Dogrywka / regulaminowy czas

I 0

indu

Witam

Mam pytanie odnośnie &quot;rozliczania&quot; wyniku spotkania. Gdzie mogę znaleźć informację na temat tego czy wynik meczu/spotkania jest rozliczany w regulaminowym czasie gry czy razem z dogrywką.
Np na bwinie przy niektórych zakładach jest zaznaczone czy dotyczy regulaminowego czasu gry.
Czy na na innych bukach jest taka samo , czy muszę szukać informacji w regulaminach w poszczególnych zakładach?
Może ktoś zna ten przypadek?

Pozdrawiam

ted 9,5K

ted

Forum VIP
zawsze jest zaznaczone/dopisane czy zakład dotyczy regulaminowego czasu gry (np. 90min w pilce noznej, 60min w pilce recznej) czy z dogrywka/wliczając dogrywkę/wtnik koncowy , tylko trzeba czytać uważne ????
pozdrawiam

K 1,2K

kukla

Forum VIP
Najprościej - jeśli są trzy możliwości obstawienia zakłądu:
&quot;1 X 2&quot; - czyli gospodarze, remis, goście to dotyczy on regulaminowego czasu.
Jeśli tylko dwie (1 2) to bierze się pod uwagę również dogrywkę czy karne.
Czasem zdarzają się zakłady na awans w fazach pucharowych. Czasem tzw. dnb (draw no bet - remis nie ma zakładu), w których przypadku remisu po 90 czy 60 minutach (itd. w zależności od sportu) gracz otrzymuje zwrot swojej stawki a kupon jest rozliczany po kursie 1,00.
Każdy buk stara się to jednak w miarę jasno opisywać więc nie jest to trudne do zrozumienia. Mając problem zawsze polecam zapoznanie się z &quot;nazwą&quot; danego zdarzenia czy rynku a w ostateczności - kontakt z supportem