>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Wiadomości, pytania i propozycje rozwoju

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ciekawe. Chodzą słuchy, że Anatoliy Golyshev może podpisać kontrakt z Islanders jeszcze podczas tegorocznego off season.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Wpadło mi jeszcze przy okazji, że Burdasov wzbudził zainteresowanie skautów Flyers i Rangers. Ciekawy może być okres między sezonowy.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Bracia Jakub i Jan Kovar maja od nowego sezonu wystepować w Avangardzie Omsk. Jastrzebie nie przedłuza kontraktu z Ramo a z klubu ma odejsc Nalimow. Wiec mozemy sie spodziewac bramkarskiego duetu Kovar-Bobkov . Jan Kovar tez ma powrócic do KHL i jego nowym klubem ma być własnie Omsk
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Bracia Jakub i Jan Kovar maja od nowego sezonu wystepować w Avangardzie Omsk. Jastrzebie nie przedłuza kontraktu z Ramo a z klubu ma odejsc Nalimow. Wiec mozemy sie spodziewac bramkarskiego duetu Kovar-Bobkov . Jan Kovar tez ma powrócic do KHL i jego nowym klubem ma być własnie Omsk
Więc jeśli obaj (Kovar + Bobkov) utrzymają formę to rywale Jastrzębi sobie nie postrzelają ????
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Aleksander Salak na 100% opusci Lokomotiv Jaroslaw , gdzie zagra jeszcze nie wiadomo .A miedzy słupkami ma grać duet Konowałov-Isajew
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Władze KHL podały dzis do publicznej wiadomości, że w sezonie 2019/2020 weźmie udział wszystkie 25 klubów, czyli nikt nie został z ligi wykluczony. Mysle ze jest to bardzo dobra informacja dla polskich sympatykow tej ligi i kibiców poszczególnych druzyn ???? . Od sezonu 2020/2021 ma zostać utworzona dywizja azjatycka. Mają w niej wystepować dwie druzyny z Chin , dwie lub jedna z Korei południowej, druzyna z Japonii i byc może Uzbekistanu. Jak i co bedzie blizej wiadomo pod koniec następnego sezonu.
Jeszcze takie info dla fanów Avangarda Omsk. Niestety nie da sie zrekonstruować starej pekającej hali i została podjeta decyzja o jej wyburzeniu a na jej miejsce powstanie nowa hala. Wszystko jest juz na etapie projektów. Ma to być najnowocześniejszy obiekt w KHL.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Władze KHL podały dzis do publicznej wiadomości, że w sezonie 2019/2020 weźmie udział wszystkie 25 klubów, czyli nikt nie został z ligi wykluczony. Mysle ze jest to bardzo dobra informacja dla polskich sympatykow tej ligi i kibiców poszczególnych druzyn ???? . Od sezonu 2020/2021 ma zostać utworzona dywizja azjatycka. Mają w niej wystepować dwie druzyny z Chin , dwie lub jedna z Korei południowej, druzyna z Japonii i byc może Uzbekistanu. Jak i co bedzie blizej wiadomo pod koniec następnego sezonu.
Jeszcze takie info dla fanów Avangarda Omsk. Niestety nie da sie zrekonstruować starej pekającej hali i została podjeta decyzja o jej wyburzeniu a na jej miejsce powstanie nowa hala. Wszystko jest juz na etapie projektów. Ma to być najnowocześniejszy obiekt w KHL.
Czyli plany otwarcia sie na Zachód - Berlin/Paryż/Londyn porzucone?
 
E 1,1K

evnt

Użytkownik
Panowie czy ktos z was zlapal kursy na zwyciestwo w playoffach na Cracovie i Podhale? przy stanach 3-2 wlasnie dla wczesniej wymienionych druzyn, pzbuk mial 26.00 kurs na craxe oraz 15.00 na szarotki, zupelnie niezrozumiale kursy ???? , gdy na stsie oraz fortunie byly bardzo wyrownane kursy po 3-4.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Panowie czy ktos z was zlapal kursy na zwyciestwo w playoffach na Cracovie i Podhale? przy stanach 3-2 wlasnie dla wczesniej wymienionych druzyn, pzbuk mial 26.00 kurs na craxe oraz 15.00 na szarotki, zupelnie niezrozumiale kursy ???? , gdy na stsie oraz fortunie byly bardzo wyrownane kursy po 3-4.
Osobiscie nie pograłem tego ale jest to ewidentny błąd buka. Zdarzało mi sie złapać bukmachera na takim błedzie w kursach typu brak przecinka lub zwykłe przebicie sie na kursie. I najczesiej miałem zwrot bo takie pomyłki sa zastrzezone w wielu regulaminach. Nie wiem jak jest z tym nowym polskim bukiem.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Za jakiś czas będą mistrzostwa świata w hokeju i mam pytanie. Czy jeśli w NHL w pierwszej rundzie Tampa trafi na Columbus(a na to się zanosi), to czy Sergei Bobrowsky lub Vasilevsky zagrają wtedy na mistrzostwach dla Rosji?
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Na Mistrzostwach z tego co pamiętam pojawiają się gracze, którzy już skończyli sezon w NHL. Żadna ekipa nie puści kluczowego gracza jeśli będą jeszcze walczyć w PO. Ale jest też możliwe, że nim zacznie się turniej pierwsza runda a czasami nawet druga runda dla niektórych ekip będzie zamknięta więc w przypadku Bobrovskiego jest taka opcja, że już będzie wolny. Chyba potem w trakcie turnieju gracze też dołączają do swoich reprezentacji, ale tego pewny nie jestem.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Właśnie o to chodzi, że Tampa albo Columbus któraś z tych ekip na 100% odpadnie w pierwszej rundzie jeśli na siebie trafią, stąd moje pytanie, czy w takim wypadku któryś z nich będzie chętny do gry dla reprezentacji.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Jak dla mnie to dla Columbus będzie 7 miejsce i powtórka starcia z Caps z zeszłego roku, ale to tak mówiąc pobocznie. A jeśli chodzi o samą grę w MŚ to może Koledzy od KHL więcej wiedzą w temacie, bo jednak kadra Rosji ostatnio na tych graczach się opierała. Bobrovski mimo podobnej sytuacji w minionym sezonie w MŚ nie grał
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Na Mistrzostwach z tego co pamiętam pojawiają się gracze, którzy już skończyli sezon w NHL. Żadna ekipa nie puści kluczowego gracza jeśli będą jeszcze walczyć w PO. Ale jest też możliwe, że nim zacznie się turniej pierwsza runda a czasami nawet druga runda dla niektórych ekip będzie zamknięta więc w przypadku Bobrovskiego jest taka opcja, że już będzie wolny. Chyba potem w trakcie turnieju gracze też dołączają do swoich reprezentacji, ale tego pewny nie jestem.
Gracze mogą dołączyć w trakcie trwania turnieju. W poprzednim roku do reprezentacji dołączyli w trakcie Pastrnak i Krejci. Szwedzi z Nashville z tego co pamiętam także dojechali w trakcie.
Właśnie o to chodzi, że Tampa albo Columbus któraś z tych ekip na 100% odpadnie w pierwszej rundzie jeśli na siebie trafią, stąd moje pytanie, czy w takim wypadku któryś z nich będzie chętny do gry dla reprezentacji.
To już zależy od samego zawodnika. Malkin w ubiegłym sezonie (jeśli mnie pamięć nie myli) wolał wylegiwać się na hawajach niż wspomóc reprezentację tłumacząc to chyba zmęczeniem sezonem w NHL (wcale mu się nie dziwię ???? )
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej


Dmitrij Kvartalnow nie jest już trenerem Lokomotivu Jaroslaw. 



Sam nie wiem jak odbierać tą informacje. Z jednej strony wprowadził do druzyny wielu zdolnych młodych zawodników i miał nosa do nich bo sobie świetnie radzą na najwyższym poziomie rozgrywek. Ale z drugiej strony od tak poważanego klubu i dosc mocnego kadrowo oczekuje sie wyników a tych w ciagu dwóch lat nie było. Zespoł zawsze zatrzymywał sie na drugiej rundzie PO a jego katem było SKA , które pozwoliło na wygranie zaledwie jednego meczu. Sam jestem ciekawy na kogo postawią włodarze klubu, przewija sie kilka nazwisk ale zobaczymy.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 5 kwietnia 2019 12:15 przez mark1973



Dmitrij Kvartalnow nie jest już trenerem Lokomotivu Jaroslaw. 



Sam nie wiem jak odbierać tą informacje. Z jednej strony wprowadził do druzyny wielu zdolnych młodych zawodników i miał nosa do nich bo sobie świetnie radzą na najwyższym poziomie rozgrywek. Ale z drugiej strony od tak poważanego klubu i dosc mocnego kadrowo oczekuje sie wyników a tych w ciagu dwóch lat nie było. Zespoł zawsze zatrzymywał sie na drugiej rundzie PO a jego katem było SKA , które pozwoliło na wygranie zaledwie jednego meczu. Sam jestem ciekawy na kogo postawią włodarze klubu, przewija sie kilka nazwisk ale zobaczymy.


&nbsp;


Przez brak czasu ostatnio niezbyt jestem na bieżąco i muszę przyznać, że jestem trochę w szoku po przeczytaniu Twojego posta. Dla mnie to najmniej spodziewana zmiana na stanowisku trenera jaka mogła mieć miejsce. Bardziej zdziwiło by mnie tylko zwolnienie Nikitina :)
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 5 kwietnia 2019 12:37 przez rasijskij



Przez brak czasu ostatnio niezbyt jestem na bieżąco i muszę przyznać, że jestem trochę w szoku po przeczytaniu Twojego posta. Dla mnie to najmniej spodziewana zmiana na stanowisku trenera jaka mogła mieć miejsce. Bardziej zdziwiło by mnie tylko zwolnienie Nikitina :)


&nbsp;


Powiem Ci, że o tej dymisji to wróbelki ćwierkały juz od połowy sezonu, owszem wprowadzal młodzież do głównego zespołu, to działało, ale to na jakim ona jest poziomie to załuga Aleksieja Kudaszowa bo to on w głównej mierze zajmował sie dogladaniem najmłodszych, napewno błędem Kvartalnowa było to ze nie starał sie o odpowiedniej klasy mentorów dla tych młodych, były przeciez mecze gdzie nie grał zaden obcokrajowiec a doswiadczeni zawodnicy byłi na ławie lub mieli urazy, a co za tym poszło w najwazniejszej czesci sezonu zabrakło kropki nad i, wiec bedzie nowy trener. Co do Nikitina to ja bym chciał by polecial ze stanowiska, bo ma chyba najlepszych zawodnikow w KHL w zespole a nie potrafi z tego zrobic uzytku i serwuje im mozno defensywna taktyke i ćwiczy ja przez cały sezon by teraz tym grac. Przeszli 4-0 Vitjaza, 4-1 Dynamo, ale kto im tam mógł zagrozic a mece wyrównane ale teraz schody, teraz trzeba zagrac do przodu i nie zawsze idzie, wiec mam nadzieje ze brak Gagarina dla CSKA bedzie skutkowal jego dymisją
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP


Dobra uwaga. Ciekawe jak poradziłby sobie z zespołem kadrowo dużo słabszym. Do tej pory pracował tylko jako asystent, poza Omskiem gdzie był trenerem ale to był dawno temu. Zastanawia mnie co pokazałby trenując Slovan czy powiedzmy Dynamo Mińsk. Jego pozycja wydaje się być mocna w CSKA, ale Stołeczni są od początku nastawieni na Puchar Gagarina więc jego brak lub brak CSKA w finale może zmienić nastawienie zarządu.
 
Do góry Bottom