>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Wiadomości, pytania i propozycje rozwoju

G 0

gempel

Użytkownik
Szukam linka do strony o Nhl, na której przedstawiono procentowe szanse zespołów na wygranie oraz wrażone w procentach szanse na over/under
Widziełem gdzies taka strone na forum, ale nie moge jej znalezc. Mam podobna strone ale nie ma tam hokeja. link ponizej

http://www.prosoccer.gr
 
W 2

wislak

Forum VIP
Mam jeszcze jedno pytanie. w sezonie zasadniczym sa 82 mecze tak? kiedy on sie konczy? w lutym?
poza miesiacem prosze o podanie czy na poczatku miecha czy na koncu ???? z gory dzieki

aha ma ktos moze spis mistrzow NHL? :hokej:
 
R 0

richi__rich

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanie. w sezonie zasadniczym sa 82 mecze tak? kiedy on sie konczy? w lutym?
Sezon zasadniczy 2006/2007 kończy się 8 kwietnia 2007r. (wtedy zostani rozegrane ostatnie 5 spotkań). Tak każdy zespół gra 82 mecze w sezonie zasadniczym.


aha ma ktos moze spis mistrzow NHL?
Ja kiedyś widziałem na wikipedi, ale wydaje mi się, że powinno gdzieś być na oficjlnej stronie ligi (ale nie jestem pewien) ;-)
 
W 2

wislak

Forum VIP
52 30 6 0 3 13 185 : 133 75

mecze rozegrane/ wygrane w regulaminowym czasie/ wygrane po dogr czy ew karnych/ remisy - w NHL zawsze 0/ przegrane w regulaminowym czasie/ przegrane po dogr czy ew karnych / bramki strzelone:wpuszczone /punkty
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
a ja mam takie pytanko: dlaczego w lidze szwedzkiej raz są remisy a raz dogrywka... :hokej:
Jeżeli w czasie regulaminowym padnie remis nastepuje 5 minutowa dogrywka do tza nagłej śmierci,jeżeli dogrywka nie wyłoni zwycięzcy końcowym rozstrzygnieciem spotkania jest wynik remisowy.W Eliteseriem nie ma karnych, tak samo jak w Rosji.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Heh dziwne, ja kojarze ze remisem sie skonczyl mecz a nie pisalo ze po OT :/ moze nie pisze bo to wiadome?
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
A gdzie sprawdzałeś? Ja zawsze patrze sobie na livescore.com/hockey.dll - tam jest zawsze wynik z kwartami podany i jest napisane czy OT czy bez. Ale myślę, że w musi być napisane z OT, ze względu na to, iż w bukach jest opcja na remis.
 
W 2

wislak

Forum VIP
na livesports.pl

no ale chyba jest tak: i tak jest remis i tak to co za roznica czy po dogrywcE? remis sie utrzymuje i po FT i po OT wiec tak czy owak buk rozlicza jako rmeis... tak chyyba jest ale moge sie mylic
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
Tak, tak, ale chodzi mi o to, że w większości lig europejskich, w NHL też jest dogrywka, a gdy nie przyniesie ona rostrzygnięcia to naturalnie są karne. A w szwedzkiej lidze mecz toczy sie tylko do konca dogrywki. Czyli jest to pewnien wyjątek i dlatego piszę, że buki podają remis. Tak jakby w regulaminowym czasie nie mogło być remisu, dlatego ze w żadnej lidze mecz remisowy w regulaminowym czasie gry nie kończy się. W każdej lidze przy rezultacie remisowym w regulaminowym czasie gry jest conajmniej dogrywka.
 
grzesio 42,4K

grzesio

Forum VIP
Z pewnego forum :
Kto strzeli GWG w dowolnym meczu?

Może mi ktioś wytłumaczyć co oznacz to GWG ???
 
Do góry Bottom