>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

BetCity

B 2

batik

Użytkownik
http://www.betcity.ru/
Witam ten o to bukmacher ma bardzo dobrą i szeroką ofertę na tenis..
Pewnie jest to jakas rodzina z fonbet ale nie wiem....
czy ktoś kiedykolwiek tam coś grał czy słyszał o tym??
są dwie opcję albo to solidny ruski buk lub banda alkoholików proszę o poważne wpisy a nie pierdoły.
 
A 0

aleksei

Użytkownik
http://www.betcity.ru/

Witam ten o to bukmacher ma bardzo dobrą i szeroką ofertę na tenis..
Pewnie jest to jakas rodzina z fonbet ale nie wiem....
czy ktoś kiedykolwiek tam coś grał czy słyszał o tym??
są dwie opcję albo to solidny ruski buk lub banda alkoholików proszę o poważne wpisy a nie pierdoły.
To nie jest rodzina z fonbet. Ten buk nie jest bardzo solidny, ale też nie banda alkoholików. Limituje szybko, może zablokować konto na dwa miesięcy, jeżeli się dowie, że to jest nie pierwsze twoje konto (a on na pewno się dowie, uwierz mi). Mam z nimi dobre doświadczenie, od 6 lat, oni mi wypłacili sporo kasy i ani żadnego razu nie blokowali konta, chociaż jestem bardzo zlimitowany. Więcej informacji o nich możesz znaleźć na http://forum.byw.ru/betcity/ jeżeli umiesz czytać po rosyjsku.

Co do fonbet, to nie zalecam grać tam w ogóle.

Pozdro i powodzenia! ????
 
B 2

batik

Użytkownik
Dzięki za odp nawet nie zauważyłem że ktoś odpisał;)
DLaczego nie grać w fonbet? fakt jak coś jest nie tak to żadnego kontaktu z nimi ani supportu... ale jeśli chodzi o granie to nie miałem nigdy żadnych problemów stawki po 400e też bez żadnej przeszkody z całym przekonaniem polecam Fonbet;)
 
A 0

aleksei

Użytkownik
Dzięki za odp nawet nie zauważyłem że ktoś odpisał;)
DLaczego nie grać w fonbet? fakt jak coś jest nie tak to żadnego kontaktu z nimi ani supportu... ale jeśli chodzi o granie to nie miałem nigdy żadnych problemów stawki po 400e też bez żadnej przeszkody z całym przekonaniem polecam Fonbet;)
Jeśli chcesz wygrywać i znasz się na to, Fonbet nie polecam i to tyle. Dostaniesz zwroty, wyplaty tylko bankiem albo blokowanie konta, nie mowie już o limitowaniu. Więcej tutaj:

http://forum.byw.ru/fon_-ostorozhno-_kedlo/

W sumie ten buk jest po prostu potworny.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Widziałem, że Funt tam grywa NHL i postanowiłem spróbować.
Ciekawy buk, kolejna moja przygoda z Sowietami po panbecie. O ile panbet jest super, to tu sama strona nieco mnie odstraszała.
Niestety złotówek nie obsługują.
Sama oferta całkiem niezła, duży wybór meczy z tenisa(challengery, kwale ITF), jest live, do tego sporo zdarzeń na NBA i NHL.
Jako chyba jedyny buk na necie wystawili ofertę na sobotni biathlon Champions Race w Moskwie i to całkiem sporą, było z 30 par.
Można łapać ciekawe kursy, bo np. ze snookera na 1 rundę wszędzie na Wallace&#39;a z Parrotem było po 1.50-1.60, a oni rzucili 1.95 ????
Wpłata i wypłata na MB bez problemu, wczoraj wieczorem zlecona wypłata, dziś rano już była na koncie. Nie chcieli ode mnie żadnych papierów, ale po prawdzie to grałem za drobniaki 5 euro wpłaciłem, wypłaciłem 16.
Dziwną rzeczą jest, że nie mogłem zlecić wypłaty przed 72h od wpłaty pieniędzy, ale da się przeżyć.
Limity są i to różne różniste, na niektóre mecze tenisowe już od 20 euro :|
Podobnie jak panbet dorzucają bonus za akumulatory, ale dopiero od 8 zdarzeń ???? dostajesz 5%. Więc buk raczej od grania ad hoc.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Same plusy :
1.bardzo dobre kursy
2.bardzo ciekawa oferta z niszowych dyscyplin i lig
3.bardzo ciekawe linie ????
4.polskie ligi halowe
5.wypłata 200e bez weryfikacji w parę godzin na koncie
no i może jedyny minusik : limit 24euro nakładany niemal na wszystkich po raptem paru zakładach, no ale za 100pln można śmiało pograć, bo warto. 1.z brzegu przykłady z polskich hal :
Montex-6.5 u innych 9.5
Vive -6.5 do -8.5 przy -13.5 u innych
Polkowice -26.5 przy -36.5 w Tobet (choć to akurat nie weszło, ale wiadomo ocb:] )
 
T 189

teesbor

Użytkownik
postawilem zaklad na betcity na mecz futsalu Japonia vs Libia
jestem pewny, ze postawilem na hp Japonia -1,5 i w trakcie meczu zajrzalem do historii zeby sie upewnic, bo do polowy byl remis.
mecz skonczyl sie 4;2 i zadowolony patrze na saldo a tam kasa przegrana.
w historii widnieje hp -2,5.
czy jest mozliwe aby oni zmienil linie hp i oszukali mnie?
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
postawilem zaklad na betcity na mecz futsalu Japonia vs Libia
jestem pewny, ze postawilem na hp Japonia -1,5 i w trakcie meczu zajrzalem do historii zeby sie upewnic, bo do polowy byl remis.
mecz skonczyl sie 4;2 i zadowolony patrze na saldo a tam kasa przegrana.
w historii widnieje hp -2,5.
czy jest mozliwe aby oni zmienil linie hp i oszukali mnie?
nie
 
L 32

luntrus

Użytkownik
W bet365 jest zapis w regulaminie, że jeżeli jest pomyłka ich, to wszystkie zakłady zostają ważne, ale ze skorygowanym kursem, co według mnie jest jawnym złodziejstwem. Wszak akceptujemy warunki takie jakie są w danej chwili, a nie kota w worku. Krótko legalnie robią ludzi w nie powiem co... ????
 
M 0

mic88

Użytkownik
mógłby ktoś napisać jak przelać pieniądze na ich konto najlepiej przez moneybookres bo coś nie moge sobie z tym poradzic.
Dobra już sobie poradziłem. ????
 
Do góry Bottom