>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dr House

hajduk 124

hajduk

Forum VIP
mam pytanie co do House&#39;a. Ile wyszło już odcinków 7 sezonu? I czy poza pierwszym odcinkiem nie ujrze już trzynastki? ???? (choć ponoć ma wracać)
 
I 0

imfa

Użytkownik
Cześć chciałabym powitać bardzo serdecznie fana Dr.house i jego ekipy .
Jak widzę lubisz Trzynastkę ?! Z czego bardzo się cieszę ponieważ , ja uwielbiam właśnie najbardziej House&#39;a i Trzynastkę , właściwie to wszystkich , ale tą dwójkę najbardziej . ???? ) Pytasz czy jeszcze zobaczymy Trzynastkę w 7 sezonie Hmm . Puki co jestem na bieżąco z wszystkimi odcinkami i na razie Trzynastka się nie pojawia , ale zastępuje ją taka jedna beznadziejna babka (to jest oczywiście moje zdanie) , ale proszę być spokojnym Olivia Wilde tak zwana Trzynastka dostała rolę w większym filmie więc na razie zrobiła sobie coś w stylu urlopu , ale bez obawy jeszcze do nas wróci , z czego jestem ogromnie zadowolona . ???? )
A i wyszło już 6 odcinków 7 sezonu . ???? )
 
S 0

speedywwy

Użytkownik
7 sezon zmienił sie trochę w romansidło i stracił wiele fanów, bo przecież nikt nie polubił tego serialu ze względu na wątki miłosne. Right? Pierwsze sezony są znacznie ciekawsze.
No i również uważam ze Thirteen is hot ;)
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Jak mozecie cale zycie spedzac ogladajac seriale?
JUHU moje zycie znowu ma sens
13 to jakies zwierzatko, sczesliwa liczba, magiczna kula, blok?
jak chciałeś błysnąć to źle trafiłeś, także zbastuj.
6 odc. to git, mam wszystkie :grin:
Imfa/ w jakim większym filmie ma grać, wiesz może?
e-d/ do każdego kto znał odp ;) Dzięki Baqu ????
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Misiaki ogląda ktoś już na bieżąco VII sezon ?
Ja sobie z napisami oglądam, szkoda, że nie ma na razie Oliwki ; * i przyszła jakaś zarozumiała i ruda dziewczynka i jest do dupy.Mam nadzieje, że za nie długo ona zrobi get out i wróci do normy.
Więcej nie pisze bo nie wiem czy ktoś jest na tym etapie co ja, ale jak tak to niech się wpiszę to podyskutujemy.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Ja sobie z napisami oglądam, szkoda, że nie ma na razie Oliwki ; *
Muszę Cie zmartwić, jej w serialu już raczej na pewno nie będzie - w paru miejscach czytałem, że poczynając od filmu &quot;Tron&quot; teraz zapatruje się na &quot;ambitniejsze kino&quot; ;)
 
Do góry Bottom