>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
snajper 322

snajper

Forum VIP
▶ Tutaj możecie zamieszczać swoje pytania, propozycje i niezgodności odnośnie konkursu &quot;Typy Dnia&quot;

▶ Ale przed zadaniem pytania poczytaj REGULAMIN :!: :!:

▶ Może znajdziesz tam odpowiedź ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
waski1133 105

waski1133

Użytkownik
Ja mam pytanie, czy mozna tutaj kopiować analizę z innego forum, oczywiście napisaną przeze mnie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tytka 122

tytka

Użytkownik
Dzisiaj, 18:19 #77 johny466

Dołączył: 09.12.2009
Postów: 2
Reputacja: 1

Dyscyplina: Piłka Nożna Anglia
Spotkanie: Birmingham-Arsenal
Typ: Arsenal - 1 goal
Kurs:2.60
Buk: William Hill
Analiza:Juz za niecale 20 minut rozpocznie sie ostatni dzisiaj mecz Premiership . Zmierza sie miedzy soba zespoly z 18 miejsca i 3 miejsca w tabeli PL. Jak widac oba zespoly walcza w tym sezonie o zupelnie inne cele , Birmingham o utrzymanie a Arsenal o mistrzostwo jak co roku . Obaj trenerzy podali juz sklady na ten mecz .
Birmingham: Foster - Carr, Johnson, Dann, Ridgewell - Ferguson ,Larsson, Gardner, Bowyer, Beausejour - Jerome

Arsenal: Fabianski - Sagna, Djourou, Koscielny, Clichy -Walcott, Wilshere, Song, Nasri - Fabregas - Van Persie

Birmingham City to zespol ktory traci najmniej bramek w lidze na wlasnym sezonie , ale i takze bardzo malo strzela , mysle ze dzisiaj po zwyciestwach faworytow , Arsenal takze bedzie chcial nie stracic punktow do liderujacych manchesterow , mysle ze arsenal moze dzis wygrac min 2 bramkami , birmingham malo strzela a Arsenal po remisie z Wigan bedzie chcial dzisiaj strzelic jak najwiecej.

Jak to zrozumieć bo ja do konca nie umie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Dzisiaj, 18:19 #77 johny466

Dołączył: 09.12.2009
Postów: 2
Reputacja: 1

Dyscyplina: Piłka Nożna Anglia--------------&gt; Piłka okrągła 11na11 kopią ją próbując trafić do takiego prostokata
Spotkanie: Birmingham-Arsenal ---------&gt; dwie drużyny obie po 11 osób jedna z Birmingham druga z Londynu (nie z Arsenalu)
Typ: Arsenal - 1 goal ------------&gt; ktoś przyszedł i powiedział że zabierają im gola dla tego już przed meczem jest tak jakby przegrywali mimo iż jest 0-0.A więc żeby wygrać ten zakład trzeba wygrać mecz dwoma bramkami.NP 2-0 , 3-1 12-10,19-17
Kurs:2.60 ------------&gt;ile za to dostanieszBuk: William Hill --------------&gt;kto Ci zapłaci albo komu Ty zapłacisz


Analiza
:Juz za niecale 20 minut rozpocznie sie ostatni dzisiaj mecz Premiership . Zmierza sie miedzy soba zespoly z 18 miejsca i 3 miejsca w tabeli PL. Jak widac oba zespoly walcza w tym sezonie o zupelnie inne cele , Birmingham o utrzymanie a Arsenal o mistrzostwo jak co roku . Obaj trenerzy podali juz sklady na ten mecz .
Birmingham: Foster - Carr, Johnson, Dann, Ridgewell - Ferguson ,Larsson, Gardner, Bowyer, Beausejour - Jerome

Arsenal: Fabianski - Sagna, Djourou, Koscielny, Clichy -Walcott, Wilshere, Song, Nasri - Fabregas - Van Persie

Birmingham City to zespol ktory traci najmniej bramek w lidze na wlasnym sezonie , ale i takze bardzo malo strzela , mysle ze dzisiaj po zwyciestwach faworytow , Arsenal takze bedzie chcial nie stracic punktow do liderujacych manchesterow , mysle ze arsenal moze dzis wygrac min 2 bramkami , birmingham malo strzela a Arsenal po remisie z Wigan bedzie chcial dzisiaj strzelic jak najwiecej.

Jak to zrozumieć bo ja do konca nie umie
A analiza to coś zbędnego ????
 
tytka 122

tytka

Użytkownik
Dzisiaj, 18:19 #77 johny466

Dołączył: 09.12.2009
Postów: 2
Reputacja: 1

Dyscyplina: Piłka Nożna Anglia
Spotkanie: Birmingham-Arsenal
Typ: Arsenal - 1 goal
Kurs:2.60
Buk: William Hill
Analiza:Juz za niecale 20 minut rozpocznie sie ostatni dzisiaj mecz Premiership . Zmierza sie miedzy soba zespoly z 18 miejsca i 3 miejsca w tabeli PL. Jak widac oba zespoly walcza w tym sezonie o zupelnie inne cele , Birmingham o utrzymanie a Arsenal o mistrzostwo jak co roku . Obaj trenerzy podali juz sklady na ten mecz .
Birmingham: Foster - Carr, Johnson, Dann, Ridgewell - Ferguson ,Larsson, Gardner, Bowyer, Beausejour - Jerome

Arsenal: Fabianski - Sagna, Djourou, Koscielny, Clichy -Walcott, Wilshere, Song, Nasri - Fabregas - Van Persie

Birmingham City to zespol ktory traci najmniej bramek w lidze na wlasnym sezonie , ale i takze bardzo malo strzela , mysle ze dzisiaj po zwyciestwach faworytow , Arsenal takze bedzie chcial nie stracic punktow do liderujacych manchesterow , mysle ze arsenal moze dzis wygrac min 2 bramkami , birmingham malo strzela a Arsenal po remisie z Wigan bedzie chcial dzisiaj strzelic jak najwiecej.

Jak to zrozumieć bo ja do konca nie umie
Birmingham City to zespol ktory traci najmniej bramek w lidze na wlasnym sezonie
Kanonier0392 / zwykła, choć duża literówka, pewnie o nią Ci chodzi, bez przesady ???? chociaż z drugiej strony jest też mały błąd rzeczowy.
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
Ok. 17 podałem na forum typ:

Clement Arnaud - Berankis Ricardas
AKO. 1.80​
Wtedy kurs wynosił 1.80 (unibet), w tej chwili jest tylko 1.62. Chciłem podać ten typ jako typ dnia, jednak o 17 nie było jeszcze tematu na dany dzień, czy nikt się nie obrazi jak podam teraz typ z kursem 1.80?

I od razu drugie pytanie, jak uniknąć takich sytuacji w przyszłości?
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Ok. 17 podałem na forum typ:



Wtedy kurs wynosił 1.80 (unibet), w tej chwili jest tylko 1.62. Chciłem podać ten typ jako typ dnia, jednak o 17 nie było jeszcze tematu na dany dzień, czy nikt się nie obrazi jak podam teraz typ z kursem 1.80?

I od razu drugie pytanie, jak uniknąć takich sytuacji w przyszłości?
Jeżeli podajesz Typ Dnia, to musi być to aktualny kurs w momencie pisania analizy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom