jawek

Hokej EIHC
Romania-Serbia 1 @1.50 4/5 betsson
-1.5 @1.68 3/5 bet365

Rumunia najlepszy zespół w grupie. Serbia grała w dywizji 1, ale miała w składzie kanadyjczyków, którzy odeszli i nie zagrają w tych rozgrywkach. Będą grać tylko zawodnicy z własnej ligi, głównie młodzi. Rumunii nie są słabą federacją i będą chcieli zająć 1 miejsce w grupie. Federacja pompuje sporo kasy w nich. Dwa lata temu Serbia w najsilniejszym składzie przegrała 10-0 z Rumunią.

jawek 313

jawek

2. Odra Brzeg - CCC Polkowice (20,5-0) 2 @ 1.85 Tobet
2/5j
Odra ma 4 zagraniczne w składzie, ale po dwóch spotkaniach można powiedzieć tyle, że jest fatalnie. -77 w Gorzowie oraz -39 u siebie z Toruniem to fatalne wyniki, ale jeszcze gorsza jest gra. Z Energą, Odra faulowała aż 29 razy (z czego 43 rzuty Energi i 39 celnych) w tym Glover 5 w 12 minut, Alexander 5 w 24, a Jones i Stewart po 4 i też musiały odpoczywać, do tego 5 miała jeszcze Buszta w 12 min. Wcześniej z Gorzowem było równie kiepsko, bo Glover 5 w 17 minut. CCC Polkowice grają narazie świetnie, ale miały od ostatniego spotkania dość długą przerwę (ostatni mecz 23.10), ale zwycięstwa +42 z Utexem czy +49 z Widzewem i oba na wyjeździe robią wrażenie. Forma jest niewiadomą, ale wobec takiej gry Odry nie można przejść obojętnie. Lepiej pograć dzisiaj, bo jutro pewnie przekaże informacje dalej.

jawek 313

jawek

3. Artego Bydgoszcz - Super Pol Tęcza Leszno (+11,5) 2 @ 1.51
4/5j betsafe

Skoro expekt daje na zwycięstwo Artego @ 1.75 to +11,5 po takim kursie to jest promocja. Big value jak dla mnie ???? Surebet ponad 11% na:
Artego @ 1.75 expekt
Leszno @ 3.10 betsafe
Zespoły bardzo wyrównane, w lepszej formie Tęcza i mimo, że na wyjeździe to ma szanse na zwyciestwo.

ŁKS Siemens AGD Łódź - Odra Brzeg 1 @ 1.65 4/5 Tobet
Odra w fatalnej dyspozycji. Ostatnie mecze to -25 z Widzewem, -22 z Blachami, -36 z CCC, -39 z Energą, -77 z Gorzowem. 5 bardzo wysokich porażek, a ogólnie 9 i 1 zwycięstwo w 1. kolejce. Zmieniono trenera przed ostatnim spotkanie, ale w żenskim baskecie jest on nikim. ŁKS po zmianie trenera gra naprawdę nieźle i zdziwię się jak nie wygra tego spotkania. -18 z CCC, -16 z Gorzowem czy wygrana z INEĄ. ŁKS gra lepiej po zmianie, w dodatku zagra u siebie a to ogromne handi w zenskim baskecie. Totalnie dwie rozne sytuacje obu ekip mimo ze sa na samym dnie ligowej tabeli.

jawek 313

jawek

Elitzur Maccabi Netanya - Turk Telekom (+5,5) 2 @ 1.85 Ladbrokes

Na pewno będzie można znaleźć lepszą linię, ale narazie daję na szybko co mi Turcy powiedzieli. Telekom gra fatalnie w TBL, ale to zasługa byłego już trenera, który został zwolniony po ostatnim blamażu z Galatasaray. Dlaczego? Zawodnicy od początku sezonu chcieli jego zwolnienia i się doczekali. Dzisiaj muszą udowodnić, że zwolnienie go było dobrym ruchem i mieli racje. Zespół z Izraela w lidze też nie błyszczy do tego nie ma jakichśgwiazd w drużynie. Turcy polecają.

INEA AZS Poznań - utex ROW Rybnik 2 @ 2.70 betsafe 2/5
Jeżeli potwierdzą się informacje ze strony INEI to może to być petarda. Jak ktoś chce to niech czeka do ogłoszenia składów, a i nawet wyjściowej &quot;5&quot;.
Zespołowi z Rybnika mogą pomóc ogromne kłopoty kadrowe, które w minionym tygodniu miał trener Krzysztof Szewczyk. - Żaneta Durak, Agnieszka Makowska i Ela Mowlik zachorowały na grypę. Z kontuzją zmaga się również Joanna Kędzia. O możliwości ich gry z Uteksem zdecyduje w dniu meczu lekarz klubowy. W składzie nie będzie na pewno Julii Adamowicz, która skręciła staw skokowy - informuje Łukasz Zarzycki, dyrektor sportowy INEI AZS.
Mowlik, Makowska i Kędzia to siła INEI i jakby zabrakło choćby 1 to byłaby to ogromna strata. INEA ma w rotacji max 7 zawodniczek. Za Champion przyszła Ukoh, ale przyleciała dopiero w czwartek i nie powinna być zgrana. Rybnik z meczu na mecz gra ciut lepiej nie są faworytkami, ale wobec absencji 1-2 zawodniczek INEI powinny wygrać.

jawek 313

jawek

INEA AZS Poznań - utex ROW Rybnik 2 @ 2.70 Betsafe 2/5 ⛔
Po takim czymś to tylko warto zajebać się w łeb. Przepraszam za wyrażenie, ale do przerwy mamy INEA-Utex 27-34... a po przerwie zawodniczki z Rybnika grają w bierki pod wodą chyba... 24-8 w III kwarcie i 12-3 na 1:43 do końca 4. 11 punktów w 18 minut to chyba dzieci z gimnazjum, by rzuciły.

jawek 313

jawek

Artego Bydgoszcz - Odra Brzeg (+11,5) 1 @ 1.91 betsafe 4/5j
Po prostu nie wierzę w nagłą odmianę Odry. Wygrana z ŁKSem, który jest równie słaby (choć byłem pewien, że wygra - prowadził nawet 9 oczkami, ale przez 7 minut nie zrobył punktu), ale Artego w czwartek udowodniło, że potrafi wygrywać z najlepszymi - zwycięstwo po dogrywce z Energą. W Artego są pieniądze i mecze z takimi rywalkami nie powinny robić wielkiego problemu. Jak dla mnie mecz zakończy się 20+.

jawek 313

jawek

Takie coś dostałem ????
mate I have one value bet Lokomotiv Kharkov Arago de Sete 1.47 2.50
Volleyball CEV cup, bet on french team. This is ukranian team ukranians never knew how to play volleyball, even so, their best player just left for some polish team, so 2.50 is huge value mate
Kursy już spadły, ale 2.40 betway
Kharkiv - Sete 2 @ 2.40 1/5j

jawek 313

jawek

Mate, I&#39;ve recieved 10/10 from Vasiljevic, for me it is 9/10 because it is not a fix
Budivelnik -9.5!
Krivbas best player quit club, and come to Donjeck, and that is where Vasiljevic plays Also very good friend from Vasiljevic, Boris Bakic who also plays for Krivbas said to him &quot;I won&#39;t play this match&quot;, very bad situation at the club!
Budivelnik -9,5 @ 1.85 bwin 4/5j
Koszykówka - liga ukraińska

jawek 313

jawek

Eurocup man

Anwil Włocławek - Caserta 1 @ 1.91 Ladbrokes stawka 1/5

Stawka niska, bo mecz o nic - dla Anwilu jedynie o honor i po to by trener poznał zawodników, a więc będą się chcieli pokazać. Co najważniejsze - 4 ogromne braki w zespole gości - Di Bella, Williams, Bowers and Jones nie zagrają.

jawek 313

jawek

Kotwica Kołobrzeg - PBG Basket Poznań 1 @ 2.05 pinnacle stawka 2/5j
w tv WTK Poznań pojawiła się następująca informacja:
Eddie Miller nie wrócił jeszcze z USA po przerwie świątecznej, Hawkins jest przeziębiony, a Wiśniewski kontuzjowany
Jeżeli te info jest 100% pewne i nawet jak przeziębiony Hawkins zagra to i tak duże value po stronie gospodarzy. Miller jest najlepszym zawodnikiem drużyny z Poznania i brak lidera powinien być widoczny

jawek 313

jawek

Banvit - Bornova 1 (-13,5) @ 1.85 2/5j
Od mojego tureckiego znajomego:
banvit - hcp big stake!!! %95 or more possibility Bornova will play one foreigner player.
Dodać należy, że wyniki Bornovy są ostatnimi czasy fatalne, a Banvit to jedna z lepszych drużyn w lidze.