dogrywką bo jest dużo niższy kurs. Dałeś czas regulaminowy gdzie padł X czyli remis.
5 stycznia 2011 15:28
3
puczi
puczi
Lis 2010
21 8

Dziwnę, bo na stronie internetowej obok tego meczu mam "+", i dziś normalnie wypłacono mi wygraną.
5 stycznia 2011 16:02
4
doberman
doberman
To obstawiłeś zakład z dogrywką tego nie określiłeś w 1 poście.
5 stycznia 2011 16:06
5
bludek
bludek
Lut 2008
1 048 364 9
Jeśli postawiłeś zakład 'Kto Zwycięży' z opcjami 1 lub 2, to nie ważne czy wygrana nastąpiła po 60 min., po dogrywce czy po karnych. Liczy się tylko kto był ostatecznym zwycięzcą.

Jeśli postawiłeś zakład 1 X 2, to tutaj liczy się tylko wynik po 60 minutach.

Możliwe, że livescore lub totomix popełnił błąd, ale obowiązują takie ^ zasady.
Rafael Miranda da Conceição - człowiek, który potrafi strzelić samobójczą bramkę na 1:1 w 90+6 minucie meczu, gdy jego drużyna gra 11 na 10.

5 955 2 209 23

Prawdopodobnie z ewentualną dogrywką i karnymi...
5 stycznia 2011 19:12
8
puczi
puczi
Lis 2010
21 8

Chyba nie wątpisz w to, że nie wiem co dałem?

279 29 8
poprostu napisz numer meczu jaki obstawiłeś i datę zawarcia i będziemy wszyscy wiedzieli
5 stycznia 2011 23:17