>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym temacie czekamy na wasze opinie na temat bukmachera Unibet. Co Wam się w nim podoba, a co nie? Na co zwracać uwagę przy graniu itp. Ich mocne, a także słabe strony. Temat na pewno przydatny dla nowych graczy, którzy chcą rozpocząć grę u tego bukmachera.

Co sądzicie o Unibet?
 
F 0

feryt

Użytkownik
+ jest to ze na nastepny gol nie ma remisu a wiec dajac na zespol 1 ze strzeli np 2 gola to jezeli nie padnie 2 gol zaklad jest anulowany jezeli padnie 2 gol dla zespolu 1 wygrywasz jezeli dla 2 to przegrywasz.
- Co tu pisac przy wiekszej wygranej nie wyplacaja kasy ???? wiec poco u nich grac???
 
M 0

me001

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówca, przy wiekszej ilosci pieniedzy robia duze problemy, milon skanów dowodow, praw jazdy i inych dokumentów, trzeba specialnie latac do banku ze sie ma tam konto i zrobilo przelew np do nich, tragedia. I niestety przy stanie konta 1350 zl zablokowali konto bez przyczyny i po prostu powiedzili mi do widzenia. I do tego maja tragiczny live...
 
M 3

morus

Użytkownik
Live to oni mają najlepszy ze wszystkich bukmacherów...
Na przestrzeni ostatnich miesięcy muszę powiedzieć, że Unibet bardzo się zmienił i to na niekorzyść. (piszę tu o zakładach live, to zabawa w wróżenie przed meczem to nie moja dyscyplina).
Pomyłki, spóźnienia, to wszystko można było wykorzystać, a zdarzały się one na każdym kroku. W dodatku źle dobrane kursy, np. na Barcę grającą u siebie ze średniakiem na zwycięstwo w rogach kurs przy 0-0 w meczu i 0-0 w rogach wynosił około 1.7. Raz mi się zdarzyło (jakoś w czerwcu 2009r. na mistrzostwach gówniarzy z udziałem Anglii) że liczyli gole jako rzuty rożne...
Niestety z biegiem czasu wszystko obróciło się przeciw grającym. Kursy na rogi są ściągane z 365. Większość pomyłek jest następnie anulowana i skutkuje szybkim limitem. Często, funkcja cash in jest nieaktywna, zabierane są zakłady...
Mimo wszelkich niedogodności, dalej uważam, że w kategorii zakładów live to najlepszy buk. Wielkim dobrodziejstwem jes funkcja cash in, która pozwala zareagować w przypadku splotu nieszczęśliwych wypadków...
 
T 0

tyntyrynty

Użytkownik
Unibet Do Śmietnika!!! wole sie nie wypowiadac nie realizuja wypłat!!! oferty maja ale wałki za wałkami leca z strony unibetu. Złodzieje przez 10 dni dałem 3 wypłaty i nic cisza przychodzi email ale kasy niema...żal
 
F 0

feryt

Użytkownik
w ten piatek po 2 tygodniach kasa jest ale na koncie Unibet i to mniejsza o 50% od tej ktora mialem na koncie i to zadnych wyjasnien. jezeli wystapil jakis blad (na live bo raczej tylko tam gram) z ich strony to powinni napisac dlaczego wzieli tyle kasy a tu nic... ciekawe czy teraz bede mogl ja wyplacic.:;/:
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
Unibet mnie ostatnio wkurzył; dlatego trochę tu o nich napiszę.
W zeszły poniedziałek wpłaciłem kasę do Unibet ( do dziś kasy na koncie nie mam, gdzie w każdym innym buku trwa to zazwyczaj 1-2 dni przy przelewie bankowym).
Polski support to jedna wielka kpina. Napisałem do nich 4 maile i na żaden nie otrzymałem odpowiedzi, to samo z live chatem, wiadomość wysłana - odpowiedzi brak.
W efekcie napisałem do angielskiego supporta i odpowiedź otrzymałem po 2h ( w niedzielę !). W tej chwili angielski support załatwia moją sprawę.
Skutecznie mnie zniechęcili do wpłacania do nich kasy.
Mam nadzieje, że angielski support rozwiąże mój problem, bo na tych polskich leni nie ma co liczyć.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
W ostatnim czasie (zauważyłem to w czasie Klubowych Mistrzostw Świata) bardzo często zdarzają się pomyłki w zakładach live związanych z siatkówką. Osoby prowadzące live często mylą wynik (np. piłka po obiciu bloku wychodzi na aut, sędzia pokazuję punkt dla atakujących, ale unibet przyznaje punkt w drugą stronę). Mało tego takie pomyłki często nie są korygowane od razu lecz dopiero po kilku piłkach (kolejne punkty przyznawane są dobrze, ale wynik cały czas zawiera wcześniejszy błąd), a do tego dochodzą opóźnienia w wyświetlaniu wyniku.

Wniosek jest prosty - grając u nich na live warto zaopatrzyć się w stream z meczu lub chociaż dobry livescore punkt po punkcie i odrobinkę myśleć ;) . W żadnym wypadku nie sugerować się wynikiem podanym na ich stronie, bo można się naciąć.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Powiem szczerze, że błąd znam i rzeczywiście w Uniebecie zdarza się od dawna.
Czasem otwarte są zdarzenia, które już dano powinny zostać usunięte/zablokowane.
Czy warto robić z tego aferę? Nie wydaje mi się ;) ;) ;)
 
medalikk 9

medalikk

Użytkownik
mam do wyboru Expekt Unibet Tobet i Bah.
Który polecacie ?
który z nich ma najlepszą ofertę ?
obstawiam piłkę siatkówkę żużel i czasem tenis koszykówkę kolarstwo snooker i sporty zimowe.
p.s. czy da się łączyć zdarzenia z różnych dyscyplin na jednym kuponie ?
bo gdzieś czytałem że nie u wszystkich buków można.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Expecta Ci odradzam. Bah raczej też. Osobiście poleciłbym Unibet. Ale w Tobecie nie miałem konta więc na temat tego buka osobiście nic nie powiem. Ale to i tak chyba nie ten temat...
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Podobnie jak dawczan polecam Ci Unibet. Grałem w każdym z wyżej wymienionych bukmacherów i oferta Unibetu zdecydowanie powinna spełniać Twoje wymagania. Czy można łączyć zdarzenia np. z siatki i piłki? Oczywiście.
 
H 19

havierx

Użytkownik
Unibet jest swietny, bogata oferta, wysokie stawki. Dosyc dlugo gralem na Expekcie, ale granie tam Live totalnie mi nie odpowiada. Tobet jest najlepszy wg mnie odnosnie wyplat - wieczorem wyplacam i na drugi dzien jest kasa na koncie. Jezeli lubisz sporty amerykanskie to najlepszy jest Betsafe, swietny support, zero problemow z wyplatami.
Kazdy z powyzszych bukmacherow ma swoje plusy i minusy. Jedyne co moge doradzic to wybierz wlasnie ktorys z wymienionych - nie baw sie w mniej znane firmy, szkoda nerwow. Powodzenia ;)
 
b_r_u_t_u_s 229

b_r_u_t_u_s

Użytkownik
Dzisiaj siadło mi Live tj brak możliwości obstawiania &quot;Zamrożone zdarzenia &quot;
Zadzwoniłem do obsługi że nie działa , miła pani poprosiła mnie o zrobienie zrzutu i wysłanie im na e-maila mówię ok &quot; w myślach wkurzony na maxa że na odp przyjdzie mi czekać kilka godzin albo dostanę ją jutro &quot; wysłałem tego e-maila i po 7 minutach ! dzwoni do mnie ta sama pani że mają problemy techniczne , próbują je rozwiązać i przeprasza za utrudnienia .. Jestem do tej pory w szoku ..
BRAWO UNIBET za rzetelność i obsługę klienta Wielki PLUS
kolejny plus to wypłaty z konta wypłacałem już kilka krotnie większe sumy mowa o k, i średni czas oczekiwania to UNDER 24h ! i kasa na koncie w Banku
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Możecie się zalogować?
Ja rano mogłem, a od jakiejś 12:00 przez cały dzień nie dało rady.
(później do usunięcia)
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Od 11 wchodzę co jakiś czas i nie miałem ani razu problemu. Od 16-17 &#39;zagęściłem&#39; wejścia i wchodziłem minimum kilkanaście razy, logowałem się, grałem na live, itd. Kupony również rozliczane bez większych opóźnień, więc problem leży chyba po Twojej stronie. W każdym razie ja nic nie zauważyłem żadnych problemów dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Od 11 wchodzę co jakiś czas i nie miałem ani razu problemu. Od 16-17 &#39;zagęściłem&#39; wejścia i wchodziłem minimum kilkanaście razy, logowałem się, grałem na live, itd. Kupony również rozliczane bez większych opóźnień, więc problem leży chyba po Twojej stronie. W każdym razie ja nic nie zauważyłem żadnych problemów dzisiaj.
To faktycznie dziwna sprawa. Strona startowa niby się ładuje, ale poza tym nic. Próbowałem na trzech różnych przeglądarkach i nic, ale prawdopodobnie jest - tak jak piszesz - błąd u mnie, bo mobilna strona na telefonie działa, na komputerze nie.
 
Do góry Bottom