>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hokej vs Piłka

macready 56

macready

Użytkownik
Witam, chciałem rozpoczac dyskusje nt tego co jest lepsze do obstawiania wg was.

Od siebie powiem tak dłuzej interesuje sie piłka nozna, ale sam nie moge uwierzyc w to jak hokej bije na łeb piłe jesli chodzi o obstawianie.

I to nie chodzi o to co komu bardziej pasuje, ale juz nie raz słysze ze hokej jest o wiele lepszy (typersko)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dla mnie to temat coś jak blondynki vs. brunetki.
Każdy ma swoje gusta. Jeśli nie znasz się na hokeju to wolisz piłkę nożną. Jeśli nie znasz się na piłce nożnej to wolisz hokej.
I jak tutaj dyskutować co bije na głowę? Blondynki czy brunetki?
Za chwilę ktoś powie, że woli rude - czyli powiedzmy tenis.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ja lubię szatynki czyli basket :]
Generalnie lepsze jest to co Ci lepiej idzie...i z czego masz większy zysk, albo mniejszą strate :p
 
Baqu 723,3K

Baqu

Forum VIP
Witam, chciałem rozpoczac dyskusje nt tego co jest lepsze do obstawiania wg was.

Od siebie powiem tak dłuzej interesuje sie piłka nozna, ale sam nie moge uwierzyc w to jak hokej bije na łeb piłe jesli chodzi o obstawianie.

I to nie chodzi o to co komu bardziej pasuje, ale juz nie raz słysze ze hokej jest o wiele lepszy (typersko)
mase ludzi obstawia pilke nożną tylko dlatego, że lubią ten sport i myślą, że
się znają... ja na hokeju prawie kompletnie sie nie znam, a tym bardziej tym
europejskim, jednak potrafie na nim wygrywać i być na plusie - wszystko
zalezy od Twojego sposobu gry. jedni grają po kursach i wygrywają, inni
solidnie rozpracowywują spotkania i sprawdzają jacy zawodnicy będą grali
w danym meczu. najwazniejsza dla typera to znajeść swoją porcję ciastka
i spokojnie nią się zajadać.

pozdr,
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Nie lubię tego ponawiać, ale żadne z powyższych, piłka nożna (nazywana przeze mnie skopanką) to już nie jest SPORT - to teatr, zależy od zbyt wielu czynników, a kursy są niewspółmierne do ryzyka.
W piłce masz 1/3 prawdopodobieństwo wygrania a kurs 1.24? Dodajmy do tego aktora co wymusza faule, ślepego sędziego i o jedno zagranie cały kupon do d.....
Hokej - jedynie ML (łącznie z dogrywkami i karnymi) jest wtedy sens bo kursy są po 1,4-2,0 i jest warte grania.
Generalnie opłaca się grać sporty w których ryzyko jest współmierne do kursu i prawdopodobieństwa. Generalnie 50-50% sporty są ok. Szczególnie koszykówka, gdzie o zwycięstwie w meczu nie decyduje Krystyna Ronaldo i teatralny upadek w pole karne i karny. W koszu &#39;ryzyko&#39; zwycięstwa jest rozłożone współmiernie do zawodników i chyba łatwiej odrobić 14 punktów kosza niż czasem 1-0 w piłce nożnej (tekst Roksi dzisiaj z gg ;) ) - 100% racji.
Ze swojej strony polecam NBA - 2 sezon śledzę i przynosi zyski (ostatnio warto grać singlami handicapy lub under/over). Kursy na handicapy czy overy są ok, nieco gorzej idzie typowanie drużyn z końca stawki ;/
Siatkówka też jest dobra pod warunkiem, że śledzisz i wiesz co w trawie piszczy.
Z piłki warto grać chyba under/over (liga niemiecka 80% over kursy 1,65; liga francuska under 70% underów).

Skopanka jest popularna bo każdy sądzi, że wygra bo co Barca nie wygra z Kopenhagą? Pewniak w lidze miażdżą Ci słabo a przeanalizuj sobie sytuacje i kursy i czy było warto a takich meczy jest tysiące.
Buki kuszą promocjami, super ofertami ale nie łudźmy się skopana istnieje po to by dostarczać kasę bukom ( ile osób popłynęło wczoraj na Barcelonie w LM ? ) żyła złota dla buków.

Good luck i wy$okich wygranych
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Bardzo ciekawe pytanie , osobiście gram 50 na 50
Co do gry to hokej jest bardzo ciekawy do typowania,więcej meczy w sezonie,więcej niespodzianek,nie ma magii np. własnego lodu , tu jest jazda od 1 do 60 minuty,czasami dłużej a wynik ha,ha zawsze sprawa otwarta obojętnie kto z kim gra,uważam również ,że pojedyncze kontuzje nie osłabiają ekip jak w przypadku piłki,
 
macready 56

macready

Użytkownik
Ja jeszcze dodam ze w hokeju mozna grac na tzw przełamania i jest to baaaardzo skuteczne, w piłce nie zawsze tak sie da.
Podam 2 przykłady , jakis czas temu w NHL

Chicago - Edmonton - kurs na Edmonton 4, ML 3, brak wygranej od chyba 6 czy 7 meczy, i jak dla mnie to był w sumie dosc pewny typ, choc juz mecz wczesniej grałem na przełamanie Ed, trzeba to dobrze wyczuć.


Albo kilka kolejek temu w KHL Sp.Moskwa grał z jakas nizej notowana ekipą, i kurs na nich wynosił ok 2,15 chyba, przed tym meczem zanotowali chyba 6 czy 7 wtop.

Wiadomo to sa tylko pojedyńcze przykłady, ale powiem ze dosc skuteczne jest takie granie, wiem ze w NHL i KHL skuteczność jest okropnie wysoka, łatwo wyjsc na plus, nie wiem jak w innych ligach, pewnie podobnie
 
almano 0

almano

Użytkownik
Hockey owszem ale jak dla mnie z dala od NHL.. dla mnie to coś w rodzaju ruletki ???? piłka istnieje dla mnie pod pojęciem over/under oraz wiadomo spotkania, których wynik można popszeć analizą a nie tylko wygra bo jest lepsze.
 
K 0

krizer

Użytkownik
Analiza to podstawa ! hehe, hokej jest bardziej przewidywalny niż piłka nożna. Kursy niektóre są powyżej 2, warto obstawić na zwycięzce w dogrywce wtedy już szanse się zwiększają i kurs 1.7 - 1.9. W piłce kilkakrotnie zanotowałem porażki z kursami nawet 12 ... więc nie ma co nimi się zbytnio sugerować, niekiedy hehe drużyna pod presją lubi zabłysnąć, a pewniaczek lekceważy rywala i wystawia rezerwe.
 
almano 0

almano

Użytkownik
owszem, ale tak samo jak w piłce tak i w hockeyu rozne rzeczy się zdarzają.. zasadniczo w kopanej najpiej grać to czego nie grają wszyscy, a tzw pewniaki są nimi tylko dlatego bo ludzie robią w koło nich szum i wiadomo co się pózniej dzieje, hura wszyscy grają a pózniej bywa róznie ;) jeśli ktoś ma dobrze obrany styl gry i wie jak stawkować to w kazym sporcie sobie poradzi. Każdy lubi to co lubi, każdy gra to co lubi ????
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Od siebie powiem tak dłuzej interesuje sie piłka nozna, ale sam nie moge uwierzyc w to jak hokej bije na łeb piłe jesli chodzi o obstawianie.
Nie bardzo wiedziałem jakie są kursy dopóki nie zainteresował się tym mój brat. Z analiz jakie sobie dokonałem łatwo stwierdzić, że kursy na hokej są nie tylko wyższe, ale i prawdopodobieństwo jest większe.
Gdyby nie fakt, że ostatnio zrezygnowałem z obstawiania, to na pewno bym popróbował pograć coś poważniej.
 
cepinho21 9

cepinho21

Użytkownik
Taka dyskusja może być baaardzo długa ale i tak nikt nikogo nie przekona, piłka chyba jednak jest praktyczniejsza w obstawianiu ze względu na mnogość oferty a już na pewno jak się interesujesz piłką to nie będzie zaczynał interesować się hokejem tylko dlatego żeby go obstawiać...
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Wydaje się że hockey jest nieco łatwiejszy do obstawiania, remisy sa zdecydowanie rzadsze niż w piłce nożnej. Jeżeli chodzi o przewidywanie to hockey wydaje się bardziej do przewidzenia, nie mówie tutaj o NHL gdzie dzieją się cuda na kiju. Ja osobiście wolę piłkę bo bardziej znam się na niej, hokej gram jedynie wtedy gdy oferta na piłkę nożną jest bardzo uboga, albo brak jej ????
 
Baqu 723,3K

Baqu

Forum VIP
z tym NHL to chyba macie racje, duzo lepsze do typowania jest chodzby KHL
nie da się sprecyzować ogólnie co jest lepsze do typowania

typer A poda 1000 typów z NHL i bedzie na plusie
typer B poda 1000 typów z KHL i bedzie na minusie

czy to bedzie obiektywna ocena &quot;co jest lepsze do typowania?&quot;

NIE!

dlaczego ? ano dlatego, że każda osoba obstawiająca jest inna, i nie da się
obiektywnie sprawdzić ani rozstrzygnąć sporu... ewentualnie trzebaby zrobić ankietę i ją przeprowadzić na osobach, które obie ligi grały przynajmniej rok i dobrze się na nich znają, wtedy może da się określić która liga przyniosła więcej zysku... ale to syzyfowa praca...
 
Baqu 723,3K

Baqu

Forum VIP
dla mnie cała skandynawia to tak jak ta druzyna - jedna wielka wałkenręga ;-)

chociaż mam znajomego, który na finlandii wygrywa, ja tych lig nie dotykam...

najlepsza jest dla mnie KHL, lubię też ligi bliskie nam czyli: czeska, słowacka,
austryjacka, niemiec też nie gram, ale tu fox pokazuje, że da się...

moim zdaniem trzeba znaleźć sobie swoje miejsce - specializacje i już, nie
ma omnibusów, którzy są z każdej ligi świetni, należy określić własną niszę
i się jej trzymać... a następnie doić... doić... doić...
 
macready 56

macready

Użytkownik
Baqu - a NHL grasz? a KHL ogladasz i sie interesujesz czy masz statystyczne podejscie do tematu?

Pozatym w 100% sie zgadzam, nie idzie wszystkiego ogarnac.
 
Baqu 723,3K

Baqu

Forum VIP
jasne ze gram z US sports tylko sportu sterydów nie gram

nic nie oglądam, nie mam obecnie czasu na to, a jak bym miał to bym zapewne
też nie oglądał, chyba, że skróty... składy zespołów czy kontuzje też mnie raczej nie
interesują, podchodzę do spotkań statystycznie oraz &quot;na czuja&quot; - lata praktyki
uważam, że robią swoje i człowiek po prostu nabywa obycia... tak samo jak
pierwszy raz wsiadasz na rower i starasz się pojechać, tak samo trzeba uczyć
się na błędach w bukmacherce... niektorzy dochodzą do jazdy bez trzymanki
na rowerze z górki, inni tego nigdy się nie nauczą...
 
Do góry Bottom