>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

inwestycje w srebro i złoto...

simons 646

simons

Forum VIP
Sztabek 10g bym nie kupował ... o ile są bo nie słyszałem.
Najlepiej sprawdzone i znane 1 oz.
Czy będzie rosło tego nie wiem. Mogę tylko powiedzieć, że wyszło z trendu spadkowego i na wykresie wygląda to tak jakby wzrosty miały być kontynuowane.
Nadal srebro moim zdaniem jest bardziej atrakcyjne. Pierwsza sprawa to sama naliza techniczna wykresu srebra o czym pisałem wyżej. Druga sprawa to stosunek cen złota do srebra który wynosi obecnie 68 a moim zdaniem spokojnie może dojść do okolic 59.
 
maximo 2

maximo

Użytkownik
Złoto w perspektywie długoterminowej jest jednym z lepszych rozwiązań, nikt na przestrzeni ostatnich tysięcy lat nie był stratny inwestując w złoto długofalowo.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Złoto w perspektywie długoterminowej jest jednym z lepszych rozwiązań, nikt na przestrzeni ostatnich tysięcy lat nie był stratny inwestując w złoto długofalowo.
Złoto ma stałą cenę, tylko waluty tracą na wartości. Nie jest to więc za dobra inwestycja, lepsze są akcje. Jak się trafi na dobrą, to można się obłowić.
Poza tym zloto i srebro są manipulowane przez banksterkę. Nie mogą skoczyć, bo to by oznaczało sflaczenie dolara i zachodnich walut. Teraz złoto i srebro kilka procent w górę, a założę się, że banksterzy szybko zbiją cenę
 
Do góry Bottom