>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

System na Lotto 49

sopranoobi 0

sopranoobi

Użytkownik
Witam .
Chcialbym Wam przedstawic moj system na odmiane lotto popularna w UK i Irlandii jej nazwa to 49&#39;s losowania odbywaja sie 2 razy dziennie. Moj system opiera sie na grze 1 liczby przy zastosowaniu progresji ze stalym zyskiem. Stawka za poprawne wytypowanie 1 liczby to 5:1 . Progresja wyglada nastepujaco:
Ist. 1j
IIst. 1.2j
IIIst. 1.4j
IVst. 1.8j
Vst. 2.2j
VIst. 2.6j
Jak wiec widac koszt calej progresji to 10.2j a zysk przy wygranej na ktorymkolwiek poziomie to mniej wiecej 5 j (na trzecim st. progresji jest troszke nizszy) wygrana na ktorymkolwiek stopniu konczy progresje. Tak wiec 2 wygrane zwracaja nam koszt calego systemu. Gram ten system od pewnego czasu z powodzeniem u bukmacherow naziemnych w Irlandii gram kwota 102 euro z zyskiem okolo 100 euro tygodniowo, jednak 49&#39;s jest dostepne w wielu bukmacherow online np bet365. Przez kolejne 15 dni podam kolejno 5 liczb ktore nalezy grac ww systemem . Liczba na najblizsze losowanie to -17-
 
sopranoobi 0

sopranoobi

Użytkownik
Liczba -17- wpadla w pierwszym losowaniu dzisiaj, zagralem ja w bet 365 i w buku naziemnym niestety z racji tego ze mam dopiero 1 post nie moge tych kuponow wkleic zagralem odpowiednio za 10 i za 22 euro. na dzien dzisiejszy zysk z gry to 5 j a w moim prypadku to 100 euro. Jutro wieczorem podam kolejna liczbe do gry w tym systemie
 
T 0

thomasband

Użytkownik
czesc podawaj swoje typy dalej tylko czemu dopiero wieczorem?
sopranoobi co ile bedziesz podawal typy do gry 49?i czy grasz tez w irish lotto?pozdr
używaj opcji EDYTUJ
 
sopranoobi 0

sopranoobi

Użytkownik
ze wzgledu na obowiazki podaje typy wieczorami juz dzisiaj podam nastepna liczbe , jezeli chodzi o czestotliwosc podawania liczb to mam zasade ze gram 2liczby w ciagu tygodnia nawet jezeli wchodza na nizszych stopnich progresji

Witam
Twój system sopranoobi to tylko progresja czy coś więcej
Pozdrawiam
rzeczywiscie z technicznego punktu widzenia to zwykla progresja na staly zysk jednak sila systemu jest dobieranie liczb. porblemem lotto zajmuje sie juz od przeszlo 5 lat a 49s analizuje kazde losowanie od ponad 3 lat pozwolilo mi to na wypracowanie pewnej metody na dobieranie liczb ktora w poloczeniu z ta prosta progresja przynosi doskonale rezultaty o czym juz niedlugo sie przekonacie pozdrawiam

używaj opcji EDYTUJ
 
telewizor 24

telewizor

Użytkownik
nie mogę tej gry tam znaleźć gdzie ona jest ?
możesz dokładniej wytłumacyzć ? jakąś tabelkę np wkleić ?
codziennie jest losowanie - 7 liczb tak ?
Ty obstawiasz 1 liczbę, że będzie wśród nich, jeśli nie ma podwyzszasz stawkę tak ?
np stawiasz 10 zł, nie wchodzi, stawiasz za 12 zł itd ?
o ktorych godzinach jest losowanie ?
jak możesz to zrób to bardziej czytelnie wszystko, co jeśli liczba nie wypadnie przy 6 stopniu ? grasz dalej, czy przerywasz progresje na tą liczbę i zaczyansz od nowa ?
 
T 0

thomasband

Użytkownik
czy mozesz podac liczby na ten tydzien?zapraszam na forum multipasko gdzie gra 49 jest tez analizowana no chyba ze wolisz zostac ale bede sledzil twoje typy jak pozwolisz i szybko nie znikniesz pozdr
 
sopranoobi 0

sopranoobi

Użytkownik
czy mozesz podac liczby na ten tydzien?zapraszam na forum multipasko gdzie gra 49 jest tez analizowana no chyba ze wolisz zostac ale bede sledzil twoje typy jak pozwolisz i szybko nie znikniesz pozdr
liczby bede podawal dzien wczesniej wieczorem, bezposrednio przed dniem kiedy nalezy zaczac progresje. dziekuje za zaproszenie napewno skorzystam bede rowniez kontynuowal watek tutaj


nie mogę tej gry tam znaleźć gdzie ona jest ?
możesz dokładniej wytłumacyzć ? jakąś tabelkę np wkleić ?
codziennie jest losowanie - 7 liczb tak ?
Ty obstawiasz 1 liczbę, że będzie wśród nich, jeśli nie ma podwyzszasz stawkę tak ?
np stawiasz 10 zł, nie wchodzi, stawiasz za 12 zł itd ?
o ktorych godzinach jest losowanie ?
jak możesz to zrób to bardziej czytelnie wszystko, co jeśli liczba nie wypadnie przy 6 stopniu ? grasz dalej, czy przerywasz progresje na tą liczbę i zaczyansz od nowa ?
odpowiadam kolejno na pytania 1 gra dostepna jest min. na bet365 gdy zalogujesz sie na tej stronie po lewej stronie znajdziesz wszystkie sporty dostepne do gry ,znajdz tam zakladke -lotto- i kliknij tam ,nastepnie pojawia sie wszystkie loterie dostepne ,49s jest pierwsza gdy wejdziesz tam pojawia sie opcje zakladow na ta loterie wybierasz zaklady proste , nastepnie wybierasz numer ktory bedziesz gral nalezy rowniez zaznaczyc losowanie oraz zaznaczyc ze bonus ball bierze udzial w losowaniu WAZNE ZAWSZE ZAZNZCZAMY RAZEM Z BONUS BALL potem juz tylko wpisujemy stawke. Wiem ze kilku innych bukmacherow internetowych ma 49 w ofercie jednak ja konto mam tylko z bet 365 paddy power i landbooks maja je napewno. Ja dodatkowo gram w bukach naziemnych w Irlandii tutaj wszyscy maja 49 w ofrcie
Codziennie sa 2 losowania pierwsze okolo godziny 14(czasu polskiego) a drugie okolo 18. losowane jest 6 kul + szczesliwy numerek sposrod 49 kul .
Grajac tym systemem zawsze zaznaczamy ze chcemy aby bonus ball byla tez wliczana do wyniku(gdy juz bede mial 10 postow wkleje moje kupony zeby lepiej to zobrazowac)
 
sopranoobi 0

sopranoobi

Użytkownik
sprobuje bardziej obrazowo przedstawic system
1 st. 10j gdy wygramy 60j-10j=50j koszt 10j
2 st. 12j gdy wygramy 72j-22j=50j koszt22j
3 st. 14j gdy wygramy 84j-36j=48j koszt 36j
4 st. 18j gdy wygramy 108-54j=54j koszt 54j
5 st. 22j gdy wygramy 132-76j=56j koszt 76j
6 st. 26j gdy wygramy 156-102j=54j koszt calej progresji 102j
losowania sa dwa razy dziennie wiec 1 dnia puszczamy dwa losowania nie mozna ich jednak puscic od razu najpierw puszczamy losowanie 1 gdy liczba nie zostanie wylosowana dopiero wtedy puszczamy losownie 2 , gdy liczba wpadnie w pierwszym losowaniu przerywamy progresje, wyniki sa dostepnae na stronie www- kropka -49s -kropka -co- kropka- uk
Powyzsza tabela opisuje system gdy za kazda jednostke bukmacher placi nam kurs 6 tak jest w bukmacherach naziemnych bet 365 ma stawke 6.5 wiec wygrane sa jeszcze wieksze:grin:


PODAJE LICZBE NA NAJBLIZSZE LOSOWANIE -44-
zgodznie z tabela stawiamy 10j na pojedynczy zakad na numer -44- z bonus ball na 1 losowanie 17.11.2010

Stan dotychczasowej gry trafionych liczb 1 zysk +50j
 
R 13

reward

Użytkownik
sprobuje bardziej obrazowo przedstawic system
1 st. 10j gdy wygramy 60j-10j=50j koszt 10j
2 st. 12j gdy wygramy 72j-22j=50j koszt22j
3 st. 14j gdy wygramy 84j-36j=48j koszt 36j
4 st. 18j gdy wygramy 108-54j=54j koszt 54j
5 st. 22j gdy wygramy 132-76j=56j koszt 76j
6 st. 26j gdy wygramy 156-102j=54j koszt calej progresji 102j
losowania sa dwa razy dziennie wiec 1 dnia puszczamy dwa losowania nie mozna ich jednak puscic od razu najpierw puszczamy losowanie 1 gdy liczba nie zostanie wylosowana dopiero wtedy puszczamy losownie 2 , gdy liczba wpadnie w pierwszym losowaniu przerywamy progresje, wyniki sa dostepnae na stronie www- kropka -49s -kropka -co- kropka- uk
Powyzsza tabela opisuje system gdy za kazda jednostke bukmacher placi nam kurs 6 tak jest w bukmacherach naziemnych bet 365 ma stawke 6.5 wiec wygrane sa jeszcze wieksze:grin:


PODAJE LICZBE NA NAJBLIZSZE LOSOWANIE -44-
zgodznie z tabela stawiamy 10j na pojedynczy zakad na numer -44- z bonus ball na 1 losowanie 17.11.2010

Stan dotychczasowej gry trafionych liczb 1 zysk +50j
Sopranoobi mam pytanie: czy zawsze według Twojego systemu wchodzi liczba max. do 6 stopnia/poziomu ? Czy też miałeś tak, że nie udało się wygrać w tych 1-6 stopniach gry i kasa została stracona ?
 
telewizor 24

telewizor

Użytkownik
no właśnie, bo nie odp mi na to pytanie, a też o to pytałem ? wtedy przerywasz, grasz od nowa tą samą liczbą od 1 stopnia, czy podwyższasz stawkę
grasz tylko 1 liczbę progresji ? czy parę liczb na raz ? można zacząć grać np 5 liczbami na raz
od jakiego czasu grasz, tygodniowo zawsze 100% zysku CI wychodzi, czy zdarza się, że jesteś na minusie ?
jakie jest prawdopodbieństwo wylosowania 1 liczby ( z 5 ) spośród 7 losowanych z 49 ?
 
sopranoobi 0

sopranoobi

Użytkownik
liczba -44- nie zostala wylosowana w pierwszym losowaniu gramy ja teraz za 12j na losowanie popoludniowe
na pytania postaram sie odpowiedziec wieczorem

liczba -44- nie zostala wylosowana w drugim losowaniu gramy wiec ta liczbe za 14j na pierwsze losowanie 18.11.2010 z bonus ball
 
sopranoobi 0

sopranoobi

Użytkownik
od tego powinienem zaczac sorry moja wina. jak do kazdego systemu powinnismy miec bankroll w przypadku teego sys powinien on wynosic 2x calkowity koszt progresji czyli gdy decydujemy sie grac za 10zl pierwszy zaklad to powinnismy miec 102zlx2=204zl. po dwoch pierwszych wygranych zwraca nam sie koszt 1 progresji wiec gdy na poczatku gry mamy 204 zl t po pierwszej wygranej mamy 254 a po 2 wygranej 304zl . oczywiscie zdarza sie ze liczba nie zostanie wylosowana w 6 losowaniach jednak nie zdarzylo mi sie zeby stosunek wygranch do przegranych byl wiekszy niz 5do 1 w takiej sytuacji czysty zysk to 150zl. nalezy pamietac zeby zaesze miec zabezpieczenie wrazie niepowodzenia na 1 lub 2 liczbie.
gram zawsze jedna liczbe nie wiecej i tylko max przez 6 progow progresji
stosunek wygranych do przegranych w wysokosci 3do 1 juz przynosi zysk w posztaci 50j nigdy mi sie niezdarzylo zabym nie trafil dwoch liczb po kolei najdluzsza serie trafionych liczb jaka zanotowalenm to 15
mozna tez zaczac grac z bankrollem w wysokosci 102 zl i po dwoch pierwszych wygranch mamy asekuracje jednak jest to nieco ryzykowna droga zawsze powinismy miec zabezpieczenie
podaje wszedzie ze zaczynamy od 10 zl ale jest to tylko przyklad mozemy zaczynac od dowolnej sumy na pierwszy zaklad nalezy pamietac aby wtedy odpowiednio zwiekszac stawki w kolejnych losowanich i o odpowiednio wiekszym bankrollu calosc progresji to zawsze 10-o krotnosc stwaki za pierwszy zaklad (troszke wiecej) jezeli 1 zaklad to 10 to koszt calosci to 102 jezeli pierwszy zaklad to 5 to clkowity koszt to 51 jezeli pierwszy zaklad to 100zl to koszt calosci to 1020zl jezeli pierwszy zaklad to15 calosc kosztuje 153 itd...
 
R 13

reward

Użytkownik
od tego powinienem zaczac sorry moja wina. jak do kazdego systemu powinnismy miec bankroll w przypadku teego sys powinien on wynosic 2x calkowity koszt progresji czyli gdy decydujemy sie grac za 10zl pierwszy zaklad to powinnismy miec 102zlx2=204zl. po dwoch pierwszych wygranych zwraca nam sie koszt 1 progresji wiec gdy na poczatku gry mamy 204 zl t po pierwszej wygranej mamy 254 a po 2 wygranej 304zl . oczywiscie zdarza sie ze liczba nie zostanie wylosowana w 6 losowaniach jednak nie zdarzylo mi sie zeby stosunek wygranch do przegranych byl wiekszy niz 5do 1 w takiej sytuacji czysty zysk to 150zl. nalezy pamietac zeby zaesze miec zabezpieczenie wrazie niepowodzenia na 1 lub 2 liczbie.
gram zawsze jedna liczbe nie wiecej i tylko max przez 6 progow progresji
stosunek wygranych do przegranych w wysokosci 3do 1 juz przynosi zysk w posztaci 50j nigdy mi sie niezdarzylo zabym nie trafil dwoch liczb po kolei najdluzsza serie trafionych liczb jaka zanotowalenm to 15
mozna tez zaczac grac z bankrollem w wysokosci 102 zl i po dwoch pierwszych wygranch mamy asekuracje jednak jest to nieco ryzykowna droga zawsze powinismy miec zabezpieczenie
podaje wszedzie ze zaczynamy od 10 zl ale jest to tylko przyklad mozemy zaczynac od dowolnej sumy na pierwszy zaklad nalezy pamietac aby wtedy odpowiednio zwiekszac stawki w kolejnych losowanich i o odpowiednio wiekszym bankrollu calosc progresji to zawsze 10-o krotnosc stwaki za pierwszy zaklad (troszke wiecej) jezeli 1 zaklad to 10 to koszt calosci to 102 jezeli pierwszy zaklad to 5 to clkowity koszt to 51 jezeli pierwszy zaklad to 100zl to koszt calosci to 1020zl jezeli pierwszy zaklad to15 calosc kosztuje 153 itd...
Powiedzmy, że nie trafia się liczba do 6 poziomu to wtedy za ile gramy, jak już przegraliśmy 102zł ? W ilu max. poziomach jest gwarancja, że dana liczba się trafi ? Może się zdarzyć według Twojego systemu, że 10 razy z rzędu nie trafiasz liczby ?
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Powiedzmy, że nie trafia się liczba do 6 poziomu to wtedy za ile gramy, jak już przegraliśmy 102zł ? W ilu max. poziomach jest gwarancja, że dana liczba się trafi ? Może się zdarzyć według Twojego systemu, że 10 razy z rzędu nie trafiasz liczby ?
Nie ma czegoś takiego jak gwarancja w hazardzie czy grasz liczbowych, lotto jest grą LOSOWĄ, teoretycznie można nie trafiać w nieskończoność. Gdyby to było takie proste, to buki już dawno by poszły z torbami. Cały ten system opiera się na szczęściu, bo raczej w przypadku kulek z numerami statystyka nie powinna być traktowana jako prognostyk na przyszłość i jak każda progresja - jest bardzo ryzykowny. Podpalacie się, jakby ktoś tu odkrył złoty sposób na zarobienie grubej kasy bez możliwości straty :/
 
C 11

cychi

Użytkownik
Wystarczy popatrzeć w archiwalne wyniki. Długie serie zdarzają się. 6 poziomów to za mało, tak jak i 20. Powodzenia ????
 
Do góry Bottom