>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

c1amak

c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Liga: 2.Hiszpania
Spotkanie: GRUPO IRUÑA NAVARRA - C.B. TARRAGONA 2017

Typ: 2 ✅ 69:76
Kurs: 2,78 Pinek
Stawka: 2/5

Kursy na to spotkanie zaczynały się mniej więcej tak: 1,35-16-3,25 i takie można było zastać w kilku firmach w Chorwacji w Czechach lub Słowacji. Również netowe buki (np. Sportingbet) zaczynały od takiego kursu. Jednak rynek zdecydowanie się zmienił gdy kursy wystawił b@h: 1,45-2,2.
W Chorwacji kurs na Tarragonę zleciał nawet do 2,35-2,4, w Czechach również duże spadki na Gości. Totomix usunął to spotkanie z oferty jak zobaczył różnice (u nich było 3,2 a bahu 2,2).

Zaufam zatem bukmacherom z bahu - w mojej opinii mają tam bardzo dobre kontakty i wiedzą &#39;co w trawie piszczy&#39;.

Aktualnie można to spotkanie zagrać po takich kursach:

@Milenium 2,85 (minus podatek)
@Ladbrokes 2,88
@Sportingbet 2,8

Również w mojej opinii kursy na 2 powinien być niższy, a taki w granicach 2,8-2,9 to wg mnie value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Liga: NBA
Spotkanie: DALLAS - PORTLAND

Typ: 2 ⛔ 84:81
Kurs: 2,37 Pinek
Stawka: 2/5

Kurs leci w dół na Portland ponieważ dzisiaj znowu nie zagra Nowitzki a do końca sezonu nie zobaczymy Butlera, który własnie przeszedł operację - zatem nie tylko braki kadrowe ale również nieciekawe nastroje po stracie Butlera mogą wpłynąc na dzisiejszy wynik spotkania. Dla mnie znowu value!
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Dyscyplina: Biegi Narciarskie - Sprint 1,2km st.dowolny
Spotkanie: h2h KALLA - JACOBSEN

Typ: 1 ✅
Kurs: 1,72 bwin lub 1,7 expekt
Stawka: 1/5

Kurs na Kallę zdecydowanie przeszacowany. Jacobsen stylem dowolnym zdecydowanie słabsza niż klasykiem - osoba, która zna się na sportach zimowych mi to potwierdziła. Kursy już lecą. W pinku widziałem 1,76 a teraz jest już 1,57. Fortuna dała 1,55, Toto 1,6 (minus podatek). Więc kursy w okolicach @1,7 w netowych można spróbować za niską stawkę - wg mnie przed samą 12 (przed startem) kurs będzie w granicach 1,45-1,5.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej
Liga: 2.Czechy
Spotkanie: TABOR-CHRUDIM

Typ: 2 ✅ 1:5
Kurs: 3,35 STS
Stawka: 3/5

Wg mnie fix na 2. Przynajmniej tak sugeruje sytuacja na rynku. Jak zaczynałem o tym pisać to kursy w Czechach leciały z 3,6 na 2,5. Teraz wszyscy to już wywalają a w Czechach są firmy, które mają na to spotkanie 1,3-1,5 kurs na przyjezdnych.

Na chwilę obecną w STS to jest za 3,35 i w Totomixie na 3,45. Naziemni w Polsce zaspali ;)
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Liga: NBA
Spotkanie: DENVER - MIAMI

Typ: Denver ✅ 130:102
Kurs: 2,5 @STS
Stawka: 2/5

Powód: LBJ prawdopodobnie nie wystąpi w tym spotkaniu. Wczoraj skręcił lewą kostkę. Kurs value, bo w netowych albo usuwają to spotkanie albo leci w okolice 1,9.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Liga: 1.Chorwacja
Spotkanie: DARDA - SPLIT

Typ: 1 ✅ 82:64
Kurs: @2,35 @ STS
Stawka: 2/5

Kursy na to spotkanie lecą w Chorwacji i to mocno! Początkowo to spotkanie zostało wypisane z kursami w okolicach 3,5-4 na 1, teraz w Chorwacji firmy mają na Gospodarzy już kursy w granicach 1,6-1,7. Niestety nie udało mi się złapać w STSie kursu 3,95, ale jeszcze wciąż za wysoki kurs w stosunku do rynku mają, więc po 2,35 ciągle imo value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Liga: 1.Austria
Spotkanie: KAPFENBERG BULLS - BASKETCLUBS VIENNA

Typ: handi +10,5 BC Vienna ✅ 67:72 (handi 67:82,5)
Kurs: 1,85 @betclic
Stawka: 3/5

Opis: Gospodarze zagrają bez dwóch podstawowych zawodników: Heinz Kügerl (9.3ppg, 3.7rpg, 212cm) oraz Demetrius Nelson (9.3ppg, 5.5rpg, 202cm). W zespole Gości natomiast zagra drugi mecz nowy, wysoki (215cm) center Alen Trepalovac, który tydzień temu miał 11pkt i 6zb.

Do końca sezonu zasadniczego zostały 2 kolejki. Byki wchodzą bez problemów już do następnej fazy. Natomiast drużyna z Wiednia mimo, iż zajmuje 10.miejsce to nadal ma szanse na grę w play-off (przynajmniej tak mi wychodzi z Spielmodus ABL 2010/11.

Liczę na przewagę przyjezdnych na tablicy ze względu na te zmiany w składach. Kto wie, może nawet pokuszą się o niespodziankę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Liga: PLKK
Spotkanie: LESZNO - GORZÓW WLKP.

Typ: 1 ✅ 56:52
Kurs: @2,8 w Tobet (teraz już 2,6 a w Betsafe 2,55)
Stawka: 1/5

Opis: Gorzów ostatnio opuszczają wszystkie zagraniczne zawodniczki. Odeszły w ostatnim czasie: Kalana Greene, Yelena Leuchanka, Johanna Leedham a dodatkowo pojawiło się info, że Samantha Jane Richards jest chora i może nie zagrać (http://www.zachod.pl/2011/01/z-problemami-do-leszna/). Oczywiście nie należy w 100% sugerować się tą informacją, ale równie dobrze można zakładać, że Gorzów zagra polskim składem, który mimo wszystko jest BARDZO SILNY i udowodnił to w ostatnich 2 meczach gdzie grał bardzo dobrze. Jednak ławka robi się coraz krótsza i uważam, że wreszcie ma prawo przyjść zmęczenie.

Leszno to typowy średniak ligowy, który wg mnie ma zdecydowanie większe szanse na sukces dzisiaj niż wycenili to analitycy. Wg mnie kursy powinny być wyrównane w okolicach 1,9 - 1,7. Więc @2,8 (czy też @2,6) biorę delikatnie jako value.
 
jawek 313

jawek

Użytkownik
Podałem już wcześniej ten typ do otwartego &quot;kanału&quot;. Prawda jest taka, że Greene i Leuchanka już dość dawno nie grały i w PLKK wyniki dla Gorzowa były i tak bardzo dobre (aż zaskakująco). Leedham dopiero w ostatnim czasie odeszła, a Richards niedawno wróciła z Australii i zagrała tylko 1 mecz (podobno bardzo słabo). Nawet jak wystąpi to i tak nie zagra jakiegoś super meczu. Niestety skład Gorzowa mimo wszystko jest silny i grubszego grania bym nie polecał. W Lesznie chcemy wszyscy zwycięstwa w końcu z jakąś silną drużyną (bencki od Gorzowa, Lotosu, Wisły i CCC). Niestety dużym jeżeli można to tak nazwać mankamentem są Amerykanki, które zawsze po powrocie z USA grają trochę słabiej. W Lesznie ostatnio zagrały nieźle, więc może już się ponownie zaaklimatyzowały. W Poznaniu były męczarnie i mimo zawsze dobrego wrażenia zespół z Leszna faworytem w tym meczu nie jest. Warto pograć, ale bez szaleństw ze stawką ????
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Liga: 1.Francja
Spotkanie: ASVEL LYON - HYERES TOULON
Typ: 2, Kurs: @4 expekt/betclic, Stawka: 2/5 ✅ 77:92
Typ: handi +8,5 betclic, Kurs: 1,82, Stawka: 4/5 ✅ 77:100,5
Opis: Lyon ostatnio nie zachwyca a na dodatek w dzisiejszym spotkaniu nie zagra Clifford HAMMONDS (rozgrywający, 33.8min, 11ppg, 4.3reb), który udał się do USA na pogrzeb bliskiej osoby. Ponadto jakiegoś urazu doznał Kim TILLIE (2.10cm, 21.4min, 8.6ppg, 6reb). Wcześniej ze składu Bangaly FOFANA odpadł z powodu kontuzji nadgarstka (2,13cm). Toulon ostatnie dwa spotkania wygrał będąc underdogiem - w tym pokonał aktualnego lidera Roanne.
Wg mnie, biorąc pod uwagę osłabienia Gospodarzy, warto spróbować przynajmniej to handi ????
całe info ze stronki Gospodarzy: http://www.asvelbasket.com/index.asp
edit.: izi ????
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Dyscyplina: Narciarstwo Alpejskie - Superkombinacja
H2H: Maria Riesch - Elisabeth Görgl, typ:2, @2.1 (expekt), stawka: 1.5/5 ✅
H2H: Maria Riesch - Anja Pärson typ:2, @2.55 (expekt), stawka: 0.5/5 ✅

Opis: Gram przeciwko Riesch ponieważ na es podali info w nocy, że jej występ stoi pod znakiem zapytania z powodu objawów grypowych:

http://www.eurosport.pl/narciarstwo-alpejskie/world-championships/2010-2011/nici-z-pojedynku-alpejek_sto2660255/story.shtml

Kursy lecą w dół albo buki wywalają pary z Riesch z oferty. Jak nie wystartuje to zwrot, ale presja ze startem jest bo jadą w jej rodzinnej miejscowości. Jeżeli faktycznie jest chora to można spróbowac za niskie stawki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej
Liga: 1.Francja
Spotkanie: EPINAL - MONT-BLANC

Typ: 2, Kurs: @4 bet365, Stawka: 2/5, 4:4 w regulaminowym czasie gry ⛔

Opis: Kursy lecą jak szalone na zespół Gości. Dlaczego? Nie wiem. Ale widzę, że bwin miał przed chwila jeszcze kurs 2,65 a bah i betclic wywaliły to spotkanie z oferty. Początkowe kursy na ten meczyk na drużynę przyjezdnych wynosiły około: 5,2-5,7. Teraz w Expekt kurs jest 2,6. Wg mnie bet365 przyspał i kurs @4 to value.

edit.: Goście trzy razy wychodzili na prowadzenie jednak nie dali rady... ????
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Liga: 1.Polska
Spotkanie: OLSZTYN - KIELCE

TYP: 2 ✅ 1:3
Kurs: @1.6 w Pinku
Stawka: 4/5

Opis: eh... zdrowo zaspałem z tym spotkaniem. Kursy mega pospadały (z 2.1 do 1.4 nawet) albo buki wywalają to spotkanie. Dlaczego: bo Olsztynowi opłaca się je przegrac - wychodzi na to, że lepiej trafic w playout na Kielce niż na Węgiel.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Liga: Liga Mistrzów
Spotkanie: HC CROATIA OSIGURANJE ZAGRZEB - ST. PETERSBURG HC

Typ: 2 ⛔ 31:21
Kurs: 13.5 w STS (teraz już poleciał w dół) za 1j/5 oraz 8.0 w expie 0.5j/5

Opis: Ostatnie spotkanie grupowe. Gospodarze nie grają już o nic, Goście muszą przynajmniej remis zaliczyc by przeskoczyc Bosne Sarajewo i awansowac do kolejnej fazy LM. Dwie kolejki temu spotkanie Bosna - St.Petersburg było bardzo zacięte - czyli drużyna St.Petersburga walczy o ten awans (nie odpuszcza).

Dodatkowo wg informacji na stronie Croatii, Gospodarze mają problemy z kontuzjami zawodników: http://rk-zagreb.hr/blog/vijesti/samo-bi-nam-jos-trebalo-da-i-direktor-zavrsi-u-bolnici/
Skoro aż tak źle jest to nie widzę powodów do tego by przemęczac zawodników w meczu bez stawki.

Kurs wysoki, i wg mnie value, a że nie lubię grac spotkań z podpórkami to gram czystą 2 za niską stawkę (w razie dobrego obrotu sprawy pójdzie kontra na live).
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Liga: 1.Chorwacja
Spotkanie: ZAGREB vs. ZABOK

Typ: 1 ⛔ 80:87
Kurs: 2.35 w STS
Stawka: 2/5

Opis: Jak to bywa z tą ligą, można było się w ostatnich miesiącach przekonac. Dzisiaj duże spadki na Gospodarzy. Kursy zaczynały się około 2.5-2.6 a teraz w Chorwacji już spadają do 1.9 i pewnie skończy się usunięciem spotkania z oferty.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Liga: 1.Polska K.

Spotkanie: WIDZEW Ł. - ODRA BRZEG
Typ: Handicap +11,5 na 2, Kurs: 1,85 (exp), Stawka: 4/5 ⛔
Typ: 2 w spotkaniu, Kurs: 4,75 (betsafe), Stawka: 2/5 ⛔ 79:49

Opis: Odra musi wygrywać by się utrzymać, a dla Widzewa teoretycznie jest to spotkanie o nic. Gospodynie szans na awans do playoff już nie mają a spadek też im raczej nie zagraża.

Co mnie skusiło by pograć słabszą (teoretycznie) Odrę: otóż w Widzewie jest plaga kontuzji:

Tym razem jednak sytuacja kadrowa w ekipie Miodraga Gajicia jest wręcz fatalna. Takie żniwo przyniósł niedawny sparing z rywalem zza miedzy - ŁKS-em, po którym Widzewianki muszą lizać rany jak po wojnie. Poważnie wyglądającej kontuzji kolana doznała Lidia Kopczyk, u której lekarze podejrzewają zerwanie więzadeł krzyżowych, rękę w gipsie ma Anna Tondel, a z gry wyłączona jest także Olga Żytomirska. W tej sytuacji serbski szkoleniowiec Widzewa właściwie nie ma pola manewru i będzie miał do dyspozycji w niedzielę 7 sprawnych koszykarek. sportowefakty

W ostatnim sparingu z ŁKS ucierpiała Anna Tondel, wyłączona z gry na pewien czas z powodu kontuzji dłoni, a także Lidia Kopczyk, u której istnieje nawet podejrzenie zerwania więzadła krzyżowego kolana. Ponadto ząb w tym meczu uszkodziła Joanna Szymczak-Górzyńska, ale ona na pewno będzie w stanie zagrać. stronka Widzewa

Dodatkowo kilka dziewczyn miało urodziny w ostatnich dniach (Anna Tondel w czwartek, Joanna Szymczak- Górzyńska w piątek i Lucyna Kotonowicz w sobotę) i jak znam życie to zabalowały nieco ????

Jeżeli info o kontuzjach jest pewne i te zawodniczki nie wystąpią albo pojawią się na kilka minut to szanse na handi są DUŻE (wg mnie).
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Liga: PLKK
Spotkanie: GORZÓW - ENERGA TORUŃ

Typ: 1, Kurs: 1,55 (tobet), Stawka: 4/5 ✅ 78:52

Opis: Do końca rundy zasadniczej zostały dwie kolejki. Dwa najmocniejsze (wg mnie) zespoły, które lepiej na chwilę obecną unikać w play-off to Wisełka i Lotos (CCC ma jakiś kryzys). Dlatego też, przyjezdnym na rękę jest to spotkanie przegrać. Po prostu zaczyna się liczenie punktów i kombinowanie:

- Jeżeli Energa by wygrała i w ostatniej kolejce Lotos pokonałby wysoko Gorzów (a ma ku temu duże szanse) to Lotos wpada na 3.miejsce a to po ostatnich wynikach pomiędzy zespołami z Gdynii i Torunia, nie wróży dobrze tym drugim (przegrana dwa tygodnie temu w lidze i przegrana w finale Pucharu Polski).

- Natomiast przegrana Energii daje pewne 3.miejsce drużynie z Gorzowa i na tą drużynę wpadnie w ćwierćfinałach Energa. Wg mnie Energa ma większe szanse na awans do półfinałów w rywalizacji właśnie z Gorzowem. Raz, że wygrała już w tym sezonie z tym zespołem, a dwa, że ostatnio były tam duże roszady kadrowe i można zakładać, że Gorzów jest słabszym zespołem teraz.

To tak na szybko, mam nadzieję, że dobrze to policzyłem ;) wg mnie warto.
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Liga: PLKK
Spotkanie: GORZÓW - ENERGA TORUŃ 1.spotkanie play-off

TYP: 2 @3.2 (exp) stawka: 3/5 ⛔ 81:78

Opis: Tak jak przypuszczałem Buki dały się trochę zrobic z tym spotkaniem. Sugerują się ostatnią łatwą wygraną AZSu nad Energą - tyle, że tamto spotkanie Energa odpuściła żeby nie trafic na Lotos w ĆF. Wg mnie kurs value, dlaczego:

- ostatnie spotkanie tych drużyn Energa odpuściła - postanowiła wybrac sobie właśnie AZS jako przeciwnika w ĆF
- Gorzów po kłopotach finansowych nie jest już tak mocny jak był przez początkową częśc sezonu (transfery/brak kasy go osłabiły)
- Energa ostatnio pokonała Wisłę w PP oraz w meczu bez stawki rozbiła CCC - zatem pokonała dwa czołowe zespoły w lidze (powinno to podnieśc morale w drużynie nawet mimo porażek z Lotosem), natomiast Gorzów najpierw się męczył ze średniakami by potem przegrac z Wisełka i Lotosem u siebie
- Fortuna wystawiła kursy i ma ML: 1.5-2.2

Rywalizacja zapowiada się interesująco w tej parze, ale wg mnie Energa przechodzi dalej i ma realne szanse powalczyc z CCC w półfinale - ale to jeszcze zobaczymy co nam przyniesie play-off ????
 
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka
Liga: Puchar Polski Kobiet

Spotkanie: RUMIA - BIAŁYSTOK ✅ 3:1

Typ: 1, Kurs: @7 bwin, Stawka: 1/5

Opis: Spotkanie grane w Rumii i widzę, że firmy z branży nie mogę się zdecydowac jaki kurs dac na doga ???? W bahu jeszcze przed chwilą było @8 ale usunęli (ciekawe dlaczego), Nordic proponuje 4.75, a Fortuna miała coś około @6 ale też usunęła. Więc spróbuję jako value @7 w bwin.

edit.: niestety, w bwin otrzymałem zwrot bo pomylili gospodarza spotkania i dopiero po ponownym wypisaniu i postawieniu już po niższym kursie typ wszedł, zawsze coś ????
 
Do góry Bottom