>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Polska - Bośnia i Hercegowina 10.12.2010

Status
Zamknięty.
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Już w najbliższy piątek (10 grudnia 2010 roku) reprezentacja Polski prowadzona przez Franciszka Smudę zmierzy się w Antalyi z Bośnią i Hercegowiną. Transmisja w TVP 1 i TVP Sport.

Po listopadowym zwycięstwie nad Wybrzeżem Kości Słoniowej (3:1) wokół naszej reprezentacji zapanował dobry klimat. Teraz drużyna narodowa udała się na zgrupowanie zimowe do Turcji, gdzie w piątek, po raz drugi w historii zmierzy się z zespołem Bośni i Hercegowiny. Pierwsze spotkanie tych reprezentacji miało miejsce 15 grudnia 2007 roku, również w Antalyi, i zakończyło się zwycięstwem Polaków 1:0, po bramce Michała Golińskiego.

Kursy jak na razie widzę w betathome
Polska 2,20
remis 3,20
Bośnia 3,00
Zapraszam do dyskusji.​
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Kadra Polski na mecz z Bośnią:
Bramkarze: Grzegorz Sandomierski (Jagiellonia Białystok), Bartosz Kaniecki (Widzew Łódź)
Obrońcy: Maciej Sadlok (Ruch Chorzów), Hubert Wołąkiewicz (Lechia Gdańsk), Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań), Marcin Kikut (Lech Poznań), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Piotr Celeban (Śląsk Wrocław)
Pomocnicy: Ariel Borysiuk (Legia Warszawa), Maciej Rybus (Legia Warszawa), Tomasz Kupisz (Jagiellonia Białystok), Szymon Pawłowski (Zagłębie Lubin), Cezary Wilk (Wisła Kraków), Adrian Mierzejewski (Polonia Warszawa) Dawid Plizga (Zagłębie Lubin)
Napastnicy: Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok), Dawid Nowak (GKS Bełchatów), Paweł Brożek (Wisła Kraków), Artur Sobiech (Polonia Warszawa) Marcin Robak (Widzew Łódź)


Kadra Bośni na mecz z Polską:

Bramkarze: Ibrahim Šehić (NK Željezničar (Sarajewo)), Asmir Avdukić (FK Borac (Banja Luka)).

Obrońcy: Vule Trivunović (FK Borac (Banja Luka)), Semir Kerla (NK Željezničar (Sarajewo)), Velibor Vasilić (NK Željezničar (Sarajewo)), Muhamed Subašić (FK Olimpik (Sarajewo)), Josip Barišić (NK Široki Brijeg).

Pomocnicy: Boris Raspudić (FK Borac (Banja Luka)), Adnan Zahirović (NK Čelik (Zenica)), Kenan Handžić (FK Sarajevo), Muhamed Džakmić (FK Sarajevo), Dario Purić (NK Čelik (Zenica)), Edin Višća (NK Željezničar (Sarajewo)), Darko Maletić (FK Borac (Banja Luka)), Đenaldin Hamzagić (FK Sarajevo), Jure Ivanković (NK Široki Brijeg).

Napastnicy: Zoran Kokot (FK Slavija (Istočno Sarajevo)), Stevo Nikolić (FK Borac (Banja Luka)), Adin Džafić (NK Čelik (Zenica))
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
w Bosni nie ma zadnej gwiazdy ich druzyny...nawet Stilicia.
Grosicki z Brozkiem moze cos pokaza i sadze ze tego meczu nie przegraja .
hmm czysta 1 to w sumie az taka pewna nie jest bo remisik moze sie trafic ale nie powinni przegrac.
Mozliwe ze i teraz padnie 1 badz maksymalnie 2 gole.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
typowy sparing ligowców... chyba można się pokusić o 1, gdyż dla niektórych może to być ostatnia szansa na przekonanie do siebie Franza, więc raczej większa motywacja powinna przeważyć.. no i jednak mimo wszystko umiejętności...
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Bośnia przyjeżdżać bez żadnego piłkarza którego bym rozpoznawał, mimo to kraj ten wydał na świat wielu uzdolnionych piłkarzy którzy grają między innymi w Bundeslidze wiec bardzo możliwe że jakiś talent się ujawni podczas tego spotkania. Sądzę że Bośnia podchodzi do tego spotkania na pełnym luzie, a piłkarze którzy wystąpią będą przed wszystkim chcieli pokazać co są warci i zagrają na dobrym równym poziomie, gdyby przyjechała pierwsza reprezentacja z Džeko, Pjanićiem czy Misimović itp. to bez wątpienie postawił bym czyste 2. Ale w sytuacji kiedy kadra Franka potrzebuje zwycięstw, w meczu wystąpią ligowcy obu ekip, wydaje mi się Polska powinna wygrać lub chociaż zremisować, wszystko będzie zależało od determinacji i chęci piłkarzy, dla mnie z uwagi że to jest spotkanie niższej rangi nic poza 1X nie wchodzi w grę.

TYP:1X
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Sądzę że Bośnia podchodzi do tego spotkania na pełnym luzie,
Właśnie z tą częścią zdania się zgodzę. Dla nich ten mecz to taki sparing , raczej mniej ważny sparing. Czy wygrają czy przegrają to nic im się nie stanie , po naszej stronie żartów i przelewek już nie ma. Każdy mecz trzeba grać na maxa i wygrywać. Nawet jeśli by się grało z reprą Fidżi czy coś w tym stylu. Tym bardziej jeżeli drzwi do reprezentacji powoli stają się coraz mniejsze i dla wielu piłkarzy ten mecz będzie miał kluczowe znaczenie. Sądze , że nasi pokarzą wole walki i zaangażowanie i tym wygrają ten mecz. Bo ciężko będzie wygrać go zgraniem czy coś w tym stylu.
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
Witam,
listopadowe zwycięstwo Polaków nad Wybrzeżem Kości Słoniowej zakończyło serię ośmiu kolejnych spotkań reprezentacji bez zwycięstwa. Wcześniej biało-czerwoni nie mogli pokonać Finlandii, Serbii, Hiszpanii, Kamerunu, Ukrainy, Australii, USA i Ekwadoru. Mecz z WKS ma być początkiem nowej serii - tym razem zwycięskiej.
Nasz piątkowy przeciwnik do najmocniejszych nie należy. Liga bośniacka przeżywa kryzys i co lepsi piłkarze wyjeżdżają grać zagranicę. Ale o tym, że potrafią tam wychować dobrych zawodników niech świadczą nazwiska Hasan Salihamidžića, czy Edina Dżeko, który był jednym z głównych twórców mistrzostwa Niemiec dla Wolfsburga.
Bartosz Kaniecki (Widzew Łódź)
Skład powołany przez Franciszka Smudę wzbudza sporo kontrowersji. Najwięcej chyba bramkarz Widzewa, Bartosz Kaniecki, który w Ekstraklasie rozegrał zaledwie 3 spotkania! Czy wśród wybrańców Smudy są zawodnicy, którzy mogą okazać się pożyteczni również w pierwszej drużynie narodowej?
Faworytem spotkania są piłkarze biało-czerwoni. Czy uda się wygrać? Pokazać lepszy futbol niż dotychczas? Czy Ekstraklasa jest mocniejsza od 1. Liga - Federacja BiH 10/11?
Odpowiedź w piątek o 20.30.

Pozdrawiam.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Polska - Bośnia
Typ : 1
Kurs ; 1,95
Buk ; Betathome
Spotkanie towarzyskie naszej &quot;ligowej&quot; reprezentacji na zakończenie tego roku.W Tureckiej Antalyi naszym przeciwnikiem będą ligowcy z Bośni.Według mnie liga
Bośni jest nieco słabsza od naszej.Ze składu który wybrał trener naszych przeciwników nie rozpoznaje żadnego zawodnika.
Natomiast nasza kadra nie wyglada wcale tak źle.Grosicki Brozek Mierzejewski Sadlok czy Wojtkowiak to solidni ligowcy.
Dla wielu chłopaków bedzie to jedna z ostatnich okazji do pokazania się trenerowi Smudzie.
Waleczny Borysiuk przebojowy Kupisz czy szalejacy w ostatnich kolejkach ligowych Nowak daja nadzieje
na dobry wynik jutro_Ostatni raz gdy gralismy z Bosnia w krajowym składzie w 2007 roku wygralismy 1-0.Jutro spodziewam się
dobrej gry Polaków i stawiam na naszych którzy beda chcieli sie wykazac i przebijać do tej &quot;pierwszej&quot; reprezentacji z Błaszczykowskim
Obraniakiem czy Lewandowskim na czele.Do boju Biało - Czerwoni!!​
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Skład Polski na mecz z Bośnią i Hercegowiną
Trener Franciszek Smuda już dzisiaj ogłosił wyjściową jedenastkę na mecz towarzyski z Bośnią i Hercegowiną, który zostanie rozegrany jutro o 20:30.
Skład Polski: Grzegorz Sandomierski - Hubert Wołąkiewicz, Grzegorz Wojtkowiak, Tomasz Jodłowiec, Maciej Sadlok - Adrian Mierzejewski, Ariel Borysiuk, Dawid Plizga, Maciej Rybus - Kamil Grosicki, Paweł Brożek.
Źródło: http://www.90minut.pl
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Mecz trudny do wytypowania. Na pewno wpływa na to fakt, że obie drużyny wystąpią w krajowych składach. O ile znamy naszych ligowych graczy o tyle ich koledzy z drużyny przeciwnej to mała niewiadoma. Tutaj bardzo pomaga Stilić, który w wywiadzie powiedział, że liga jego rodzimego kraju jest słabsza od naszej polskiej (miło nie raz usłyszeć, że jest jeszcze jakaś słabsza liga ;p ). Myślę, że warto zawierzyć graczowi Lecha w końcu orientuje się w obydwu ligach. U nas trener Smuda wystawi kilka młodych chłopaków, którzy wciąż mają szansę na znalezienie się w kadrze na Euro2012. Na pewno będą się starali pokazać chociaż także jestem przekonany, że znajdą się i tacy, którzy zagrają jakby im nie zależało. Mimo to myślę, że warto zastanowić się na zagraniem na naszą reprezentację. Główną przesłanką jest fakt, że to polskim piłkarzom powinno bardziej zależeć na osiągnięciu korzystnego rezultatu, tym bardziej, że mamy nawet w Polsce zawodników, którzy potrafią rozegrać dobre spotkanie.

Moja propozycja:

Polska (około 1.85)
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Ciężki mecz do typowania to jest taki test widzi mi się bramka jak gdzieś będzie do zagrania po 27min i wygrana Polski . Bośnia i Herzegowina nie będzie się jakoś bardzo wysilać przyjadą zagrają co mają zagrać bez ciśnień pojadą.Sam jestem ciekawy postawy nowych graczy chęć pokazania się powinna im pomóc w skromnym zwycięstwie.Taki mecz bez historii odbędzie się i tyle.
 
djkruko 73,9K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
nie no wiecie mamy składa ofensywny jak widać i kilku z nich gra w pierwszej reprezentacji, a rywale mają całkowicie nieznany skład ponieważ dwóch z nich grało po razie w pierwszej reprezentacji Bośni w tym roku to bramkarz sehic i obrońca Subasic reszta nie grała nigdy, więc o zgraniu nie może być mowy, a nasi ze sobą grali
I myśle że po wygranym meczu z WKS nasi są w lepszej kondycji psychicznej to może dzisiaj się rozstrzelają, może kilka dni z &quot;Frankiem&quot; poprawi ich skuteczność, bo sytuacji w kilku poprzednich meczach to mieli sporo
mój typ 3:0
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Marcin Kikut w dzisiejszym meczu towarzyskim z Bośnią i Hercegowiną zagra jednak od pierwszej minuty. W wyjściowym składzie zastąpi anonsowanego wczoraj Dawida Plizgę.


Dla piłkarza Lecha Poznań będzie to debiut w reprezentacji narodowej. Początek meczu Polska - Bośnia i Hercegowina o 20:30.

Skład reprezentacji Polski:
Grzegorz Sandomierski – Hubert Wołąkiewicz, Tomasz Jodłowiec, Grzegorz Wojtowiak, Maciej Sadlok – Adrian Mierzejewski, Ariel Borysiuk, Marcin Kikut, Maciej Rybus – Kamil Grosicki, Paweł Brożek.

źródło: onet.pl
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Na początku muszę to napisać.
Szpakowski - Tap Żenadl :| szanuje tego pana bo ja jak i chyba 95% tego forum wychowało się na tym komentatorze ale trzeba wiedzieć kiedy skończyć. Wczoraj sprawiał wrażenie , że komentuje ten mecz za kare a nazwisko Misimovicia chyba przekręcił ze 200x.
Co do samego meczu. Niby skład krajowy a bardzo fanie wyglądał. Dziś Smuda bardzo rajcował się Mierzejewskim-fakt chłopak ma duże możliwości , już kilka meczów w kadrze zagrał bdb , w Polonii też ma dobre okresy. Bardzo mnie cieszy przełamanie Pawła Brożka. Jeden z nielicznych napastników gwiazdorzących w lidze którzy nie zaistnieli w reprezentacji. Być może Paweł potrzebował dużo więcej czasu na karierę reprezentacyjną.
Co do meczu. Cóż. Można było wygrać , a nawet trzeba było. Sporo okazji bramkowych , dłuższymi okresami dobra gra. Nic tylko czekać jak się to wszystko ułoży. Smuda przez niektórych już dawno zwolniony zaczyna powoli prezentować swoją prace i np ja dostrzegam tą że pracę.
 
radek1555 0

radek1555

Użytkownik
A według mnie słaby mecz zaliczył Kamil Grosicki, większość podań które dokonał nie odnajdywały kolegów. Samotne rajdy przypominały padakę, chciał zostać ronaldinho biało-czerwonych. Jego akcje doprowadzały mnie do szału, praktycznie zawsze tracił piłke... n/c
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Porażka jednym słowem, więcej nic nie trzeba dodawać
Jaka porażka... remis :razz: Według mnie to nadszedł czas żeby przyzwyczaić się do tego że nasza reprezentacja będzie miała wyniki adekwatne do pozycji w rankingu, według mnie remis z Bośnią obrazuje nasze miejsce w szeregu, Bośnia nie ukrywając ma znacznie lepszych piłkarzy od polskich, a jej rezerwy są na podobnym poziomie. Wiec niema co narzekać tylko czas na rachunek w Polce mamy trio z Dortmundu, Jelenia, Peszke, Obraniaka i może jeszcze z pięciu na jakimś poziomie wiec według mnie mamy zbyt wygórowane ambicje.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mecz kiepski, ale w sumie czego się spodziewać po graczach z polskiej ekstraklasy. Wg mnie wszyscy są przereklamowani (oprócz nielicznych np. Peszko) i kolektyw Reprezentacji stanowić będą piłkarze z zagranicznych lig.
Polska liga jest po prostu słaba. W europejskich pucharach dostajemy baty od &quot;pachołków&quot;, a piłkarze z polskiej ligi grają mizerny mecz z BiH. Robak, Grosicki to nie zawodnicy do RP. To przepaść między ligą, a areną międzynarodową.
Może to co napiszę pasuję do innego tematu, ale cóż. Moim zdaniem w polskiej lidze jest za dużo pieniędzy, piłkarze zarabiają za dużo do poziomu, jaki reprezentują, uważają się za gwiazdy. Jak czytam artykuły, że trwa przetarg na prawa TV na lata 2011-2014, i stacje dają oferty 350mln to zastanawiam się za co? Zarząd Ekstraklasa. S.A wycenił &quot;produkt&quot; jakim jest Polska Ekstraklasa nawet na 500mln złotych. Oglądając mecze naszej ligi nie mogę pojąć, że taką kasę się ładuje w coś, gdzie poziom nie wrasta, przynajmniej w moim odczuciu. Mecze RP to odzwierciedlają . To tyle.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jak czytam artykuły, że trwa przetarg na prawa TV na lata 2011-2014, i stacje dają oferty 350mln to zastanawiam się za co? Zarząd Ekstraklasa. S.A wycenił &quot;produkt&quot; jakim jest Polska Ekstraklasa nawet na 500mln złotych. Oglądając mecze naszej ligi nie mogę pojąć, że taką kasę się ładuje w coś, gdzie poziom nie wrasta, przynajmniej w moim odczuciu. Mecze RP to odzwierciedlają . To tyle.
Też się nad tym zastanawiałem, ale dochodzę do wniosku, że skoro są chętni za taką kasę tzn, że na tym nie traca i produkt jest oglądany...Przecież to jest biznes i jeśliby tracili to by nie brali za takie pieniądze...Poziom jest jaki jest czyli mizerny, ale mimo to się ogląda ta ekstraklasę...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom