>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Taniec z gwiazdami

coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Siemka. Dziś udało się ugrać na Mam Talent więc postanowiłem się przyjrzeć także Tańcu z Gwiazdami bo Tobet oczywiście wystawił kursy. No i zaciekawił mnie zakład kto będzie miał największą ilość głosów od widzów, jak kogoś satysfakcjonuje kurs 1.40 to śmiało można do jakiegoś dubla stawiać na Pyrek która jest ulubienicą publiczności i od kilku odcinków zajmuje pierwsze miejsce w jej głosowaniu.
Wyniki z przed tygodnia to: 40,28 % dla Pyrek a druga Górniak zaledwie 21,98 no i trzeci półfinalista Staliński równe 20%, wcześniej także Pyrek jak nie wygrywała głosowania to zajmowała 2 miejsca ale przede wszystkim przed tygodniem zobaczyliśmy jaką ma przewagę u widzów. Myślę że teraz nie zdziwi mnie jak zdobędzie nawet ok. 50 % i choć nie oglądam tego... to jednak po przeczytaniu sporo wiadomości o tej edycji Pyrek ostatnio wyrosła na główną faworytkę do wygrania.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ja się nie znam, choć przyznaję, że oglądam ten program. Głównie z nudów, bo w niedzielę wieczorem łaskawa TV nie zamierza puszczać nic innego co mogłoby mnie zainteresować.

Moim zdaniem Pyrek nie wygra tego programu. W wielu poprzednich edycjach zwyciężał ktoś kto był związany z TVN, lub miał dopiero być z nim związany, a w jaki sposób Monika ma być z związana? Ona zapowiedziała powrót do skakania i na pewno to jest dla niej najważniejsze.

Górniak to wiadomo, przereklamowana, za każdy odcinek bierze po kilkadziesiąt tysięcy złotych. W finale pewnie będzie bo by się pewnie Edzia bardzo na cały świat obraziła i odebrała sobie życie. Tylko czy aby na pewno? Zaszła i tak już daleko, a jest beznadziejna z tego co czytałem różne opinie.

Pozostaje Staliński, który, mam dziwne wrażenie ma już zaklepaną jakąś posadkę w TVNie, więc może wypada wypromować właśnie jego? Tym bardziej, że tańczy chyba najlepiej z całej trójki.

Obstawiać nie obstawiam takich głupot, ale jakbym coś mial wybrać to zagrałbym, że dziś odpadnie albo Edzia (2,80) albo Pyrek (7,00). Wylotu Kazadi też się nikt nie spodziewał, a jednak odpadła.

P.S Ja się na tym nie znam, to takie moje przemyślenia po przeanalizowaniu kursów i tego co czytałem.. ;)
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ja się nie znam, choć przyznaję, że oglądam ten program. Głównie z nudów, bo w niedzielę wieczorem łaskawa TV nie zamierza puszczać nic innego co mogłoby mnie zainteresować.

Moim zdaniem Pyrek nie wygra tego programu. W wielu poprzednich edycjach zwyciężał ktoś kto był związany z TVN, lub miał dopiero być z nim związany, a w jaki sposób Monika ma być z związana? Ona zapowiedziała powrót do skakania i na pewno to jest dla niej najważniejsze.

Górniak to wiadomo, przereklamowana, za każdy odcinek bierze po kilkadziesiąt tysięcy złotych. W finale pewnie będzie bo by się pewnie Edzia bardzo na cały świat obraziła i odebrała sobie życie. Tylko czy aby na pewno? Zaszła i tak już daleko, a jest beznadziejna z tego co czytałem różne opinie.

Pozostaje Staliński, który, mam dziwne wrażenie ma już zaklepaną jakąś posadkę w TVNie, więc może wypada wypromować właśnie jego? Tym bardziej, że tańczy chyba najlepiej z całej trójki.

Obstawiać nie obstawiam takich głupot, ale jakbym coś mial wybrać to zagrałbym, że dziś odpadnie albo Edzia (2,80) albo Pyrek (7,00). Wylotu Kazadi też się nikt nie spodziewał, a jednak odpadła.

P.S Ja się na tym nie znam, to takie moje przemyślenia po przeanalizowaniu kursów i tego co czytałem.. ;)
No i się udało. Edzia odpadła. Biedactwo ????

W tym tygodniu finał i moim zdaniem nie ma innej opcji jak wygrana Stalińskiego (2,55). Promocja gościa trwa w najlepsze. Ciekawe jaki program w TVN będzie prowadził.. ;)

Krótko mówiąc zwycięsto Pyrek się po prostu nikomu, oprócz samej Moniki, nie opłaca, a zwycięstwo Stalińskiego owszem.

P.S Jak wejdzie to stane się forumowym specjalistą od TzG ????
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Ja tam wielkim fanem tego programu nie jestem bo w niedziele wieczorem to ja wole meczyk obejrzec naturalnie ale ciekawe kursy sa moim zdaniem na overy punktowe W ostatnim odcinku zazwyczaj jury rzuca samymi 40 wiec polecam takie cos po ciekawszym kursie niz win pani Pyrkownej...
Pierwszy taniec - Liczba punktów jury (Monika Pyrek) Over 38.5 1.72
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Zapomniałem podsumować, nie udało się trafić, wygrała Pyrek. Szczerze to nie wiem czemu, ale niech będzie bo Monikę lubię, głównie za jej dokonania sportowe.. ;)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
W tamtym roku z tego co pamiętam, tylko Tobet miał ofertę na TzG, ale w tym nie wiem czy mają (w tym momencie nie ma), choć może jeszcze wystawią bo dziś jest dopiero poniedziałek.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
ale nie mozna laczyc wiec z podatkiem to ja dziekuje.
z fortuny mam na oku 4 pary
Marczuk-Marczułajtis - Marczuk tanczy bardzo dobrze, Marczulajtis beznadziejnie. Poparcie maja podobne wiec tanec tutaj zdecyduje.
Zielinska-Kacper - Zielinska cos tancem nie zachwyca a i poparcie powinna miec gorsze od gwiazdy m jak milosc. wyrownany pojedynek jednak ze wskazaniem na Kacpra.
Bilguun-Pakosinska - Bilguun czarny kon programu, tanczyc potrafi jak i rowniez ma poparcie, Pakosinska poparcie nr 1 w ostatnim odcinku ale to przede wszystkich przez fatalny taniec ludzie glosowali. Tu zdecydowanie Bilguun.
Szpak-Wendzikowska - Szpak kontrowersyjny ma swoich fanow i glosy, tanczyc w miare potrafi. Wendzikowska anonimowa dla wiekszosci ktora oglada tzg a wiec na glosy nie ma co liczyc. Szpak lepszy
ako wyjdzie w granicach 7 wiec warto grac
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
ale nie mozna laczyc wiec z podatkiem to ja dziekuje.
z fortuny mam na oku 4 pary
Marczuk-Marczułajtis - Marczuk tanczy bardzo dobrze, Marczulajtis beznadziejnie. Poparcie maja podobne wiec tanec tutaj zdecyduje. ✅
Zielinska-Kacper - Zielinska cos tancem nie zachwyca a i poparcie powinna miec gorsze od gwiazdy m jak milosc. wyrownany pojedynek jednak ze wskazaniem na Kacpra. ✅
Bilguun-Pakosinska - Bilguun czarny kon programu, tanczyc potrafi jak i ✅rowniez ma poparcie, Pakosinska poparcie nr 1 w ostatnim odcinku ale to przede wszystkich przez fatalny taniec ludzie glosowali. Tu zdecydowanie Bilguun.
Szpak-Wendzikowska - Szpak kontrowersyjny ma swoich fanow i glosy, ✅tanczyc w miare potrafi. Wendzikowska anonimowa dla wiekszosci ktora oglada tzg a wiec na glosy nie ma co liczyc. Szpak lepszy
ako wyjdzie w granicach 7 wiec warto grac
wszystko czytelne i jasne ;). zarobek jest i chociaz tzg oglada sie przyjemnie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Betsafe wystawil dziwna pare
Szpak-Pakosinska 1 1,75 ✅
betsafe
Szpak zdecydowany faworyt publicznosci ( chyba ze wzgledu na swoja odmiennosc ale to nie wazne). Ma zwolennikow ktorzy jak widac wysylaja duzo smsow aby go wybronic po slabych tancach. Do tego Jozefowicz ktory chce dawac noty calkowicie odmienne niz &quot;stara&quot; dwojka jurorow co dla Szpaka jest korzystne.
Pakosinska tanczyc rewelacyjnie nie tanczy, poparcia publicznosci zbyt wielkiego nie ma - chociaz w 2 odcinku wygrala z Zielinska i zajela 1 miejsce w glosowaniu jednak 2 pierwsze odcinki raczej nie oddaja prawidlowo tego...
A wiec nawet jesli Szpak zajmie jedne z ostatnich miejsc w tancu ( mam nadzieje ze bedzie lepszy chociaz od drewnianej Marczulajtis i brzydkiej Kisio) to moze liczyc na max ze strony widzow. Nie widze zadnego konkurenta po ostatnim glosowaniu. Pakosinska w tancu moze byc lepsza max o 3 pozycje od Szpaka a na pewno nie zajmie 4 miejsca za smsy. Typ warty ryzyka i polecam grac go juz dzisiaj mimo ze do niedzieli kupa czasu ;)
EDIT : tak jak pisałem, kto złapał za 1,75 to skorzystal z promocji ;)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
triple z milenium
Zielinska-Szpak 1 1,55 ( Szpak mimo rewelacyjnego poparcia widzow nie wytanczy takiego wyniku zeby przeskoczyc Zielinska ) ✅ tutaj inaczej byc nie moglo.
Kacper K-Bilguun 1 1,45 ( Kacper i lepiej tanczy i ma lepsze poparcie, kursik marzenie ) ⛔ pozytywne zaskoczenie, daze sympatia Bila i zycze mu jak najlepiej ;)
Wendzikowska-Kordek 1 1,55 ( Wendzikowska jak zatanczy na miare swoich mozliwosci 3-4 miejsce to typ siadzie bo Kordek tanczy slabiej a poparcie ma tylko niewiele wieksze ) ⛔ szok co zatanczyl Kordek, staje sie czarnym koniem zdecydowanie. tez pozytywnie zaskoczony jestem
ako 3,48 (3 z podatkiem)
jak dla mnie pewniaki takie jak tydzien temu
tasma zysku nie przyniosla ale gwiazdy ktore daze sympatia na plus wiec ok. poza tym glowny typ Szpak-Pakosinska gladziutko wszedl
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Zielinska-Szpak 1 1,40 ✅ za darmo
fortuna
kurs mizerny ale za to jaki pewny... Szpak tanczyc nie umie, max 2-3 pkt z glosowania jury no i jak wiemy max za esemeski 10pkt a wiec wychodzi nam 12-13pkt i NIE WIECEJ.
Zielinska tanczyc potrafi, dochodza szybkie tance w ktorych moze sie rozkrecic, przewiduje 9-10 za taniec no i przynamniej 5 miejsce w glosowaniu ( za Szpakiem, Bilgunem i jakas dwojka ktora slabo zatanczy a widzowie ich beda chcieli podciagnac ). Wychodzi nam 14-15 pkt i NIE MNIEJ. Na dodatek znakomite
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Wendzikowska-Pakosińska 1,75 - Wendzikowska mimo braku poparcia widzow tańczy dobrze w przeciwienstwie do Pakosinskiej. W tym tygodniu odpadnie ktoras z trojki - Kisio, Pakosinska i Wendzikowska, moze jeszcze Marczulajtis. Ale nie odbiegajac od typu.. Pakosinska poparcia za duzego nie ma, wiecej esow dostaje jedynie od wlasnie Wendzikowskiej, powalczyc moze z Jagna i tu sie konczy.. tak wiec maksymalnie o 2 pkt bedzie lepsza od przeciwniczki, biorac pod uwage taniec Ania bedzie wyzej gdzies o 4-5 miejsc wiec i tyle punktow nadrobi. Kurs godny ryzyka ⛔ totalna porazka

Szpak
-Marczuk 1,50 - tutaj nie trzeba sie rozpisywac, Szpak tanczyc nie umie ale ma maxa od widzow wiec jakies 12 pkt jego. Marczyk maksymalnie3-4 pkt za taniec i za esy na pewno gorsza od Zielinskiej, Kuszewskiego, Bilguuna, Szpaka, Kordka a wiec max 5 pkt od widzow co daje 8-9pkt. Pewniak. ✅
Kuszewski-Kordek 1,50 - Kordek w tamtym tygodniu rewelacyjnie ale chyba dzieki swojej &quot;solowce&quot;. Przeciez nie bedzie mial okazji do takich wyczynow w kazdym tygodniu. A Kacper na pewno zepnie sie na 4 dziesiatki w koncu i bedzie chcial cos udowodnic. W tancu Kuszewski z 2-3 pkt wiecej za esy porownywalnie. Typ dobry ✅
Zielinska-Bilguun 1,90 - Obiecalem sobie ze przeciwko Bilgunowi nie zagram. Mialem opory co do tego typu ale jednak zrobil on taka furore ze zajmie 2 miejsce w esach, Zielinska widze na 4 miejscu. W tancu porownywalnie wiec Bilguun ja pokona. ⛔
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Kończe z taśmami... jedna weszła na poczatku ale potem juz gorzej a wiec skupiam sie na solowkach ktore sa w 100% trafne jak do tej pory.
Szpak-Kordek 1,75 ✅
betsafe

Szpak co juz raczej staje sie norma dostaje max za esemesy. Tanczyc zbytnio nie potrafi a wiec tutaj liczenie jest jak co odcinek. 10pkt od widzow + 2 za taniec (mysle ze pokona w tancu drewniana Marczulajtis albo Kisio ) co daje nam 12 pkt. Kordek rozkrecil sie w tancu ale po rewelacyjnej solowce w 4 odcinku gdzie uwiodl jury jak i publicznosc w ostatnia niedziele juz na esy nie mial co liczyc i zdobyl 2pkt. W tancu mysle ze ustapi Kacprowi, Zielinskiej no i moze Bilguun znowu odpali a wiec licze 7-8 pkt. Przy takim tancu raczej widzowie nie beda wrozyli mu odpadniecie co wiaze sie z mala iloscia esow. Prognozuje 2pkt od widzow chociaz nie wiem kogo mialby pokonac ( chyba tylko Pakosinska ) a wiec max 10-11 pkt. Przypominam ze przy rownej ilosci pkt to rowniez Szpak jest wyzej a wiec tak zwana peffka.

Kolejna peffka od betsafe ;)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
na Szpaka juz 1,45 z Kordkiem wiec o czyms to swiadczy ;).
Fortuna
Szpak-Marczuk 1,40 - komentarz zbędny.. Ty z typu PO-PIS wiec wygrana faworyta pewna. Cud musialby sie stac ✅
Kordek-Kisio 1,60 - Kordek cos zaczal tanczyc wiec od espertow cos wyciagnie, od widzow raczej 1-2 pkt ale to powinno wystarczyc. ⛔
ako z podatkiem 2,00 ⛔
niestety
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Tydzien temu niezły wałek w TzG dlatego trzeba uwazac i wierzyc ze w tym tyg juz wszystko bedzie uczciwe ;). A wiec 2 peffki z fortuny :
Szpak-Jagna 1,70 ✅
Szpak max od publicznosci i licze na 2 pkt za taniec co daje nam 10 pkt. Jagnie wyszedl ostatni odcinek ale to tylko zasługa zamieszania tydzien temu kiedy byly wybory i nikt nie zwracal uwagi na liczenie glosow... Jagna wytanczy max 3 pkt a na 7 od publicznosci nie ma co liczyc !! pewniak. Dla porownania betsafe oferuje nam TYLKO 1,30 na Michała.
Bilguun-Marczuk 1,45. - Bilowi po rewelacyjnym poczatku ostatnio cos nie idzie dlatego tez odcinek musi byc przelomowy. Marczuk tanczyc nie umie wiec Bil tutaj ma przewage i w esach rowniez. Jak to nie wejdzie to sie zdziwie bardzo. ???? brak słów...
Dubel : 2,16 po odliczeniu podatku jak najbardziej do brania ;)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
kolejne podejscie do tanca. pierwsze odcinki przynosily olbrzymie zyski, ostatnio coraz gorzej wiec to moje ostatnie podejscie i zobaczymy...
Kuszewski-Zielinska 1,85 - Kuszewski zdecydowanie lepiej tanczy ale przez to bardziej krytycznie jest oceniany, poparcie ma zdecydowanie wieksze wiec kurs to value. Dla porownania 1,50 w stsie i 1,60 w fortunie.
Bilguun-Marczulajtis 1,65 - Bil ostatnio slabiutko ale w koncu musi byc przelom i wroci do samych 10. Jagna tanczy najgorzej wiec Bil zrobi w tancu przewage 2pkt i trzeba liczyc ze dostanie glosy od widzow. jagna moja faworytka do odpadniecia wiec w parze z Mongołem musi byc slabsza.
Szpak-Marczuk 1,60 - promocja o ktorej nie trzeba sie rozpisywac
Mozna solo, mozna ako (4,25)
milenium
 
Do góry Bottom