>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kuopio [01.12.2010]

Status
Zamknięty.
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Puchar Świata 2010/2011 w Kuopio

W najbliższą środę 1 grudnia czeka nas drugi indywidualny konkurs Pucharu Świata. Tym razem najlepsi skoczkowie świata zawitają do Kuopio. Faworytami konkursu są Andreas Kofler, Thomas Morgenstern oraz Szwajcar Simon Ammann. Z dobrej strony będzie chciał pokazać się Gregor Schlierenzauer, który w Kuusamo był dopiero 14. Z dobrej strony powinni pokazać się Finowie Larinto i Hautamaeki oraz Norwegowie Evensen, a także Tom Hilde. Polscy kibice liczą na lepszy występ naszych skoczków, którzy nie liczyli się w niedzielnym konkursie indywidualnym w Kuusamo.
Klasyfikacja generalna PŚ (po 1 z 26 konkursów):

1. Andreas Kofler 100 pkt
2. Thomas Morgenstern 80
3. Simon Ammann 60
4. Johan Remen Evensen 50
5. Matti Hautamaeki 45
6. Ville Larinto 40
7. Tom Hilde 36
8. Daiki Ito 32
9. Adam Malysz 29
10. Anders Jacobsen 26
10. Manuel Fettner 26
***
34. Kamil Stoch 0
38. Stefan Hula 0
40. Marcin Bachleda 0
Informacje O Skoczni
pełna nazwa: Puijo
punkt hs: 127m
punkt konstrukcyjny: 120
punkt sędziowski: 127m
rekord zimowy: 135.5m (Masahiko Harada)
nachylenie progu: 11st
wysokość progu: 3m
długość rozbiegu: 94m
nachylenie zeskoku: 34.75 st.
średnia prędkość: 93 km/h
pojemność stadionu: 21000
Program zawodów
Wtorek, 30.11.2010
16:00 oficjalny trening, 2 serie
18:00 kwalifikacje
Środa, 01.12.2010
16:00 seria próbna
17:00 pierwsza seria konkursowa
Relacje w TV
Wtorek, 30.11, godz. 17:50
- Puchar Świata w Kuopio - kwalifikacje

Wtorek, 30.11, godz. 18:00
- Puchar Świata w Kuopio - kwalifikacje

Środa, 01.12, godz. 16:50
- Puchar Świata w Kuopio

Środa, 01.12, godz. 16:50
- Puchar Świata w Kuopio

Środa, 01.12, godz. 17:45
- Puchar Świata w Kuopio

Zapraszam do komentowania i zamieszczania analiz.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Kofler V (~4)

Myślę że jak ktoś lubi grać w ciemno to jest to typ warty zagrania już przed kwalifikacjami. Kofi jest w formie, a jak jest się w formie to zmiana skoczni nie ma znaczenia. Po kwalifikacjach kursy na Kofiego mogą zlecieć w dół ale równie dobrze może się pojawić jakiś inny faworyt do wygrania. Ale moim zdaniem kurs jest na tyle dobry, że warto pare zloty na Kofiego położyć już teraz
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Za nami pierwsza seria treningowa, którą z wynikiem 130.5 metrów wygrała Thomas Morgenstern. Drugie miejsce zajął lider klasyfikacji generalniej PŚ Andreas Kofler, który skoczył na odległość 126m. Trzecie miejsce przypadło także reprezentantowi Austrii - Gregor Schlierenzauer 127.5m. Najlepiej z Polaków spisał się Kami Stoch, który z odległością 124 metry zajął 10 miejsce. Tuż za Stochem sklasyfikowany został Adam Małysz, który w swojej pierwszej próbie uzyskał 117m. Polacy - poza Stochem i Małyszem - osiągali słabe wyniki. Na 38. pozycji sklasyfikowano Marcina Bachledę (114.5 m, 46.3). Stefan Hula był 46. (109.5 m, 39.4), Krzysztof Miętus 52., Dawid Kubacki 59., a Klemens Murańka 60. Trwa druga seria, a o godzinie 18:00 rozpoczną się kwalifikacje.
Dodam, że pierwsza seria treningowa przebiegała w bardzo dobrych warunkach (bez wietrznie, a temperatura wynosi -13 stopni)
Za nami druga seria treningowa. Ponownie najlepszy okazał się Thomas Morgenstern, który skoczył na odległość 127,5 metra, o dwa metry dalej niż drugi Matti Hautameki z Finlandii. Adam Małysz uzyskał 123m i zajął wraz z Ville Larinto trzecie miejsce. Słabiej tym razem spisał się Kamil Stoch. Podczas pierwszego treningu był dziesiąty, tym razem osiągnął odległość 111.5 metra, co dało mu tylko 32. miejsce. Lepszy wynik uzyskał za to Marcin Bachleda - 30. pozycja (113.5 m, 45.8). Stefan Hula był 48., Krzysztof Miętus 52., Dawid Kubacki 57., a Klemens Murańka 62.
Za 5 min początek kwalifikacji, a po nich pierwsze przemyślenia i może jakieś typy? ????
W środowym konkursie skoków w Kuopio wystąpi czterech Polaków. W kwalifikacjach awans wywalczyli Kamil Stoch, Marcin Bachleda i Stefan Hula. Adam Małysz miał zapewnione miejsce w konkursie i nie musiał skakać w kwalifikacjach, jednak skoczył i spisał się przyzwoicie. Kwalifikacje wygrał Norweg Anders Bardal.
http://www.fis-ski.com/uk/604/610.html?sector=JP&amp;amp;raceid=3011 - Wyniki kwalifikacji
 
paramarimbo 3

paramarimbo

Użytkownik
Wygląda na to że jutrzejszy konkurs na szkoczni Puijo zostanie zdominowany przez Tomasa Morgenszterna, Morgi oddał 2 najdłuższe skoki w dwóch seriach treningowych 130,5m oraz 127,5m oraz zrezygnował ze skoku w kwalifikacjach, natomiast Amman 2 dwóch swoich próbach wylądował na 112 metrze, pewnie niektórzy będą twierdzić że się oszczędzał (podobna sytuacja była w Kussamo) ale jeśli zawodnik jest formie nie myśli o żadnym odpuszczaniu tylko skacze swoje, myślę że nie powtórzy się scenariusz z kussamo w którym nadspodziewanie dobrze wypadł Amman, a w tej sytuacji kurs 1,47 jest wart zagrania.

Thomas Morgenstern - Simon Ammann 1 1.47 7/10 Tobet

Kolejnym typem który polecam jest &quot;pojedynek&quot; Bardala z Prevcem, Anders pokazuje naprawde dobrą stabilną forme, w obu seriach treningowych lądował za punktem konstrukcyjnym 120m co w obecnych warunkach jest świetnym osiągnięciem, ponadto Bardal wygrał kwalifikacje w których oddał skok na odległość 124m, Natomiast omawiając aktualna dyspozycje Prevca należy baczną uwagę zwracać na stabilność formy,jako że to bardzo młody mało doświadczony chłopak. W pierwszym treningu wylądował na zeledwie 103m (57m) natomiast w drugim nieco się poprawił i poszybował na 113m (29) nie są to rewelacyjne wyniki zważywszy na to że obaj zawodnicy skakali po sobie i ewentualne zmiany warunków wietrznych nie miały miejsca.Jedynym skokiem udanym skokiem tego dnia dla Słoweńca był skok kwalifikacyjny w którym to skoczył 0,5m dalej od Andersa ale uzyskał gorsze noty co dało mu ostatecznie 2 pozycje w kwalifikacjach. Bukmacherzy wystawili tą parę tylko dla tego że zawodnicy byli &quot;obok siebie w kwalifikacjach&quot; Bardal niszczy Prevca stabilnością formy i to się nie zmieni, gdy by Tobet dal Słoweńcowi gorszego &quot;przeciwnika&quot; być może bym na niego zagrał, ale w tym wypadku nie widzę innego wyniku jak wyższe miejsce Bardala.

Anders Bardal - Peter Prevc 1 1.38 8/10 Tobet

Ostatnim typem jest &quot;pojedynek&quot; Loitzla z Neumayer-em Loitzl może i nie zachwycał w seriach treningowych 114,5(28) 116(15) ale już w serii kwalifikacyjnej osiągnął 123,5m co dało mu 3 poz wyprzedając o blisko 8p Niemca. Wiemy jakiej klasy zawodnikiem jest Loitzl i jak regularny jest to zawodnik, na pewno dużo przewagą Loitzla nad Neumayerem jest technika na której zawsze zyskuje sporo punktów, w przeciwieństwie do Neumayer-a którego technika lądowania zawsze sprawia że sedziowie jadą mu po ocenach, jest to napewno duża przewaga Austriaka (podając przykład w serii kwalifikacyjnej Austryjak zyskał 2pkt nad Niemcem w dwóch skokach było by to 4p a ta różnica może być dużo większa. Wracając do Neumayer-a bardzo dobrze radził sobie w serii treningowej 123m (6) 120m(9) jednakże wystarczy przypomnieć sobie pierwszy skok Niemca w drużynówce aby odechciało na niego typować. Podsumowując Niemiec napewno nie jest w tym momencie lepszy od Loitzl-a który na pewno ma większy potencjał a jeśli dodać do tego noty którymi Loitzl na pewno zyska nie ma co się więcej martwić nad tym typem.

Wolfgang Loitzl - Michael Neumayer 1 1.60 7/10 Tobet

Morgenstern+Bardal+Loitzl @ 3,25

Komentarze mile widziane
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Obserwując kwalifikacje jestem załamany bardzo słabymi występami Kubackiego i Murańki którzy zaledwie osiągnęli poziom 101,5m.

Simon Ammann - Villle Larinto 1 @@ 1,65 Bwin

Bardzo wysoki kurs na Szwajcara, Pierwsze zawody pokazały że jeszcze w najlepszej formie nie jest lecz jego forma jest wysoka 3 miejsce, Larinto zajął 6 jednak to konsekwencja fantastycznego pierwszego skoku 142m. Patrząc na prymat zeszłego sezonu i pierwszych zawodów typuję że to Ammann będzie wyżej.

Roman Koudelka - Denis Kornilov 1 @@ 1,75 Bwin
Wybrałem ten jakże ciekawy typ ponieważ Czech bardzo mnie pozytywnie zaskoczył swoim udziałem w Kuusamo gdzie osiągnął 18 miejsce, Kornilov zaledwie 23 w tym turnieju spodziewam się podobnej scenerii. Trener Czechów chwali bardzo Koudelke za postępy jakich dokonał mam nadzieje że nie &#39;&#39;zagłaszcze go&#39;&#39; i pokaże znów klasę.
Johan Remen Evensen - Matti Hautamaki - 2 @@ 1,73 Bwin

Popularny Matti przegrał w pierwszych zawodach z Evensenem zaledwie o 1,4 pkt. Niegdyś Matti był jednym z najlepszych skoczków podobno w tym roku chce wrócić do wielkiej formy czy mu się to uda nikt nie wie jednak w Kuopio zawsze skakało mu się dobrze czy to potwierdzi również pokażą jutrzejsze zawody w tym konkursie widzę go przed Evensenem.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
jest chwilka czasu przed pójściem spać to i ja przedstawię najciekawsze pary wg mnie ????
E. Chedal/M. Neumayer : 2 @ 1.55 Bwin.
Powiem tak. Zupełnie nie rozumiem kursu na tą parę ???? , jest to ewidentna promocja z której trzeba skorzystać. Mimo , że to sporty zimowe i skoki narciarskie , gdzie wiatr odgrywa dużo dla mnie jeśli chodzi czysto o formę sportową dla mnie pewność typu to 9/10. Neumayer w Kuopio radzi sobie naprawdę całkiem dobrze.W treningach 123 i 120 metrów i odpowiednio 6 i 9 miejsce, a w kwalifikacjach natomiast na wysokim 5 miejscu z odległością 121metrów. Tego samego nie możemy powiedzieć już o francuzie Chedalu. W treningach 113.5 i 111.5 nie mogą robić wrażenia , trochę lepiej było już podczas kwalifikacji bo 117 metrów ale to wciąż na pewno nie to co chciał by osiągać Emanuel Chedal. Jak widać Neumayer nie powinien mieć jutro najmniejszych problemów z pokonaniem rywala.
Thomas Morgenstern - Simon Ammann : 1 @ 1.47 Tobet.
tą parę bardzo dobrze opisał Paramarimbo. Zdecydowanie popieram.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja mam kilka, ale trochę bardziej ryzykownych typów.

Tom Hilde-Matti Hautamaeki 2 @ 1.91 / Fortuna

Dla mnie tutaj jest zwycięstwo Fina, pierwsze zawody już wysoka pozycja, cieszy to na pewno po nieudanym sezonie olimpijskim, piąta pozycja w Kuussamo, jeśli chodzi o skocznie w Kuopio to dwa razy wygrywał, nie mniej jednak bardzo dawno, w poprzednim sezonie uplasował się na 10 pozycji mimo słabej dyspozycji.Co do Norwega to również dobrze rozpoczął sezon, ale ja uważam, że przegra rywalizacje z Finem bo na dziś uważam, że to Matti jest mocniejszy.Nie spodziewam się wielkiej różnicy miejsc, ale warto skorzystać z takiego kursu.


Kuettel - Hula 1 @ 1.9 / Bwin

Oby dwaj słabi i wątpię, żeby któryś się dostał do trzydziestki, ale jakby się udało to bardziej Szwajcar, tutaj grałbym na niego ze względu na to, że jest bardziej uzdolniony i możemy się spodziewać, że odpali bo ma te umiejętności, a przy okazji kiedyś wygrał w Kuopio.Moim zdaniem warto zagrać bo kurs wysoki, a nawet jak mam być trzydziesty to wyprzedzi Hulę.


Więcej może później.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

Czerwone światło fot. Damian Pietrzak
Nowe zasady startowania
Trenerzy będą współdecydowali o zielonym świetle dla skoczków. Tak postanowiono na zebraniu trenerów, skoczków i przedstawicieli FIS. Nowe zasady będą obowiązywały już podczas dzisiejszego konkursu w Kuopio.

Dyskwalifikacja Janne Ahonena w Kuusamo odbiła się szerokim echem. Fin ruszył podobno na czerwonym świetle. W październiku w Klingenthal ten sam los spotkał Adama Małysza co kosztowało go utratę szansy na zwycięstwo w LGP. &quot;Jest sposób na wyeliminowanie takich sytuacji. Dyskutowaliśmy, jak to zrobić. Teraz, to sam trener będzie mógł wyłączyć zielone światło&quot; - powiedział Hannu Lepistö.
&quot;Najwyraźniej zegary skoczków i trenerów wskazywały różny czas - zarzucił organizatorom Ahonen. &quot;Było tak, że mieliśmy zupełnie inne światła niż trenerzy na wieży trenerskiej. Oni mieli siedem sekund opóźnienia!&quot; - wtórował Ahonenowi Adam Małysz.
Ale takie kłopoty to już przeszłość, pojawiła się nowa formuła rozwiązująca ten problem. &quot;We wtorek mieliśmy dyskusję między trenerami i kapitanami drużyn. Wszystko odbyło się przy ludziach z FIS. Na spotkaniu podjęliśmy decyzję, że zielone światło więcej nie będzie już dla skoczka obowiązkiem do rozpoczęcia próby. Jeśli trener zauważy niebezpieczeństwo albo niesprawiedliwe warunki wiatrowe, to wtedy zielone światło może być przez niego wyłączone, a nowa możliwość rozpoczęcia startu zostanie wyznaczona przez jury&quot; wyjaśnia Hannu Lepistö.
Możliwość stopowania zawodnika przez trenera wprowadzono już we wtorek w czasie kwalifikacji w Kuopio. Przedstawiciele FIS byli na spotkaniu i wyrazili zgodę na nowe zasady. Trener Adama Małysza odniósł się także do wydarzeń z udziałem innego fińskiego zawodnika Harriego Olli. Fin pokazał środkowy palec do kamery. To była reakcja na nakazanie mu startu, gdy warunki wiatrowe były fatalne.
&quot;Gest Harriego do kamery był bardzo głupi i niegodny postępowania sportowca. Umotywowany, dobry zawodnik nie robi takich rzeczy jak on. Jednakże nie ma jasnych zasad FIS, które określałyby, jakie są sankcje dla zawodnika w takim przypadku. Myślę, że powinno się je stworzyć, bo jak na razie nie ma określonych reguł&quot; - ocenił Lepistö.

-----------------
http://skijumping.pl/wiadomosci/12457/Nowe-zasady-startowania-zawodnikow/

Co do samego konkursu to bardzo dobrą pare zaproponował michal1080 a konkretnie wygraną Neumayera z Chedalem.
Adekwatnie do tego co napisał powyżej myslę, że ciekawym typem wydaje się również
Noriaki Kasai - Emmanuel Chedal
Typ : Kasai @ 1,95 Betsafe
Japończyk zaskakuje mnie kolejny już raz. Stylowo i daleko od ładnych paru lat. Chedal jest nieprzewidywalny, a w Kuopio skacze przeciętnie wg mnie. Kasai co prawda porównywalnie, ale wyżej oceniam jego umiejętności i sądze, że o jakieś tam pkt wyprzedzi Francuza.
Anders Bardal - Wolfgang Loitzl
Typ : Bardal @ 1,85 Betsafe
Bardal systematycznie ponad 120m w kazdym z trzech swoich skoków. Loitzl nie ma tej formy co w tamtym seoznie póki co. Noty pewnie wyższe dostanie Austriak, ale zaryzykuje ;)
Shohei Tochimoto -Roman Koudelka
Typ : Tochimoto @ 1,95 Betsafe
Roman jest dobry na małych skoczniach. Tochimto wysoko w kwalach. Ogólnei Japończycy w dobrej dyspozycji na początku sezonu jaki w Letniej GP byli. Niestety ich forma się przełożyła na zimę, nie tak jak Polaków.

A kto wygra?
Pewnie jakiś Austriak. Kofler lub Morgi najpewniej. Fajnie, że Norwegowie zaczeli dobrze skakac i widac ich w czołówce. Licze też na Adama oczywiście. Ale TOP6 to chyba max na co go stac obecnie.
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
w Betgun znalazłem takie typ
róznica pkt pomiedzy 1 a 11 skoczkiem 41.25pkt,jezeli Morgi ,którego typiuję na win nie odskoczy za daleko to myślę ze powinni sie w tym przedziale zmiescic
 
paramarimbo 3

paramarimbo

Użytkownik
Ciekawe wydaje sie też Severin Freund - Marcin Bachleda - 1 w betsafe 1,75 wiemy co Bachleda robi w konkursach a jednak Freund coś tam skakał w drużynówce w Kussamo kurs nawet niezły.

Severin Freund @ 1,75 Betsafe​
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Obserwując kwalifikacje jestem załamany bardzo słabymi występami Kubackiego i Murańki którzy zaledwie osiągnęli poziom 101,5m.
Nie wiem, może to dziwnie zabrzmi ale czego spodziewałeś się po tych skoczkach ? Szczególnie po Klimku który ma zaledwie 16 lat ;&gt; Oboje zostali dołączeni do kadry głównie po to żeby się przyzwyczajac do atmosfery która panuje w PŚ... Wg. mnie w tym sezonie jeżeli kilka razy ujrzymy któregoś z Nich w konkursie głównym to będzie dobry rezultat a znalezienie się w finałowej 30stce uznam za sukces ; ) Mnie w ogóle nie dziwi ich rezultaty w kwalach ????
pozdro.
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Moje typy na szybko....
Emmanuel Chedal - Noriaki Kasai Typ: Noriaki Kasai 1.95 Betsafe ⛔
Wydaje mi się, ze doświadczony Japończyk powinien wyprzedzić dziś Chedala. Francuz w kwalifikacjach skoczył 117m tyle co Kasai lecz Emmanuel Chedal dostał o niecały jeden punkt lepszą notę. W treningach Chedal w pierwszej serii skoczył 113.5m, a w drugiej 111.5m. Natomiast Noriaki Kasai odpowiednio 118.5 i 112.5m. Popieram zdanie robson United xD , że Japończyk będzie dziś lepszy od Chedala być może właśnie dzięki swojemu doświadczeniu...
Adam Malysz - Tom Hilde Typ: Adam Małysz 1.55 Betsafe ⛔
Wydaje mi się, że Adam Małysz będzie dziś lepszy od Toma Hilde. Polski skoczek w seriach treningowych dwukrotnie skakał dalej od Norwega. Poza tym Adam jak sam przyznał lubi skocznię w Kuopio, a także liczy na lepszy występ niż w niedzielę. Wprawdzie Tom Hilde sezon rozpoczął poprawnie jednak skoki treningowe pokazały, że jeszcze &quot;czegoś&quot; brakuje. Dlatego stawiam ponownie na doświadczenie ;)
Raport pogodowy: Na skoczni Puijo w Kuopio od kilku minut sypie gęsty śnieg, jednak dobra informacja to taka, że na skoczni aktualnie prawie nie wieje.
 
kiler86 5

kiler86

Użytkownik
Schlierenzauer - Amman Typ: Amman Kurs: 2.10 Sportingbet ✅
Austriak mnie w tym sezonie zupełnie nie przekonuje. W mojej opinii jeszcze nie osiągnął swojej optymalnej formy i stąd te wyniki. Wczorajszy skok we wczorajszych kwalifikacjach na 116.5 tylko potwierdził moje przypuszczenia. Nie widać w jego skokach żadnego błysku, przekonania. Szwajcar w treningach się nie przemęcza, ale w konkursie na pewno się zmobilizuje. Za drobne można spróbować.
Romeoren - Stoch Typ: Romeoren Kurs: 1.75 Sportingbet ⛔
W kwalifikacjach teoretycznie lepszy był Polak, ale wiemy jak wygląda psychika polskich skoczków w czasie konkursów. W pierwszym konkursie Norweg był 15, Polak nie zakwalifikował się do drugiej serii.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja mam kilka, ale trochę bardziej ryzykownych typów.

Tom Hilde-Matti Hautamaeki 2 @ 1.91 ✅✅✅

Dla mnie tutaj jest zwycięstwo Fina, pierwsze zawody już wysoka pozycja, cieszy to na pewno po nieudanym sezonie olimpijskim, piąta pozycja w Kuussamo, jeśli chodzi o skocznie w Kuopio to dwa razy wygrywał, nie mniej jednak bardzo dawno, w poprzednim sezonie uplasował się na 10 pozycji mimo słabej dyspozycji.Co do Norwega to również dobrze rozpoczął sezon, ale ja uważam, że przegra rywalizacje z Finem bo na dziś uważam, że to Matti jest mocniejszy.Nie spodziewam się wielkiej różnicy miejsc, ale warto skorzystać z takiego kursu.


Kuettel - Hula 1 @ 1.9 ✅✅✅

Oby dwaj słabi i wątpię, żeby któryś się dostał do trzydziestki, ale jakby się udało to bardziej Szwajcar, tutaj grałbym na niego ze względu na to, że jest bardziej uzdolniony i możemy się spodziewać, że odpali bo ma te umiejętności, a przy okazji kiedyś wygrał w Kuopio.Moim zdaniem warto zagrać bo kurs wysoki, a nawet jak mam być trzydziesty to wyprzedzi Hulę.


Więcej może później.

Hautamaeki w formie, dziś druga pozycja, bardzo dobre skoki i bez problemu wygrywa z Hilde.
Druga para to widać, że oby dwaj są słabi, ale Szwajcar wygrał jedną pozycją i fajny kurs wpadł.

Co do samych zawodów to Finowie się odradzają [ nie pamiętam kiedy ostatnio win w PŚ mieli ] to cieszy bo może nawiążą walkę z Austriakami.Dochodzi do tego Ammann, który w konkursie skacze dobrze.
Na minus Szlirencałer, nie ma na razie błysku, ciekawe co się dzieje.

Czekamy na Lillehammer.

W piątek Adaś ma urodziny ???? .
 
adrian1905 132

adrian1905

Użytkownik
Fin Ville Larinto zwyciężył w środowym konkursie Pucharu Świata w Kuopio. Jest to dla niego pierwsza wygrana w zawodach indywidualnych. Najlepszy z Polaków, Adam Małysz był 9.
Wyniki konkursu indywidualnego w Kuopio
1. LARINTO Ville
2. HAUTAMAEKI Matti
3. AMMANN Simon
4. KOFLER Andreas
5. MORGENSTERN Thomas
6. ITO Daiki
7. HILDE Tom
8. NEUMAYER Michael
9. MALYSZ Adam
10. BARDAL Anders
***
20. STOCH Kamil
33. BACHLEDA Marcin
44. HULA Stefan

http://www.fis-ski.com/uk/604/610.html?sector=JP&amp;amp;raceid=3012 - pełne wyniki konkursu
Klasyfikacja generalna w sezonie 2010/2011
1. KOFLER Andreas : 150
2. LARINTO Ville : 140
3. MORGENSTERN Thomas : 125
3. HAUTAMAEKI Matti : 125
5. AMMANN Simon : 120
6. ITO Daiki : 72
6. HILDE Tom : 72
8. MAŁYSZ Adam : 58
8. EVENSEN Johan Remen : 58
10. FETTNER Manuel : 50
***
28. STOCH Kamil : 11
Pozostali Polacy mają 0 punktów​
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Decyzję o obniżeniu belki przed skokiem Morgensterna pozostawię bez komentarza... Po raz kolejny sędziowie psują cały konkurs... Larinto o 0,1 pkt. przed Hautamaekim. Zwłaszcza cieszy mnie dobra forma Matiego, darzę go sympatią, ale już myślałem że nigdy nie wróci do formy. Teraz czekam na przebudzenie Ahonena, Kuttela i Jacobsena ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom