>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

z 50 zl do 100.000 zl co o tym sadzicie?

Status
Zamknięty.
D 1

dantalion

Użytkownik
witam, 2 miesiace temu wpadlem na pomysl aby grac tylko i wylacznie zaklady 1,01 wpalcilem 40 zl, ulozylem kalukalacje w exel&#39;u ktora powiedziala mi ze potrzebuje 704 zalkady aby dojsci do 100.000 zl. wiadome jest to ze nie wyciagam z tego ani grosza, co wygrywam to zakladam. Do dzisiaj wygralem 170 zalkadow, kwota trafnosci 100%. Zakladajac ze mozna, a mozna, znalezc 3 takie zaklady dziennie z 40 zl robi sie 100.000 w 8 miesiecy. Co sadzicie o tym systemie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
To nie jest żaden system, równie dobrze możesz grać typy z kursami 1,10 , 1,50 , 2,00 i tak samo możesz wtopić jak przy kursie 1,01. Co prawda inne ryzyko, ale to nie znaczy że kursy 1,01 są kluczem do sukcesu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Wszystko sie zgadza ale to tylko teoria graj dalej i sam zobaczysz a byc moze i za 8 miesięcy kupisz sobie dom :p
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
To nie jest żaden system, równie dobrze możesz grać typy z kursami 1,10 , 1,50 , 2,00 i tak samo możesz wtopić jak przy kursie 1,01. Co prawda inne ryzyko, ale to nie znaczy że kursy 1,01 są kluczem do sukcesu.
Nie musisz powtarzać tego w każdym temacie z systemami.
Autorowi tematu życzę wytrwałości. Jeśli będzie konsekwentny i cierpliwy to być może wyciągnie te 100000

Nie widzę sukcesu w tym systemie
Genialny komentarz, a ile argumentów:razz: jak rozumiem lepiej grać taśmy po 2 zł.
Zastanawiam się kiedy do niektórych dotrze, że na niskich kursach też można zarabiać. Już wiele osób to na tym forum udowodniło.
 
P 3

palec

Użytkownik
To ile juz uzbierales po tych 170 trafionych kuponach?? Nigdy wsumie niesprawdzalem skutecznosci takich kursow ale 1.10 to juz czesto niewchodza a 704 to kupa kuponow i raczej watpie aby Ci sie udalo ale zycze powodzenia ;)
 
D 1

dantalion

Użytkownik
o godz 17:14 Andrey Golubev (KAZ) - Gilles Simon (FRA) (Który zawodnik zdobedzie jako pierwszy 20. punktów w 2. secie?) 495.00 kurs 1.01 wygrana 499,95 kazdy nastepmy to juz wygrana powyzej 5 zeta ???? pamietam jak wygrywalem 40gr jednym zakladem
 
I 0

ibolek

Użytkownik
To nie jest żaden system, równie dobrze możesz grać typy z kursami 1,10 , 1,50 , 2,00 i tak samo możesz wtopić jak przy kursie 1,01. Co prawda inne ryzyko, ale to nie znaczy że kursy 1,01 są kluczem do sukcesu.
Mozesz mi powiedziec czy Ty grasz jakims systemem, masz jakis sposob na gre czy tylko piszesz w kazdym temacie podobne posty, ze granie niskimi kursami nie ma sensu?? Sprawdziles to sam?? Bo kierujac sie tematami/postami innych uzytkownikow to jak kolega wyzej napisal, juz nie raz zostalo udowodnione, ze na malych kursach da sie zrobic kase... To jak to jest u Ciebie??
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nie nie gram żadnym systemem, zresztą to co napisałeś to nie jest żaden system tylko po prostu zwykła gra va bank kursu 1,01. Gdzie tu jest jakaś myśl matematyczna ? Gdzie tu jakiś plan B w razie porażki ? Kompletnie niczego tu takiego nie widzę. Równie dobrze ja mogę napisać, będę grał va bank kursy 2,5.
Sugerowanie się, że najniższy z możliwych kursów 1,01 jest kluczem do sukcesu to błąd.
Wiesz teoretycznie wszystko pięknie wygląda dopóki się nie zastosuje tego w praktyce. Skoro uważasz, że masz rację to graj swoim SYSTEMEM kursy 1,01 i za 8 miesięcy mi powiesz kto miał rację. :)
Tu mój system:
http://forum.bukmacherskie.com/f18/idealny-system-30-e-made-by-aka-shakal-betfair-47381.html
Co prawda, w pliku możesz zobaczyć udokumentowanie mojej gry i zobaczyć, że z 30€ zrobiłem 200€, ale prawie postawiłem później wszystko na jedną kartę i straciłem, więc mój błąd.
Nie musisz powtarzać tego w każdym temacie z systemami.
No chyba trzeba powtarzać, bo ktoś zwykłą grę jednego kursu nazywa już mianem SYSTEMU.
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
przy furze szczescia jest to mozliwe ,czemu nie? tylko ze jak juz dojdziesz do jakiejs powazniejszej kwoty to chyba bedzie strach stawiac, kursy 1,01 mozesz tez czesto znalesc na live jak jakas druzyna prowadzi duza liczba bramek czy cos
 
I 0

ibolek

Użytkownik
Aka Shakal chyba pomyliles uzytkownikow. Ja nie gram tym, dla Ciebie niech bedzie sposobem na gre tylko autor tego tematu ???? Moj sposob na gre jest w temacie VA BANK troche sie rozni ;p A do tego co napisales &quot;Gdzie tu matematyka i plan B&quot; w moim poscie (w temacie z Va bank) wyszla matma i plan B. Prosze jeszcze raz go przeczytac
 
R 0

rebmar

Użytkownik
jak będzie miał miał farta a jak nie to od razu cały kapitał po dupie ???? a na live np nie można stawiać pod koniec meczu jeżeli np wygrywa dwoma bramkami przynajmniej tak w bwin jest ????
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
W sumie jak się gra single(mniejsza z tym jakie) to dużo lepszy jest betfair niż bwin.
Jak się gra &quot;dziwne zakłady&quot; (na punkt, czy coś) na live to lepszy od bwina jest chyba bet365.
 
D 152

damian0012

Użytkownik
1.01 czesto nie wchodzi na live.. wiele razy juz widzialem jak 1.01 nie siadalo
a swoja droga to bwin zapewne przy stawkach rzedu 10 000zl na live nalozy limit na zaklady live pewnie z 50zl
i wtedy lipka...
 
rex 144

rex

Użytkownik
Prawda jest taka że jak mamy w ofercie średnio 5-10 meczów z kursem 1,01 w jednym dniu to zazwyczaj 90% z nich wchodzi np koszykówka. Więc wątpie by Ci się trafił ten jeden mecz który wtopisz po kursie 1,01 A i nie dochódź do 100.000 zł bo wtedy już duże ryzyko ale 10.000 zł to ta górna półka więc na 10.000 zł kończ wtedy mniejsza szansa wtopy ;)
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Prawda jest taka że jak mamy w ofercie średnio 5-10 meczów z kursem 1,01 w jednym dniu to zazwyczaj 90% z nich wchodzi np koszykówka. Więc wątpie by Ci się trafił ten jeden mecz który wtopisz po kursie 1,01
A żebyś się pod te 10%(niech będzie i 5%) nie załapał przez tydzień? Albo miesiąc? A pół roku?
 
V 5

viper993

Użytkownik
Niestety pozostaje jeszcze jedna kwestia! Chyba żaden buk nie przyjmie zakładu powiedzmy powyżej kwoty 8 cz 10 tys, a za tyle musiałbyś stawiać w drodze do tej &quot;dużej bańki&quot;:?
 
V 5

viper993

Użytkownik
dawczan, ale to już nie ta adrenalina:razz: plan dobry ale tak jak napisałem powyżej raczej nierealny ze względu na przyjmowanie stawek przez buki:-|
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom