>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

10 kolejka Ekstraklasy 22.10 - 24.10.2010

Status
Zamknięty.
horus 129

horus

Użytkownik


Kursy: bet365
Przed nami ciekawa kolejka. Lech po starcie w Lidze Europejskiej z Manchesterem City będzie się starał uciec z ostatniego miejsca gwarantującego pozostanie w Ekstraklasie, a czeka ich trudne zadanie, gdyż jadą do Zabrza na mecz z tamtejszym Górnikiem. Legia Warszawa wyrusza na konfrontację z wiceliderem do Kielc. Wisła Kraków podejmować będzie na własnym stadionie rewelacyjną Lechię Gdańsk i mimo, że będzie to mecz przyjaźni na boisku powinno być bardzo gorąco. Natomiast lider naszej Ekstraklasy - Jagiellonia Białystok jedzie do Łodzi na mecz z Widzewem.
Tak więc będzie się działo!
Zapraszam do dyskusji na temat 10 kolejki Ekstraklasy!
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
widzę VALUE w kursach na Legię, Lechię i Jagiellonię.
Korona wystąpi bez Vukovicia (przeciwko stołecznej drużynie szczególnie groźny), Mijailovicia i może Niedzielana.
Tak jak po meczu z Lechem, tak i teraz mam nadzieję, ze po ważnym zwycięstwie drużyna podniesie się i zagra kolejny niezły mecz.Pierwsze 30 minut pokazało, ze ta drużynę stać na dobrą grę i wyniki.
Jedyne co był bym w stanie postawić w tym meczu to X2.

Kolejny mecz to Wisła kontra Lechia.
Lechia wygrała derby więc tak jak zawodnicy wcześniej wspomnianej Legii powinni jechać jeszcze na pozytywnym wyniku. Sa jedną z lepiej grających drużyną w lidze (NA DZIEN DZISIEJSZY) w pojedynku z Wisłą która gra FATALNIE to znaczy gra nieźle do 16 metra potem gorzej to kurs na Lechię z podpórką jest marzeniem.
Trzeci mecz, a zarazem ostatni to pojedynek Jagiellonii która OBIEKTYWNIE gra najlepszą piłkę w naszej lidze wiec mecz wyjazdowy z Widzewem który jest &quot;tygrysem&quot;tylko na papierze nie powinien im sprawić zbyt dużych kłopotów, jednak w tym meczu również postawił bym jedynie Jagę z podpórką bez zbędnego ryzyka.

POZDRO
CKkuman - wiem, ze gra Vukovicia zależy od Komisji Ligi i jeszcze nie wiadomo czy zagra lecz ta komisja rzadko zmienia (anuluje) decyzje arbitra nawet w tych oczywistych sytuacjach wiec dlatego tak napisałem.
 
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
Korona wystąpi bez Vukovicia (przeciwko stołecznej drużynie szczególnie groźny)
Wcale nie jest pewne czy Vuko nie zagra. Wszystko wyjaśni się dzisiaj wieczorem.
Co do samego meczu, oglądałem dzisiaj konferencje trenera Sasala i był bardzo pewny siebie, myślę, że pod nieobecność &#39;&#39;Wtorka&#39;&#39; przygotował jakieś ciekawe rozwiązanie. Co do samego Niedzielana, bardzo się ciesze że nie zagra ponieważ Korona ma okazje pokazać, że nie tylko Andrzej w niej gra, bo czytając wypowiedzi niektórych ludzi to wychodzi na to że gra sam.
Kolejny mecz to Wisła kontra Lechia.
Lechia wygrała derby więc tak jak zawodnicy wcześniej wspomnianej Legii powinni jechać jeszcze na pozytywnym wyniku. Sa jedną z lepiej grających drużyną w lidze (NA DZIEN DZISIEJSZY) w pojedynku z Wisłą która gra FATALNIE to znaczy gra nieźle do 16 metra potem gorzej to kurs na Lechię z podpórką jest marzeniem.
Zgadzam się w 100% kurs na Wisłę- śmiech na sali
Co do Jagi, czeka ich bardzo trudne spotkanie. Uważam, że na wyjazdach ich gra wygląda bardzo przeciętnie, i nie zdziwię się jak Widzew urwie jakieś pkt.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Zgadzam się w 100% kurs na Wisłę- śmiech na sali
Na Wisłę czy na Lechię ten śmiech na sali ??
Kolejny mecz to Wisła kontra Lechia.
Lechia wygrała derby więc tak jak zawodnicy wcześniej wspomnianej Legii powinni jechać jeszcze na pozytywnym wyniku. Sa jedną z lepiej grających drużyną w lidze (NA DZIEN DZISIEJSZY) w pojedynku z Wisłą która gra FATALNIE to znaczy gra nieźle do 16 metra potem gorzej to kurs na Lechię z podpórką jest marzenie.
Wisła gra najgorzej od dawien dawna. Co stwierdzają nawet sami zawodnicy. Wisła kompletnie nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką przeciwnika. A za parę wymian podań do 16 metra nikt punktów jeszcze nie dodał do tabeli. Aczkolwiek istnieje taka sprawa, że kiedyś ta Wisła może zaskoczyć...Kiedy to będzie ?? Nie wie nikt, ale może się zdarzyć i z Lechią...

Ogólnie ciekawe kursy i ciekawa kolejka. sporo jest fajnych kursów z podpórką nawet. Np na Wrocław z Bytomiem X2 - 1,51. Kiedyś Orest musi wygrać ???? Więc wszystkie siły ofensywne wg mnie zostaną w tym meczu wykorzystane. Nie wierzę w przegraną Śląska.
 
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
Na Wisłę czy na Lechię ten śmiech na sali ??
Oczywiście że o Wisłę chodzi. Jak dla mnie(tak jak kolega Fabik) X2 w tym meczu po takim kursie jest najlepszą opcją. Oczywiście jest szansa że Wisła się &#39;&#39;odrodzi&#39;&#39; ale za 1.80 nie warto grać
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Panowie, ciągle usuwam te Wasze wypociny i powoli staje się to już nudne, dziwie się, że Wy tego nie odczuwacie. Skupcie się na wartościowych dyskusjach, rzetelnych analizach, przedstawiajcie swoje racje w godny sposób. Kolejne posty, w których zauważę cień &quot;kibicowskiej napinki&quot;, bo inaczej nie potrafię tego nazwać, karane będą kartkami.
 
ladbrokes 0

ladbrokes

Użytkownik
Maciej Skorża zostanie zwolniony po meczu z Koroną Kielce (22.10.2010) - 6.50
Maciej Skorża nie zostanie zwolniony po meczu z Koroną Kielce (22.10.2010) - 1.10
Źródło: Ladbrokes
 
legia 122

legia

Użytkownik
Maciej Skorża zostanie zwolniony po meczu z Koroną Kielce (22.10.2010) - 6.50
Maciej Skorża nie zostanie zwolniony po meczu z Koroną Kielce (22.10.2010) - 1.10
Źródło: Ladbrokes
gdzie to jest w ofercie bo nie mogę tego znaleźć ?
a chętnie bym parę tysięcy w to włożył.
darmowa lokata
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Spotkanie: ⚽ Polonia Bytom - Śląsk Wrocław ⛔⛔⛔
Typ : 2
Kurs: 2,90
Buk : Bet-at-home
Analiza:
W piątek o godzinie 17:45 w Bytomiu spotka się Polonia Bytom ze Śląskiem Wrocław. Na 1wszy rzut oka ciężko wskazać faworyta tego meczu, ale dla mnie jest nim Śląsk Wrocław. Śląsk to jedna z drużyn, która na chwilę obecną najbardziej rozczarowywuje. Doszło do zmiany trenera. Poprzedni trener - Tarasiewicz - znany był głównie z tego, że był mistrzem w komentowaniu decyzji sędziego i skakania przy linii bocznej. Jego Śląsk jednak nie grał tak dobrze jak skakał trener Tarasiewicz przy linii bocznej stąd zmiana trenera na doświadczonego, starego wygę - Oresta Lenczyka. Póki co dwa remisy. Na wyjeździe z Wisłą Kraków 0-0 i z Polonią Warszawa u siebie 2-2. Tak więc można uznać te wyniki za całkiem dobre. Śląsk ma naprawdę dość dobrą drużynę. Właśnie jutro myślę, że nastąpi przełom dla Śląska, który zaskoczy i zacznie grać to co trener Lenczyk wymaga. Czas najwyższy na zwycięstwo Śląska, gdyż okres ochronny dla nowego trenera raczej się już skończył ???? A w końcu Śląsk ma walczyć o puchary...Z kim więc zdobywać 3 pkt jak nie z Polonią. Jeśli chodzi o Bytom to jest to co prawda zaskakująca drużyna, która potrafi z każdym wygrać i z każdym przegrać. Ostatnie 3 ich mecze w lidze to 2 remisy po 2-2 i w ostatniej kolejce porażka 2-0 z Jagiellonią na wyjeździe. Grając u siebie będą na pewno chcieli poprawić bilans, ale myślę, że jutro Śląsk zaskoczy i zagra naprawdę dobry mecz w ofensywie. A i przecież w defensywie grają dość ciekawi gracze, którzy pod wodzą Lenczyka mogą się obudzić. Przewiduję zwycięstwo Śląska może i nawet różnicą 2-3 bramek.
A jeśli chodzi o 2gi mecz to :
⚽ Korona - Legia --&gt; X2 - 1,49 ✅✅✅
Nie jest to łatwy mecz do wytypowania, bo właściwie wszystko może się zdarzyć, ale jeśli miałbym typować to widzę ten mecz właśnie tak. Remis lub Legia wygra. Mam wrażenie, że lekko Legia zaczyna wychodzić na prostą. Korona ciągle wygrywa, więc chyba czas na jakąś stratę punktów ???? tym bardziej, że nie zagra Vukovic, Mihajlovic i Niedzielan. Potwierdzone juz, bo czytalem zapowiedz meczu. Chociaz wcale bym sie nie zdziwil jak pare minut przed poczatkiem spotkania Niedzielan jednak by zagral, bo Sasal juz nie raz takie manewry robil :] Także być może i Legia wygra, ale pewniejszy jest Śląsk, dlatego tu daje z 2ke z X ????
 
K 0

krycha1101

Użytkownik
Ta kolejka może być dziwna pod tym względem, że drużyny, które przewodzą mogą potracić punkty w tej kolejce. Jagiellonię czeka ciężki mecz z Widzewem, Koronę z Legią i GKS zagra z Arką. Co do meczu Jagiellonii to uważam, że ciekawym kursem na to spotkanie jest x2. Jaga zagra zapewne uważnie w obronie. Ostatnio w tej formacji spisują się bardzo dobrze. Nie stracili gola od 4meczy. Widzew jakby troszkę przygasł po niezłym początku sezonu. Raczej wiele bramek w tym meczu nie padnie, więc under 2,5 jest również warty grania. Arka powinna u siebie ugrać przynajmniej 1pkt. W Gdyni na sztucznej murawie spisują się dobrze, a kurs w okolicach 1,4 warto zagrać.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No, ale Widzew u siebie zawsze grozi tym, ze moze odpalic atak Sernas Robak, wiec ja osobiscie under 2,5 bym nie zagral, bo do tego Franek Grosik...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
OK, dlatego mowie, ze pewnosci nie ma...ale moze byc tak, ze ktorys duet zaskoczy i po underze. A duety sa 2 wiec i wieksze tego prawdopodobienstwo ???? ale moze byc i tak, ze bedzie 0-0. Takze jak uwazasz, ale ja bym tego nie gral ????
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spróbuję w kilku zdaniach przedstawić moje proroctwa na wybrane spotkania w tej kolejce.

Korona Kielce - Legia Warszawa
1:4​

Na początek mecz Korony Kielce z Legią Warszawa. Jak już koledzy wspomnieli jest to ciężkie spotkanie do wytypowania w którym może paść każdy wynik i nie będzie on żadnym zaskoczeniem. Oceniając formę i sytuację w obu klubach na pierwszy rzut oka jako faworyta można wskazać drużynę gospodarzy. Jednak nie wolno pominąć faktu, że do tego spotkania podejdą osłabieni. Zabraknie Niedzielana, Mijalovicia oraz Vukovicia czyli bardzo ważnych zawodników. To sprawia, że mimo kłopotów Legii nie jestem skłonny stawiać na Koronę. Wojskowi natomiast będą chcieli wygrać drugi mecz z rzędu (w ostatniej kolejce 0:1 z Widzewem) i pokazać, że wracają na właściwe tory. Osobiście w to wątpię ponieważ trochę za długo im to zajmuje i przyczyny słabej postawy szukałbym w osobie trenera oraz osób odpowiedzialnych za transfery. Tak więc jeśli chodzi o typu pokuszę się o propozycję obstawienia remisu. Spotkanie zapowiada się na wyrównane i to rozwiązanie wydaje się jak najbardziej realne.

Moje propozycje:

remis (kurs około 3.20)⛔
under 2.5 (kurs około 1.60)⛔

Polonia Bytom - Śląsk Wrocław
0:0​

Drugie piątkowe spotkanie to pojedynek Polonii Bytom ze Śląskiem Wrocław. Gospodarze przed sezonem przedstawiani jako główny kandydat do spadku a Śląsk jako drużyna, która ma walczyć o europejskie puchary. Jednak boisko weryfikuje mędrkowanie wiele ekspertów. O ile Polonia po 9 kolejkach zajmuje 13 miejsce co nie jest niespodzianką o tyle miejsce 15 drużyny z Wrocławia za taką należy uznać. Do dobrych wyników miał poprowadzić drużynę trener Tarasiewicz. Niestety postawa tego pana rozczarowała. Teraz ekipę trenuje Lenczyk lecz jemu trzeba dać trochę czasu by zawodnicy &quot;zaskoczyli&quot; jednak wydaje się, że już widać rękę nowego szkoleniowca. Z zespołami Wisły i Polonii Warszawa osiągnął remisy czyli wyniki, które powinny zadowolić i kibiców, i władze klubu ponieważ nie można od razu wymagać od nowego szkoleniowca cudów. Teraz zagrają z drużyną, z którą mogą a nawet powinni wygrać. To jest to spotkanie w którym powinniśmy już zobaczyć efekty pracy trenera Lenczyka. Moim zdaniem gościom uda się pokonać drużynę gospodarzy i potwierdzić, że zespół Śląska dysponuje nie tylko potencjałem, ale także trenerem, który potrafi owy potencjał wykorzystać.

Moja propozycja:

Śląsk (kurs około 2.65)⛔

Polonia Warszawa - Cracovia Kraków
3:0​

Z sobotnich spotkań na dobrą sprawę każde zapowiada się interesująco z typerskiego punktu widzenia. Jednak wybiorę tylko jedno o którym postaram się trochę napisać. Mianowicie chodzi o mecz Polonii z Cracovią. Gospodarze mieli walczyć w tym sezonie o tytuł mistrza. Jednak po początku zgodnym z oczekiwaniem prezesa nastał okres w którym drużyna trenera Bakero zaliczyła remisy. Skończyło się to tym, że funkcję trenera objął Paweł Janas. Moim zdaniem nie była to przemyślana i mądra decyzja jednak nie ja zarządzam tym klubem więc nic mi do tego. Wyniki jakie osiągają Czarne Koszule pod wodzą Janasa na razie potwierdzają moje stanowisko. Ostatnie 3 spotkania to ledwie remisy co raczej nie zadowala pana Wojciechowskiego tym bardziej, że Arka i Polonia nie zaliczają się do ligowych potęg. Teraz czas na Cracovię, która okupuje ostatnie miejsce. Właściciel Filipiak zachowuje stoicki spokoj i nie zwalnia trenera Ulatowskiego. Jednak wydaje się, że i ta strategia w tym wypadku zawodzi. Zwycięstwo nad Arką oraz remis z Zagłębiem wydał się być punktem zwrotnym lecz kolejny mecz z Ruchem okazał się kolejną porażką oraz kolejnym słabym występem piłkarzy grających w defensywie. W sobotę czekają ich pojedynki z lepszymi zawodnikami i nie sądzę by dali radę pokazać się z lepszej strony. W wypadku Pasów winę za słabe wyniki należy zwalić nie tyle na trenera (co jak do tej pory słusznie zauważa właściciel) a na zawodników występujących w szeregach obronnych. Niestety tutaj na ewentualne wzmocnienia czas nadejdzie w zimowym okienku transferowym a to może być już za późno by Cracovia uniknęła degradacji.

Moja propozycja:

Polonia (kurs około 1.60)✅
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Maciej Skorża zostanie zwolniony po meczu z Koroną Kielce (22.10.2010) - 6.50
Maciej Skorża nie zostanie zwolniony po meczu z Koroną Kielce (22.10.2010) - 1.10
Źródło: Ladbrokes
Jaki jest czas tego zakładu??Chodzi tylko o dzień 22/10 czy &quot;po meczu&quot; to nawet się bedzie liczyło jak go zwolnią 4-5 dni po meczu???
 
legia 122

legia

Użytkownik
x2 na Legię po około 1,6 to dobra inwestycja.
Niedzielan Vukovic Mijailović to znaczące osłabienia w ekipie ze Szkieletczyzny.
W zeszłym sezonie 5:2 i 1:0 dla Legii na wyjeździe.
Tak wysokie kursy nie pozwalają przejść obojętnie obok tego spotkania.
Brak Vuko oznacza że jak w przypadku meczu z Widzewem - ludzie od czarnej roboty Borysiuk i Vrdoljak porozbijają Koronę w środku , Legia powinna mieć w tej części boiska przewagę , pytanie kto zagra obok tej dwójki na pozycji ofensywnego pomocnika - raczej będzie to Radovic , a przywróceni banici mają zacząć na ławce.
To jest ten mecz w którym Legia nieco zmieni swój styl gry - być może spróbuje nieco oddać inicjatywę Koronie i grać z kontry , tak żeby Manu i Szałachowski mieli trochę miejsca przy kontratakach i mogli wykorzystać swoją szybkość.
Na pewno w błędzie są ci którzy uważają że Korona jest tu murowanym faworytem i gładko się przejedzie po Legii.
Ja z dosyć sporym przekonaniem gram x2.
Korona na ostatnie 7 spotkań 6 wygrała i zanotowała 1 remis. imponująca passa zwycięstw...zbyt imponująca żeby miała trwać dalej.
Vuko Niedzielan to bardzo ważne ogniwa , bez liderów Korona może już tak świetnie nie funkcjonować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Wisła Kraków:Lechia Gdańsk

Najbardziej mnie ciekawi jak Wisła poradzicc sobie z zespołem z pierwszej trójki zespół Maaskanta musi wkoncu sie przełamac i wygrac spotkanie dziury w obronie praktycznie powinny sie juz powoli łatac ponieważ ileż można tracic punktów,jak biała gwiazda zamierza włonczyc sie do walki o Mistrzostwo to musi zacząc wygrywac,najlepszy rozwiązaniem będzie z pewnoscią wygranie na własnym stadionie z zespołem który w tym sezonie zadziwa chyba nas wszystkich.Chyba wszyscy w Krakowie zdają sobie sprawe z powagi sytułacji jesli Wiśle przytrafi się kolejna wpadka to poprostu możliwe że skreślą się z możliwosci walki o Mistrzostwo Polski,Przewaga Jagi na Wisła wynosci 10 punktów,jesli Wisełka przegra a Jaga wygra no to będziemy mieli juz przewage zespołu z Białegostoku która będzie wynosic 13 punktów.Dlatego limit błędów Wisły musi się wkoncu skonczyć jesli myślą o pucharach.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu dziesiątej kolejki Ekstraklasy, Korona Kielce przed własną publicznością podejmować będzie Legię Warszawa. Obie drużyny liczą na odniesienie zwycięstwa w tym spotkaniu. Gospodarze będą mieli jednak utrudnione zadanie, bowiem zagrają poważnie osłabieni.
Korona Kielce bardzo dobrze spisuje się w obecnym sezonie. Podopieczni Marcina Sasala po dziewięciu rozegranych spotkaniach zajmują drugie miejsce w tabeli Ekstraklasy. W ostatnich siedmiu meczach tylko raz stracili punkty, remisując na wyjeździe z Wisłą Kraków. W pozostałych pojedynkach kielecka drużyna cieszyła się ze zdobycia kompletu punktów. W ostatnim ligowym meczu Korona pokonała 3:1 przed własną publicznością GKS Bełchatów. Teraz kibice Korony liczą, że drużyna potwierdzi wysoką formę i pokona również zespół Legii.
Zespół Legii plasuje się na dopiero ósmym miejscu w tabeli. W ostatni weekend drużyna Macieja Skorży, którego przyszłość w klubie stała pod znakiem zapytania, pokonała skromnie 1:0 na wyjeździe Widzew Łódź. Teraz Legię czeka kolejne trudne zadanie. W Warszawie zdają sobie jednak sprawę, że aby myśleć o powrocie do walki o europejskie puchary w tym sezonie, Legia musi takie spotkania wygrywać.
Obie drużyny dotychczas mierzyły się ze sobą w Ekstraklasie osiem razy. Bilans tych spotkań jest korzystny dla Legii, która triumfowała pięciokrotnie, przy dwóch zwycięstwach Korony. Warszawski zespół wygrał trzy ostatnie pojedynki z Koroną.
Gospodarze w piątek wystąpią poważnie osłabieni. Z powodu kontuzji na boisku nie będą mogli się pojawić Nikola Mijalović oraz najlepszy strzelec Ekstraklasy Andrzej Niedzielan. Za kartki pauzować musi z kolei Aleksandar Vuković, który liczył na występ przeciwko swojej byłej drużynie.
Z najsilniejszego składu nie będzie mógł również skorzystać trener Legii Maciej Skorża. W Kielcach zabraknie przede wszystkim kontuzjowanych Dickona Choto, Macieja Rybusa i Takesure&#39;a Chinyamy. W kadrze meczowej może znaleźć się natomiast miejsce dla Jakuba Wawrzyniaka i Macieja Iwańskiego, którzy w trakcie tygodnia zostali przywróceni do pierwszego zespołu.
Ja liczę w końcu na pierwszy remis Legii w tym sezonie.Przy teraźniejszej dyspozycji taki wynik w Kielcach byłby dobrym wynikiem

Moje typy na mecz :
remis 3,00
DW 1-1 6,00
by eredivisie
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Spotkanie: Polonia Warszawa - Cracovia Kraków
Typ: X2
Kurs: 2.50
Analiza:
Jutro o 14:45 Polonia podejmie Cracovie. Zacznę od gości. Tak źle drużynie Cracovii dawno się nie wiodło. Statystyki mówią same za siebie. Trener Rafał Ulatowski ma robi co może aby utrzymać drużynę w środku tabeli ekstraklasy, zawodnicy &quot;wyprówają z siebie flaki&quot; na boisku, walczą do oststnich minut a to nadal nie przynosi efektów. Ostatnia porażka 2:3 z Ruchem najlepiej odzwierciedla stan rzeczy. Mimo to Janusz Filipiak darzy zaufaniem obecnego szkoleniowca. A to głównie z uwagi na fakt, że dobrze współpracuje z zawodnikami. To spotkanie to pora na nowe założenia taktyczne jednak nie doczekamy się zapewne zmian w jedenastce (oprócz kontuzjowanych). Jak wszyscy wiemy Cracovia dokonała kilku wzmocnień przed rundą jesienną. W tej chwili nikt jeszcze nie zabłysnął na boisku więc nie ma co mówić o liderze w zespole. Choć prawdopodobnie nie zagrają Matusiak i Radomski to tak jak napisałem powyżej nie ma się co przejmować. Ale jest dużo gry zespołowej więc można się nastawiać optymistycznie. Teraz troche o gościach... &quot;Czarne koszule&quot; grają o pietruszkę bo szanse na mistrzostwo czy puchary już się oddaliły. Mieli niezły start na początku sezonu, a teraz odzwierciedla się ich przeciętna gra. Bo prawde mówiąc nie ma tam żadnego zawodnika, który by się wyróżniał. Szanse oceniam na równe. Value bardzo wysoki. A kto bardziej potrzebuje punktów ten wg. mnie wywiezie korzystny dla siebie rezultat. Dla odważnych po kursie 7.0 warto nawet pokusić się o grę na zwycięstwo &quot;Pasów&quot;.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom