>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Laptop

ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jak dotąd używałem PC ale w najbliższych tygodniach zamierzam kupić sobie laptopa. W dziedzinach laptopów jestem kompletnie zielony, w sklepie wiadomo jacy są to eksperci, a na necie są przeterminowane tematy. Jaki polecacie laptop do wszystkie byle nie do gier. Chcę go używać do oglądania filmów, muzyki, pracy z officem, surfowania po internecie, oglądania meczów. Gry nie muszą chodzić gdyż w nie najzwyczajniej nie gram. Fajnie jakby mial wi fi i co najważniejsze bardzo dobrą, stosunkowo najdłużej trzymającą się baterię. Cena czym niższa tym lepsza propozycja, ale bez przesady, nie chcę jakiegoś szitu ;)
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Jak dotąd używałem PC ale w najbliższych tygodniach zamierzam kupić sobie laptopa. W dziedzinach laptopów jestem kompletnie zielony, w sklepie wiadomo jacy są to eksperci, a na necie są przeterminowane tematy. Jaki polecacie laptop do wszystkie byle nie do gier. Chcę go używać do oglądania filmów, muzyki, pracy z officem, surfowania po internecie, oglądania meczów. Gry nie muszą chodzić gdyż w nie najzwyczajniej nie gram. Fajnie jakby mial wi fi i co najważniejsze bardzo dobrą, stosunkowo najdłużej trzymającą się baterię. Cena czym niższa tym lepsza propozycja, ale bez przesady, nie chcę jakiegoś szitu ;)
Ja osobiśćie polecam Firmę Toshiba, osobiście mam model L505. WiFi świetne, bateria w porównaniu z innymi ok.
Cena może nie jest jakaś super przystępna, ale skoro nie chcesz szitu to Toshibę polecam.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Osobiście polecam Acera a konkretnie model 5741ZG nie drogi ,dobry i wydajny w dodatku bez awarii i dobrze się prezentujący :cool:
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Osobiście polecam Acera a konkretnie model 5741ZG nie drogi ,dobry i wydajny w dodatku bez awarii i dobrze się prezentujący :cool:
Właśnie słyszałem że Acery są awaryjne. Wolałbym omijać tego producenta.
Co sądzicie o Lenovo G550L ?

 
Baqu 614,1K

Baqu

Forum VIP
Ja osobiśćie polecam Firmę Toshiba, osobiście mam model L505. WiFi świetne, bateria w porównaniu z innymi ok.
Cena może nie jest jakaś super przystępna, ale skoro nie chcesz szitu to Toshibę polecam.
też mam tośke i bardzo polecam, ostatnimi czasy mi nawet spadala z różnych wysokosci i nadal działa.

ogolnie potrzebujesz lapka do tego samego co ja czyli... duzo ramu dobry procek, a karta graficzna nie musi być dobra, reszte mozesz sobie dopasować łatwo ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Chyba zdecyduje się na Lenovo G500L, najlepsze co znalazłem w tym przedziale cenowym. Dobre wykonanie, nie błyszczący, zintegrowana karta, jedyny minus to brak HDMI. Co myślicie o tym modelu ?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jakby nie patrząc jest to jedyny minus tego laptopa, ale w tym przedziale cenowym ten laptop jest wystarczający na moje potrzeby.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
tyle, ze laptopy jabłka sa dwa razy droższe od tych &quot;normalnych&quot; z tymi samymi parametrami
Generalnie Apple za byle ***** chce kupę kasy. Ma masę gadżetów które moim zdaniem nie są warte swojej ceny.
@TrackBank
Laptopy HP ? Nie sądzę żeby to był dobry wybór.
Jeśli chodzi o Toshibe to myślę o C650-17V.
Generalnie nie mogę się zdecydować :-|
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Bo to są głownie laptopy dla osób które wymagają niezawodności, zero zacinania, wirusów itp.
Dlatego głównie znajdują zastosowanie w firmach czy u DJ&#39;ów etc.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
miałem HP Pavilion Dv5 i mogę śmiało polecić zero jakichkolwiek problemów,napisz mi dlaczego nie jest to dobry wybór(Ramzesa)?
a Apple tak jak Fabik piszę są droższe ale za to dużo wydajniejsze mało awaryjne .I jeśli chodzi o tą firmę to polecam.Po pierwsze w Polsce się nie opłaca kupować dajmy na to USA i Anglię gdzie laptopy są dużo tańsze.
Jak już kupować to coś konkretnego a nie kupe i potem płakać.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
miałem HP Pavilion Dv5 i mogę śmiało polecić zero jakichkolwiek problemów,napisz mi dlaczego nie jest to dobry wybór(Ramzesa)?
a Apple tak jak Fabik piszę są droższe ale za to dużo wydajniejsze mało awaryjne .I jeśli chodzi o tą firmę to polecam.Po pierwsze w Polsce się nie opłaca kupować dajmy na to USA i Anglię gdzie laptopy są dużo tańsze.
Jak już kupować to coś konkretnego a nie kupe i potem płakać.
Dlaczego nie HP ? Bo moim zdaniem sprzęt nie jest proporcjonalny do ceny. Do tego różnie jest z awaryjnością. U znajomego w firmie kilka osób ma laptopy HP które dość często się psują. Sam doradził mi taki o to laptop:
http://allegro.pl/laptop-asus-k52f-k52-i3-370m-4gb-500gb-led-hdmi-i1338027532.html
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
całkiem się różni moja opinia od twojej jestem w stanie Ci udowodnić że trafiliście źle ........ co było nie tak ?daj przykład z czym był problem
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Dlaczego nie HP ? Bo moim zdaniem sprzęt nie jest proporcjonalny do ceny. Do tego różnie jest z awaryjnością. U znajomego w firmie kilka osób ma laptopy HP które dość często się psują. Sam doradził mi taki o to laptop:
http://allegro.pl/laptop-asus-k52f-k52-i3-370m-4gb-500gb-led-hdmi-i1338027532.html
To i ja mogę Ci polecić. Kupiłem ten model jakiś miesiąc temu, tyle, że z 3GB ramu i dyskiem 320GB. Póki co nie mam prawa narzekać, wszystko śmiga jak należy, może raz, góra dwa razy przydarzyło się, że laptop nieco zamulił, musiałem ratować się zakończeniem procesów. Mógłby jedynie pracować nieco ciszej. Zakup uważam za udany.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Zamówiłem trochę inny model a konkretnie Asusa X52JE. Porównywalny do K52F, z tą różnicą że w cenie niewiele większej (150zł) mam kartę graficzną (Radeon HD5470) i oprogramowanie(Win 7 wersja 64 bitowa). Moim zdaniem było warto. Jutro najprawdopodobniej dojdzie przesyłka to napiszę kilka słów jak się laptop sprawuje w warunkach domowych ;)
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
Cześć. Mam problem z lapkiem od Acera. Kupiony w lipcu, do tej pory nie było z nim problemu. Wczoraj wieczorem jak zwykle po wyłączeniu komputera, odłączyłem go także od prądu. Dzisiaj rano podłączyłem do zasilania, a laptop nie chodzi, nie chce się w ogóle załączyć. Zasilacz raczej jest w porządku, ponieważ lampka jest zapalona, to samo tyczy się gniazdek. Sprawdziłem również baterię, ale nie mam pewności czy jest nadal naładowana, gdyż od 2 miesięcy jej nie używam, leży w półce. Jak myślicie, co to może być? Czy coś się mogło stać, przy podłączeniu laptopa do prądu?
 
A 0

andre692

Użytkownik
Ja także widziałem Vaio w akcji i muszę przyznać że całkiem przyjemnie się na nim pracuje...jedynie co może przeszkadzać to nieco głośna praca przy dłuższej pracy na dużych obrotach.
 
Do góry Bottom