>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie są wszystkie pytania, propozycje, niezgodności na temat konkursu.

Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości
 
gomorra 32

gomorra

Użytkownik
W regulaminie pisze, że max 7 typów na tydzień, a jedna runda trwa 10 dni. Czyli jak to wygląda w praktyce?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
7. Nie można typować takich samych typów jak przeciwnik z pary, tzn. jeśli gracz A podał mecz Miami Heat - Boston Celtics 1, to rywal może podać to zdarzenie, ale musi to byc inny zakład np. over/under.
Spytam dla pewności...
Czy jeśli przeciwnik postawi 1 to rozumiem, że mogę podać 2 ?? I jeśli przeciwnik poda 1 to czy mogę podać 1 z HC ??
 
K 127

kwoko

Użytkownik
Zakładów przeciwstawnych nie można podawać. Kolega z pary podał 1, Ty nie możesz 2. Tak samo, over, a Ty under. Jeśli kolega postawi 1 to Ty możesz 1 z HC.

edit: Wspólnie z moderatorami doszliśmy do wniosku, że będzie przyzwolenie na granie spotkań przeciwstawnych.
Imo zezwolenie na zaklady wspierajace sie jest kiepskim pomyslem.

Zagranie 2 gdy przeciwnik zagral 1 nie przeszkadza w sportowej rywalizacji, natomiast granie 1 z HC lepiej jakby bylo zabronione.

przyklad:
zostalo po jednym typie, gracz A przegrywa i musi trafic mecz z wysokim kursem i liczyc na nietrafienie B. Obstawia wiec 1 w meczu za kurs 3,0. Na co ten drugi bierze 1(+5.5) 1.91 i ziewa, bo wygrana A oznacza tez jego wygrana.

Chyba nie o to w tej zabawie chodzi.

tak - zgadza się, dlatego własnie zmieniam regulamin i będzie to zabronione
pozdr,
Baqu
 
Baqu 615,7K

Baqu

Forum VIP
Ze względu na to, żeby promować solidnych typerów i osoby wykazujące się dobrymi typami przed rozpoczęciem konkursu nastąpiła zmiana regulaminu. Co następuje z chwilą obecną:
Zmieniona zostaje treść punktu pierwszego z &quot;Zasady konkursu Basket Cup&quot; ▶ http://forum.bukmacherskie.com/f316/regulamin-basket-cup-51337.html
z:
1. Konkurs odbywa się na zasadzie drabinki tzn. parami 1/64; 1/32; 1/16; 1/8; 1/4. Na 1/4 kończymy rywalizację parami. Najlepsza czwórka walczy między sobą o miejsca 1-4. O miejscu wyższym decyduje wyższy bilans rywalizacji między czwórką graczy.
na:
1. Konkurs odbywa się na zasadzie drabinki tzn. parami 1/64; 1/32; 1/16; 1/8; 1/4. Po każdej rundzie następuje zliczenie chronologiczne od największego do najniższego bilansów końcowych typerów, a następnie przydzelenie uczestnikowi konkursu z największym dodatnim bilansem przeciwnia z najniższym możliwym bilansem. Tak odpowiednio każdy użytkownik uzyska swojego przeciwnika w kolejnej rundzie. Na 1/4 kończymy rywalizację parami. Najlepsza czwórka walczy między sobą o miejsca 1-4. O miejscu wyższym decyduje wyższy bilans rywalizacji między czwórką graczy.
Sytuacja o której napisał użytkownik Kwoko w poście powyżej, nie będzie miała racji bytu, gdyż punkt siódmy z tematu &quot;Zasady konkursu Basket Cup&quot; ▶ http://forum.bukmacherskie.com/f316/regulamin-basket-cup-51337.html pozostaje bez zmian.
cytuję:
7. Nie można typować takich samych typów jak przeciwnik z pary, tzn. jeśli gracz A podał mecz Miami Heat - Boston Celtics 1, to rywal może podać to zdarzenie, ale musi to byc inny zakład np. over/under.
Wydaje mi się, że wszystko jest napisane jasno i czytelnie.
W razie kolejnych pytań proszę pisać tutaj.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Zakładów przeciwstawnych nie można podawać. Kolega z pary podał 1, Ty nie możesz 2. Tak samo, over, a Ty under. Jeśli kolega postawi 1 to Ty możesz 1 z HC.
Tu cytat z powyzszego tematu na potwierdzenie...Więc ustalmy raz a dobrze co można a czego nie można, bo troche chaosu jest...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
7. Nie można typować takich samych typów jak przeciwnik z pary, tzn. jeśli gracz A podał mecz Miami Heat - Boston Celtics 1, to rywal może podać to zdarzenie, ale musi to byc inny zakład np. over/under.

Chodzi pewnie o ten punkt ? Nie chcę sie czepiać Ted, ale no jak dla mnie taki sam typ to jest 1 i 1 danego spotkania...A jeśli ja podaje 1 a przeciwnik 2 to to są dla mnie różne typy i nie rozumiem dlaczego nie można podawać kontr...Oczywiście regulamin zaakceptowałem, tylko z czystej ciekawości dlaczego nie ma kontr ??

No i nadal nie widzę tu wyjaśnienia sytuacji, że X podaje 1 a Y podaje 1 z HC...

witaj dawczan.
zdecydowaliśmy się na taki podpunkt z tego względu własnie, aby użytkownicy nie grali kontr.
pozdr,
Baqu
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
ale jak ktos da Boston - Miami | Boston to ja bez problemu moge zagrac Boston- MIami | Boston -6 tak ???? ?
easy... : )))
Nie, nie możesz. Mam to dokładniej napisać ? bo widzę nie wszyscy zrozumieli.
pozdr,
Baqu

i wlasnie dzieki tej odpowiedzi raczej wszyscy juz wiedza co i jak
pozdro ????
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
Prosze nie krzyczcie na mnie, ale nie wiem czy dobrze zrozumiałem.
Bo piszę że mogę postawić nie więcej i nie mniej typów/kuponów przez 10 dni.
Czy jeżeli postawie na przykład 7 kuponów po dwa zdarzenia na każdym ( razem 14 zdarzeń) to dobrze będzie?
 
czort 31

czort

Użytkownik
W sumie już typy można znaleźć na jutro, dlaczego temat nie jest otwarty nie wiem czy jutro będę mógł być przy kompie.


odpowiedź:
6. Osoby wyrażające chęć udziału w konkursie muszą się zgłosić w odpowiednim temacie do dnia 12 grudnia. W tym dniu odbędzie się losowanie, a od 13 grudnia zaczynamy konkurs.
pozdr,
Baqu
 
Do góry Bottom