>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
mam pytanie, czy moge stworzyc team razem z kolega ze stancji (to samo ip logowania -podejrzewam ze inne rejestracji)?
czy jest to liczone jako multi acc ?
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Nie wiem, co w sytuacji, gdy wpisałem się na listę użytkowników bez par, a teraz ktoś zaproponował mi siebie jako parę, zgodziłem się i zostałem zapisany?
Pozdro :razz:
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
uzytkownik ten ma nick: impi
dzieki za odp i pozdrawiam ;)
Po krótkiej analizie zaakceptowaliśmy taki skład zespołu.
Tak naprawdę ewentualne oszustwo i tak wyszłoby na jaw więc wierzę, w Waszą uczciwość.
Powodzenia ????
Nie wiem, co w sytuacji, gdy wpisałem się na listę użytkowników bez par, a teraz ktoś zaproponował mi siebie jako parę, zgodziłem się i zostałem zapisany?
Pozdro :razz:
wystarczy o tym napisać tutaj lub na pw.
Będę usuwał takie posty z tematu dla osób bez par
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Wygraną kwotę należy obrócić 3-krotnie o kursie min 1.50 w zakładach sportowych
W poprzednim konkursie Tobet od początku w regulaminie był taki sam punkt a po zakończeniu konkursu okazało się że obrót wygląda kompletnie inaczej, więc może od razu ktoś napiszę jaki jest naprawdę obrót?
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
tak jak mają w regulaminie
co najmniej trzy (3) razy na trebla po łącznym kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub przelanie środków na inne konto Tobet. Minimalny kurs na każde z trzech zdarzeń zawartych w treblu wynosi 1,10.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ludzie! Czy tak trudno dać znać, że się znalazło parę? Za mało macie czasu? Nie chce Wam się? Macie to gdzieś? To nie zapisujcie się do turnieju, skoror chcecie tylko utrudniać życie innym.
Kolejne osoby które znajdą parę, zapiszą się i nie powiadomią mnie o tym, zostaną wywalone z konkursu.
Nie mam zamiaru przeglądać non stop listy zapisanych
 
Do góry Bottom