>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, niezgodności...

odi 2,3K

odi

Forum VIP
Wszelkie pytania, niezgodności i inne wątki związane z konkursem prosimy zgłaszać w tym miejscu.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
kursy można brać z różnych buków, np dwa kursy z betsafe, 1 z bet365 i 2 z expekta, czy na kuponie musi być 5 kursów z jednego? No i czy konieczne jest korzystanie z oferty bah?
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
konto bah miałem zablokowane na życzenie i prowadzę rozmowy o otwarcie nowego konta jak się nie uda to będę korzystał z obecnego.z linku otworze jak zezwolą na nowy rachunek, obecny także jest z pp FB
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
W sumie niepotrzebne info, ale nic się nie stało.
Pary kwalifikacji będą podane późnym wieczorem. Pierwszej trójki poprzednich edycji mają automatyczny awans do fazy grupowej. Oczekujcie na pary i zaczynamy :!: ????
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Heh,kurcze,myślałem ze mam czas do 5 Grudnia i nie zdąrzyłem się zapisać,rok temu zgarnąłem nagrodę,bo to mój ulubiony konkurs,no ale mój błąd,mogłem to zrobić w pierwszy dzień jak zobaczyłem że będzie kolejna edycja,z drugiej strony szkoda,że nie daliście szansy kolejnym osobom,w moim odczuciu bez problemu zapisało by się 256 osób,bo zapisy szły w piorunującym tempie,Powodzenia wszystkim;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Panowie, w trakcie losowania dokonanego przez jednego z moderatorów wkradły się błędy co słusznie zauważyliście. Losowanie tamto jest anulowane, wykonamy je ponownie i myślę że jeszcze dzisiaj nowo i prawidłowo rozlosowane pary zostaną przedstawione w odpowiednim temacie.
Zamieszczę także informacje w tym temacie jak sprawa będzie już załatwiona.
Przepraszamy za błędy, prosimy o cierpliwość.
Pozdrawiam
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wszystko zostalo poprawione niestety wdarł się bład za co wszystkich przepraszam. Już jest wszystko sprawdzone przeze mnie oraz Odisio wszystko jest już ok.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Mam pytanie (raczej nie ma odpowiedzi w regulaminie)

Co z NHL? To znaczy kolejka trwa tylko 5 grudnia czy np. jak było w przypadku Uczty Piłkarskiej kolejka trwała od np. niedzieli 8:00 do poniedzialku 8:00 i można było swobodnie stawiać mecze odbywające się w nocy.

Pozdrawiam
 
legia 122

legia

Użytkownik
można podawać typy dzisiejsze czy tylko i wyłącznie z 5go grudnia , bo nigdzie nie ma wzmianki o tym ?
każda runda będzie polegała na tym że wolno tylko typy z jednego dnia dawać ?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
można podawać typy dzisiejsze czy tylko i wyłącznie z 5go grudnia , bo nigdzie nie ma wzmianki o tym ?
każda runda będzie polegała na tym że wolno tylko typy z jednego dnia dawać ?
Tak trzeba dawać tylko z 5 Grudnia. Przeważnie tak zalezy od oferty dziennej
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Mam pytanie (raczej nie ma odpowiedzi w regulaminie)

Co z NHL? To znaczy kolejka trwa tylko 5 grudnia czy np. jak było w przypadku Uczty Piłkarskiej kolejka trwała od np. niedzieli 8:00 do poniedzialku 8:00 i można było swobodnie stawiać mecze odbywające się w nocy.

Pozdrawiam

Tradycja zobowiazuje,czyli decyduje Polski czas i tylko typy z jednego dnia oferty buka.Koniec tematu.Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom