>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Chyba oszaleliśmy?! Rozdajemy kasę! --> 5 pln bonus bet-at-home

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Sprawdźcie maile. Dostałem takie coś:
Ty grasz - my płacimy!
Uwaga sportowi eksperci: bet-at-home, jedna z najbardziej popularnych firm bukmacherskich w Europie (posiadająca ponad 2 miliony zarejestrowanych klientów), rozdaje darmowe bony na zakłady sportowe o wartości 5 PLN*!

5 zł tyle co nic, ale zawsze warto skorzystać jak dają :]
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dziękujemy za zrealizowanie bonu. Kwota bonu została już dopisana do Twojego konta gracza!
Konto gracza: XXXXXX 5,00 PLN
*Twój bon dotyczy tylko zakładów sportowych. Kwota bonu musi zostać postawiona przynajmniej trzy razy (minimalny kurs 1.5) przed dokonaniem wypłaty.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Jacy partnerzy ?? Bo nie bardzo to rozumiem...
Serwisy bukmacherskie dostają gotowego maila z kodami i rozsyłają go do osób które są zarejestrowane w ich serwisie. Sprawdź nadawcę maila - tam powinna być odpowiedź jaki serwis wysłał maile.

Z miesiąc temu takiego samego maila dostałem właśnie od jednego z serwisów bukmacherskich.
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Serwisy bukmacherskie dostają gotowego maila z kodami i rozsyłają go do osób które są zarejestrowane w ich serwisie. Sprawdź nadawcę maila - tam powinna być odpowiedź jaki serwis wysłał maile.

Z miesiąc temu takiego samego maila dostałem właśnie od jednego z serwisów bukmacherskich.
Nie tylko serwisy bukmacherskie. Ostatnio dostałem taki kupon od strony o telefonach.
 
A 0

adadam

Użytkownik
Czy również chciałbyś dokonać realizacji Twojego bonu? Jeśli tak, to prosimy:

1. Zarejestruj Twoje konto gracza - otrzymasz Twoje dane dostępu (numer konta gracza oraz PIN)
2. Zaloguj się - używając Twojego numeru konta gracza oraz PIN
3. Przejdź do &quot;Wpłata/Wypłata/ Zrealizuj bon&quot; i wprowadź następujący kod bonu: xxx





Należy rozumieć że promocja dotyczy tylko osób które nie miały wcześniej konta, czy można wprowadzić kod na używane wcześniej konto i też doda 5 zł?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Będzie działał (problemy mogą być tylko jeśli wykorzystałeś wcześniej kod z podobnej akcji promocyjnej).
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 0

mickis

Użytkownik
Posiadam voucher z promocji betsson &quot;Arena Kibiców&quot; o wartości 11 zł zamienię się na voucher na bahu ???? pisać!
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Należy rozumieć że promocja dotyczy tylko osób które nie miały wcześniej konta, czy można wprowadzić kod na używane wcześniej konto i też doda 5 zł?
Ja miałem konto od sierpnia, dużo grałem i dostałem ten bonus, tak więc nie powinieneś mieć problemów. Zresztą co za problem - spróbuj wpisać kod i sam zobaczysz ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom