>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie są wszystkie pytania, propozycje, niezgodności na temat konkursu.

Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Zapisy ,,idą&#39;&#39; w imponującym tempie ????
W taki razie proponuję zacząc już od poniedziałku ????
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
A może tak by przykładowy typ podac tak jak to było w konkursie tobet, &quot;typuj nizsze ligi&quot; zeby kazdy byl mniej wiecej zorientowany, jak to ma wygladac
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A może tak by przykładowy typ podac tak jak to było w konkursie tobet, &quot;typuj nizsze ligi&quot; zeby kazdy byl mniej wiecej zorientowany, jak to ma wygladac
Po zapisach będą takie informacje, jak typować, w jakich tematach itd.
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Co buka to brałem w jednym konkursie udział co sponsorował nagrody i uczestnicy w tym ja nie otrzymaliśmy. Może tutaj się nie skompromitują.
To tak dla informacji!
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Co buka to brałem w jednym konkursie udział co sponsorował nagrody i uczestnicy w tym ja nie otrzymaliśmy. Może tutaj się nie skompromitują.
To tak dla informacji!
Już kiedyś był tutaj konkurs,organizowany przez Ladbrokes,w którym uczestniczyłem i wszystko odbyło się sprawnie i bez zastrzeżeń,dostałem Free Beta z którego wypłacone pieniądze dotarły na drugi dzień,firma bardzo solidna i myślę,że jednostkowe przypadki jakiegoś niewypału z ich strony,to błąd który zdarza się każdemu,może błąd popełnili administratorzy forum,na którym brałeś udział?Kto wie.W Wielkiej Brytanii Buk stacjonarny,w każdym mieście,na każdej ulicy Ladbrokes miesza się z Fish&amp;Chips i jest ich 10 razy więcej niż naszych np. STS,marka uznana,w Polsce raczej zbyt wielu klientów nie ma,bo nie ufamy tej firmie przez jej słabą promocje,ale jak dla mnie jedna z najlepszych i godnych zaufania firm na rynku.
 
legia 122

legia

Użytkownik
jeżeli zgłosi się dajmy na to 250 osób to ma być losowanie 128 szczęśliwców a reszta odpada ? czy nie lepiej zrobić wolne losy , bądź kwalifikacje , rundę przedwstępną ?
sporo osób obejdzie się smakiem bez podania jakiegokolwiek typu, to nie wzbudzi zbyt wielkiego entuzjazmu do firmy która sponsoruje ten konkurs i zależy jej na jak najlepszym postrzeganiu i percepcji wśród klientów...
proponuję zrobić drobną modyfikację tak żeby żadna osoba nie czuła się pokrzywdzona i żeby wizerunek firmy tym samym nie ucierpiał ;)
Pozdrawiam
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
jeżeli zgłosi się dajmy na to 250 osób to ma być losowanie 128 szczęśliwców a reszta odpada ? czy nie lepiej zrobić wolne losy , bądź kwalifikacje , rundę przedwstępną ?
sporo osób obejdzie się smakiem bez podania jakiegokolwiek typu, to nie wzbudzi zbyt wielkiego entuzjazmu do firmy która sponsoruje ten konkurs i zależy jej na jak najlepszym postrzeganiu i percepcji wśród klientów...
proponuję zrobić drobną modyfikację tak żeby żadna osoba nie czuła się pokrzywdzona i żeby wizerunek firmy tym samym nie ucierpiał ;)
Pozdrawiam
Myślę, że jak się zgłosi 128 osób, to admin zamknie temat z zapisami :]
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
Tematy są zakładane przez opiekunów konkursów w poniedziałki, a zamykane w niedziele o godzinie 16 i do tego czasu należy oddać wszystkie typy/kupony
Czy mam rozumieć, że mecze które podaliśmy muszą skończyć w niedziele o 16 oraz do tergo czasu mam zamieścić post cytujący?? Pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mecze nie muszą się skończyć o 16. Temat zamykamy o 16, więc jeśli ktoś nie zdarzy oddać typów tak jak pisze w regulaminie (tj 5) to ma się punkty karne.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Niestety już za późno. Zapisy poszły w piorunującym tempie i nie przewidzieliśmy żadnych list rezerwowych. Jak ktoś nie poda typów to i tak mamy już na to odpowiednie punkty w regulaminie.
 
ffp 0

ffp

Użytkownik
A moglibyście otworzyć dodatkową listę na kolejne 128 osób? Chętnie bym się zapisał ale 11.11 byłem na Marszu i wieczorem nawet nie zajrzałem na forum. Wczoraj jak przyszedłem z tyry to już było po zapisach. Jak nie uzbiera się 128 osób to wywalicie listę.
 
Do góry Bottom