>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dopiero zaczynam!... proszę o litość ;-)

I 0

infirmus

Użytkownik
Witam,
Przyznam szczerze, że w temacie zakładów jestem zielony, nigdy nie grałem ani u buka stacjonarnego, ani online.
Do &quot;spróbowania&quot; zachęciła mnie wieść mojego kumpla, że zgarnął całkiem ładną sumkę za zwycięstwo Vettela w F1 ????
Co prawda nie interesuję się sportem na poziomie analitycznym, jak wielu z Was tutaj, ale mam swoje sympatie i pewne typy - choć często kwalifikują się one jedynie do kategorii &quot;pobożnych życzeń&quot;.
Postaram się wszelkie moje pytania umieszczać w tym temacie, aby zbytnio nie zaśmiecać forum.
Do rzeczy:
Na start posiadam, niestety, tylko 100zł - zobaczymy, jak szybko uda mi się je przerżnąć, bo jakoś niezbyt wierzę, żebym mógł chociażby w przeciągu roku zrobić z niej drugą stówkę ;)
Posiadam ekonto w mbanku.
Zamierzam założyć konto w MB.
Co prawda, spotkałem się tu z opiniami, że dla początkujących najlepszy jest Bah, głównie ze względu na swoją przejrzystość, ale gdy przejrzałem sondę na najlepszego buka online - postanowiłem, że na początek założę konto w bet365 - mam nadzieję, że dam sobie radę ????
Odnośnie ww. moje pierwsze pytanie:
Czy MB oraz bet365 przysyłają na pocztowy adres domowy jakąś korespondencję listową?
A jeśli już, to czy koperta od bet365 jest oznaczona w taki sposób, że widać, iż jest to poczta od firmy bukmacherskiej?
Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Odnośnie ww. moje pierwsze pytanie: Czy MB oraz Bet365 przysyłają na pocztowy adres domowy jakąś korespondencję listową? A jeśli już, to czy koperta od Bet365 jest oznaczona w taki sposób, że widać, iż jest to poczta od firmy bukmacherskiej?
MB nie wysyła, natomiast firmy bukmacherskie rzadko, chyba że organizują jakieś grubsze promocję przed ważnymi imprezami (MŚ itp). Z bet365 bodajże raz dostałem w przeciągu 4 lat list. A wygląda on jak każdy inny, tylko jest logo firmy no i adres nadawcy dziwny (zagraniczny) ????

edit: zapomniałem dodać ze z MB przychodzi na początku list aktywacyjny ????
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Całą korespondencja jest po polsku. Co do bukmacherów to przysyłają coś bardzo rzadko, natomiast MB może przysłać list potwierdzający adres, jednak musisz go sam wywołać w menu MB.
A ogólnie te listy wyglądają jak jakieś reklamy. No oprócz tego z MB.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Jeśli ktoś miałby możliwość zamieszczenia tutaj skanów kopert od bet365 i MB, to byłbym wdzięczny ????
A można wiedzieć po co Ci to? List jak list. Niczym nadzwyczajnym się nie wyróżnia. W ogóle to nie wiem po co tak się tym przejmować.
 
I 0

infirmus

Użytkownik
A można wiedzieć po co Ci to? List jak list. Niczym nadzwyczajnym się nie wyróżnia. W ogóle to nie wiem po co tak się tym przejmować.
Mieszkam ze współlokatorami, którzy mogliby odebrać tą pocztę pod moją nieobecność i nazbyt się nią zainteresować - szczególnie, jeśli poczta od bet365 miałaby jakiekolwiek oznaczenie sugerujące, że to zakłady bukmacherskie.
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
I 0

infirmus

Użytkownik
bukzaplac - no niestety, jednej osoby mogę się obawiać, bo jest nadzwyczaj prawa i sprawiedliwa i mogłaby mi narobić koło pióra :]
a co do koperty - jest na niej jakieś logo bet365, albo napisane po polsku, że to zakłady bukmacherskie?
 
cepinho21 9

cepinho21

Użytkownik
Ja raz dostałem z bwin promocję to była koperta z małym logo bwin ale jak ktoś nie wie co to jest to nawet się nie domyśli, że chodzi o zakłady
 
I 0

infirmus

Użytkownik
Jak typować NIE WOLNO?
Chodzi mi głównie o typowanie zdarzeń w jednym meczu u jednego buka (bet365).
1. Czy możliwe jest postawienie tej samej stawki, np. po 1zł, na wszystkie typy w jednym spotkaniu (1,x,2)??
2. Gdy jest już np. 84&#39; meczu i wynik 2:1, czy można postawić po 1zł na wyniki 3:1, 2:2, 2:1??
I tym podobne kombinacje, aby postawić tą samą stawkę na wszystkie możliwe warianty - czy buk nie blokuje takich zakładów, albo nie nakłada jakichś limitów??
 
I 0

infirmus

Użytkownik
Pytanie może trochę lamerskie, ale...
Budżet początkowy - 100zł.
Jak z tego ugrać drugą stówkę?
Stałe stawianie po 1zł na faworytów spotkań, choćby po najniższym kursie, ma sens?
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Pytanie może trochę lamerskie, ale...
Budżet początkowy - 100zł.
Jak z tego ugrać drugą stówkę?
Stałe stawianie po 1zł na faworytów spotkań, choćby po najniższym kursie, ma sens?
Obstawiasz va bank po kursie 2.0, lub 2 razy z kursem 1.5 czy też jakkolwiek inaczej by wygrać 100 pln i voila, masz 2 stówki.:razz:
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
najbezpieczniej to grać single stała płaską 5 albo 10zł
najszybciej to tak jak kolega wyżej napisał ????
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Pytanie może trochę lamerskie, ale...
Budżet początkowy - 100zł.
Jak z tego ugrać drugą stówkę?
Stałe stawianie po 1zł na faworytów spotkań, choćby po najniższym kursie, ma sens?
stawiasz single po kursie 1.90 lub wiekszym za stawkę równą 10zł..postaw sobie za cel wygranie 10 zl na dzien..po tygodniu 170zl..nie znam lepszego sposobu na powiększenie tak małego kapitału..
stawianie niskich kursów szybko Cię zniechęci
pozdrawiam
 
cepinho21 9

cepinho21

Użytkownik
Jaka jest wysokość kapitału to nie ma większej różnicy... Każda strategia przyniesie przy odpowiedniej skuteczności określony % od wkładu więc nie ważne czy będziesz miał 1000 czy 100 bo na początku i tak się musisz &quot;nauczyć&quot; grać a zanim się nauczysz to możesz z procentu składanego łatwo policzyć w jakim tempie ten kapitał będzie rósł... a jak się okaże, że regularnie rośnie to go zwiększysz środkami z zewnątrz...
Nigdy nie patrz na to ile wygrywasz tylko na to jaki procent od wkładu zyskujesz i czy jest to gra bezpieczna, ma szanse stać się regularna, jest uregulowana jakoś systemowo.... Jeśli tak to proste, że możesz włożyć więcej bo te pieniądze będą w miarę bezpieczne a im więcej włożysz tym szybciej budżet będzie rósł.
Warto pamiętać też, że 100 zł w dzisiejszych czasach w bukmacherce to pojęcie względne (patrz &quot;bezpieczne obracanie bonusów za pomocą surebetów&quot;)
 
D 0

david25

Użytkownik
Witam!
Podczepię się pod temat ???? (jeśli można)
Również jestem nowy w &#39;tym świecie&#39; i coraz bardziej mi się to wszystko podoba. Nie będę zanudzał. Powiem tylko, że gram dla zabawy lecz efekty mnie zaskoczyły.
Zacząłem 3 dni temu i z moich 20zł mam już ponad 100zł (były i przegrane i wygrane). Zaczynam coraz bardziej poważnie myśleć o wciągnięciu się w zakłady bukmacherskie.
Wiem, że to nie jest zbyt legalne i chciałbym zapytać jak najlepiej przelewać swoje wygrane. Czy zwykły przelwe na konto bankowe wystarczy, czy jednak korzystać z innych możliwości jak właśnie MB (a jeśli tak to dlaczego MB)?
 
Do góry Bottom